Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

vveru
20. kvě 2010

Denis, já jsem četla, že má být na první ultrazvuk o stimulku.

kive76
20. kvě 2010

mimískové 🙂 jsou nádherní..

darkwitch
20. kvě 2010

holky nevite jak je to s moci na chlamydie, jak musi byt cerstva, ted nevim jak mam donest manzovu moc, kdyz to nesmi byt prvni rani a musi to byt dve hodiny od posledniho curani... ( a ja mam rano deset minut nez jdu do prace...) pardon za takove tema 😅

dennisa
20. kvě 2010

OK Veru. Mně právě řekla, ať to přivezu už teď před stimulkou. Tak to snad bude datumově pak stačit na OPU.
Teda doufám, že do tý stimulky něco neskočí, už mě napadají věci, jako že mi najdou cystu a podobně.
Musím se hodit do klidu, jsem lehce nervák 😅

inza
20. kvě 2010

dark: tak to me nic nenapada. Leda ze by manza prvni ranni udelal v noci a rano by uz byla druha 😀

dennisa
20. kvě 2010

Dark, tak to nevím, my jsme to tam oba odevzdávali při 1.konzultaci. Teď jak to udělat, když manžel nepojede s Tebou, to je prekérka 😅

dennisa
20. kvě 2010

Inza, to je nápad 😀

kive76
20. kvě 2010

darkwitch: přesně tak 2 hodky od posledního čůrání...no prostě než pudeš do práce, tak skočíš do gennetu s tou močí...a jak říkáš nesmí to bejt ranní moč,

darkwitch
20. kvě 2010

kdyz pro me je dve hodiny normalne skoro nesplnitelny ukol, zvlast kdyz jsem ve stresu z prvni konzultace 😉 a manza mi to bojkotoval...
inza 😀

darkwitch
20. kvě 2010

kive u me je to v pohode ja to tam hodim az pujdu na utz, ale nevim co udelam s manzou, leda ze by staval ve ctyri 😀

ivarei
20. kvě 2010

evi, nekupovala, nevím, jestli bude potřeba, kdyby to bylo akutka, jde použít provizorně knížku a pak může manžel vyrobit nějakej špalíček přímo na rošt...
Přesně jak píšeš, taky mi společnost nevadí, ale teď... když už, tak jsem ráda, když nepřijdou dopoledne a je už doma manžel nebo je tu mamča, abych s nimi nebyla sama (nevím proč 🙂 ). A záchody - ani mi nemluv, mám s tím problémy i normálně (i před těhotenstvím 3 x za noc a xkrát za den), takže hledání záchodů znám - a jdu prostě kdekoliv, když potřebuju, tak klidně v Praze na parkovišti u auta 😀 , se nedá prostě nic dělat.
Taky už teď přemýšlím, jak to udělat s návštěvami v porodnici, ráda bych nadstandard (právě kvůli WC), ale bojím se, že bude návštěva střídat návštěvu a že budu utahaná.

kive76
20. kvě 2010

no to bude muset vstát dřív 🙂

ivarei
20. kvě 2010

drak, já bych to až tak neřešila, oni nebudou zkoumat, jestli jste ten interval fakt dodrželi 😉

darkwitch
20. kvě 2010

ivi tak na tohle se v tehu taky netesim, protoze uz ted hledam vsude zachody... ale v noci zatim nechodim...

darkwitch
20. kvě 2010

asi ho necham at si to vyresi jak chce...

darkwitch
20. kvě 2010

nemel protestovat 😉

vveru
20. kvě 2010

To já jsem taky průtokovej ohřívač, tak jsem na to zvědavá až bude těhotná, to ssebou budu muset nosit kýbl 😀

evak99
20. kvě 2010

jo jo holky, já taky docela chodila i před těhu, ale teď, to je opravdu hukot. a ivi, stejně jako ty, na parkovišti mezi autama žádnej problém 😀

petap1
20. kvě 2010

abych se připojila...já co jsem těhu tak moc nechodím, páč jak je mi blivno, jsem ráda, že do sebe něco dostanu. Nejvíc toho vypiju večer no a tak teď 1x za noc jdu, což je pro mě to nejhorší..nemám ráda přerušovaný spánek. Dnes se mi holky normálně zdálo o tom, že hledám záchody a chci se vyčůrat a nemůžu žádný volný najít ..no a pak jsem se probudila a musela jít 😀 😀

petap1
20. kvě 2010

Tak já jdu fandit naší hokejistům 🙂

Přeji pěkné odpo a zítra mi držte palce 😀

Páčko

jechulka77
20. kvě 2010

Ahoj holky tak mám po náladě,musíme to odložit. Manželovi našli v ejakulátu kulaté bunky a musí se léčit,prý je to nějaký zánět a jinak má spermijky dobrý. No a já a můj slavnej prolaktin..... ☹ dnes mi dělala znovu náběry a zminovala se o magnetické resonanci jestli není něco na hypofýze přitom mi ani nic nenapsala. Mám ho 58 a normální hladina je 22,no když jsem tam volala tak mi řekli,že je to v pohodě a že to Lovásová podepsala takže se do toho můžem pustit a dnaska tohle. Já chápu,že chce mít všechno o.k. a pod kontrolou,ale proč ty předčasný závěry,že je to dobrý???? ☹ 😒 Zatím máme odklad cca dva měsíce a pak podle manželových výsledků z urologie no a ten můj prolaktin nevím. Nevíte holky někdo jestli když je to zvýšeny a ten můj je,jestli i s tím zvýšením se může dělat IVF? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

dennisa
20. kvě 2010

Jechulko, ach joo, to mě mrzí takový komplikace ☹
Tak to jsi byla ty, kdo šel dneska na ten ultrazvuk před stimulací, nemohla jsem si vzpomenout, kdo že to šel.
S prolaktinem zkušenosti nemám, jen co jsem kde načetla, tak se to dá lehce upravit práškama. Akorát teda se to musí dát do pořádku, než se začne stimulovat. Ovšem nevím hodnoty, takže netuším, jestli ten Tvůj je zvýšený hodně nebo málo, v tom se nevyznám.
Já jedu na ultrazvuk za týden, tak se taky obávám, aby nám do toho něco neskočili před tou stimulkou.

jechulka77
20. kvě 2010

dennisa jsem z toho taky nějak na prášky ☹ ,copak ten prolaktin....ale nechápu ty kulatý bunky ve spermatu,z čeho to je,co to je a co to může způsobit,mudra teda říkala,že by to mohlo zhoršit kvalitu spermií. Je teda dobře,že chce ,aby bylo vše čisté než se do toho pustíme,ale já už počítala s tím,že tak do týdne začnu se stimulací a ono nic a zas čekat....... 😢 Držím ti moc palce at je UZ o.k. 😉

kive76
20. kvě 2010

a proč teda tu magnetickou rezonanci?

dennisa
20. kvě 2010

Jechulko, tak to neporadím s těma kulatýma buňkama. To slyším poprvé. Sakra, proč se do toho vždycky něco přimíchá 😠
Jako by jsme nečekaly už dost dlouho, co? 😖
To čekání je na hlavu, moc dobře to znám. Tak se drž, nakonec to nějak uteče a stimulace bude.
Na druhou stranu je opravdu lepší, aby jste šli do IVF s čistým stolem a bylo všechno v pořádku. Jen kdyby to šlo nějak urychlit....

jechulka77
20. kvě 2010

tu magnetickou rezonanci kvůli tomu jestli není na hypofýze nějaká bulka,která pak tlačí na hypofýzu a dělá tyhle problémy. Snad to nebude nutný ☹ , ale holky já to nevzdám!!!!!!!!!!!!!!!!!! Udělám cokoliv co budou chtít at dělají,můj manžel taky bude poctivě brát co mu napíšou a miminka se dočkáme. Tohle už jsem zažila,že vždycky před do toho zas něco vlezlo. A vždycky mě to srazilo na kolena a odradilo,ale tentokrát ne!!!!! mám hodnýho chlapa,spolu to zvládnem a s váma holky taky ,protože máme hodně společnýho a můžem to tu rozebírat. 🙂 🙂 🙂 Na mě PANí SMůLO NEVYZRAJEš 😀 🙂 😀 🙂

dennisa
20. kvě 2010

Jechulko, super přístup!!! To máš můj obdiv! Je důležitý se z toho nezhroutit a jít dál, i když je za tím spousta čekání. Holt to chce se obrnět trpělivostí a bojovat.
Furt si říkám, že to chce prostě uchodit. Každá se miminka dočká, nedočká se ta, která to vzdá.

kive76
20. kvě 2010

jo jasně, tak snad to nebude nutný, a zlepší se to..

dennisa
20. kvě 2010

Jupíííí, ten hokej neměl chybu!! To jen taková odbočka 😅

kive76
20. kvě 2010

taky jsem koukala..no mají štěstí , že to nakonec vyhráli 🙂