Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

azeretka
26. únor 2011

@anlek ,@michaelama moc Vám děkuju, taky myslím, že je to ta nejlepší varianta 🙂 NAvíc moje doktorka je naprosto neschopná, tak budu ráda, když mi vůbec nakopíruje výsledky z cytologie 😠

vally11
26. únor 2011

@michaelama
Ahoj, tak doufám, že tě probudil budíček z gennetu 😉. Myslím na tebe (vás) a tešíme se na nějaké pozitivní zprávičky. 😉

vally11
26. únor 2011

@azeretka
Ahoj, do gennetu vás poslala tvoje "neschopná" dr. nebo jste se tam objednali sami. Mně zase můj dr. řekl, že se pořád ještě nesnažíme dlouho, tak abych to neřešila a snažili se dál. Jsme prostě pro ně pouze jedny z pacientek.
A kdy a ke komu jdete do Gennetu?

monnn
26. únor 2011

@michaelama jsem napnutá 😉 povídej co nového v Praze 🙂

azeretka
26. únor 2011

@vally11 objednala jsem nás sama, páč doktorka byla fakt k ničemu, stále mi tvrdila, že to bude řešit, až to bude rok, no a když už to trvalo dýl jak rok, tak mi řekla, že ona s tím stejně nic nezmůže, že jediné co může udělat, je poslat nas do centra. Nicméně předepsala mi ještě duphaston, ať to ještě 3 měsíce vydržím, dala jsem tomu měsíc, nezabralo, tak jsem dál už nehodlala čekat. Stejně nás v Gennetu objednali až na konec dubna, takže jsem ráda, že jsem se odhodlala. Doktorka se jmenuje
Vykysalá nebo tak nějak

ivula21
26. únor 2011

michaela dneska nepíše, tak to určitě znamená, že odjela do Prahy 🙂

darkwitch
26. únor 2011

@ivula21 taky doufam, ze to to znamena...

darkwitch
26. únor 2011

tak michaelema se ru dnes nestavila snad uz ma mimouska/y u sebe...

monnn
26. únor 2011

@darkwitch hm............. taky doufám,jen mi je divný,že se nepochlubila 😕

darkwitch
26. únor 2011

@monnn ja doufam ze se nedostala k netu...

monnn
26. únor 2011

@darkwitch taky doufám a pořád nakukuji a ona si dovolí nenapsat 😨 a co ty,že nespinkáš a tady brouzdáš 🙂

monnn
26. únor 2011

@darkwitch jo a až dnes jsem koukala ty jedna tajemná čarodějko co že to s těma čarodějnicemi máš společného 😀 😝 mi to nějak unikalo 😨 až dnes jsem si to přeložila a tak nějak nechtěně 😀 😨

michaelama
27. únor 2011

Ahoj holky, omlouvám se, že jsem tady až teď, ale přijeli jsme včera až něco kolem deváté večer... Mám u sebe jednu zdravou, expandující blastocystu, druhé výborné embryjko bylo bohužel nemocné a to třetí bylo bohužel pořád zpomalené ve vývoji...embryolog mi ho nedoporučil transferovat, ale nechal mu šanci ještě do zítřka a kdyžtak ho zamrazí, ale spíš říkal, že ne... Takže máme jen to jediné... Díkybohu za ně, co si budeme povídat, ze tří oplodněných embryjek je prý obrovské štěstí, že se takhle všechna držela až do 5. dne...
Na sále byla dr.Bukvová a musím říct, že byla v pohodě, ale větší šrumec jsem v gennetu ještě nezažila. Byli jsme objednaný na 14:30 a na řadu jsme přišli až v 17:00. Až mi bylo doktorky líto, myslím, že by měli na tu sobotu nechávat 2 lékaře, jednoho na UZ apod a druhého na sál...
Tak nám děvčátka držte pěsti, mně se strašně ulevilo, že už mám toho našeho bojovníka u sebe, teď už je to na mě...
Ještě jednou díky za podporu, bez Vás by to bylo mnohem těžší!!!

michaelama
27. únor 2011

Zpět na koníkovi budu až večer, bohužel nemáme notebook a manža mi PC zakázal, že mám ležet a nohy nahoru... Co když se prý chce embryjko zavrtávat a já mám takovou blbou polohu 🙂

monnn
27. únor 2011

@michaelama tak to je super!!!držím dál palečky at je vše Ok 😉 !a to bude uvidíš!!!!!! 😉

petaloudi
27. únor 2011

@michaelama jen hezky odpočívej. Držím palce, embryjko je určitě velký bojovník, když tak dlouho vydrželo!!

darkwitch
27. únor 2011

@michaelama parada to jsou skvele zpravy tak to bude bojovnik a urcite vyhraje 🙂 jen odpocivej s nohama nahore
@monnn 😀 no ja jsem cekala az mi dopere pracka 🙂

michaelama
27. únor 2011

Ahoj holky, jaký jste měli režim po ET? Mě to v té posteli ubíjí a navíc si nemyslím, že nohy nahoře jsou to pravé. To se dělá po styku aby se pomohlo spermijkám ne? 😉 Stejně se v té posteli jen přavaluju z boku na bok ...
Pěkný večer!

darkwitch
27. únor 2011

@michaelama ja jsem chodila na prochazky a jinak jsem se valela jak se mmi chtelo... prochazky doporucuji spis nez lezeni

michaelama
27. únor 2011

@darkwitch Že jo... Tak já už zítra zařadím tu procházku. Do práce jdu až v pátek a zítra jen na chvilku... Tak snad to bude v pohodě. Ono jestli se má zavrtat tak se zavrtá a jestli se mu u mě nelíbí tak se prostě nezavrtá 🙂

darkwitch
27. únor 2011

@michaelama tak nejak, ja se teda valela celou dobu a uzila jsem si nemocenskou 😀 a prvni den po ET jsem taky lezela, jsem mela pocit, ze jeto lepsi, ale myslim ze to nema vliv...

michaelama
27. únor 2011

@darkwitch Já taky s tou nemocenskou koketuju, uvidím jak se budu cítit přes týden...Mně jí v gennetu vůbec nenabídli, ale nevadí stejně bych si jí asi nechala napsat od gyndaře... Tak papa a díky

darkwitch
27. únor 2011

@michaelama ja jsem si ji vzala uz po OPU a pri KET jsem si o ni rekla a ted koketuju s tim, ze si ji priste nevezmu, tak jsem zvedava jak budu drsna az dojde na vec 😀
papa

anlek
27. únor 2011

@michaelama Hned ten den, co byl ET jsem sla na prochazku. A dalsi dny opet. Jen jsem dodrzovala nesexovat/nejezdit na koni/nekoupat se v horke vane. Vic toho pri ET nezakazali. 😀

ivula21
28. únor 2011

@michaelama držím palečky co můžu. hezky si to teď doma užívej, a´t se bobkovi u tebe líbí 🙂

inza
1. bře 2011

Ahoj
cibka nebyla jsi dneska nahodou na UTZ? jak jsi dopadla?

val1
2. bře 2011

Ahoj,
prosím, můžete mi poradit? Mám za sebou 3 neúspěšná IUI. Loni jsem v 10.tt měla zamlklé těhu.
V pátek jdu dr. Feldmárovi, na folikulometrii a domluvit se co dál. Zřejmě naplánuje IVF, o kterém minule mluvil.
Jen se chci zeptat...jak dlouho to trvá....myslím od schválení....atd? Stihne se to ještě tento cyklus, když jsem 8DC?
Moc děkuji za jakoukoli informaci a držím všem pěsti a přeji hodně štěstí. Valerie

anlek
2. bře 2011

@val1 Tenhle cyklus stopro ne. Pokud mas kratky protokol, tak vetsinou zacinas se stimulaci 2DC, pokud dlouhy, tak cca 20DC predchoziho cyklu nez je cyklus, kdy podstupujes IVF. Navic nejakou dobu trva i vyrizeni papiru na pojistovne.

val1
2. bře 2011

@anlek moc děkuji, tak si dám tento měsíc oraz od prášků, kontrol...a hlavně v nakupování testů...
Držte se.

cibka
2. bře 2011

@inza ahojky ty máš teda pamatováka, jo jo byla cysty zmizeli takže ok, ale naopak se mi na děloze udělal malý myom, prý to ničemu nevadí že je malý ale musí se sledovat, každopádne jsme se domluvili s manzou že ten 3 pokus necháme až tak za půl roku, že ted proste nechceme, pokaždý když jedu na kontrolu tak neco najdou tak si myslim že by to stejne neklaplo, tak si užijeme léto a pak to zkusíme mezi tím máme naplánované iui tak uvidíme musim to nějak vypustit z hlavy je to moc težky ale potřebuju si odlehčit dr to schválil tak poslali na pojistovnu storno