Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lenkakubickova
6. kvě 2011

@raducha tak to je dobrej, Milan se bál, že by mi to třeba zapíchl moc...a mně i přišlo lepší si to píchat sama, že přesně čekáš, kdy to zapíchneš a jak hluboko 🙂 To zmákneš 😉

raducha
6. kvě 2011

@lenkakubickova já tomovi řekla že v tom jedeme oba že se taky musí zapojit. 😉 jak toho devátého kde se sejdem?

lenkakubickova
6. kvě 2011

já jdu na 8.00 do Gennetu na krev a pak prodlouzit neschopenku, inza podle me pocita kolem 8:30 na chlebickach 😀 ...tak se klidne muzeme sejit tam 😉

inza
6. kvě 2011

@lenkakubickova:ja počkám pred gennetem.kousek odtud neco musim donest.ta pul 9 myslim dobra mela bych to stihnout🙂

joha79
7. kvě 2011

ahoj Všem, tak mi napadlo poprosit o radu a zkušenest tu. je tomu už 4,5 roku co jsem přestala chodit do pronatalu na umělé oplodnění ..... ted novej život a pokus o miminko ... poradí mi prosím někdo kde to je dobré na umělé oplodnění ???? protože v Pronatalu se mi to vubec nezamlouvalo...... díky Janča

raducha
7. kvě 2011

@joha79 ahoj tady máme nejlepší zkušenosti s gennetem. tedy aspon já.proto tam chodim. 😀

lenkakubickova
8. kvě 2011

ahoj holky 🙂 uz aby bylo zitra a mela jsem po odberu 😀 Jsem nervozni,kolik prcku mame. Vcera mi bylo cely den na zvraceni a moc prijemne to nebylo,snad to nebude porad 😀 😀

raducha
8. kvě 2011

😀
@lenkakubickova budou dva. a nejlépe kluk a holka. zítra se ti ozvu a uvidíme se.

lenkakubickova
8. kvě 2011

@raducha tak špatný by to nebylo 😉 😀 😀 ...určitě se zítra uvidíme, dej pak vědět, že jsi hotová a já dám vědět, kde jsme 🙂
@inza jasně, tak až budu se vším v Gennetu hotová, půjdu před Gennet, snad se poznáme 😀

darkwitch
8. kvě 2011

ahoj jsem tu pres vikend nebyla a docitat vas asi nebudu, neco co bych mela vedet?

lenkakubickova
8. kvě 2011

@darkwitch on tu nikdo nebyl, takže klid 😉 😀 😀 ...víkend byl úúúúžasnej!!! V sobotu jsme si ugrilovali masíčko a opekli buřtíky, počasí naprosto úžasný, se mi ani nechtělo domů do paneláku 😀 😀 😀 A co ty a víkend?

darkwitch
8. kvě 2011

@lenkakubickova stalo to za to 😀 jsem v patek byla parit, v sobotu vyborny obed s kamaradkou a vecer jsme sli zase parit...

lenkakubickova
8. kvě 2011

@darkwitch no tak to jsi si krásně užívala 😀 😀 😀 ...tak to má být! To je správné 🙂

inza
8. kvě 2011

@lenkakubickova: poslu sms co budu mit na sobe 🙂

lenkakubickova
8. kvě 2011

@inza 😀 😀 😀 😀 mě poznáš jednoduše, mám vlasy dočervena, ačkoliv od této fotky už mi vlasy o dost povyrostly a červená se trochu vymyla 😅 ...ale porad jsem si podobná 😀 😀 😀

inza
8. kvě 2011

@lenkakubickova: ok, ja mam zase svetle kratke a tak jak to uschne..., asi budu mit 3/4 😀

lenkakubickova
8. kvě 2011

@inza jasně, tak to se poznáme 😉 😀 😀

cibka
8. kvě 2011

ahojky všem
@lenkakubickova to vážně vypadá na dvojky když ti je na zvracení tak brzy 😉 koukej nám dát tak vědět jak jsi dopadla

lenkakubickova
8. kvě 2011

@cibka holka to nevím, jestli je tohle znamení dvojek 😕 😀 ....včera i dnes mám stavy jak po opici 😀 😀 😀 Zítra toho asi moc nesdělím, jdu na krev hned ráno, ale výsledek bude až v úterý 😝 ...jen doufám, že se mi povede ukecat sestřičku na utz na příští týden, pro klid na duši, že je vše na správném místě, ikdyby to byl jen váček 😅

inza
9. kvě 2011

@lenkakubickova: vysledky budes mit jeste dneska

cibka
9. kvě 2011

@lenkakubickova myslím že na utz bude ještě brzy ale držím palečky at te objedá 😉

lenkakubickova
9. kvě 2011

Ahoj holky 🙂 Krev by měla být až zítra, ale zkusím tam okolo 16:00 zavolat a dám vědět 😉 Jinak mě na utz dřív neobjednali, ale psala jsem si sms s Dr.Vykysalou a ta mi napsala, že se mám na utz objednat 2-3 týdny po OPU a 3 týdny po OPU budu teď ve Čt, tak až tam budu volat, tak se rovnou objednám buď na tento Čt nebo na příští týden s tím, že jsem s Dr.Vykysalou domluvená a bude to 😉 😵 . A aspoň mi trochu upravili vycházky od 13-18:00 hod. tak je to lepší 🙂

cibka
9. kvě 2011

@lenkakubickova tak to se más s tema vycházkama aspon nemusís sedet doma když je tak nádherne 😉

lenkakubickova
9. kvě 2011

@cibka právě, je to super aspoň takto, tak mám radost a když mi nebude moc špatně, tak aspoň se sousedkou s dětma můžu chodit na prochajdy 🙂

anlek
9. kvě 2011

@lenkakubickova Juuu, ze by dneska jeste byly vysaeldky krve. 😵

lenkakubickova
9. kvě 2011

@anlek uvidíme Leni, chci to zkusit 🙂

inza
9. kvě 2011

@lenkakubickova: zkus to...🙂

lenkakubickova
9. kvě 2011

chjoooo, už 12 minut visím na telefonu a čekám, až "dohovoří s klientem, který se dovolal přede mnou" 😝 😝

vally11
9. kvě 2011

@lenkakubickova a už dohovořil???? 🙂 čekáme na info 😉

lenkakubickova
9. kvě 2011

@vally11 teď jsem se dovolala a nic 😝 Prý "snad" zítra kolem 9.00-10.00 hodiny ☹ To je děsný čekání,chjoooo 😢