Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lita
10. lis 2009

Super, Anlek, at si uvedomi, jaky plk to vypustili do sveta a ze tim moc nepomohli zenam, ktere teprve podstoupi IVF. Ja si to precist pred IVF, tak by to se mnou pekne zacloumalo a psychika je pri otehotneni dost dulezita. Asi je okurkova sezona nebo co 🙂

lita
10. lis 2009

jinak ten email do redakce je: dopisy@instinkt-online.cz

lita
10. lis 2009

Petap, neboj, nektere veci s tebou fakt musi probrat doktor a ne sestricka. Zrovna vysledky HP bych radeji slysela od doktora nez sestricky, to neni jen jedno cislo jako hladina hcg nebo pocet foliku. Urcite to bude v poradku a zase se pohnete o krok dal 🙂

ivarei
10. lis 2009

petap: Souhlasím s litou, mě sestřička řekla, že je HP v pořádku, jen mírně zvýšený testosteron a pak mi doktor při kontrole nasadil medocriptine (FUJ) na vysoký prolaktin a zároveň díky ostatním hodnotám diagnostikovali v CAR PCO. Takže mě pro příště uklidní jen sdělení od doktora, ne od sestřiček. Vydrž 🙂

ivarei
10. lis 2009

A jdu vyplodit nějakou reakci pro Instinkt.

miluse
10. lis 2009

ahojky,

po dlouhé době sem zase kouknu a nestačím se divit, ten článek v Instinktu mi přijde dost podobný tomu jak tenkrát nějaká ta herečka popisovala svoji zkušenost s IVF, měla za sebou první pokus, který skončil bohužel zamklým těhu a prohlašovala, že už nikdy více a taky to tam popisovala, dost divoce, až by mě zajímalo do jakaho Caru chodily, ale tohle je o dost horší. To se fakt nedivím, když si to "laik" přečte, že má pak o tom hooodně zkreslené informace. 😅

hypo
10. lis 2009

tak holky ja uz reakci vypotila, ten clanek je hnus a po pravde jsem ho nedocetla cely, mam tlak asi 200/250 coz amalce nesvedci..... 😠
staci kdyz jsem cetla neco podobneho pred par mesici, myslim ze mame s milus na mysli stejny clanek....

tak abych se uklidnila tak se musim pochlubit profi fotkama v mem albu 🙂 podivejte se .....

lita
10. lis 2009

Hypo, krasne fotky, obzvlaste ta prvni, kde mas popsane brisko! 🙂 Sama fotim (i kdyz ted to slo trochu stranou), tyto fotky jsou krasne a vkusne.

Koukam, ze te to taky nakrklo. Ja si vcera Instinkt koupila (jako vzdy), uvidela titulku a rikam si, to je nahoda, docela aktualni, treba se dozvim neco zajimaveho a podnetneho. A bum, takovy skvar a zaujate plky. Fakt nechapu, jak to mohli pustit do sveta. Normalni novinar preci negeneralizuje, ale podiva se na vec z nekolika stran (alespon dvou a ne jedne). Pekne jsi jim to taky nandala, ten muj prispevek je pod tebou 🙂

Doufam, ze se tlak ustalil a nezatapis tam Amalce 😀

lita
10. lis 2009

Ivarei - jen do nich, alespon nas bude vic 🙂

Milu - jde o to, ze nejen laik, ale hlavne co ty zensky pred IVF, aby se ted baly do CARu vkrocit, co jim tam vsechno provedou a navic je mozna jeste zavrazdi ...

ivarei
10. lis 2009

Hypo - fotky jsou prima, kdo tě fotil? 🙂

anlek
10. lis 2009

Petap, u nekterych casti HP jde rict, je to dobre, je to spatne. Popripade, kdyz hodnota je vyssi/nizsi nez, tak je to spatne. Ale nekde je potreba brat pomerne nejakych hormonu a pak to zhodnotit celkove. Takze asi bohuzel tohle je na dr., ne na sestru po telefonu.

miluse
10. lis 2009

Lita, jj to je fakt, stát před tím rozhodnutí, jít nebo nejít do Caru, tak asi po přečtení tohoto článku budu hodně a dlouho uvažovat. 😅

A koukám, že Ivčä už tam taky napsala svou reakci 🙂

hypo
10. lis 2009

tusim ze tady na konikovi byla reklama na fotografku tak jsem ji napsala 🙂 ma atelier u stare boleslavi kousek za prahou
tlak uz mam v poradku narvala jsem se strudlem na uklidneni 🙂

ivarei
10. lis 2009

hypo, poslala bys mi na ni prosím kontakt do IP? Objednala bych u ní asi focení ségře k Vánocům, v únoru čeká miminko 🙂.

ivarei
10. lis 2009

Milu, no jasně 🙂. A až teď mě napadá, co jsem napsat chtěla - a nenapsala 😖 .

lita
10. lis 2009

Ivko - hezky jsi jim to tam dala 🙂 Moc se mi libilo, jak jsi pani Janske sepsula jeji amaterskou novinarinu. Ze zrovna ona napise clanek na tak citlive tema.

mandre
10. lis 2009

Ahoj holky,
já ten článek ani radši nečetla, aby mě to nerozhodilo 😎 už tak těhotněním narušenou psychiku... 😲
Včera na UTZ 6.DC 11 folikulů, další UTZ ve čtvrtek, OPU asi v sobotu 😝

Moni, beru Pentomer 2x1 už 2.týden, oni ty NK asi když se to nebere, tak se vrátí zase zpátky na předchozí hodnoty...to jsem vydedukovala po minulém vyšetření v Imunii, kde po cca měsíci vysazení jsem je měla téměř na stejné hodnotě jako předtím 😒 , ale to jsem brala 1 denně, teď beru nejdřív 3 a pak 2 za den, Prednison nebude, rozhodila jsem si po něm žaludek na 3 měsíce 😕 🙄 😠 a nic nevyřešil...no tak snad to teď bude už jen lepší 😵

lita
10. lis 2009

Holky, ty reakce je jim dobry taky zkopirovat do redakcniho emailu, ktery jsem tu uz uvadela: dopisy@instinkt-online.cz Treba je to popichne k nejake reakci.

Mandre - tak to je pekna snuska a v sobotu na jehly, toto jede. Drzim palecky, at je vse v poradku, folici se hezky vyvinou, vajucha oplodni a mimisci uchyti 😀

sendynka3
10. lis 2009

Ahojky holčičky,psala mi Dana,reagovala jsem na článek v Instinktu který byl vydaný tento víkend jmenoval se Kšefty s neplodností...a dos mě to vyděsilo,já chodím / jezdím do Iscare,a měla jsem tam oblíbenou doktorku Langerovou,nevíte jestli náhodou v Gennetu není ??

mandre
10. lis 2009

sendy, je v Gennetu, pet.s k ní chodí 😀

anlek
10. lis 2009

Mandre, to zni dobre. Jen at hezky rostou a brzo mas mimisky u sebe.

Sendynka3, ano dr. Langerova je ted v Gennetu.

dracekmracek
10. lis 2009

ahoj genneťačky 🙂 jdeme vás pozdravit 🙂

janysek70
10. lis 2009

Ahoj Káťo 😵 😵 😵 , stále vkupě 😵 , jsme tě s holkama Spolubojovnicema už hledaly. Držte se, už to bude 😵

hypo
10. lis 2009

jeeee ahojky kato, jak je? a co lukasek?

lita
10. lis 2009

Sendynko - ta Dana jsem ja, tady Lita 🙂
Presne tak, Pet.s k ni chodi, presla s ni z ISCARE. Ona sem take chodi poplkat, ale ted ma, myslim, problemy s pocitacem, tak sem tam najukne.
Celkem se nam to tady posledni dobou rozpovidalo, rozstimulovalo a docela roztehotnelo 🙂

DracekMracek - vy uz to mate s Lukaskem ani ne za mesic! 🙂

dracekmracek
10. lis 2009

Lukášek je spokojenej jen maminka otrávená 😀 už neposloucháme doktory že rodíme,protože bysme byli už dávno na světě 😀 už to kolikrát vypadalo,celá rodina sedí na telefonu a nic 🙂

hypo moc držím palečky ty už to máš taky za pár 😵 Vykysalá slouží týden v motole tak třeba na ní budu mít štěstí 🙂

janysku moc vás všechny zdravím a děkuju 😵 🤐

petap1
10. lis 2009

lita, iva, anlek : moc díky za utěšení..dám na vás a nebudu předjímat co bude a nebude...však je čtvrtek za chvilku 🙂

Taky jsem jim tam (redakce) něco "pěkného" poslala 🙂

hypo
10. lis 2009

to je dobre ze jste v poradku, ja jdu k vykysale 19.11 naposledy a pak uz do porodky, se mi od ni ani nechce 🙂

anlek
10. lis 2009

Kacko, jsem rada, ze jsi se tu objevila. Uz jsem si kolikrat rikala, jestli mas Lukaska v brisku nebo jestli uz je venku. 😵

petap1
10. lis 2009

hypo super fotečky 🙂