Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

monnn
6. pro 2010

taky přeji všem hezké ráno!!
@ajriska jsem celá napnutá - co krev?????
@inza v kolik si jdeš pro čertíka a víš kdo bude na sále?

ajriska
6. pro 2010

@monnn No jsem srab..ještě jsem tam nebyla...vzhledem k tomu, že mám testit až ve středu tak asi až ve st nebo ve čt půjdu na krev.
Včera jsem si dělala mikulášský test a jsou tam // v plné síle..křeče pořád přetrvávají i když je to lepší než předtím...

zvalentova
6. pro 2010

krásné ráno všem 🙂

inza
6. pro 2010

@monnn: no mam tam byt ve 3/4 na 12. Manza jel akorat ted s certikama. 😀

monnn
6. pro 2010

@ajriska ty // je super!!! a možná když půjdeš opravdu až ve stř. budeš mít výsledek 100%,ty tvé křeče nic moc,ale třeba se silně zavrtávaj,máš 2,že jo?
@inza tak na tě budu myslet,ale určo tě vemou až po obidku 😀

ajriska
6. pro 2010

@monnn jj mám dvě...už jsem neměla bolesti jako kdybych měla slepáka spíš jako když to mám dostat. A to jsem měla včera...a nic, tak doufám, že už to nepřijde

monnn
6. pro 2010

@ajriska věřím,že ty budeš první posel dobrých zpráv a pak už půjdeme v davu za tebou 😀 😀 ,já teoreticky budu druhá 😅 ,necháme se překvapit 😵

ajriska
6. pro 2010

@monnn no a jak ti je? Mě docela bolí hodně prsa

inza
6. pro 2010

@monnn: jo to je me jasny, ale nejak to neresim...stejne pak jedu vyzvednout knizky co jsem si objednala.... ty budes testit za tyden?

monnn
6. pro 2010

@ajriska no mě je úplně normálně,trochu cítím podbříšek na levé straně,ale jinak nic,tak nevím 😨
@inza hele s těma knížkama opatrně,ty máš pořadové číslo 3 😉 ,jj a já budu testit jestli to vydržím v neděli a v po na krev 🙂

ajriska
6. pro 2010

@monnn no tak jako já mám pořád ( v různých intervalech) ty bolesti jako na MS...ale to přisuzuju už tomu, že se mimískové si dělají místo. Kdy budeš testit?

inza
6. pro 2010

@monnn: no mohlo by to tak byt. Trojku beru vsema deseti...to jeste dneska premejslim zda mam zrusit hospodu s kamaradem a nebo ne...jsme se domlouvali cca pul roku tak se me to moc rusit nechce...

monnn
6. pro 2010

@inza neruš,ale dej si čaj 😀 😀
@ajriska když vydržím tak v neděli 😉

ajriska
6. pro 2010

@monnn no já už mám hotový 4 testy (kromě toho z gennetu) a teď jsem je zkoumala a ta čárka ze včerejška je už skoro jako ta první. Ještě jsem si četla příbalovej leták ohledně zabarvení té čárky ale i to by mělo být OK...

inza
6. pro 2010

@monnn: tak to asi s timto kamaradem neprojde...🙂

monnn
6. pro 2010

@ajriska vždyt to píšu jseš posel dobrých zpráv a ted já 😔 a za mnou už stepuje inza a pak holky at si sami vylosujou číslo 😀 😀 😝

monnn
6. pro 2010

@inza hele tak ho zkuz taky ukecat na čaj 😀 😀 ,jinak nám bylo řečeno,že ted nevím 1 nebo 2 dcl vína můžem,jen jsem se nezeptala kolikrát za den 😀 😀 😀 😢

inza
6. pro 2010

@monnn: my prave chodime spise na pivko a tam nikdy u jednoho nezustane..🙂

monnn
6. pro 2010

@inza pivo je dobrý ne?má taky nějaký vitamíny,jo a ty už šupajdi směr Gennet čeká tam na tebe malý čertík nebo čertíci? 😉

ajriska
6. pro 2010

@monnn doufejme

monnn
6. pro 2010

@ajriska jj,ale ty už budeš mít jistotu ve stř nebo čt a půjdeš do Gennetu nebo u vás?

ajriska
6. pro 2010

@monnn no asi u nás...přece jen to mám do Prahy docela daleko...no ale zítra zavolám svému gynekologovi a řeknu mu, že jsem po IVF (24.11.) že už následující pondělí jsem měla na testu slabou // která teda sílí. Jestli už můžu na krev. Protože jsem měla testovat až tuto středu, tak myslím, že středa na krev bude ideální.
Ségra mi povídala, že týden po vynechané MS už je vidět na UZ, zda tam něco je, nebo ne. MS jsem měla dostat včera.
Pokud budu věřit, že tam jsou dvojčátka, tak hcg by měla být vyšší...a vzhledem k těm bolestem co jsem měla jsou snad usazený, tam kde mají

monnn
6. pro 2010

@ajriska určitě ,budu držet palečky 😉 🙂

mandre
6. pro 2010

Ahoj holčičky,
dlouho jsem tu nebyla, duševně odpočívám, tak mě neukamenujte 😅 😀 😀
Pro ty, co shánějí naštěpenou listovku, protože mají MTHFR mutaci (já taky), objevila jsem náhradu za předražený Femibion. Nic jiného se totiž v ČR Neprodává.
Jedná se o čistou naštěpenou listovku Metafolin Folate 800mcg v tabletě (mají i 400mcg), takže k ní pak můžete dávat jakékoliv další vitamíny, co potřebujete.
Je to od americké firmy Solgar. Jelikož se sem nesmí dávat odkazy na nákupy, tak to trošku poupravim, vy si s tím poradíte určitě 😉
wewewe.iherb.com/Solgar-Folate-Metafolin-Folic-Acid-800-mcg-100-Tablets/13961?at=0
Nechala jsem si to poslat z tohoto US obchodu, kde to vychází nejlevněji - doprava je "zadarmo". Minulý týden mi to přišlo. Vychází cca na 75Kč/měsíc. V jedné lahvičce je 100tbl. Už zobu. 🙂
A pozor, na první nákup na tomto obchodě dostanete 5USD slevu, když před dokončením nákupu zadáte kód KOV132, takže Vám to pokreje poštovné do ČR, které stojí 4USD (letecká pošta obyč.) posílají normálně i do ČR, takže pohoda. 😉 😉 😉

inza
6. pro 2010

@monnn: no tak jsem zpatky. Certici teda nic moc, spg zase spatne...jo a na sale bycl meda chlupacek...Feldmar 😀

inza
6. pro 2010

@mandre: co mobilizace...byla jsi?

mandre
6. pro 2010

@inza byla. Spodek perfektní, vršek na ho...jednostranně přetížený.Takže nepujdu na tu 1,5hod. mobilizaci, ale jen na 1 hodinu. A nebude dělat per rectum, není potřeba. Bude rovnat asi jen ten hrudník a krk. Jdu 17.12. zákaz těhotnění nemam. Říkala, že ten spodek mi pěkně srovnala ta moje fyzio.
Zítra jdu do Imunie.
Koukla jsem dneska, jestli Petrita šla na tu laparku 😕 ...

zvalentova
6. pro 2010

tak jsem se konečně dovolala do ISCARu k Babičkové a objednala se na narování.

inza
6. pro 2010

@mandre: ja jdu k Babi 16 😉. Jak ti jde to cviceni? me to tezce nebavi a musim se do toho nutit...jsem zvedava s cim zase Babi pak vyrukuje. Ja jdu do immunie az 30 pro vysledky a zitra jdu asi na krev na kliste...

inza
6. pro 2010

@zvalentova: kdy jdes? Jo priprav se na jeji sverazne vystupovani chce to se fakt trosku obrnit