Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

ajriska
1. pro 2010

@iriel tak jsem to dohledala a ta bolest, kterou jsem měla dnes ráno byla ještě před ET...

ajriska
1. pro 2010

@iriel spíš mě napadl ten hyperstimulák...

iriel
1. pro 2010

@ajriska Hyperstimulak bys poznala, roste ti bricho, zadrzujes vodu? A pri nem nebyva bolest jen na jedne strasne, kazdopadne cokoli my tady vymyslime jsou jen dohady, nejsme lekari a ani te nevidime, jestli to byla bolest, ze jsi kolabovala, tak proste volej doktorovi, nic lepsiho ti nemuzeme poradit...

majcam
1. pro 2010

@ajriska dojdi si k doktorovi...šup,šup..!!!!

ajriska
1. pro 2010

@iriel
@majcam
teda docela jste mě vybláznili, dneska je mi už mnohem lépe...navíc by to mimo děl. ještě ani nemohli poznat...ne?

No počkám do zítřka..tohle bylo od ET poprvé a tamta byla dva dny před ET....když jsem si potom lehla, tak už to bylo dobrý a teď pokud mě bolí břicho tak jen rovnoměrně.

majcam
1. pro 2010

@ajriska anebo aspoň zavolej do Gennetu a řekni jim to...na mimoděložní se mi to zdá teda brzo..no nevim..

ajriska
1. pro 2010

@majcam no jenže to budou asi chtít, abych tam přijela a v téhle ledovce nechci vycházet...ještě uvidíme, třeba to nic neznamená...nemůe to být mimoděl. když jsem tohle měla před ET

majcam
1. pro 2010

@ajriska tak bys jim řekla,že když si myslí,že je to na doktora,tak si zajdeš v místě bydliště...

ajriska
1. pro 2010

@majcam počkám do zítřka....a kdyžtak si zajdu....teď zvažuju ten test...stejně by na Uz nic neviděli

majcam
1. pro 2010

@ajriska a nemohla si něco špatného sníst..?

petaloudi
1. pro 2010

Ahoj, tak jsem zpět z Gennetu. Ultrazvuk na jedničku, krev až na nějaký jedno něco (teď tu nemám ten papír po ruce) taky. Tak ještě před vánoci na kontrolní odběr, ale prý by to nemělo být nic závažného. Feldmár byl úžasnej jako vždy. I manžel řikal, že tak příjemnýho doktora dlouho nepotkal. Podrobně projel celýho prcka - nohy, ruce, prstíky, orgány, srdíčko, mozek. Už jsme obři - máme 6 cm 🙂

majcam
1. pro 2010

@petaloudi ježíšššš,sice nepoznám co je co,ale už je to kus chlapa nebo kus ženský 😉

ajriska
1. pro 2010

@majcam no včera jsem měla přírodní vepř. plátek s chlebem a paprikou a je fakt, že jsem ho "krkala" test je hotovej a druhá čárka je tam

majcam
1. pro 2010

@ajriska 🙂 🙂

ajriska
1. pro 2010

@majcam nevííím co dělat

iriel
1. pro 2010

@petaloudi Parada! Feldmar je proste zlaticko, uz se na nej tesim pristi ctvrtek 🙂 Mela jsem to stejne, vysledky v poradku, krom jedne hodnoty, uz me to bylo FShCG, ale pry nic vazneho, jen malinko vyssi, no co. 🙂 Uuuplne se mi to vybavilo, jak nam prcka "projizdel" od hlavy az pate, akorat my teda meli vetsiho obrika 😀 8,1cm ve 13tt (12+5). Ale je mi jasne, ze ja zadneho drobka mit nemuzu, doufam, ze nebudu rodit pres 4 kg! Tak gratuluju, je to super pocit, co? 🙂

ajriska
1. pro 2010

@iriel čárečku přirovnávám k tvému grafu ze včerejška k 5. od spoda🙂

kive76
1. pro 2010

@petaloudi ahojky, moc pěkná fotečkáááááááááá 🙂

petaloudi
1. pro 2010

@ajriska jee, tak potichoučku gratuluji k čárce. A moc držím pěsti. Ale kdyby ti bylo zas blbě, tak určitě vyraž k doktorovi. Nebo aspoň třeba napiš e-mail do Gennetu.
@iriel tak jsem vyhrabala ty papíry a mám zvýšený to samý. Tak to jsem ráda, že to fakt nic vážnýho není. Ale ono kdyby bylo, tak by to určitě řekli. I jsem se ptala na eventuelní odběr plodovky a to řikal, že by určitě v tomto případě nedoporučoval. Já jsem dnes 12+3, ale my jsme zase s manželem oba spíš prcci 😉 Pocit to byl nádhernej, jsem měla co dělat, aby mi moc netekly slzičky dojetím...

iriel
1. pro 2010

@ajriska Tak to uz neni co resit, to je jasny 🙂 Jakou citlivost testu? Jestli na 25IU, no tak tim spis, to snad budou dvojcata, ne? 😀

ajriska
1. pro 2010

@petaloudi jo jenže se bojím...ale zase moje mamka mi povídala, že jí při všech těhu bolela jen pravá strana...

ajriska
1. pro 2010

@iriel je to mamatest 10

ajriska
1. pro 2010

@iriel jenže i při mimoděl. je pozitivní test

inza
1. pro 2010

preji pekne skoropoledne 😀

venku docela kosa ted jsem pres hodku vymrzla pekne s psiskem a to jsem ho pak musela dokopat domu jinak by tam jeste byl a valel se ve snehu

iriel
1. pro 2010

@ajriska Ale kdyz te to bolelo i predtim... tak to nebude... mne to nerikej, ja mimodelozni mela a prisla o vejcovod 🙂

ajriska
1. pro 2010

@iriel no bolelo mě to přetím jen jednou, ale před ET....sakra, nevím, jestli mám zavolat do toho gennetu

majcam
1. pro 2010

@inza ahoj,mi o tom povídej,dneska už jsem mu dala přes prdel,absolutně mě nevnímal,čumák zaraženej do sněhu a jel si svojí... 😠

iriel
1. pro 2010

@ajriska Jako ja mela bolesti taky po ET celkem silny, stahujou se vajecniky a to boli na strane. Jestli se ted citis dobre, tak proste pockej, ale kdyby se to opakovalo, tak bych tam brnkla nebo napsala, za to nic nedas a aspon nic nezanedbas.

inza
1. pro 2010

@majcam: jenze ten nas si z toho noc nedela...a pak dale jede svou s cenichem ve snehu

monnn
1. pro 2010

@petaloudi jé to je krásná fotečka a já vidím hlavičku i ručičku,Ti mává,že jo- se k Tobě hlásí!

@ajriska Ty si to tedy vyžíráš,až mám divný pocit,že já nic,ale k těm // můžu potichu gratulovat 😉 ?