Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

dracekmracek
29. bře 2009

jsem u ní chtěla zůstat protože mimo ivf dělá i normální ordinace ale tam má plno 😒 tady u nás žádný dobrý gynekolog není a ten můj nemá ani ultrazvuk...takže bych musela jezdit do nemocnice

ivomal
29. bře 2009

A myslíš, že by zrovna tebe nevzala? Myslím,že tě bude chtít a udělá vyjímku🙂

dracekmracek
29. bře 2009

Já myslím že ne,jsem akorát zátěž 😅

nelynka
29. bře 2009

katus myslim ze ked sa jej opytas za to nic nedas..ja zase ani gynekologa nemam... 🙂

dracekmracek
29. bře 2009

nely jakto 😲 ?a kam chodíš?

ivomal
29. bře 2009

Ale nepovídej, ovšem ten úspěch na závěr, bude ho chtít vidět, kluka jednoho bojovnýho🙂

nelynka
29. bře 2009

katus nikam..mala som jedneho gyndosa, bola som pri nom 2x a povedala som ze v zivote k nemu nepojdem a uz som ani nesla..potom som presla do gennetu a vlastne 1,5roka som pri normalnom gyndosovi nebola..
proste nevie zadneho najst..nemaju nikde volno alebo mi povedia ze ked prestupim do inej zdravotnej poistovne tak mozem prist...

miluse
29. bře 2009

Ahojky holky,

Hypo, tak tfuj tfuj ať všechno dobře dopadne.

Katu, třeba si tě tam nechá, za zeptání nic nedáš hele, pokud vede i normoš ordinaci.

Holky chtěla jsem se zeptat, jak dlouho vás stimulovali na první IVF? Kámoška mě totiž teďky trošku vystrašila, že si píchala cca půl roku nějaké injekce 😕 tak bych chtěla vědět co mě předtím vším ještě čeká 😨

dracekmracek
29. bře 2009

nelynko v Kolíně jich pár dobrých je,ale tam se mi nechce 🙂

milus tak to měla problémy ne?já stimulovala asi 10 dní

ivomal
29. bře 2009

Já taky...

nelynka
29. bře 2009

katus pozerala som, mam opisane cisla jenom zvednout telefon a zavolat tam, ale na to jsem zase moc leniva, kym nebudu neco potrebovat xixi 😀

miluse
29. bře 2009

Katu, no ona sama pořádně neví proč 😅

Aha, tak to asi fakt stihneme ten další cyklus, páč než to už budeme mít i po té genetice, tak než to schválí, tak bychom to mohly stihnout. Ty jo, to bude docela rychlost... 😕 až mám z toho skoro strach 😎 😀

dracekmracek
29. bře 2009

to se mi nějak nezdá...nebrala třeba antikoncepci?

miluse
29. bře 2009

Katu, já fakt nevím, jen vím, že jezdila tam snad každý měsíc na injekce, jezdila do Pronatalu. Pak vím, že měla hyperstimulaci a povedlo se jim to na 5. pokus. 😒 a toť asi vše.

blucka
29. bře 2009

Katus, nechaju si ta tam ak chces, ja som tam bola do 22tt( robili mi tam aj vsetky testy potrebne v tehotenstve) a koli tomu, ze su dve mimca ma doporucili k Apolinari. Minuly tyzden som tam bola aj na 4D UZV a v poho.Ja tiez nemam ziadneho gyndosa....

terezita
29. bře 2009

nazdar kocky!
tak me poslali zpet k memu puvodnimu gyndrovi po utz v 8.tydnu.. ale to bude asi tim, ze jsem otehu prirozene.
katus, urco se ji zeptej, taky si myslim, ze si te tam necha 😉

blucka
29. bře 2009

Ahoj Terezit 🙂 , ako sa mas? Uz sa ti to blizi... 😉

dracekmracek
29. bře 2009

blucko fakt?ale jestli to nebylo kvůli tomu že nemáš doktora 😒

jinak na stránkách píšou že po průkazu těhotenství na ultrazvuku jdeš pryč....

asi jako píše terez....

se zkusím zeptat,ale tenkrát můj mudr měl dovolenou a sestřička říkala že Lenka bohužel nemá místo aby si mě tam vzala....no zkusím to,radši budu jezdit do Prahy než sem 😒 se bojím aby mi tady něco nezanedbali....

blucka
29. bře 2009

tak to neviem, lebo na prospektoch co maju v cakarni zase pisali, ze poskytuju starostlivost do 3.trimestru, ale mohlo sa to zmenit ak maju toho vela....ja som Dankovi oznamila, ze ku svojej starej dr.odmietam chodit atak si ma tam nechal....ved uvidis.Neboj nic nezanedbaju, nastuduj si vysetrenia co musis mat, aby si vedela aj sama....

dracekmracek
30. bře 2009

Holky těhulky kdo vám vystavoval průkazku?a kdy?

miluse
30. bře 2009

Dracku, já mám za to, že ji vystavuje až tvůj obvodní gynekolog, ale kecala bych.

Jinak jsem se chtěla zeptat před IVF vám dají tak nějak na výběr co chcete za ty stimulanty nebo rovnou něco předepíšou a kolik jste cca za ty injekce doplácely? Já abych tak měla představu kolik si event. připravit.

dracekmracek
30. bře 2009

mně řekla Lenka že bud mi dá injekce na které se doplácí-jsou s tím perem a jsou to cca 3000,-nebo mi dá injkece zadarmo...ty jsem vzala já....na IVF jsem v gennetu neplatila ani korunu 😉

miluse
30. bře 2009

aha, a to sis je píchala sama? Se bojím, že ty normoš asi nevzládneme 😕 ☹

dracekmracek
30. bře 2009

neboj nic to není já se taky bála že si jí píchnu blbě,ale dali mi tenoučké jehly a tak fakt sama zajela...chytneš špíček a píchneš,necítíš nic...sestřička tě to naučí...pak jsem měla oraglutran a ten bolel ale na ten jsem měla alergii.

blucka
30. bře 2009

Katko, mne prukazku vystavili v Gennete, ked sa potvrdilo srdiecko.

miluse
30. bře 2009

Katu, no jsem na to zvědavá, čeká mě to asi tak zruba za 3 týdny, pokud vše půjde dobře, tak uvidím. Docela se toho bojím a na druhou stranu se i těším 😅

hypo
30. bře 2009

ahojky tak jsem zpet z genntu, jsem na neschopence a ve stredu rano me ceka OPU
samozrejme moje polycysticky vajecniky se predvadeji takze mi hrozi OHSS ......
mam cca 22 folikulu kolem 19-20mm dnes picham Pregnyl (teda manza se bude muset snazit pac na zadek si nevidim) 🙂 pak jeste stale beru ten orgalutran aby se potlacilo moje FHS

blucka
30. bře 2009

Hypo, drzim palce... 😉
Pregnyl mozes pichnut aj do stehna keby manzel nezvladol zadek. 😉

hypo
30. bře 2009

fakt? tak to jeste s manzou proberu 🙂

miluse
30. bře 2009

Hypo, tak to taky budu držet palečky, sice jsem to psala už i vedle 😉