Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

sipkova1
16. pro 2010

@gingera Já myslím, že se k IUI staví docela pozitivně a když není nějaký jasný problém, který by indikoval IVF, tak Ti doporučí vyzkoušet 2-3x IUI, je to ralativně jednoduchý a nenáročný, ale současně Ti řeknou, že u IUI je malá pravděpodobnost.

Jinak holky, Vy co jste na diskusi dýl, byl tu někdo v diskusi, kdo po IUI otěhotněl (nebo spíš otěhotněla 😀 )?

kive76
16. pro 2010

@sipkova1 ahojky, jedna holka co je na jiný diskuzi po 3 IUI.

nannynka
17. pro 2010

@sipkova1 Ja jsem otehotnela po druhem a ctvrtem IUI. Prvni tehotenstvi skoncilo zamlknutim ve 13.tt a druhe bylo biochemicke. Vojtu mam z IVF. Ale az do toho pujdeme znovu, tak jdu nejdrive na IUI. U nas byly nektere cykly anovulacni a muz nemel uplne rychliky.

@arijska Delka tehotenstvi se pocita od posledni menstruace. I kdyz me to samotnou udivilo, kdyz se u IVF vedelo presne datum poceti, tak pak to stejne vsude pocitaji od MS - i v tehuprukazce. Jinak tise gratuluju a drzim pesti at priste uz vidis srdicko.

darkwitch
17. pro 2010

@monnn @arijska potichounku gratuluju at vam mimiskove krasne prospivaji

monnn
18. pro 2010

dobré ráno,včera jsme se vrátili pozdě večer,tak píšu až ted,všem vám moc děkuji za podporu! 🙂
@ivula21 1.den v práci jsem opravdu přemýšlela jestli jsem udělala dobře,že jsem do práce šla,ale pak jsem byla ráda nikdo kromě jedný koleg. o tom neví a tak mě nikdo nezahrnuje zbytečnýma otázkama tudíž jsem v klidu-doma bych neustále na to myslela a klidná bych rozhodně nebyla-pravda mohla jsem mít ale supr uklizeno před Vánocemi 😀 a jak už jsem psala těžší práci vzala za mě takže to šlo 😀 😝 no a ted zkusím vydržet v klidu do 4.1 a pak už jak budu mít jistotu chci zůstat doma jen nevím jak si mám o neschopenku říct 😔
@cibka@anlek@zvalentova@lucavka@darkwitch díky,díky snad jsem na některou nezapozapmněla 😅
@inza díky a doufám a věřím,že v po sem přidáš taky super číslo 🙂 😉 😉
@ajriska to bude super uvidíš,myslím,když už ted tam toho bylo viděl.......... 😉 ,ale je mě jasné,že 29.12 budeš víc v klidu,taky jsem na tom podobně,já jdu 4.1 🙂
a kde jsou holky?majcam se asi omylem přibalila při stěhování do krabice,že jo?anebo chce být originál dáreček pod stromečkem a v krabici hodlá zůstat do 24.? a kde je mal....., beto....petr..... aj??????? ☹ 😠

ajriska
18. pro 2010

@monnn no...to máš pravdu, že budu víc v klidu...jen by mě teda zajímalo, zda se udržela obě, nebo jedno...Dr. viděl jeden váček...ale byl v děloze, což je důležitý...A co si přeju k vánocům? Aby se to miminečko / miminečka krásně vyvíjela, nic jiného nechci 🙂

sipkova1
18. pro 2010

@nannynka Aha, děkuji za info. No já jsem teď 5. den pro prvním IUI. Břicho mám děsně nafouklý, přičítám to Utrogestanu.

sipkova1
18. pro 2010

@kive76 Díky za info, tak aspoň na jiný diskusi 😅

ivula21
18. pro 2010

@monnn já myslím, že o neschopenku si normálně řekni. Podle mě , těhotenství po umělým oplodnění je vždycky rizikové těhotenství. Navíc dneska pokud se v práci na to ženská necítí, tak jí doktor automaticky nechá doma na nemocenské.

cibka
18. pro 2010

@monnn taky si myslím že nebude problém jak píše ivula21 tak umelko je vždy rizikové klidně se zeptej uvidís ze te doma nechají

jinak zdravím všechny

barrca
18. pro 2010

@sipkova1 Já otěhotněla po 2.IUI (před tím jsem měla dvě neúspěšné IVF a pak vyšlo IUI). Držím vám všem palce! Jo a chodila jsem na tuhle diskuzi, takže i na této diskuzi je úspěšné IUI 😉

inza
18. pro 2010

@monnn: rekni si normalne ze chces napsat neschopenku a myslim ze neni problem aby ti ji napsali. Jo jinak se k tobe asi nepridam..vypada to ze mrcha dorazila nejak drive...takze smolik no alespon muzu v klidu o Vanocich pit 😀 😀

Jo nevite jak jsou v Gennetu mezi svatky?

monnn
18. pro 2010

@ajriska klid,klid a ještě jednou klid ber to s nadhledem minimálně jedno tam je a možná i dvě,je ještě brzy a klidně ho mohl Dr. přehlídnout-třeba si hrálo na schovku 😀
@ivula21
@cibka no poptám se jen mám trochu obavy,že když jsem ji nechtěla po ET,aby ted nedělali drahoty,jinak pak snad moje Dr. by mi ji napsala, ale stejně raději bych byla kdyby mi ji napsala Lovás 🙂
@inza to je v pr........proč si ta Tvoje mrcha nevezme 9-ti měsíční dovolenou? ☹

petaloudi
18. pro 2010

@monnn Lovás ti neschopenku napíše bez problémů, když si řekneš. Mě se taky ptala, jestli jí nechci, i když jsem nebyla po ET

anlek
18. pro 2010

@monnn Ja dostala neschopenku az po potvrzeni tehotenstvi. Jsem OSVC, prvnik 14 dni bych nedostala ani korunu, tak se mi ji nechtelo brat po ET, abych ji pak ukoncovala a nedostala ani korunu. Kdyz jsem byla tehotna, tak jsem to jen zminila pred dr., jestli bych ji mohla dostat a hned jsem ji mela.

ajriska
18. pro 2010

Ahoj holky, tak mě pěkně rozbolelo břicho, doufám, že nebude nějakej průser....docela jsem dneska cestovala - synovec slavil 2. narozeniny. Sice jsem většinou seděla na zadku...ale...Mám ho pěkně nafouklé, no není mi OK....

inza
18. pro 2010

@monnn: no to taky nechapu...

darkwitch
18. pro 2010

@inza ach jo... uz neni zadna nadeje? teda fakt uz by si ta tvoje ms mohla vzit dovcu...

inza
18. pro 2010

@darkwitch: no ja si mylim ze neni...

darkwitch
18. pro 2010

@inza ta smula uz by se u tebe, ale mela prolomit... tak snad priste...

inza
19. pro 2010

@darkwitch: no doufejme...ale nevim nevim

nevite jak jsou mezi svatky v Gennetu? Bych se mela objednat zase na UTZ pred IUI

jinka vsem pekne rano

ivula21
19. pro 2010

ahojky dobré ráno

@inza jo mezi svátkama tam jsou. Akorát si myslím, že v pátek na Silvestra asi ne.

inza
19. pro 2010

@ivula21: dikes, myslim ze to by me nevadilo.... 😀

darkwitch
19. pro 2010

@inza ja netusim jak tam jsou, tim, ze jsem posunula laparku tak ted gennet neresim a odpocivam od nej...

monnn
19. pro 2010

@petaloudi dík,takže se nemusím červenat když si o ní budu říkat 😀
@anlek no já ji po ET nechtěla-kdyby náhodou to nevyšlo,chtěla jsem se ušetřit těch řečí "proč to nevyšlo?,jak se cítíš?atd", prostě tyhle řeči nikomu na psych. nepřidají a já je zažila dvakrát a stačilo mě,ale ted ,pokud bude vše O.K tak opravdu chci být doma,taky za mě pořád někdo dělat nebude,že jo 😉 ?
@inza chjo tak se to hezky rýsovalo a ta Tvoje mrcha mrchoucí 😠
@darkwitch a co naše úúúdernice,co práce v poho? 🙂

darkwitch
19. pro 2010

@monnn zatim se skolim a zacina me to bavit 😉 takze to snad bude dobre 🙂

inza
19. pro 2010

@monnn: co se da delat...no pokud budou nejak rizumne ve gennetu tak by ozna ohlo byt jeste jedno IUI do konce roku... 😀
@darkwitch: no co prace ... 😀

darkwitch
19. pro 2010

@inza ty si nasadila s tema IUI docela sprinty 😀

sipkova1
19. pro 2010

Správně @inza, chce to zkoušet, manža dneska spočítal, že při pravděpodobnosti IUI 7%, bude ze 100 holek po 12 kolech IUI 58 těhotných 😝

monnn
19. pro 2010

@darkwitch tak to je super,že Tě práce baví,hele Ty se ponoříš do práce a pak zjistíš,že jsi těhule 😉 🙂
@inza to je fakt,ty teda sprintuješ 😀 ,ale jo fandím ti 😉