Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

pet.s
30. kvě 2010

Denisa..aaale prosím tě at tam sedí Petr nebo Pavel daně budeme platit stejně..tak co 😀 ale u voleb jsem byla. Jer to moe povinnost pro budoucnost mých dětí 😉

dennisa
31. kvě 2010

Dobré ráno!
Pet.s, Petr nebo Pavel, hlavně že ne Jirka 😀

Jinak já netrpělivě očekávám MS, jsem se bála, aby nepřišla dřív a zatím nic, tak teda dneska ještě musím do práce. Škoda, myslela jsem, že už třeba pofrčím do Gennetu pro injekce. Tak třeba zítra, už jsem nedočkavá jak blázen 😅

kive76
31. kvě 2010

ahojky, denniso...dobré ránko všem..přesně hlavně, ž né Jirka 😀

kive76
31. kvě 2010

tak já v 11h končím v práci, a pádím na ten UZ dělohy...no snad tam nic špatného nenajdou

evak99
31. kvě 2010

kive: určitě nenajdou nic špatného, uvidíš. pak nám dej vědět 😉

denniso: neboj, však ona mrška dorazí a budete moct začít😉

tímto se hlásím😀 jsem stále 2v1, ale břicho bolelo celou noc a teď bolí taky, ale myslím, že to zatím nic není. jo a klasicky mě v noci rozbolel zub, tak nevím, zda to je předzvěst, ale asi spíš ne 🙂 myslím, že si naše beruška počká na hezké víkendové počasí, do deště určitě nepůjde 😀

nannynka
31. kvě 2010

evi: dobrej pristup. Ja sama priznavam, ze jsem mesic pred porodem proste mela pocit, ze se malymu bude chtit na svet 14.5. - planovani neplanovani. A nakonec to tak bylo. Asi taky proto jsem byla tak prekvapive klidna celou dobu porodu, protoze jsem vedela, ze je to proste tak jak to ma byt. Opatruj se a zubajda at da pokoj, mas jine starosti 😉.

inza
31. kvě 2010

preji vsem dobre ranko

darkwitch
31. kvě 2010

dobre ranko 🙂
taky souhlasim hlavne, ze ne jirka 😀
evi to jsi hodna, ze se takhle hlasis 🙂
denni neboj vsak ona dojde...
kive drzim palce a nezapomen pak vsechno popsat...

evak99
31. kvě 2010

nanny: no jo, on se právě podle mě hlásí v souvislosti s mimískem. ten zub je naprosto zdravý, jen prostě prudí, protože hormony skáčou...tak jsem si říkala, že by to možná mohlo už znamenat nějakou akci, ale uvidíme 🙂 mít takovýhle tušení je fajn. já mám nějak pocit, že to bude příští týden, nevím proč, ale tak nějak si to myslím. uvidíme, zda se nepletu 😉 jak se hojí jizva? já měla v noci sen, že mi dělali císaře a řezali mě takovým malým nožíčkem, co si s ním doma krájíme zeleninu 😀 jen chci předeslat, že porodu se nebojím, snad jen právě, kdyby se musel dělat ten císař, tak toho trochu jo 😅 a co brouček, papá hezky?

dark: jak se cítíš? testovačka příští úterý, co? 😉

ahoj inza: co máš dnes v plánu? jak dopadla poslední mobilizace?

darkwitch
31. kvě 2010

evi no vlastne se citim docela dobre, na to, ze jsem nastydla, ale zase lezim v postylce a uz mam jen rymu a kasel... testovat budu pristi pondeli, abych mohla vcas vysadit utros a stihla mi dojit ms (teda v pripade, ze tam nebuou // 😉 )

nannynka
31. kvě 2010

evi, jizva se hoji v pohode, jen proste musim byt opatrna. Preci jen i pul hodka s kocarkem je docela zatez a nekdy to odnesu poradnou zimnici....ale da se to. A s tema snama si hlavu nelam, ja poradne nespala od te doby co rekli, ze to bude cisarem.

inza
31. kvě 2010

evak: no rano jsem byla u dr na predoperacnim. jinak dneska nic leda se lecit po vikendu. Jinak mobilizace vcelku sla, kostrc avsechny kosti jsou tam kde maj, akorat jsou tam nejaka zatuhla vlakna a tak rikala ze po prvni neni spokojena jak to dopadlo a tak jdu zitra na druhou. Jinak ted cviceni je utrpeni. Nejak jsem o vikendu si trosku narazila palec na ruce a pak se jeste do stejny sekla a tak cviky kde se opira o ruce proste nejdou 😀

ivarei
31. kvě 2010

Zdravííím 😀 😀 😀 , zběžně jsem vás pročetla.
dennis, mám taky celkem radost z výsledku voleb 🙂. Jak jsi na tom s MS? Už dorazila?
evi, tak to odhaduješ na víkend? Jsem zvědavá, jestli se trefíš 🙂. U mě pořád stejný, otoky nesplaskly, prášky nezabraly, píchá mě pod pravým prsem a tiká mi v uších, do toho mi došel euthyrox, takže budu muset k doktorce. Doufala jsem, že to odbydu najednou s případným předoperačním před císařem, ale zdá se, že ji budu muset otrvavovat 2x.
dark: Teda, ještě týden před sebou, obdivuju to, já testovala pořád, i když mi bylo jasný, že tam ještě nic nebude.
kive, držím place na UTZ
nanny, 2 týdny a 3 dny, to to letí, mně přijde, jako bys rodila včera. Je vše OK? Máš nějaký rady pro budoucí maminky?

ivarei
31. kvě 2010

inza: Jsi dobrá, určitě to cvičení bude mít výsledky co nejdřív 😉

vveru
31. kvě 2010

Ahoj holky, tak já mám uklízecí volno, tak jsem se přišla jen na chvilku juknout.

Ivu, tak si představ, že ty mutace mám úplně stejný jako Ty . . . .

Pet.s, držím Vám palečky, dej vědět jak jste dopadli 😉

darkwitch
31. kvě 2010

inza sikulka hezky cvic 🙂
ivarei no ted by tam jeste mohla byt videt carka po pregnylu, tak je to zbytecne...

ivarei
31. kvě 2010

vveru: Vidíš, to je znamení. Určitě se ti to podaří, je prima, že o mutacích vědí ještě před těhotenstvím.
dark: Vím, ale stejně mě to tenkrát od testování neodradilo 🙂

darkwitch
31. kvě 2010

ivi ja uz se nechci vickrat zklamat...

ivarei
31. kvě 2010

dark: Soustřeď se na IVF a říkej si, že tohle je pokus. Já vím, blbě kecám, nejde to odmyslet. Ale fakt se drž pozitivního přístupu 😉

darkwitch
31. kvě 2010

ivi vsak se drzim 😉 a kdybych nemusela na to HSG neresim to vubec, ted mi prisel od kamaradky termin kdy mame jet do indie, je to az v zari, takze do zari jsem vklidu a pak ivf 😀

ivarei
31. kvě 2010

Jůů, do Indie? Na jak dlouho? A kam konkrétně? A jak?

darkwitch
31. kvě 2010

ivi na 14dni malalapur nebo jak se to jmenuje, takova duchovni cesta 🙂 teda jestli na to budou penizky... zatim je to jen takovy napad...

ivarei
31. kvě 2010

A s cestovkou? Jéé, to mě láká, mít tak prachy 🙂

darkwitch
31. kvě 2010

ne bez, ale ta kamaradka tam ma pratele, takze to nebude uplne na blind...

ahojkyy
31. kvě 2010

ahojte baby. Tak ja sa ozývam po dlhšom čase, nestíham, musím Vás poriadne dočítať. 2.6. idem na prvý UTZ, v piatok bola tretia kontrola HCG, cez 47 tisíc IU, tak snáď to bude v stredu všetko oki. Mám indiskrétnu otázku, možno blbú - jak ste to baby, tie ktoré ste tehulky, robili so sexom v počiatkoch tehotenstva. Nemôžem tomu dieťaťu ublížiť? Predsa len je to po IVF rizikové.. ale zdá sa mi to nemožné a čudné, proste len tak čakať.. sorry 🙂

darkwitch
31. kvě 2010

ahojkyy ahojky 😉 ve stredu budeme drzet palce, to jsem zvedava, jestli cekas dvojcatka 😉

ahojkyy
31. kvě 2010

darkwitch - 🙂 to ja teda tiež 🙂

darkwitch
31. kvě 2010

ahojkky a co si myslis?

ahojkyy
31. kvě 2010

dark, neviem. Sama sa nechám prekvapiť. Zatiaľ to HCG vypadá, podľa sestier a podľa tabuliek z netu 😀 fakt na dvojičky. Ale s lekárom som nehovorila. A je to moje prvé tehu. Neviem, čo je lepšie. Ako nech sú dve 🙂 len nech to nie je rizikové a tak. Uvidíme 🙂 Jak sa máš Ty?

darkwitch
31. kvě 2010

ahojkyy jsem trochu nastydla a radsi jsem si vzala v praci dovcu, tak se valim doma 😉 tak jestli si sestricky mysli dve tak asi dve budou sestricky se vyznaji...