Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
23. lis 2010

@majcam: nedrzi........

majcam
23. lis 2010

@inza kecy...jakto... ☹

petrita83
23. lis 2010

@majcam vidíš a já myslela, že to blbý jsem od našich zdědila všechno..tak že by si něco nechali? 😀 a ty máš vše ok? vy máte jen ty nevitální kluky?prosim tě já je tam vezla expres autem v ponožce pod kabátem a stejně se loudali 😀 co naděláš 😀 ale vzhledem k tomu, že jsem před tím spermio měli fakt mizerný..myslim, že Alveo fakt zabralo od té doby co ho lů bere je spermio vždy skoro good 😉

petrita83
23. lis 2010

@majcam , @inza - jak to?snad ne mrcha, mrchoucí...to je potvoraaa.bych jí dala padáka 😠

majcam
23. lis 2010

@petrita83 jj já dostala úplně černý papír..Lovás ríkala,že to se jen tak nevidí...,tak pak nechápu,proč se mě to né a né chytnout... 😠

petrita83
23. lis 2010

@majcam no to mi řekni 😲 😖 ..já jsem na jednu stranu ráda, že možná víme proč se nechytaj..ale je to teda fakt věda...možná to v tom stejně neni...ale určitě mě to povzbudilo když řikala berte tohle a kdyby do půl roku nic, tak přiďte..

inza
23. lis 2010

@majcam ,@petrita83: no mrcha zatim ne, jenom spineni, ale krev neni........resp je negativni...dneska na telefonu zase nejaka neprijemna slecna....vzdy jim stacilo rodne cislo a ted chtela kod rodiny a co ja vim kde ho mame....

inza
23. lis 2010

@majcam: ja taky nevim proc se me nechtej chytnou kdyz je vse v poradku....
@petrita83: tak mozna mate alespon pricinu....

majcam
23. lis 2010

@inza 😠 😠 😠 jj kód rodiny,já už ho mám napsanej skoro všude,vždycky mě s nim taky překvapí ☹ ☹

majcam
23. lis 2010

@inza taky bych radši měla nějakou tu diagnózu ☹ ,i když se chlácholím tím vejcovodem,ale... letim na ten pracák..sice ztráta času,ale co se dá dělat...

petrita83
23. lis 2010

@inza joo tak kód rodiny, já nikdy taky nevim..minule mi kvůli tomu zavěsili a řekli ať zavolám až ho najdu..děs..tak že ti ty výsledky neřekli???nebo řekli a nic..to je děs.. 😖 ..jo jo kéž by v tomhle byla příčina a stačilo na to pár pilulí...

inza
23. lis 2010

@petrita83: jo rekla vysledek nakonec.....ani se moc nebranila ja ji rekla ze me vzdy stacilo r.c....ale byla neprijemna jen co to zvedla...a jeste me neslo se dovolat z pevne linky tak jsem musela z mobilu.....Urcite pilule zaberou...Ja se taky musim dokopat na immuno na odbery tento ci zacatkem pristiho tydne

darkwitch
23. lis 2010

Ja se taky musim dokopat jit na imuno na kontrolni imuno...
a prosvihla jsem asi telefonat od langerove, myslite, ze mam volat zpatky nebo pockat, jestli zavola znovu? jsem si zapomnela zapnout zvuk u telefonu...

inza
23. lis 2010

@darkwitch: bych zavolala....kdyz nebude moci te vytipne a pak ti zavola zpatky nebo ji napis

darkwitch
23. lis 2010

@inza nakonec jsem vyckala a volala Langerova, jdu 10.12. ve 12.30 na tu indikaci na homolku (muzes mi pak pisnout co se delo a tak...) dekuju

ajriska
23. lis 2010

Holky, jak dlouho trvá ten ET?

iriel
23. lis 2010

@ajriska samotny transfer tak dve minutky maximalne a to jen kdyz se "hleda" cesta, jinak tak pul minuty 😉 s tim, ze ti ukazuji embrya nebo embryo tak stravis na sale asi 10minut max...

petrita83
23. lis 2010

@ajriska je to fofr..řekla bych 5-10minut?! 😉 pak 30min odpočinout a hurá těhotná dom 😉

ajriska
23. lis 2010

Děkuju...holky...já se tak bojím...hlavně se modlím, aby ten transfer byl...pořád mě bolí břicho, ale to by nemělo vadit, ne?

ajriska
23. lis 2010

@petrita83 a může tam být manžel se mnou?

iriel
23. lis 2010

@ajriska Muze, ale v Gennetu nebyva, pokud vim... doprovodi te na pokoj, pak si te vezmou na sal a hned mu te zase vrati, pak si polezis, to je u tebe, a pak pojedete domu, jako muze byt i na sale, ciste teoreticky, ale treba u me nebyl a cekal na pokoji a u ostatnich ten den take, par hlek psalo, ze je u toho drzel za ruku, ale to uz mi prijde trosku zbytecne 😉

iriel
23. lis 2010

@ajriska Jinak ja treba pred transferem v noci skoro nespala nervozitou, takze po transferu me nechali dve hodky dospat na pokoji a moooc mi to prospelo 😀

ajriska
23. lis 2010

no já se bojím protože jsem měla složitý OPU. Dnes máme 7 embryjek.

majcam
23. lis 2010

tak jsem zpět...

@inza poslala mě někam k vám-Chuttisiho ulice pod Kulaťákem...jezdí už normálně tramvaje? Jako 25 nebo 26..? Teď tam volám a vypadá to na vadný číslo nebo co... 😠

petrita83
23. lis 2010

@ajriska určitě může..když budeš chtít..já tam šla taky sama, je to jen mžik ..a pak jste spolu na pokoji..nebooj to zvládneš a 7 před ET je fakt pecka!

darkwitch
23. lis 2010

@majcam 26 jezdi jako pred vylukou, 25 jeste ne a doufam, ze to dlouho zustane...

petrita83
23. lis 2010

@majcam a kdy jsi byla? 😲 já myslim že jezděj..ale radši koukni na aktuál dopravu na netu..

ajriska
23. lis 2010

@petrita83 no já se právě bojím toho hyperstimuláku...ale ten se projeví už dřív ne?

majcam
23. lis 2010

...tak vše zpět...už jsem se dovolala a nepojedu do Dejvic,ale na Prahu 4..ještě že jsem tam zavolala,bych na té adrese stála ještě na vánoce... 🙄

darkwitch
23. lis 2010

@majcam tak jeste, ze jsi se dovolala...