Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

ahojkyy
21. kvě 2010

dark - držím palce 🙂 a dík. Aj ja dúfam, že to vyjde. Proste musí 🙂

vveru
21. kvě 2010

Téééda ahojkyy, kolikátý, že si den po ET? To je moc dobře 😉

Dark, tak to je super, budu držet palečky! Vidíš Ty nás ještě předběhneš 😉

darkwitch
21. kvě 2010

vveru je to rychlovka... a kdyz to nevyjde tak uz mam termin na hsg...
hele pichaly ste si pregnyl samy, nebo jste sly na pohotovost?

anlek
21. kvě 2010

Darkwitch, ja jela pro pregnyl na pohotovost. 😅 A asi bych klidne jela zas. Jak jsem mela jen pero, tak injekce stale neumim. Ale treba budes odvaznejsi nebo manzilek bude odvaznejsi. 😉

2411
21. kvě 2010

petap je mi to moc líto,vím jak Ti je,drž se a nevzdávej to pa pa

mandre
21. kvě 2010

holky , já jsem uplně v pr...., manžovo tatínek měl krvácení do mozku, leží na ARU v komatu, je to asi beznadějný...už nemůžu 😢 😢 , 2 noci jsme nespali...co nás ještě všechno čeká!!!!!...promiňte, že jsem tak pesimistická, chjoo.

Petap: 😢

vveru
21. kvě 2010

Mandre, to je mi moc líto, držte se ☹

evita
21. kvě 2010

ahoj holky

díky za info. Myslím, že říkala 4 D ultrazvuk, vždycky přijdu domů a potom si to teprve dávám dohromady, protože tam jsem vždycky vyvalená z toho co mi doktorka říká. 😒

Petap- je mi to moc líto, je to hrůza

2411- jak přijdou na to, že ti nedozrávají vajíčka? já jdu na genetiku a na to 4 D a potom znovu hormo. profil

😝

holky tenhle týden mi přijde,že je na h--- komplet všechno, všichni okolo mě rodí, nebo jsou těhule a já mám jen oči pro pláč

pet.s
21. kvě 2010

Myslím, že tu kdysi jedna holčina říkala, že všechny hnusy se dějí v pátek. No koukám, že i teno to potvrzuje,. ☹
Petap drž se beru. Lepší než kdyby přišli na to, že je něco špatně později.Já vím, že ted jsou všechna slova jsou zbytečná, že to dost bolí. A nic nepomůže.
Mandre To samé drž se.

Jáí mám teda lepší zprávy.Jsem zaregistrovaná v Podolí. Sice to šlo až přes náměstka,ale povedlo se.

evak99
21. kvě 2010

dark: poprvé jsem šla na pohotovost a podruhé už manžílek 😉
¨
mandre: držte se. 😢

nannynka
22. kvě 2010

mandre: drz se ☹

pet.s : tak to je alespon jedna pozitivka dneska

Jdu vam porod popsat do blogu, tady mam pocit by to jen jitrilo cerstve rany.

2411
22. kvě 2010

Ahoj Evito,hned po odběru za mnou přišel doktor a řekl,že je to špatné ,ještě jsem dospávala a najednou taková rána ani jsem neměla sílu se na něco zeptat,i když byly nedozrálý tak se je pokusili oplodnit,ale do druhého dne se přestaly dělit,nevím jak to poznají,byl to muj první zážitek z IVF

kive76
22. kvě 2010

ahojky, pet.s pokud si vzpomínám ty jsi nějak něco chtěla koupit svému synovci, nebo někomu takovému..taky mají různý věci jak pro děti i dospělé....Internetový obchod Škeble.cz pro každého se tam dá vybrat....já kupovala kamarádce ten dortík z ručníků..

dennisa
22. kvě 2010

Ahoj holky.
Mrzí mě ty smutný zprávy, co jsem tu dočetla ☹ To byl nějak nepovedenej týden, snad bude zas líp....
Mandre, Petap...držte se holky!

evak99
22. kvě 2010

nanny, tak teď jsem dočetla info o tvém porodu a musím říct, že bojím bojím císaře. ☹ na druhou stranu to u tebe šlo docela rychle, takže ses tolik "netrápila". jsi holka šikovná 😉

pet.s
22. kvě 2010

kive díky..kouknu...
evak..no taky jsem si myslela,že to bude větší legrace, ale jak jsem četla nanny...tak přem ýšlím o celkové narkoze 😉

evak99
23. kvě 2010

no pet.s nebude to snadný že? 😉 ale zase na konci budeme mít ty naše berušky u sebe 🙂

jechulka77
23. kvě 2010

Ahoj holky,čtu tady ty hrozný věci a souhlasím-špatnej tejden ☹ . Takže zítra začíná nový týden tak snad budou nějaké dobré zprávy co? 😅 U mě teda ne,protože já musím zas 2 měsíce čekat než se k něčemu dohrabu 😖 ,ale co se dá dělat,zklamání vystřídal vztek,ale nic mi jinýho mi fakt nezbyde. Dark. držím palce moc!!!!! 😉 Petap ☹ 😢 ☹ 😢 cítím s tebou,ale přebolí to,čas je lék Ahojkyy paráda,gratuluju 🙂

darkwitch
23. kvě 2010

jechulka dekuju
pets, evak to zvladnete 😉

nannynka
23. kvě 2010

pet.s, evak - holky, kliiiid, kontrakce jsou horsi 😉 a to ze uvidite bobka hned to vsechno smaze. Nebolelo to, bylo to spis hodne neprijemne. A pokud na to dojde, vemte si tam tatku. Hodne pomohl, protoze tam jen tak lezet a cumet, to by me strelilo.Takhle jsme si povidali, ja mela komu rict jak se citim a to jak dosel s Vojtiskem v naruci.... na to nikdy nezapomenu. Asi bych to prozivala i hur, ale mela jsem od kamaradky doktorky info na co se pripravit a bylo to presne tak. Takze vy jste pripravene. A kazdej z nas je jinej a jinak to proziva, je to moje subjektivka. Bat se budete i normalniho porodu. Az to prijde tak do toho proste pujdete po hlave a uvidite jak rychle zapomenete.

evi, uz se berunka otocila ?

evak99
23. kvě 2010

nanny: ne zcela. otáčí se, ale zatím to není úplně ono, tak uvidíme. ale vím, že se mi v bříšku pořád mrmlá, takže to určo zvládne 🙂 příští pátek se rozhodne! říkám si, že to bude tak, jak má. a jestli císařem nebo normoška, to už je asi jedno. nechci se stresovat ničím. obojí je nepříjemný, ale výsledek stojí za to. já si tam manžu vezmu na každý pád! a díky za ten popis, mně vždycky pomůže, když vím, do čeho jdu! 😉 jak to zvládáte s bobečkem? kojíš v pohodě? 😉

dark: zvládneme to víš. když to šlo tam, musí to i ven 😀 ty se drž! a ať se zadaří! budu držet pěsti. Jo a pícháte nakonec sami nebo pojede na pohotovost? 😉

darkwitch
23. kvě 2010

evak nakonec si to pichnu sama, pak napisu jak to dopadlo 😀 jak pises ven to musi, kdyz to slo dovnitr... a dekuju

nannynka
23. kvě 2010

evak: ona to dá, je to holka šikovná 😉 a co mám za zprávy, tak v Podolí nosí mimi i na JIP. Jsme v pohodě, jen ta moje pohyblivost je dost na houby, ale to se poda. Jinak kojime az to strika a maly snad netrpi nedostatkem. Zitra jdeme na kontrolu k detske, tak jsem zvedava kolik pribral. Jinak ho mame misto televize 😀 .

inza
23. kvě 2010

petap: to je me lito, ze to takto dopadlo. Drzte se.

darkwitch
23. kvě 2010

tak sice se mi trochu klepou ruce, ale bodnou jsem se zvladla, takze kdyz to nevyjde muzu smele do ivf 😀

darkwitch
23. kvě 2010

ted me tak napadlo jestli bych si nemela udelat test, kdyz je pregnyl hcg, tak bych mohla videt jak vypadaji // 😀

nannynka
23. kvě 2010

dark: tak koukam, ze Te po injekci humor neopustil 😀 jen tak dal 😉

darkwitch
23. kvě 2010

nanny to by si mohl zkusit opustit me, bych ho sla hledat 😀

darkwitch
23. kvě 2010

holky nevite v kolik my budou zitra volat cas toho iui? manza to potrebuje vedet kvuli smene...

pet.s
23. kvě 2010

Uffff ten hokej to bylo drama, co? 😀
evak ty budeš rodit v Podolí, ta prosím všechno mi hned popiš, taky mě to tam SNAD čeká. Takže ted budeme zase držet palečky tobě,co? No alespon se něco děje.
Nany to věřím, já chodila na Báru koukat do postýlky každých 10 min.Pořád jsme nvřeila, že tam leží MOJE dcera. Že jsem MÁMA. Nespala jsem 3 dny. Prostě adrenalin.
To víš, že beru mužíka sebou. On si jedno z dětí porodil sám doma v koupelně.Nestihli jet do porodnice.Tak ted mrská patky. Ale trochu se brání, že nepůjde na sál. On nerad krev .Ale to má blbý!!!!! Já zas nerad bolest a strach, tak se mnou půjde a bude mě držet za ruku!!!!!! 😀 😀 😀
nany kolik si platila za otce u porodu?Evak budeš si taky platit?A budeš na nadstandart nebo ne?

Jechu no doufám, že tento týden bude lepší.Čeká mě kontrola na gyndě a za týden v pondělí ten velký UZ.Takže už ted zase mám nervičky. Chjo.