Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

ajriska
2. pro 2010

@inza jo? Tak tomu prostě budu věřit .-) Dneska jsem si dělala další...opět jsou tam // a ta druhá je zase o něco výraznější. Ještě sice není totožná jako ta první ale zesiluje

inza
2. pro 2010

@ajriska: tak to je jasny...potichoucku gratulace....

monnn
2. pro 2010

@ajriska tak to budeš mamča,super 🙂

lucavka
2. pro 2010

@ajriska - Tak je to správně, jen tak dál 😉 . Už je ti dobře?

ajriska
2. pro 2010

@lucavka no...pořád mě bolí břicho jako kdybych to měla dostat, ale ta hnusná bolest, o které jsem psala, tak se už neobjevila....no....takže budu doufat že to půjde dobře dál....jen přemýšlím, jestli je tam jedno nebo dvě 🙂

lucavka
2. pro 2010

@ajriska - tak to třeba vážně bylo jen k těhu. Jsem zvědavá až si necháš nabrat krev kolik budeš mít hcg 😉 . Podle toho už můžeš trošku soudit jestli jedno nebo dvě 🙂

ajriska
2. pro 2010

@lucavka Myslíš, že bych mohla na krev už v pondělí, když jsem správně měla testovat až ve středu? Jo a musím být nalačno?

iriel
2. pro 2010

@ajriska No spravne nemela, teoreticky mohla, ale nechod. Vazne. Ja sla o den driv, mela nizsi hCG nez by se cekalo a zbytecne byla tyden do dalsi krve vyplasena, byla to moje blbost a uz bych to neudelala. Vydrz ty dve dny navic a bez v terminu, kdy jsi mela spravne jit...

darkwitch
2. pro 2010

@ajriska na hcg nemusis byt na lacno a na krev klidne muzes jit, ja taky sla v pondeli a mela jsem jit az ve stredu, ale me dochazely prasky, tak jsem potrebovala vedet jestli si je mam nechat napsat nebo ne...

darkwitch
2. pro 2010

@ajriska na hcg nemusis byt na lacno a na krev klidne muzes jit, ja taky sla v pondeli a mela jsem jit az ve stredu, ale me dochazely prasky, tak jsem potrebovala vedet jestli si je mam nechat napsat nebo ne...

ajriska
2. pro 2010

Teda, tak teď nevím...🙂. No tak to asi vydržím do středy anebo v pondělí zavolám dr. a zeptám se?

lucavka
2. pro 2010

@ajriska - nalačno být nemusíš. Já bych šla na krev nejdřív 12. den po ET, ale nejlepší asi 14. To jsem už měla HCG úplně krááásný 😉

ajriska
2. pro 2010

@lucavka hele a jak se to počítá? ET bylo 24.11. tak ten den se počítá jako první?Já to teda tak počítám...

lucavka
2. pro 2010

@ajriska - já jsem někde vyčetla že se to tak má počítat, takže jsem to tak taky dělala 😉

ajriska
2. pro 2010

@lucavka tím pádem já jsem dneska 9. den po ET, v pondělí to bude 13. den, tak to už by mohlo.
// se mi objevily už 6 den (duch)

lucavka
2. pro 2010

@ajriska - myslím že pondělí bude ok 😉

ajriska
2. pro 2010

@lucavka a jak dlouho se čeká na výsledky?

iriel
2. pro 2010

@ajriska Reknou ti, ze ten den do 14.00, ale pocitej, ze budou spis az druhy den okolo devate, zvlast v tehle kalamite, posilaji to totiz do laborky. 😀

ajriska
2. pro 2010

@iriel no vzhledem k tomu, že bych šla v místě bydliště a laborka je tady taky, tak snad budou ten den..

iriel
2. pro 2010

@ajriska Ja myslela, ze jdes do Gennetu. Tak to jo.

ajriska
2. pro 2010

@iriel nechce se mi v tomto počasí do Prahy, tak si ráno dojdu ke svému gynekologovi, ať mi napíše žádanku a vydám se na druhý konec města do nemocnice...je blbý, že ti z krve nezjistěj, jak je to s tím těhu..jestli je to mimoděl. nebo zda je vše OK

lucavka
2. pro 2010

@ajriska - no já v gennetu čekala dva dny ☹ jak měnily laborku. Pak jsem si to nechala dělat u nás jako samoplátce a měla jsem výsledky za dvě hodinky 😉

anlek
2. pro 2010

@ajriska Klidne bez, kdy budes chtit. Pokud se budech chtit vyhnout ceste ke gyndr. a pak nekam do laboratore, tak bez jen do laboratore a rekni, ze to chces jako samoplatce, stoji to do 200 Kc.

Se priznam, ze ja nejsem testovaci typ (jako kdybych mela tuseni, ze me by to moc nefungovalo, na curacich testech skoro nic nebylo a to jsem mela krev i pres 500 IU), naopak jsem chtela mit brzo jasno, jestli se urcite nepovedlo - pak bych musela resit, jak to dal naplanovat. Sla jsem na krev 6. den po ET (ja myslim, ze den ET se pocita 0, dalsi den je 1. den po ET) a v krvi uz neco bylo. Ale tohle ma kazda jinka, nekdo chce byt ve slastnem nevedeni, ja chtela vedet.

ajriska
2. pro 2010

@lucavka
@anlek
tak kdyby se to počítalo až ode dne následujícího tak jsem dnes 8. den.Ale už to, že tam jsou // to asi je naděje...i když přiznám se, že jsem včera byla dosti vyblázněná s tím mimoděložním těhu...ale trošku jsem se uklidnila...jako samoplátce, říkáš? No nemocnici mám 10 minut od baráku, tak ty 200 bych ještě obětovala :D

anlek
2. pro 2010

@ajriska Ja byla jako samoplatce, chtela jsem vedet pripadny neuspech pred segrinou svatbou, abych tam mohla pit a kdyztak se hned po vikendu domlouvat s dr. na KETu hned v dalsim cyklu.

lucavka
2. pro 2010

@ajriska - já mám nemocnici 5 minut od baráku 🙂 . Dala jsem cca 250 včetně DPH. A hlavně žádný dlouhý čekání...

monnn
2. pro 2010

@darkwitch no tak už Ti volali? 😉

@ajriska to čekáníí,že jo 😅 ?

darkwitch
2. pro 2010

@monnn jeste ne...

anlek
2. pro 2010

@darkwitch Ja uplne nevim, jakou mas profesi?

darkwitch
2. pro 2010

@anlek no jsem archivarka, ale v teto profesi pokracovat asi nebudu, tech mist je strasne malo...

monnn
2. pro 2010

@darkwitch to musí být zajimavá práce,že jo?a si dávaj na čas,proč nevolají,???? 😠