Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

monnn
21. bře 2011

@lenkakubickova hm..zadařilo,ale blbě skončilo ☹ ,ted mě čeká konzultace - tak uvidíme 😕

inza
21. bře 2011

@lenkakubickova: ja stimulovala minuly tyden.. 😉. Zacatek 2 DC a konec podle tve reakce tzn neco mezi 10-16 DC. Ja byla na OPU 13 DC...

Jinak mam nejaky Puregon co me zbyl po stimulce. Pokud by nekdo mel zajem muzem se dohodnout...

omcamauta
21. bře 2011

Ahoj holky, jdu dneska do Gennetu na IUI, netušíte náhodou, kdo bude na sále?

lenkakubickova
21. bře 2011

monn: neboj, určitě se dohodnete na nějakém řešení a vytouženého drobečka se dočkáte 😉 😵

inza: díky za odpověď a zároveň mooooc držím palečky, ať jsou na testu // 😵 😵 ...kdy jdeš na ET? Nebo už jsi byla?

monnn
21. bře 2011

@omcamauta že by tam byl dnes DR.Feldmár??ale nejsem si jistá 😅
@lenkakubickova 😉
@inza holka já na Tebe myslela a čekala,že večer písneš,pak psala dark,že ti nebude dobře ☹ už jsi zjistila koho budeš mít na ET?

omcamauta
21. bře 2011

@monnn jejda, to by bylo fajn, to je "můj" doktor v Gennetu a je supr.

inza
21. bře 2011

@omcamauta: v po tam byva Meda 😀
@lenkakubickova: jdu asi neco mezi zitrkem a ctvrtkem...
@monnn: ja bejvam po narkoze vzdy nepouzitelna. Bejva me blbe od zaludku. Spatne ji totiz snasim, proto jsem tu nebyla. Jinak mame 6 vajuch z toho 5 oplodnenych a porad se jich 5 drzi...Foliku bylo sice vice, ale nejake byli prazdne.
Jinak v sobotu my tam meli byt uz mezi 7 a pul osmou. Zacinali o hodinu drive mely toho strasne moc. Jsem se bavila se sestrickou a rikala ze kdyby jim neprisla na UTZ a na IUI cka pooc Vykysala tak kdyz to pocitaly tak by tam byly az do osmi vecer. Proto delali IUI na ambulancich. Ja sla na sal uz v osm coz normalne takto nikdy nezacinaj

anlek
21. bře 2011

@inza Tak at se mezi temi 5 najde ten spravny bojovnicek. Kolik budete zavadete, jedno nebo dve embryjka?

lenkakubickova
21. bře 2011

inza: tak držím palečky!!!!! Krááásný počet oplodněných vajuch 😵 😵 budete zkoušet prodlouženou kultivaci? My jí kdysi chtěli,ale jaksi to nevyšlo, nějak rychle nám ubývali 😕

inza
21. bře 2011

@anlek: pokud budou tak dve 😉
@lenkakubickova: uvidime jak to bude dale. Nechavame to na embryologach co doporuci jak se budou embryjka vyvijet....

lenkakubickova
21. bře 2011

@inza tfuj, tfuj, tfuj, ať je to co nejlpeší 😉

cibka
21. bře 2011

@inza držím palečky at jsou to ti pravý bojovníci
jo jo v sobotu dělali iui v ordinaci ja tam byla 😉

inza
21. bře 2011

@cibka: jj meli strasny naval na sobotu toho vyslo strasne moc co rikala sestra a i dr....asi kdyz se sejde tak se sejde.. 😀. Tak at se pekne chytnou......... 😀

anlek
21. bře 2011

@inza Oni musi v sobotu zvladnout i cast nedele urcite. A pri tom je tam doktoru min, no nezavidim jim ty sobotni smeny. 😕

darkwitch
21. bře 2011

ahoj kocky

inza tak drzim pesticky at se bobisci drzi a tentokrat i u tebe..

monnn
21. bře 2011

@inza @cibka kočky- jak už psaly holky držíme vám moc pěsti at máte to velké štěstí 😉

cibka
22. bře 2011

@monnn díky

monnn
22. bře 2011

@cibka NZ 😉

raducha
22. bře 2011

😔 ahoj tak jsem dnes byla na konzultaci na gennetu a nedozvěděla jsem se moc dobré zprávy. máme špatný test spermonogramu a musíme jí podstoupit ještě jednou. navrhla nám paní doktorka umělé oplodnění mimoděložní. další konzultaci máme zase 8.3. tak uvidíme mám z toho obavy. 😒

zirafka82
22. bře 2011

ahojte holky, omlouvám se, že Vám sem lezu 🙂. Chci se optat, máte některá z Vás zkušenosti i z jiného CARu? Byli jsem u Apoli, odtamtud jsme odešli, trochu jsme se neshodli 🤐 , objednali jsme se do Gestu, ale teď mě celkem všichni zrazují a že Gennet je lepší. Chápu, že každý doporučí centrum, kde mu pomohli, ale i tak... Můžete mi napsat Vaše zkušenosti s Gennetem... klidně i do IP, jak chcete... Díky moc 😀

evulatko
22. bře 2011

holky, chtela jsem se zeptat, kdyz je do Gennetu manzel objednany na spermio a krev, jak dlouho to trva? Muze se stat, ze tam bude cekat treba hodinu a vic? Diky moc, eva

omcamauta
22. bře 2011

Já jsem po tom včerejším IUI nějak nabitá energií (i když teda ten jejich nový SW a zmatky v něm mi pěkně pije kref 😠 ), tak tu s váma chvilku zůstanu, ju?
@raducha a jak moc "špatné" ty výsledky byly? Kdy jdete znovu? Nasadíte vitamíny? Selzink, E, C, Maca, atd.?
@evulatko záleží kolik tam bude v tu chvíli lidí (jak na krev, tak jak budou volné kabinky na spermio), ale nestalo se nám, že bysme na krev nebo spermio čekali déle než 20min...

raducha
22. bře 2011

ahoj byl partnerovi doporučený vitamín selen a zinek a pro nás oba vitamín E v tabletách. prý je možný že testy vyšly špatně protože u partnera vypukla chřipka.tak to musí projít ještě jednou. jo a další konzultace není 8.3. ale 8.4. zblbla jsem datum. 😅

raducha
22. bře 2011

@evulatko ahoj krev byla hned a vzorek sperma partner dones osobně na gennet. nemusí dávat vzorek na gennetu když mu to nebude příjemný. na sesterně si vyzvedne nádobu s jménem a rodným číslem a vzorek se musí donýst do hodiny po naplnění nádoby. osobně partner.

lenkakubickova
23. bře 2011

@raducha ahoj, nesmutni, nic to není, vitamíny pomůžou 😉 🙂 My jsme kdysi měli spermiogram jako totální propadák, hrozilo dle výsledků, že manžel bude přenašeč cystické fybrózy a spermikjky byli bez pohybu a nevěděli jsme co bued dál, hnali nás i na genetické testy....
Stejně tak nám paní Dr. doporučila dlabat tyhle vitamíny taky a po 2 měsících užívání měl manžel naprosto normální výsledek!!!! A do konce nějakou dobu na to (pořád dlabal vitamíny dál) v den odběru vajíček měl opět normální spermio a IVF se povedlo bez problémů 😉 ...akorát z toho bylo zamlklé těhu ☹ ...ale teď jdeme cca za 14 dní do dalšího pokusu!

lenkakubickova
23. bře 2011

mám radost, právě jsem se ujišťovala, zda nám žádost o IVF schválili a je to O.K. 😵 😵 Takže teď jen příští týden kontrola 21.DC a pak čekat na MS a jupííííí na stimulku 🙂

petap1
23. bře 2011

lenkakubickova: Leni moc držím palečky 😀

lenkakubickova
23. bře 2011

@petap1 Díky Péťo 😉 Už to máš za pár,co? 😵

petap1
23. bře 2011

lenkakubickova: JJ už se blížíme do finishe...tak snad ho zvládneme v pohodě a vše bude OK 🙂

lenkakubickova
23. bře 2011

@petap1 určitě to v pohodě zvládnete, držím palce!! 😉 A za chvilku se tu budeš kochat fotkama vaší princezny 🙂