Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

sipkova1
30. lis 2010

@ajriska jo, že ta čárka byla tak obrovská, že se nevešla do záběru ? 😀

iriel
30. lis 2010

@ajriska Byla aspon tak silna jako ta moje prvni? Urci na skale 😀

ajriska
30. lis 2010

@sipkova1 no to zase ne..teď jsem (já prase) vytáhla ten test z koše a zkoumala a zkoumala...no a při dobrý vůli v dálce někde slabého bylo :D

ajriska
30. lis 2010

@iriel to jsou krásný fotečky...pokud to mám přirovnat, tak přirovnávám k 24.3.

monnn
30. lis 2010

@ajriska vydrž !jsou to nervy vím snad proto chci chodit do práce -at přijdu na jiné myšlenky,ale ted si zas říkám abych něco nezvedla těžkého nebo ...abych se nezapomněla a pak si to nevyčítala,ale zas tu někdo psal ,že mimčo doma nevyležíš,tak snad to necháme na ten osud.já jsem se dnes ob. k mojí gyn. tak snad mi tu krev vezme at nemusím lítat zas do Phy 😨

ajriska
30. lis 2010

@iriel no ale tohle nebyl mama test, takže nevím...tohle bylo nějaký blue clear, či co...

ajriska
30. lis 2010

@monnn jo jenže já bych musela dojíždět a moje práce je ne fyzicky ale psychicky náročná. Paradoxně mě diskuze na koníku uklidňuje, i když pak už na nic jiného nemyslím 🙂

iriel
30. lis 2010

@ajriska Takovej ten, co dela plusko? Ten hodne bledne casem...

ajriska
30. lis 2010

@ajriska teda teď koukám, že je to 24.8. 🙂 no ale tobě tam vydržela...mě ne

iriel
30. lis 2010

@ajriska Proste to zkus vydrzet aspon tri dny, pak testni znova a uvidis.. 😉 Verim tomu, ze od 10 dne po ET uz falesna pozitivita nehrozi.

ajriska
30. lis 2010

@iriel ne plusko...když jsem si ho ráno udělala, tak jsem tam hned viděla tu slaboulinkou čárečku, ani jsem to nemusela moc zkoumat...no ale jak jsem psala, chtěla jsem se pokochat znovu a nikde nic 😲

iriel
30. lis 2010

@ajriska No jo, ale jak muzes videt, tak u me to taky byl 11 den po ET, ne sedmy, neplas, plasanko 😀

ajriska
30. lis 2010

@iriel no uvidíme. Mám tady poslední mama test (jeden proužeček) tak buď padne zejtra 🙂 a já sem dám foto na odborné posouzení, nebo silou vůle vydržím do pátka .....ne to nevydržím....Ale ovitrelle jsem si píchala 17.11. to už bych snad mít v sobě neměla?

ajriska
30. lis 2010

@iriel ano mami 🙂

monnn
30. lis 2010

@ajriska jj v tomhle to máme každý jinak,ty jsi myslím učitelka,že jo- jestli si dobře vzpomínám,to bych byla doma snad od stimulky 😀 ,vážně někteří pubertáci jsou na .....

monnn
30. lis 2010

@ajriska vydrž do soboty

ajriska
30. lis 2010

jo jsem úča a někdy mám pocit, že je to diagnoza :D obdivuju takové, které to dělají 20 - 30 let

iriel
30. lis 2010

@ajriska Nemela, ten uz je pryc urcite 🙂 Zkus vydrzet 😉 A kdyz ne, neva, hlavne z toho nevyvozuj zadne zavery. Ja si treba nekdy po tom 14 dni, kdy uz jsou ty carky u me naprosto jasne, jak vidno, udelala Gennetackej test a ten byl negativni, smejd 🙂

monnn
30. lis 2010

@ajriska to já taky 😀 bych měla po 2 dnech polovinu dětí nebo bych já byla někde hospitalizována 😀 😀 ,mám kamarádku úču a obdivuji ji

sipkova1
30. lis 2010

@ajriska A jak velký děti učíš?

iriel
30. lis 2010

Mama ucitelka, segra ucitelka, ja si tu specku taky udelala a skoncila v IT 😀

ajriska
30. lis 2010

no učím II. stupeň 🙂)...děti jsou větší než já, takže super :D
Jinak za pozitivní považuju např. to, že nekrvácím (ťuk, ťuk, ťuk)

majcam
30. lis 2010

@inza IP

lucavka
30. lis 2010

@monnn - Moc moc moc držím palečky. 😉 ať se tvůj bojovníček drží jako ten můj když vydrželi jako jediní 😉.

@ajriska - Tak vidíš, to je dobrý začátek. jen tak dál. 😉

Já dneska byla v Gennetu na krvi před prvním screeningem. Tak uvidíme...

petaloudi
30. lis 2010

Holky zítra jdu do Gennetu na NT screening, tak na mě myslete ju 🙂 Občas mi v hlavě hlodá červíček, že jsme přece nemohli mít takový štěstí, že budeme mít miminko.... magooor no. No ale na druhou stranu, kdyby ten pupek, co mám, byl jenom vyžranej, tak to bych byla dobrý vepřík 😀

darkwitch
30. lis 2010

decka vy jste ukecane... teda nevim jestli vas doctu, chci nejake resume...

majcam
30. lis 2010

@petaloudi si piš...skoro-sousedko 😉 ,neboj bude tam v celé své kráse 😉 ty jo,už si tak daleko.. 😲

majcam
30. lis 2010

@darkwitch dočti 😝 😝 ,to se to fláká v práci a pak nechce číst 😝 😉

monnn
30. lis 2010

@lucavka děkuji a držím taky palečky at je vše v pořádku a můžu se zeptat ak dlouho si Tě nechají v Gennetu,než tě předají k tvému lékaři?nějak nechápu kdy se mám zas objednat,vím,že kdyby to nevyšlo a pak na ten UZ, krev si budu domlouvat u nás,at nemusím pořád tak cestovat,ale ty UZ - bych byla velice ráda kdyby mě je udělali v Gennetu i ty vetší vyšetření (mám jich pár napsaných z genetiky) a musela bych jet steně do Brna,tak to už raději do Prahy,tak se ptám v kterém týdnu u nich "končiš - jako pacoška"?

lucavka
30. lis 2010

@petaloudi - určitě na tebe budeme myslet. 😉 . A držet palečky ať je všechno OK. Taky ve mě hlodá červíček. Mě NT čeká za dva týdny. Už se nemůžu dočkat...