Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

vveru
3. kvě 2010

Pet.s, ooooobrovskááááá gratulace, věděla jsem to! Můžeš začít plést. Opatruj se. 😉
Musím zaťukat, ale začínám věřit 😅

jechulka77
3. kvě 2010

Ahoj holky tak já už mám ortel ,výsledky dobré,pohlavní choroby žádné,hormonální profil v pořádku až na zvýšený prolaktin,normální hodnota je prý 22 a já mám 58, prý to k IVF nevadí a ten myom co mi našli tak taky asi ne ,protože Lovásová už výsledky v kartě podepsala a kdyby tak neudělala tak to znamená,že s něčím nesouhlasí tak je to o.k. Tkže jsem objednaná na 20.5. na UZ asi a pak začnu dlouhý protokol počítám,říkala mudra ,že začnu 22-24 DC myslím a to je dlouhý protokol že?? Pet.s jak to vypadá,už máš výsledky?? držím palce mooooc

jechulka77
3. kvě 2010

pet.s já až ted četla stránku zpět takže moc gratuluji ,tady ale padá šutrů ze srdce parááááda

darkwitch
3. kvě 2010

jechulka tak to je super, ze se to takhle krasne rozjizdi 😉

ksu
3. kvě 2010

pet.s velka gratulace !!! tripple testy jsou fakt jen zbytecny stres pro tehulky, nechapu proc to delaji kdyz jsou tak casto falesne pozitivni, pokud to pujde odmitnu to delat...

mandre
3. kvě 2010

Inza: 😉 já už měla 2 mobilizace, cvičím 6 cviků po 20. Zítra jdu na kontrolu. Cvičím cca 3 měsíce, poslední MS byla překvapivě úplně bezbolestná, že by to začalo fungovat 🙂 , aspoň nějaký posun.

evak99: tak jsme s manžou řešili, že až po výletě by jsme dali 2.IVF, tzn. buď hned v tom červnu anebo v červenci...2 nebo 4 měsíce, to už je jedno, stejně už jsem "za zenitem" 😀 😝

mandre
3. kvě 2010

Pet.s: ty mi dáváš, mám srdeční zástavy 😀 😀 😀 , ale hlavně, že už máš výsledky a jsou OK!!!!

mandre
3. kvě 2010

Holky, koukaly jste na loňskou úspěšnost na webu Gennetu?
Úspěšnost/ET 46,4% a u IUI 11,2%...tak to jsme se do toho nevlezly 😠 , sakra.

emmm
3. kvě 2010

Pet.s moooc gratuluju!!! 😵 ty tripply jsou fakt zbytečné... zbytečně děsí. A koukala jsem, že to nakonec bude Terinka? 🙂

Jinak, my holky boj prohráli, dneska test negativní a pomalu se rozjíždí menses ☹ už jsem to včera řádně ořvala a začala jsem plánovat adopci...
Jsme s paní doktorkou domluveni, že si teď před dalším IVF ( v podstatě už třetím, ale ani jedno nebylo ještě dokončené ☹ ) dáme pauzu do září, ale já bych ráda ještě zkusila IUI, tenhle cyklus, myslíte, že by to bylo možné? Po květnu mi nastávají takové hektičtější měsíce, tak bych ráda ještě teď v květnu... ale netuším co a jak k tomu, měli jsme předtím jen 2 stimulky na IVF a teď podle UTZ plánovaný styk. Nevíte jestli to jde takhle rychle, zkusit IUI?

mandre
3. kvě 2010

emm: my dali IUI ob měsíc po IVF, když je to bez stimulace, tak asi není problém.

pet.s
3. kvě 2010

Všem děkuji za podporu.
Emm dle mě můžeš IUI kdykoliv, tedy kterýkoliv cyklus. Je to bez stimulace.

inza
3. kvě 2010

darkwitch: jo neopicis se nahodou 😉 Podle me vikem nic nezkazis 😀 😉

inza
3. kvě 2010

mandre: ja 6 cviku a po 30 😝

evak99
3. kvě 2010

kive76: vše, co psala betox. a ještě bych dodala, že nejlepší je, když půjde partner s tebou, když to půjde, udělají spermiogram. 😉

evak99
3. kvě 2010

mandre: tak to je dobrý plán 😉 nesmíš se stresovat. věř tomu, že bude tak, jak má 😉 a za zenitem nejsi!!! přestaň! 😉

emmm: to je mi líto. poraďte se s dr., ale jinak iui bývá většinou bez stimulace - jen se píchá pregnyl, takže by to mělo jít. držím pěsti.

inza: no vidíš, aspoň se ti pánevní dno zlepší rychleji! 😉

darkwitch
3. kvě 2010

petap bylo by fajn se opicit, ale jak to znam tak se jen telo rozhodlo, ze uz ho pravidelnost nebavi...

inza
3. kvě 2010

evak99: no doufam. Ja ani nejak extra blokla nejsem 😉

pet.s
4. kvě 2010

Dobré ráno berunky 😉

inza
4. kvě 2010

dobré ránko 😉

darkwitch
4. kvě 2010

dobre rano 🙂

petap1
4. kvě 2010

Dobré ranko,

za chvilku razím do Gennetu..tak mi držte palce, ať je vše jak má být 😀

kive76
4. kvě 2010

dobré ranko, držím paleč 🙂 ky..

darkwitch
4. kvě 2010

petap neboj vsechno bude jak ma byt 😉

kive76
4. kvě 2010

ahojky, jak dlouho zkoušíte mimčo? my teda rok a měsíc, ale táhne mi už na 34 let, tak jsme si řekli, že zkusíme už ted zjistit proč nám to nejde...

petap1
4. kvě 2010

kive76: my přesně rok..ale já jsem neovulovala a nemenstruovala, tak jsem šli do CARu hned po 6m 🙂

petap1
4. kvě 2010

Jinak díky za podporu děučátka a já mastím 🙂

vveru
4. kvě 2010

Petap, držím palečky 😉

darkwitch
4. kvě 2010

kive tak mi rok a pul a prvni chuzku v gennetu mam 18.5.

inza
4. kvě 2010

petap: tak drzim palce a neboj vse bude tam kde byt ma. Pak dej vedet

inza
4. kvě 2010

kive: my asi 2 roky