Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lucavka
27. kvě 2009

Ahojky holky. Hypo moc držím palečky. Všichni se moc držte a hodně sil do bojů.

ivomal
27. kvě 2009

Ahojky vespolek🙂, Hypo, moc držím palce, ať ti všechno dobře dopadne🙂
Jinak hlásím, že za měsíc budu mít výsledky na Imuno a v pátek jdu do Gyn centra na první konzultaci před laparkou a hysterkou. Jinak se snažíme zatím i bez doktor a teď s paní primářkou sledujeme s napětím můj cyklus, zda bude či nebude ovulka. Měco tam roste a bez léků, uvidíme.... 😎

miluse
28. kvě 2009

Ivo, tak to držím pěstičky, aby tam byla pěkná úroda i bez podpory 😉

nelynka
28. kvě 2009

ivomal, o kolkej ides na konzultaciu?
ja tam budem o 9.30h pri vykysalej a o 10h mam byt na genetike.. 😉

monivo
29. kvě 2009

hypo, nelynka, jak jste dopadly?

dracekmracek
29. kvě 2009

ahoj holky hypo jsem nepotkala ale viděla jsem že psala do jiné diskuze,že to bohužel nevypadá moc dobře a definitivně se uvidí příští týden.

my dopadli dobře,čekáme zdravého chlapečka 😵 a hlavně super zpráva,Vykysalá si mě nechává do šestinedělí 😀 Pan doktor Kulovaný byl moc hodný i když tak nevypadá.Když mi dělal screening lekl se jizvy tak jsme si asi hodinu povídali....

krásný víkend všem a držte se

monivo
29. kvě 2009

Tak Katuš gratuluju !! Koukám, že jméno Lukáš je oblíbené, kamarádka čeká v září také Lukáška 🙂

jechulka77
29. kvě 2009

Ahoj holky,tak jsem vyfesovala prasky Medocriptine,i kdyz mam prolaktin v norme tak me ho presto Vykysala napsala,pry aby se hladina drzela tam kde je,ale v pribalovym letaku pisou,ze by ho nemely brat zeny tehotne nebo planujici tehotenstvi a ja uz mam odeslane zadosti,cekam na cyklus,mam pred utz,tak nevim co si o tom mam myslet,mate nekdo s timto zkusenost?? 😨

monivo
29. kvě 2009

Jechulko, řekla bych, že Vykysala ví co dělá a nepředepsala by něco, co by ti mohlo uškodit. Já bych řekla, že v příbalovém letáku je vždy spousta věcí, aby si výrobce kryl záda. Já jsem na snížení NK buněk dostala od imunoložky lék, který snižuje krevní tlak a to, že to snižuje i NK buňky bylo zjištěno jako vedlejší účinek. Takže si vyber 🙂

nelynka
29. kvě 2009

ahojte
tak ja som nedopadla dobre..
darcovstvo mi zavrhli, co ma strasne mrzi, mozno viac ako to ze nam ani IVF ani KET nevyslo..
ale aj napriek tomu sme sli na genetiku aj s mm, Vykysala nam to tam dopisala aby siel aj manzel a vysledky budu tak za 2mesiace, tak aspon nieco ked uz nic ☹

ivomal
29. kvě 2009

Je Nelynko, promiň ted jsem postřehla tvůj dotaz ☹ . Já tam měla být na 12:00, ale musela jsem do gennetu dříve, takže v 11:00 jsem byla hotová a fičela do gyncentra na vstupní prohlídkou před laparkou s hysterko. Jdu pod kudlu koncem června - už mám termín. Tedy, když přijde ms. Jinak folík popovyrostl, má 16mm a mám prý i krásnou sliznici. Takže se můžeme pokusit za pár dní o zázrak. 😀

nelynka
29. kvě 2009

ivo vpohode..my uz sme o 11h trielili prec 😀

anlek
29. kvě 2009

Ahoj, uz jsem sem kdysi nakukovala, ale rada byc se tu vyskatla casteji.

Nelynko, proc se nehodis jako darkyne? Pokud o tom chces psat ....

Tenhle tyden jsem zacala vyrizovat IVF, jsem objednana na vysetreni 20. den cyklu a zacnou mi vyrizovat papiry s pojistovnou. Ten 20. den mi reknou jaky protokol? A podle ceho se dr. rozhoduje?

lucavka
29. kvě 2009

Ahojky holky. Tak koukám že tu není moc novinek. Jen pište pište. 😉

nelynka
30. kvě 2009

ahojky
anlek koli tomu ze som mala ako dieta cysty v ladvinach mi to hned aj lekarka a aj geneticka zavrhli a dost ma to mrzi, este viac ako ked nam umele nevyslo ☹

anlek
30. kvě 2009

Aha, to je skoda. Ale asi vedi, proc to delaji. Preji, aby se dalsi IVF povedlo. 😉

nelynka
30. kvě 2009

anlek u nas dalsie IVF nebude pokial to nebude uz naozaj potrebne a nijak sa prirodzene darit nebude

miluse
1. čer 2009

Nely, tak držím pěstičky, aby jste do dalšího IVFka nemuseli 😉

Dneska jsem byla u primářky na kontrolním UTZ, mám krásné 3 folíky, takže večer pregnyl a ve středu IUI a rovnou jsme se i dohodli, že to pondělí stejně mám i přijít na kontrolu, jestli náhodou se zase z toho folíku nevyklubala cysta a podepíšeme kdyžtak rovnou i revezi na IVFko.

Moniv, v kolik vy tam jedete? 😕 jsem to zapomněla

nelynka
1. čer 2009

ahoj milus...dakujem verim v to aj ja ze ta nebudeme musiet...

milus, aky ste mali spermio aby vam doporucili IUI?

dracekmracek
1. čer 2009

ahoj holky nemáte doma některá utrogestan který nepotřebujete?

nelynka
1. čer 2009

dracek ja by som mala mat, skocim pozriet pockaj

nelynka
1. čer 2009

tak mam 2krabicky ked budes chciet 😉

miluse
1. čer 2009

Nely, v genetu nic moc, je to na hraně, ale na imunu dopadl docela dobře, ikdyž dle primářky tam prý nedělejí takový jaký oni v caru. Oni nám IUI nedoporučovali, rovnou IVF, o to jsme si řekli samy, že ho chceme vyzkoušet, jinak spermio na imunu byl 10,6 mil/ml, 30 % morfologie a 72 % vitalita

nelynka
1. čer 2009

tak my mame posledny 9mil. 67% morfologia a 50% motylita..(myslim alebo naopak)
ja sa len rpeto pytam ze aj nam doporucili IVF hned ale aj koli rakovine co mal mm..
ale chcela by som do buducna ked tak IUI vyskusat tak ci nebudu mat namietky zbytocne

miluse
1. čer 2009

Já jsem koukala i do papírů, že tam primářka napsala, že je to na přání páru a že vysvětleno, že je nižší šance na koncepci.... taky jsem to chtěla zkusit, páč furt tam ta nějaká šance je no!

nelynka
1. čer 2009

to jo proto to chci zkusit i ja..
uvidime, tenhle rok to asi jeste nechame tak..a kdyz tak pristi rok mozna vyskousime neco..
snad uz budu mit i pracu a tak

miluse
1. čer 2009

Nely a kolik ti je? 😉

Práci určo nějakou najdeš 😉

nelynka
1. čer 2009

milus zachvilku budem mat 22 😀

no hladam uz par mesiacov a stale nic..nejako sa mi nedari..

miluse
1. čer 2009

Aha, tak to ju... to máte "docela ještě čas", tím jako myslím, že vás to až tak moc netlačí, určo víš jak to myslím. Mě je 30, takže už se na to taky koukám trošku jinak a trošku to víc honím 😅

Nely a to třeba ve Zdibech, tam by neměli místo, ikdyž tam se dělá na směny

dracekmracek
1. čer 2009

nelynko a zkoušela jsi to v kutné hoře?nebo jen kolín?a co by jsi chtěla dělat?poptám se 😉