Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lenkakubickova
25. dub 2011

@darkwitch tak tak, ať se to tu konečně rozjede 😉 😵 😵
@inza jojo,bude chlebickova 🙂 V kolik mas byt v Gennetu? Mne maji mezi 8-9.00 volat v kolik mam vubec dorazit na ET 😅
chjooo, zitra to budou nervy, nez zavolaji 😝 😀 😀

monnn
25. dub 2011

@lenkakubickova Leni žádné nervy,udělej si radost a.... se mi radí co 😀 😀 😀 ,na ET se myslím chodí až kolem 13.00,že jo?

lenkakubickova
25. dub 2011

@monnn já vůbec nevím, ale mám dojem, že posledně jsem šla kolem 11:00 😕 Ráno budu vědět 😉 Už mám doma manžela, tak jsem klidnější a moc na to nemyslím, však ono to nějak dopadne 😉 🙂

monnn
25. dub 2011

@lenkakubickova tak to jo 😉 ,já posledně šla až po 13.00,super,že už máš doma druhou polovičku 😉

andru01
25. dub 2011

Ahojik holciny,..tak mne ceka zitra imuno,pristi tyden genetika do toho jedna IUI,..no a pak 2.Ivf,..jeste musim na endokro.,a ke svemu gyneg...tak do toho cerva -cervence kdy mne ceka 2.IVF to podle mne rychle utece,....tak Leni at to vyjde drzim palecky a ostatnim take .-))))

inza
25. dub 2011

@lenkakubickova:nekdy do deviti.klidne pak počkám.ja byla na ET snad uz po desate hod.zalezi na tom jaký mají naval

lenkakubickova
25. dub 2011

@andru01 ty to mas teda nabity 😀 😀 ...budu drzet palce, aby vyslo IUI a nemuseli jste na zadne IVF 😉 A jak rikas, ono ti to utece jako voda!
@inza telefon na tebe mam, takze ti rano, az zavolaji pisnu sms, nebo zavolam a domluvime se 😉 Bylo by fajn jit treba hned na desatou! A kde bydlis? V Praze?
@monnn to vis, hned je to tu veselejsi 🙂 A manzel privez mandlovou medovinu, tak jsem si troch dala, mnam, mnam 😵 😵

lenkakubickova
25. dub 2011

@inza jinak jsem koukala, ze chlebicky uz maji otevreno od 8.00 🙂 Ale potvrdime si to, jak jsem psala operativne, dle ranniho telefonatu 😉
http://www.lahudky-letna.cz/

andru01
25. dub 2011

@lenkakubickova jj,..to musi utect🙂)a chlebicky holky tam jsou vytecne mela jsem odtamtud na svatbu mnam mnam🙂)a dobra je tanm take ta pekarna nahore naproti DM .-))

lenkakubickova
25. dub 2011

@andru01 ta pekarna je SUPER! Kupoval jsem si tam nekolikrat kolace, mnam, mnam 🙂

inza
25. dub 2011

@lenkakubickova:jasne dame si vedet.ja se pohybuju mezi Prg,Jizerkama a občas Vysocinou.zítra jsem ale v Pze takze pohoda.

lenkakubickova
25. dub 2011

@inza o.k.

pentagras
25. dub 2011

@lenkakubickova ahojky, jj, to určitě 🙂, jo tešíme se moc, už at je po dovče a pak na to vlítnem 🙂)))

anlek
26. dub 2011

@lenkakubickova Drzim palecky na dnesek, at se embryjko/a pekne zakousnou. 😵

inza
26. dub 2011

@lenkakubickova: tak co uz volali?

vally11
26. dub 2011

Ahoj holky, přeji všem hezké ráno a úspěšný týden, už by to tu někdo mohl odstartovat, viď Leni 😉

lenkakubickova
26. dub 2011

Zdravím vás holky, to zas byl nervák 😀 😀 😀 Prý máme krásná 2 embryjka, na ty 3 jsem se ani nezeptala, jsem od rána nějak mimo 😀 Jen mi řekli, že máme přinést 2.500 na kultivaci a o mražení nic, takže myslím, že fakt máme jen ty 2 bobánky 😅 Ale jsou to siláci!!!! Takže se pak poradíme, jestli zavedeme jedno a druhé zmrazíme, nebo zavedeme obě 🙂

@inza kočko, asi chlebíčkování nebude ☹ Já mám vycházky 8-10.00 a jdeme tam až na 12.30, to mě mrzí ☹ Ale myslím, že ještě bude dost příležitostí 😉 🙂
@vally11 díky, kéž by to ta bylo!!! 😉

lenkakubickova
26. dub 2011

@anlek díky Leni 🙂

lenkakubickova
26. dub 2011

@pentagras třeba se vám zadaří na dovče 😉 😀 😀

vally11
26. dub 2011

@lenkakubickova Tak hlavně ať jsou ty 2 pořádní bojovníci 😉 ve 12.30 na Tebe tady budeme všechny myslet. 😉

inza
26. dub 2011

@lenkakubickova:dejte obě,vis jak by bylo tomu jednomu smutno někde ve tme a zime🙂 ,jasné chlebani budou jindy🙂

lenkakubickova
26. dub 2011

@inza diky 🙂 Mne jen embryolog tvrdil i o jednom, kdyby byli hodne kvalitni, uvidime 😉 Az dorazm domu, pisnu, kolik jich mam u sebe a 14 dni budu mit nervy na dranc 😀 😀 😀

inza
26. dub 2011

@lenkakubickova: no jasne ze nam musis dat vedet... 😎..jasne ze jde zmrazit i jedno, ale bue tamsmutne a nemas nikde úal jistotu ze prezije rozmrazeni... 😎

raducha
26. dub 2011

@lenkakubickova kočko hodně štěstí. myslim na tebe

lenkakubickova
26. dub 2011

@inza ja vim, ze nemusi mrazeni prezit ☹ ....nechame to na odbornicich 🙂
@raducha diky, jsi hodna, dam pak odpoeldne vedet 😉

inza
26. dub 2011

@lenkakubickova: jasne od toho tam jsou 😀

omcamauta
26. dub 2011

ahoj, jak se tady někdo ptal na MUDr. Jarošovou - tak dneska jsem ji v Gennetu potkala - sloužila s méďou. Vypadá sympaticky a mluvila rozumně.

monivo
26. dub 2011

@lenkakubickova Leni, tak jsem přišla nahlédnout, v jaké jsi fázi a nahlížím právě včas 🙂 Moc držím palce!

lenkakubickova
26. dub 2011

Holky, tak jsem tu 🙂 Mam u sebe 2 mrnousky a dnes se jen tak povaluju, aby se jim dobre darilo. Z Gennetu jsem sla az po druhe, bylo to dlouhe cekani 😝 ...ale stalo to za to, jen to ted bude dlouhyyyych 14 dni 😝 😀 😀 😀 😀
Zbyla nam fakt jen ta dve lepsi embryjka, zbytek uz se nevyvijel. Mysleli jsme, ze jedno zmrazime a jedno zavedeme,ale tyto dve nebyla vhodna na mrazeni, pry jsou pekna, ale ne na mrazeni, prd tomu rozumim 😀 A tak mame dve a snad se jedno zakousne, verim tomu 😉 😵

lenkakubickova
26. dub 2011

@monivo díky Mončo, tentokrát to vyjde, musí! Věřím tomu 😀