Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lenkakubickova
18. dub 2011

@inza: to je skoda, ze nebudes tady ☹ Uvidime, co napise Monn, třeba to přesuneme na jindy 😉 Nosnice 😀 😀 😀 😀 , to je hezky vyraz 😉 😀 ....najednou je to za dveřma! Hrozně to uteklo a hlavně jdu na OPU 12DC a posledne jsem sla 16DC, tak je to takovy rychly a nakonec je mozny, ze treba v So uz budu mit mrnousky u sebe 😵 ....to bude 14 dni nervu 😝 😀 ....mam radost, ale na jednu stranu strach z toho, jak to dopadne, aby jsme zas nemela mimodelozni...no nic, pryc z negativama, ono to nějak dopadne 😅

lenkakubickova
18. dub 2011

@zvalentova díky 🙂

lenkakubickova
18. dub 2011

škoda, že tu v tom nikdo nejedete se mnou, se budu nervovat sama 😉 😀

zvalentova
18. dub 2011

@lenkakubickova jaké sama? Je nás tu dost jako support 😎 Palce držíme i jako netěhotné 😉

lenkakubickova
18. dub 2011

@zvalentova: no to jsem tomu dala!! 😉 Jasně, že jste tu všichni se mnou a já zase s váma!!!! 🙂 🙂

inza
18. dub 2011

@lenkakubickova: neboj to dopadne uplne super...... 😎 😀

lenkakubickova
18. dub 2011

@inza 🙂

anlek
18. dub 2011

@lenkakubickova Ja myslim, ze Gennet je hodne znam tim, ze mrazi jen prvotridni embryjka. Skoda mrazit horsi, ktera by nezvladla rozmrazeni. Jinak gratuluju ke kontrole. Uz se tesim na ctvrtek, jak e pocty budes hlasit. 😵

anlek
18. dub 2011

@lenkakubickova Se priznam, ze po hysterce, zvlaste po narkoze to nemusi byt uplne slavny. Sice po OPU jsem nemela zadne potize s narkozou, ale byla jsem rada, ze jsem doma vklidu. Asi by se mi nechtelo nikde courat... Uvidime, jestli nebude mit Monn jeste nejaky lepsi termin, kdy by do ni min stourali doktori. 😀

lenkakubickova
18. dub 2011

@anlek: prave, za asi bude Monn rada, ze sedne na vlak nebo bus a pojede domu, preci jen jeste ta dalka 😝
Taky mi narkoza nevadi, ale jak rikas, clovek je pak rad v klidu a treba se i jen tak natahnou a nic nedelat 🙂 Taky jsem na Ct zvedava, kolik bude vajuch a kdy pujdeme na ET 😅

zvalentova
18. dub 2011

@lenkakubickova @anlek při OPU mi nic nebylo, jen tlak v podbišku, LSK a HSK bylo jiný kafe.
I tak jsem byla ráda, že to máme domů 15 minut autem 😎

anlek
18. dub 2011

@lenkakubickova Jen na ET nespechej, pokud mozna az v utery (vychazela by tak PK, ne?), at mas poradne silaky. 😎

lenkakubickova
18. dub 2011

@anlek: ja na ET nespecham, taky bych brala PK, aby byli mrnousci poradne silni 😉 ...uvidime,jak se to bude vyvijet. Tam se vola denne,vid? a ty jsi mela PK? Ja uz si to nepamatuju 😀

zvalentova
18. dub 2011

@lenkakubickova oni ti zavolají, každé ráno mě před osmou spolehlivě vzbudili 😀

lenkakubickova
18. dub 2011

@zvalentova: tak aspon budu mit jisty budicek 😀 😀

zvalentova
18. dub 2011

@lenkakubickova to určitě, i když jsem to čekala, stejně jsem do telefonu sotva mluvila 😀

lenkakubickova
18. dub 2011

@zvalentova 😀 😀 😀 😀

anlek
18. dub 2011

@lenkakubickova Aha, tak za nas to bylo jine. My jsme museli volat samy. A dokonce jeden den mi rekli, ze volat nemusim. Tak jsem se zeptala, zda i tak muzu, ze jsou to moje decka a chtela bych vedet, jak se jim dari. 😀 Tak se sestra smala a rikala, ze muzu. Ja mela 4denni, protoze 5. den byla nedele. Aspon jsem pak nemusela cekat moc dlouho od ET. 😀 ET bylov sobotu a ja uz v patek byla jako samoplatce na krvi. 😀

lenkakubickova
18. dub 2011

@anlek: ja si prave taky pamatuju, ze jsem si tam volala sama 🙂 ...to uz jsi to tak brzy poznala??? 😕 😕

anlek
18. dub 2011

@lenkakubickova hcg bylo 15, tj. neco se delo a ja tomu moc verila. 😀 Navic jsem chtela vedet, jestli je nula, tak bych klidne pila na segriny dvatbe. Takhle jsem delala ridice. 😀

lenkakubickova
18. dub 2011

@anlek: ja bych tomu asi moc neverila, rika se, ze ti HCG zustane jeste z toho Pregnylu 😕 Tak bych se bala, ze tam HCG je a po tydnu by treba nebylo...

monnn
18. dub 2011

Ahoj holky tak hlásím příchod,jste všechny moc hodné,že tak na mě myslíte se srazíkem,no mě by snad nevadil ani ten čt,ale to nemůže inza a taky anlek psala,že út a čt neee,hele a pá to je taky blbý,že jo?to už je skoro víkend a všichni asi cestujete mimo Phu,že jo!!? mě jen tak napadlo,že bych přespala někde v penzionku a druhej den by mi bylo i jedno zda dopo nebo odpo,já stejně uvažovala,že po ET domů nepojedu at miminko nevyšplouchnu ☹ ,tak to bych měla ted takový předboj a jinak jestli něco levnýho znáte sem s tím 😉
@inza no fofr to je se nějak nemůžu vzpamatovat,ale zas to budu mít brzy za sebou 😉 a se stimulací počkáme na léto 😉

inza
18. dub 2011

@monnn: hele ja nemzu ani ten patek...musim oprasit koste na slet. pomalu se nam to blizi.... 😀 😀 😀

raducha
18. dub 2011

@lenkakubickova chtěli nás objednat až na červen.pak zjistili že se to zvládne ještě v květnu. druhého května jdem v půl jedenáctý na ivs dr langerové a v jedenáct na genetiku. dr hejtmánkové. ten den se vše dovíme. prý dali i echo pojištovně. 😅 mám z toho zvláštní pocit.

monnn
18. dub 2011

@inza tak napište jinej termín,já ani nevím zda se po tý hysteroskopii chodí na kontrolu a jestli ano jestli jdeš ke svému gyn. nebo kde Ti to dělali,jinak co já vím výsledky z Imuna jsou tak za 3 týdny ne?

anlek
18. dub 2011

@lenkakubickova Ja nemela pregnyl, ale neco jineho. Ikdyz to funguje stejne a bylo to pichame 12 dnu pred odberem krve. Tj. myslim, ze uz to bylo dlouho. Ja nejasala, ze 15 znamena miminko za skoro 9 mesicu. Me spis slo o nulu, kdyby byla, tak uz je podle me jasne, ze ten pokus nevysel a mohla bych vesele pit alkohol na ty svatbe. Ale tech 15 bylo krasne, proste jsme verili, ze se neco deje a ze to dobre dopadne. 😵

@monnn Ja ctvrtky hlidam dalsi dve deti k tomu svemu. Takze se muzu domluvit, ze bych fakt skoncila ve tri (ted se to spis protahlo ke ctvrte) a pak bych za vami nekam dorazila. Ono se to asi nikdy nebude hodit vsem. V patek 29. odjizdime na tancovani do Nemecka kolem obeda. Ta bych mohla leda dopoledne.

zvalentova
18. dub 2011

@anlek přesně, najít vyhovující termín pro všechny bude skoro nemožné 😀
I když bych tady nechala sekretářky samotné, tak se z práce dřív jak v pět neutrhnu.
Máme toho holt každá moc 😀

inza
18. dub 2011

@monnn: ja na HSK na zadny kontrole nebyla 😀..jo jsou vetsinou cca do mesice...🙂

lenkakubickova
18. dub 2011

@anlek: jasne, chapu 🙂 Ja se teda na jedu stranu tesim na testovani a na druhou se bojim vysledku,ale tak to je normos 😉
@monn: zdravím te,pracante 😉 Kdyby se to konalo nejaky patek celkove, tak pokud bychom nekam nejeli, coz se pri krasnem pocasi stava, tak by jsi klidne mohla prespat u nas, ja bych nejak manzela ukecala 😀
@raducha: neboj se! Cim driv, tim lip 😉 🙂 ...lepsi nez par mesicu cekat...

mne je tedy cas a termin celkem jedno, protoze do 15.kvetna budu na neschopence, takze muzu jak dopoledne, tak odpoledne, ale pak uz bych mohla po praci nejdriv tak v pet 😅 Je to tak, asi bude tezke najit spolecny termin 😀 Tak se musime nejak podridit tem vice zamestnanym a mimoprazskym 🙂 Tak spis navrhnete vy termin a cas 😉

anlek
18. dub 2011

@lenkakubickova To ma kazdy jinak. Ja chtela vedet, co mozna nejdriv, na cem jsme ... Jestli mame planovat KET atd ... Pro me dlouhe cekani na testovani neni. Navic mivam v moci malo hcg, takze curaci testy jsou porad duchove, uz v dobe, kdy by mela byt proadne carka. 😠