Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

ajriska
3. pro 2010

@nannynka já tam volala. Mám si dojít v pondělí na krev...a tohle jako se může objevit...nejsem sama

darkwitch
3. pro 2010

Ahoj tak v pondeli nastupuju do prace, sice na jine oddeleni nez kam jsem delala pohovor, ale mela by to byt podobna prace...

nannynka
3. pro 2010

@ajriska Šikulka 😉. Kdybys viděla co si se mnou užil můj gynekolog když to vyšlo 😉. První zamlklo koncem prvního trimestru a mě nic nebylo, jen jsem pár dní měla zvláštní pocit. No a když jsem čekala Vojtína, tak se ten pocit vrátil, tak jsem jak namydlenej blesk letěla k němu a on mi s úsměvem ukázal, že malej je v pořádku. A tak to bude pořád 😀

ajriska
3. pro 2010

@nannynka no jako já se taky bojím...říkala jsem jím, že mám tři pozitivní testy, jestli můžu v podnělí na krev...říkala, že určitě...no a myslím, že z té krve se sice nezjistí jestli je to OK, ale přece jen, nějaké zkušenosti mají, takže dle hodnoty třeba odhadnou jak to je...moje segra mela malou hodnotu Hcg tak si ji nechali s podezřením na mimoděl. a nakonec to bylo v poho...uvnitř sebe nějak věřím, že to prostě bude dobrý. navíc mi psala jedna holčina, která měla 3 týdny úplně stejné příznaky jako já tento týden...tak prostě budu doufat, že jsem jako "ostatní" těhulky, které si udělají test a pokud vyjde // tak je to v poho. Nechci propadat černým myšlenkám. Pořád vidím, co je špatně, zkusim taky hledat na tom to pozitivní...Musíme věřít

inza
3. pro 2010

@darkwitch: tak to je super.....

darkwitch
3. pro 2010

@inza jojo mam radost... snad to bude dobre a hned si to nerozmysli...

kive76
3. pro 2010

@darkwitch super....

lucavka
3. pro 2010

@darkwitch - moc gratuluju 😉
@ajriska - věř že to bude dobrý. Prostě ti jenom dvojčátka dávaj zabrat 😉 . Určitě jo. Uvidíš co ti řekne krev. Budeme držet všechny palečky.

inza
3. pro 2010

@darkwitch: no me se zatim nstale nic nerysuje.

Tak uz mam dneska za sebou navstevu gennetu...

majcam
3. pro 2010

Čus holky...
@inza jak bylo v Gennetu..?
@darkwitch gratuluju,už jsem taky v prac. procesu..

darkwitch
3. pro 2010

@majcam fakt? a kde delas?
@inza ach jo, a hledas jen v oboru nebo i mimo? a co ti rekli v gennetu?

inza
3. pro 2010

@majcam,@darkwitch: jeden krasnej folik cca 19mm na jedne strane takze zitra pregnyl a v pondeli dasli IUI.(takze se nebudeme moci na Mikulase napit..nez vybehnem na deti a pak po tom vzdy jdeme na pivko ..) Jinak jsem se ptala na imuno v Podoli a dr rikala ze je to skoro stejne jako ten Karlin akorat ze v Karline to uz delaj vice moderneji nez v tom Podoli. Kdyz fakt skvelou imunologii tak doporucila v Plzni. Jinak kdyz se ted nepovede tak asi jeste jedno IUI v lednu a pak pravdepod IVF -to podle toho jak dopadne krev s boreliozou....Jinak jsme se opet zasmaly i se setrickama a kldyz jsem sla do vydejny leku pro pregnyl tak tam byla sranda...jsem nejak zjistila ze si nas tam uz pamatujou se ptaly kde je manza....

No budu muset teda dneska zajit na Kulatak na vyborne svaro...a pes na burty co dostava vzdy u stanku kdyz tam na ne vesele kouka

@darkwitch: jo hledam v oboru, ale uz jsem to vzdala a zacinam hledat i obchodaka.
@majcam: delas u te kamaradky...

majcam
3. pro 2010

@inza jj dělám...teď mám ještě víkend volný...a příští týden do toho to stěhování 😠 ,budeme úplně vyřízený,manža teď dělá 17hodin denně a do toho v tomhle počasí ještě stěhovat a jet do Ikei atd. 😠 ,no a jak na potvoru,mi začínají chodit maily ať přijdu na pohovor 😕 o té Plzni jsem taky slyšela..a gratuluju k folíkovi..

inza
3. pro 2010

@majcam: no dlouho nic a pak najednou je toho...Jo Ikea tam my se chystame po Vanocich na vyprodej zacina 26. Ted tam bude strasne lidi a ja bych je musela pozabijet...nemam rada tento predvanocni cas a Vanoce obecne 😝. No stehovani nezavidim.
Ja jsem zvedava jak manza zitra dorazi z Moravy nejak rozumne aby jeste stihnul fotbalek co mame venku kazdy rok v tuto dobu....psal ze tam zase snezi....
Folik sice je, ale podle me k nicemu...si myslim ze to nema sanci...Dr dneska vyvijela nejake hypotezi a teorie proc ne a ne....

sipkova1
3. pro 2010

Ahoj holky, tak jsem se tenhle cyklus tomu 4D ultrazvuku vyhnula. Řekli mi, ať si zavolám až přijde M a objednám se a když jsem volala, tak maj teď plno.

@inza Já si vytvářím teorie sama, každej den mám jinou ☹

inza
3. pro 2010

@sipkova1: a jaky...?....jo ten UTZ maj plnej porad 😒

sipkova1
3. pro 2010

@inza stáří, imunologie, štítná žláza, SPG (jednou úžasnej, jednou katastrofální..) …, životní předurčenost s něčemu jinému (akorát nevím k čemu …) 😖 , životní a pracovní prostředí atd.

Co vymyslela Dr. Tobě?

sipkova1
3. pro 2010

@inza No příště prý mám odhadnout 2. DC a objednat se na ten UTZ hodně dopředu.

zvalentova
3. pro 2010

ahoj holky, tak mám za sebou plodné dopoledne.
Šílený nával lidí v Gennetu - 40 minut jsem čekala na odběr krve.
Pak rychle za svou MUDr. pro operační protokol, šílené výsledky, smutek a ztráta motivace. 😒

darkwitch
3. pro 2010

@majcam stehovani taky nezavidim, me stacilo se vystehovat z prace a mela jsem toho plne zuby 😝
@sipkova1 to bych byla v haji... jak mam odhadnout kdy ms dojde tak si dela co chce...
@inza no, ja prave rovnou vzdala svoji profesi a brala prvni co se naskytlo, uvidim jak se mi tam bude libit, ale verim, ze to bude fajn, kazda zmena je fajn 😀 a gratuluju k foliku a preju at se konecne pekne posnazi...

darkwitch
3. pro 2010

@zvalentova to je mi lito, je to tak spatne?

zvalentova
3. pro 2010

@darkwitch našli myom, který odstranili, ale mám velká ložiska aktivní endometriozy. Té nejhorší.
K tomu autoimunita přetrvává a nedaří se jí nějak snížit.
Takže se na děti asi vyprdnu a budu mít klid. 😔

sipkova1
3. pro 2010

@zvalentova Takhle jsem se cejtila minule, když nám přišly výsledky SPG a byly fakt děsný. A ještě k tomu pocit, že se nedá vůbec, ale vůbec ničemu věřit, když jinde to bylo OK a tady píšou, že to není ani na IVF, jen na IVF ICSI....

Co josu šílené výsledky? Přece IVF většinu šílených výsledků z laparky obejde...

inza
3. pro 2010

@sipkova1: tak to mas dobrej seznam....no pry jenom hypoteza, ale ze nejpravdepod neco ve spermiich, ale jeste to neumej urcit...ale jenom hypoteza....jinak jako objektivni vysledky nic .....
@darkwitch: no ja chci zustat protoze to jde dopredu a kdybych z toho vypadla tak nevim jak bych se vracela...stacilo ze jsem delala dele disertaci a na co jsem ji delala tak pak uz to bylo bezne.........
@zvalentova: a to nejak nejde obejit tim IVF?

darkwitch
3. pro 2010

@zvalentova odpocin si, ten sok casem pomine a jeste zkusis zabojovat 😉

zvalentova
3. pro 2010

@inza nevím, počkám na vyjádření Langerové, ale díky autoimunitě nechci vyhodit tisíce za pokus který nevyjde.
Třeba v Karlíně něco vymyslí, jak tělo ošálit.

zvalentova
3. pro 2010

@darkwitch nemůžu odpočívat, potřebuji nějaký nový impuls 😀

darkwitch
3. pro 2010

@inza ja to chapu, u nas vyvoj tak rychle dopredu nejde 😉

darkwitch
3. pro 2010

@zvalentova kdyz si odpocines tak pak impuls lepe zachytis 😉

sipkova1
3. pro 2010

@zvalentova Co přesně myslíš tou autoimunitou?