Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petrita83
9. pro 2010

@zvalentova doma, super, hurááá, ale holky tady slibovaly že to nic nebude..a byla to dost síla 😠 ale to jsem já vždycky něco spešl...

petrita83
9. pro 2010

@zvalentova tak to na tom budem asi podobně 😀

petrita83
9. pro 2010

@inza docela blbě ☹ vzali mi slepák, levej vejcovod neprůchodnej a endometrióza...doporučeno IVF..jinak by to prý byl zázrak..ale zase už víme na čem jsme.ikdyž musim říct , že jsem čekala, že řeknou dobrý, dobrý..a ne..tak je to blbý 😠

petrita83
9. pro 2010

@inza a co ty? něco nového????jo a jinak dieta je to luxusní..po těch mejch zubech..škoda že neni sezona plavek 😀 od neděle jsem na čaji a dnes mám slavnostně piškoty a můžu si dát vývar..huráááá...a zítra stejně tak..atd.. 😝

zvalentova
9. pro 2010

@petrita83 hele nejsme příbuzné?? taky mám vždycky něco spešl, a koukám i diagnozy jsou podobné 😀

petrita83
9. pro 2010

@zvalentova proč to dělat jednoduše, když to jde složitě viď? 😲 docela jsem koukala..ted se hlavně musime dát do kupy a pak se uvidí..

inza
9. pro 2010

@petrita83: tak to nic moc teda...proste ty musis mit neco spesl vzdy...ale ted vite alespon na cem jste a kde je zakopan pes....Jinak ja v pondeli na IUI tak cekam ted na vysledky. Mezi tim jeste cekam na vysledky krve na boreliozu snad budou zitra behem dne..dneska je jeste nemeli....Jo a nesnasim tento predvanocni cas kdy vsude je plno lidi a nakupujou jak zbesili...kdyby to slo prečskocit tak dobre. Jinak asi IVF vypada na unor....pokud to ted nevyjde mam se objednat k dr zase cca 10 den na UTZ a tam se domluvime co dal...jinak 30 jdu na imuno pro vysledky...

ivula21
9. pro 2010

ahojte holky, to je děs celý den tu chodím jak vlčák podívat se jak se tu vede skoro novým těhulkám 🙂 a furt to nefunguje.
@ajriska já myslím, že to zase není až tak nízká hodnota . Že to by mělo být v pořádku. A kdy zase půjdeš na další krev? Přece ne až toho 29. do Gennetu ne 😕
A kolik by mělo HCG 14. den být?

@michaelama já jdu na další pokus PGD a ještě je tady Moon - momentálně asi týden po transferu jednoho embryjka. Ale už tu mylsím taky dva dny nebyla. Ale to asi kvůli tomu, že teď koník furt nefunguje.

ajriska
9. pro 2010

@ivula21 no o krvi už nikdo nic neříkal. Volala jsem ty výsledky do gennetu a mám přijet na UZ. Jaká má být hodnota nevím. Taky nevím, zda to myslel tak, že na to, že my zaváděli dvě embryjka ta hodnota je nízka...nebo celkově...prostě nevím....
hledala jsem nějaký infce o hcg na netu, ale moudrá z toho nejsem...dr. mi řekl, že i na tu krev je brzy, ale v gennetu řekli po 14 dnech,, tak jsem šla.
Jinak jsem se ho ptala, zda je možné vyloučit mimoděl. těhu a on mi řekl, že přes ty mé velké vaječníky prakticky nic nevidí

ivula21
9. pro 2010

@ajriska mrkni tady na tu diskuzi holek - je tam jenom jedna stránka. Určitě tě to uklidní. 🙂

,,Hladina hcg v krvi cca.14.den po ET "

Tak podle toho, jaké tam holky měly HCg..tak to tvoje je úplně v pořádku 🙂 Mrkni tam na tu holku jménem Isoptinka, tak ta měla HCG 65 a za chvíli bude rodit. TAk ty máš krásnou hodnotu.
Víš co? Já si myslím, že ten tvůj doktor to bral tak, jako, že když máš zavedené 2 embryjka, tak že se automaticky musí chytit obě a tak se mu možná zdála na dvojčata ta hodnota nízká. Ale asi neví, že pravděpodobnost úspěchu, že se po umělém oplodnění chytí obě dvě embrya je snad jenom myslím 20%.
A taky si to vem tak, že mu tam chodí ženy přirozeně oplodněné, tak ty automaticky chodí později a u nich už je zvyklý určitě na vyšší hodnoty.

A když ti bylo tak zle..nebylo to těma velkýma vaječníkama? Že ti nechcou pořád splasknout?

ajriska
9. pro 2010

@ivula21 jj asi určitě to bylo těma vaječníkama. Kde najdu tu diskuzi?

ajriska
9. pro 2010

@ivula21 díky už jsem to našla

lucavka
9. pro 2010

@ajriska - ahojky, já si myslím že to HCG je pro začátek dobrý 😉 . Já sem si zašla po týdnu na krev znova abych zjistila, jeslti to narostlo jak mělo. Myslím si že hlavně podle toho růstu se dá soudit jak to vypadá...

ajriska
9. pro 2010

@lucavka oni už mě na krev nechtějí. Přes ty vaječníky neviděl nic...

ajriska
9. pro 2010

@lucavka jako myslím další orgány :D

darkwitch
9. pro 2010

@petrita83 vitej zpatky, tak to ti to dopadlo nic moc 😒 ach jo... hele za jak dlouho jsi byla po indikaci na laparce?

@ajriska to je uplne krasne, nizka hodnota je do stovky takze u tebe parada... kdyby si mela hodnotu nizkou tak si te z gennetu pozvou na kontrolni krev...

ajriska
9. pro 2010

@darkwitch no já jim do gennetu tu hodnotu volala a sestra jen "to máte pozitivní" takže UZ 29.12.

darkwitch
9. pro 2010

@ajriska kdyz je to male tak te poslou na dalsi krev, ale male je to do 100 nebo do 150... takze si daleko za limitem 😉

ajriska
9. pro 2010

@darkwitch tak nevím, proč dr. tak vyplašil? Jsem si pobulela

ajriska
9. pro 2010

@darkwitch ještě, že vás mám!

lucavka
9. pro 2010

@ajriska - mě taky nechtěli, jsem si aktivisticky zašla jako samoplátce 😀 . HCG vzrůstá každý druhý den o dvojnásobek. Podle testíků jak mi sílily čárečky jsem se koukla jak se mi to zvedá. Spočítala kolik přesně bych teda po tom týdnu měla mít. Spočítala jsem to tehdy na nějakejch 6200 a bylo to 7400 🙂 . Takže jsem se aspoň zase trochu uklidnila....

darkwitch
9. pro 2010

@ajriska to nevim proc te strasil, ale bud vklidu to bude dobre, uvidis 😉

lucavka
9. pro 2010

@ajriska - určititě to budeš mít v pohodě 😉

ajriska
9. pro 2010

@lucavka
@darkwitch
jste zlaté

lucavka
9. pro 2010
ajriska
9. pro 2010

@lucavka zlatá...strašně jste mě holky uklidnily, fakt!!!!

lucavka
9. pro 2010

@ajriska - podle toho co si zatím vždycky psala mi opravdu přijde že oba tvoji prckové se drží dobře 😉 . Já občas myslím nato, že jestli pak našetříme penízky na další IVF, tak bych si dvojčátka ráda zkusila 😀 . Ale teď mám hlavně aby byl v pořádku ten mrňousek co nosím 🙂

ajriska
9. pro 2010

@lucavka teda, vlila jsi mi do žil litr optimismu...dvojčátka super...šťastná budu i za jedno...hlavně v pořádku

lucavka
9. pro 2010

@ajriska - tak tak, hlavně to zdravíčko. 😉 . Ale taky mi prcek dával na začátku docela zabrat, stejně jak si psala ty - a vidíš, zatím mi roste jak zběsilej. Proto si myslím že tvoji prckové taky... 😉 . Uteče ti to, a uvidíš to sama na ultrazvuku 😉 .

petrita83
9. pro 2010

@darkwitch, @inza - jo joo nic moc ☹ jsem z toho trochu KO, ale budem bojovat dál..jen se těch problémů zas nemuselo ukazovat tolik,uvidíme co ukážou další kontroly atd...Jak si to myslela dark s tou indikací? jsem ještě nějak mimo 😉 no LSK s HSK byla v plánu už hodně dlouho, původně byla indikace cca 14-měsíc před..tzn.už v říjnu na listopad, nakonec to ale bylo skoro 2měsíce před..díky tý mojí osmičce.Ale musim říct, že péče v Gyncentru byla fakt úžasná!!!!skoro se mi nechtělo dom 😉