Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
28. bře 2011

@lenkakubickova: jj fakt to je dobry...ja si taky chodim zabehat..teda ted mam pauzu a pres zimu jsem chodila na bezky. Teda doufam ze ted behat nebudu moct 😀 rada to ozelim...Jsem chtela jit ted na ten pulmaraton, ale jeste nebudu vedet vysledek tak radsi nepujdu... 😀

lenkakubickova
28. bře 2011

@inza tak to jsi šikula 🙂 Určitš teď nebudeš moct běhat 😉 ...já jsem šťastná, že jsem teď shodila skoro 8kg, díky běhu....a mám obavy, že to budu mít hned zpátky, jakmile po IVF budu mít pauzu 😅 ...jak nemám pohyb, tak jsem hned jako meloun 😀 , ale samozřejmě bych to oželela, to je naprosto jasný, hlavně, aby se povedlo miminko 😵

inza
28. bře 2011

@lenkakubickova: no za ty kila by se nezlobila zadna z nas....🙂...Ja musim rici ze pri stimulce a p oni ani nejak nepribiram

pentagras
28. bře 2011

@vally11 Ahojky, no mě ten týden začal užasně ☹ , nejdřív jsem si blokla páteř potom mi začal zánět prsa a aby toho nebylo málo tak mi ted před noční volala sestra z gen. že vzorek na chlamydie mám dovézt ještě jednou že se zněj nedalo nic zjistit, to je pech, myslela jsem že to do tý konzultace budu mít všechno no asi ne ☹

vally11
28. bře 2011

@pentagras
Tak to je fakt super ☹ , když už si myslíš, že se to někam hne, tak se to zase začne bortit, ale třeba tu moč ještě zvládnete do toho 6.4., no co, stejně se jedná o tu první schůzku, kde se asi dohodnete co pro vás bude nejlepší. A uvidíš co ti řekne.
No mě taky chytly záda, tak jsem dnes byla na rehabilitaci.
Prosím Tě ty jsi byla na laparoskopii?

pentagras
28. bře 2011

@vally11 jj, byla jsem 3krát, nejlepší byla v podolí

vally11
28. bře 2011

@pentagras
já jdu Na Homolku. Prosím Tě a kolikátý den cyklu jsi byla? jeslti si to tedy ještě pamatuješ? Někde na diskusi jsem četla, že se dělá mezi 6 - 10 DC a to já jdu až asi 22 DC. Dřív neměli místo. Tak jsem z toho taková v rozpacích, ale zase si říkám, že ten dokotor ví co a jak.

evulatko
28. bře 2011

@maarina, Jarosova je tam asi nova, mne k ni taky objednali🙂

pentagras
28. bře 2011

@vally11 ježíš, to si fakt už nepamatuju, je to hodně let zpět, to jsem ještě měla vejcovody tenkrát,cca 8 let asi ani už nevím, ale oni ví neboj, mě tenkrát dělal laparku tu druhou v Podolí docent z Pronatalu myslím Mardešic nebo tak nějak 🙂

inza
28. bře 2011

@vally11: buď v klidu, Homola je dobrá. já tam byla v listopadu a LAK naprosto v toho. já měla ve čt nástup a v so šla už domů🙂

cibka
28. bře 2011

@lenkakubickova no akorát nevím kdyto příště bude vždyt je to 3 iui a 2 ivf za sebou takže nejak už nevěrim kdybych na testu objevila // tak bych tomu snad ani neverila 😉

lenkakubickova
29. bře 2011

@cibka chápu tě, holka, je to boj a nesmíme se jen tak vzdát! 😉
Kamarádka po 3 IVF a několika IUI s dárcem spermatu a ona s neprůchodnejma, nebo hooodně špatně průchodnejma vejcovodama zjistila před 3 měsíci, že je PŘIROZENĚ těhotná!!! Další kamarádka měla taky několik IUI a 2x IVF a bum, stejně tak otěhotněla, minulé pondělí se jí narodil chlapeček 😵 😵 Taky sem chodily na diskuzi,ale to už je dýl.... Je to pro mě oooobrovská motivace, hrozně mě holky nabudily a když už jsem to skoro vzdala, tak se teď neskutečně těším...ikdyž je v podvědomí strach,ale jsem prostě hrozně nabuzená, tím, že zázray se dějí!!! 🙂 Moooooc ti držím palce 😵 😵

kive76
29. bře 2011

@lenkakubickova ahojky, to je teda síla....že se dá přirozeně otěhotnět, i když byla ta kamarádka na IVF, a IUI...

lenkakubickova
29. bře 2011

@kive76 je to síla a fakt oooooobr motivace 😉

vally11
29. bře 2011

@inza
jj, taky jsem slyšela, že Homolka je ok. Ale spíš mě teď zaráží ten den cyklu, ještě si pamatuješ, kolikátý DC jsi byla?

inza
29. bře 2011

@vally11: ja bych rekla ze mozna nekdy v pulce. Musela bych se podivat do papiru. Pokud to najdu odpo ti to pisnu.. ..Ale tam to delaj podle volnych terminu...Rekla bych ze u LSK na to m tolik nesejde jako u HSK.... Jinak pekne 2 luzkove pokoje a telkou a koupelnou se zachodem....🙂

vally11
29. bře 2011

@inza
ok, já právě, že na nějaké diskusi jsem četla, že se dělá jen určitý den cyklu, ale zase si říkám, že kdyby to tak bylo, tak mě také tak objedná. Spíš se bojím, aby mrcha nepřišla dřív a nemuseli mi to zase posouvat. To víš nervy uděljí své.
A operoval tě přímo Zelenka?

inza
29. bře 2011

@vally11: je tak to nevim, ale pak mel sluzbu pres noc a rano me poustel resp se me jeste v patek vecer zeptal zda chci jit domu v nedeli ci uz v sobotu...🙂 naprosto byl v pohode...Tak jsem rekla ze v so tak rek OK a ja sla ze neni problem.....ja to tam mela totiz jeste komplikovane s tim ze jsem mela boreliozu v prvnim stadiu tak me jeste honili p nemocnici na kozni zda me muzou uspat ci ne .......fakt se tim nestresuj....je tam pak automat na kavu a kuchynka kde maji stavu k piti, caj....

cibka
29. bře 2011

@lenkakubickova díky moc určitě to nevzdávám, říkám si až přijde ten pravý čas tak se zadaří, jen si nedávam tolik nadějí abych nebyla moc zklamaná, ale fak věřím že jednou to vyjde 🙂

vally11
29. bře 2011

@inza 🙂 díky za podporu. jsi hodná. Spíš mě nebaví už to čekání. Pořád člověk jenom na něco čeká 😒
Moc bych Ti přála, aby Ti to tentokrát vyšlo. Ve čt na tebe budu myslet. 😉

inza
29. bře 2011

@cibka: ted to vyjde a me taky a budeme spolu probirat ranni nevolnosti a chute 😀 😀

inza
29. bře 2011

@vally11: jo cekani je to nejhorsi...ja pujdu na krev az pristi ctvrtek.... 😀. Neboj tobe taky vse dopadne OK a bude dobre

vally11
29. bře 2011

@inza@cibka
Holky musí a pak nám budete předávat zkušenosti o těhu. A začneme tady probírat jiné věci než přípravu na IUI, IVF, laparky a další zákroky 😉

lenkakubickova
29. bře 2011

@cibka 🙂 🙂
@vally11 kdo si počká, ten se dočká 😉 Pak už bude jen dobře, neboj 🙂

vally11
29. bře 2011

@lenkakubickova MUSÍÍÍ 🙂 😉 🙂

lenkakubickova
29. bře 2011

@vally11 🙂 🙂

kive76
29. bře 2011
cibka
29. bře 2011

@inza od včerejška mě začli pěkně bolet prsa ale to mívám před ms normálně takže k tomu ani nepřikládám váhu jen mi to štve

raducha
29. bře 2011

nás čeká konzultace osmého dubna. doufám že se to pohne a už dojde na umělé oplodnění. posledně nám vyšly špatně testy spermiogramu a tak jdem na další. berem vitamíny. 😖 paní doktorka nám poradila jaký den se máme milovat kdy mám nejsilnější plodný dny . včera jsem si dělala po třech dnech těhotenský test a 😢 zase nic já se snad nedočkám.

kive76
29. bře 2011

@raducha ahojky, já jsem na tom podobně...posledně když jsem byla v gennetu, tak mi taky dr. říkaly, ty plodný dny...a nic.....to už bych musela mít několik dětí ... i když mám menstruaci pravidelně, tak to prostě nejde ☹