Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

cibka
30. bře 2011

@lenkakubickova jo to je v pohodě já se sem stejne ´dostanu až tak kolem půl noci
tak zatim

inza
30. bře 2011

@lenkakubickova: tak at kontrola dopadne dobre

anlek
30. bře 2011

Moc se tesim, az se tu zas objevi nejake //. Kandidatu na ne je tu ted dost. 😵

Vcera jsem byla na NT screeningu. A nedopadl uplne slavne, nakonec to vypadalo, ze pide by mohlo mit srdecni vadu. Pak sjem doma zkoumala papiry, co mi dali a zjistila, ze mi napsali, ze UTZ delali 18.3. misto vcerejeska - 29.3. Kdyz jsem jim dneska volala, ze bych to potrebovala prepsat (diky tomu mi menili i termin porodu), tak jsem dostala novy papir a se spravnymi daty je vsechno uplne v poradku. Se mi dost ulevilo.

petaloudi
30. bře 2011

@anlek Jéé, tak to teda museli být pěkný nervíky. A hlavně úplně zbytečný 😠 Tak hlavně, že je vše v pořádku!!! Ty jo, taky ti to letí, první trimestr v čudu... 😉

sipkova1
30. bře 2011

@anlek Ahoj, tak já se teda přiznám: // jsem našla minulý týden, následné hcg dle odběru 800. Dle data poslední MS to vychází na 5.týden, ale na UTZ bohužel zatím není nic vidět (což už by mohlo, možná i mělo…)

anlek
30. bře 2011

@sipkova1 Tak at se prcek prestane, co mozna nejdriv schovavat. 😵 Rekla bych, ze v 5tt ma jeste trochu narok, ne? Povedlo se doma?

@petaloudi Ono je to zvlastni, sice mi to v hlave dost srotovalo. Ale neverila jsem tomu, ze bychom meli mit nemocne miminko. Asi podvedomi pracovalo.

sipkova1
30. bře 2011

@anlek jo, jo doma, po třech nepovedených IUI a během čekání na konzultaci co dál

sipkova1
30. bře 2011

@anlek no já vím, že 5.týden může být na UTZ ještě brzo, ale já už tohle jednou zažila: nejdřív nebylo nic vidět, takže podezření na mimoděložní, za týden pak dutinka v děloze, za týden pak gestační váček a za nějakou dobu bylo zamlklé… MUDr. mi pak říkal, že už to bylo divný od začátku, když nebylo nic vidět, že už to byl signál, že to nebude úplně OK. You never know s tím mým „imunologickým faktorem“… a nechci mít deja vu (jako Dark…)

andru01
30. bře 2011

Ahojik holky,...mohu se k Vam pridat?,...chodim take do Gennetu a jsem moc spokojena ,mam za sebou 3 x neuspesne IUI,a ted 11 den 1.IVF,z 10 kulihrasku mne 2 zustaly,dnes vcera jsem ale zacala spinit s krvacet,..takze jsem dnes letela do lekarny pro test a ten bohuzel jen / ,..no jeste je jeden pokus v sobotu to bude 12 den po transf,.a v pondeli pak pujdu jeste na krev ale uz tomu nedavam moc nadeji,...je to silenost to cekani snazime se s manzelem jiz pres rok a v mych 35 letech mam obcas trocu uz iu nervy,...ale kd\yz to tady procitam tak mne to moc pomaha ,protoze v tom clovek neni sam,...tak jsem se chtela take podelit s Vami ,..preji Vam krasny den, 🙂

vally11
30. bře 2011

Ahoj holky, přeju hezký podvečer 🙂
@sipkova1 je to by bylo super, kdybys tady už konečně načala letošní těhulkování.
@ andru01 vítej mezi námi, které se snažíme. Jo máš pravdu, není to vůbec jednoduché dojít k vytouženému cíly, ale musíme věřit, že se nám to povede 😉. Mě teď čeká v dubnu laparoskopie.
Ke komu do Gennetu chodíš?

darkwitch
30. bře 2011

ahoj holky

@inza @cibka doufa, ze me nezklamete a najdete dve carky 😉
@vally11 tak co uz behas po predoperacnich? ja bych chtela zacit tak v pulce pristiho tydne, to zas budou nervy...

a zitra jdu na imunologii to jsem zvedava jestli se mi ty hodnoty zlepsili...

inza
30. bře 2011

@darkwitch: ja mam jeste na test tyden cas. Tede me nejak prestalo bolet v podbrisku tak jsem zvedava co bude ci nebude. Hele predoperacni ber v pohode 😉

darkwitch
30. bře 2011

@inza ja to beru v pohode, jen nevim kde na to zas vezmu cas... doufam, ze pak stihnu ivf driv nez budu muset na nove predoperacni...

andru01
30. bře 2011

Ja chodim k mudr.Bukvove,..ale obcas kdyz nema volny termin tak k mudr,Langerove , 😉

vally11
30. bře 2011

@darkwitch
ahoooj, já to včera všechno obvolávala. Musela jsem si volat ještě do gennetu, jestli mi poskytnou ty výsledky pohlavně přenosných chorob. No a k praktický jdu už koncem příštího týden na krev a v tom dalším na ostatní vyšetření. No a ten další už je laparka. Docela to utíká. Jen doufám, že to vše stihnu v cyklu. Teď mi skončila ms, budu to mít tipťop.

vally11
30. bře 2011

@andru01
tak ani jedné jsem zatím nebyla. ..Nezapomeň nám v sobotu poreferovat jak dopadlo testování.

darkwitch
30. bře 2011

@vally11 tak me ms jeste neprisla, takze budu doufat ze prijde akorat...

vally11
30. bře 2011

@darkwitch
tys ji měla nějak těsně před indikací viď? Nebo kdy ji čekáš? No já ji teď měla dvakrát po 27 dnech. Předtím spíš kolem 30. Takže to budu mít fakt akorát. Doufám, že to nebudu muset přesouvat.

darkwitch
30. bře 2011

@vally11 jojo tesne pred indikaci, cekam ji kolem 11.3.

vally11
30. bře 2011

@darkwitch
tak to stíháš v pohodě, ale třeba nedorazí 😉 to by bylo, viď? ...no já z toho mám fakt strach, čekám ji tak kolem 23. 4. a to jdu 19. 😒

darkwitch
30. bře 2011

@vally11 jak to znam tak dorazi dvacateho a ja si tak leda bouchnu pytlik... ne potvora prijde jak ma...

vally11
30. bře 2011

@darkwitch
máš tam ještě docela velkou rezervu, i kdyby se opozdila. No nesmím nato myslet a taky at si přijde tak jak má. No pak pak ať už někam odcestuje!!!!!!

darkwitch
30. bře 2011

@vally11 jasne tohle bude predposledni ms 😉 pak uz ivf a mimiskove 😀

lenkakubickova
30. bře 2011

@andru01 Nesmutni, třeba to vyjde 😉 ...a když ne, tak to vyjde příště! Držím palce na další testík a ať MS nedorazí!!!

vally11
30. bře 2011

@darkwitch
jasně 😉 🙂 , musíme jít do boje a věřit, že to přijde a ono to přijde, musí!!!!!

lenkakubickova
30. bře 2011

@darkwitch to je slovo do pranice 🙂 🙂

lenkakubickova
30. bře 2011

kontrola dopadla O.K., vaječníky jsou prý krásné a cysta žádná, takže čekám na příští týden na MS a huráááá na první včelku 😵 😵 😵 Nafasovala jsem injekce dopředu, protože zrovna jedeme v sobotu na dovolenou, tak abych je měla při ruce 😉 ...jen mě překvapilo, že se i za obyčejné injekce doplácí 😕 ...ale to vem čert, hlavně,ať to tentokrát vyjde 🙂

vally11
30. bře 2011

@lenkakubickova
tak si na dovče pěkně odpočiňte, pak už dovča jen tak nebude 😉 musí to vyjít!!!

darkwitch
30. bře 2011

@vally11 hezky spolu budeme tehulkovat
@lenkakubickova jasne musis si udelat stejny plan 😉

vally11
30. bře 2011

@darkwitch
hezky to plánujete paní doktorko 😉 . A můžou to rovonou odstartovat cibka s inzou 😉 a pak už to půjde.