Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
25. lis 2010

@ajriska dělá to ultrogestan 😉

kacmelina
25. lis 2010

@iriel Děkuju, i já doufám, že snad tentokrát mimíska donosím a všechno bude v pořádku 🙂

@majcam I takové věci se stávají, ale já doufám, že všechno už teď bude v pořádku...

lucavka
25. lis 2010

@ajriska - řekla bych že je to dobrý znamení 😉 . Určitě ti za měsíc začne být špatně a tím poznáš že se pomalu prckovi rozjíždí srdíčko 😎 . Tak hezky odpočívej a nech prcky pěkně růst 😉

lucavka
25. lis 2010

@petaloudi - já nemyslím že mám horečky. Maximálně trochu zvýšenou. Mám ucpanej nos a jak ta rýma když spím teče do krku, tak mi to tam dráždí. Snad to nic není. Poctivě ležím v teple a odpočívám aby se to nezhoršilo.

inza
26. lis 2010

dobre ranko vsem.. 😉

majcam
26. lis 2010

Dobré ráno...,jejda Inza už byla venčit... 😉

inza
26. lis 2010

@majcam: no sebe. Jela jsem do Immunie na krev.....

majcam
26. lis 2010

@inza jé a kdy budou výsledky..?

inza
26. lis 2010

@majcam: jdu tam az 30.12., ale ja na to nepospicham takze pohoda. Ted budu muset jit v prosinci jeste na kliste a pristi tyden do Gennetu na UTZ pred dalsim IUI

majcam
26. lis 2010

@inza takže to pak druhý den pěkně oslavíš.. 😉

inza
26. lis 2010

@majcam: to ani ne...my Silvestra mame poklidneho...vetsinou se to nejak zvrtne den predem a pak je to uz jenom decentni a prvniho se bavime jak je vsem blbe...a vetsinoou kdyz jsme v Krkonosich tak jdem lyzovat

majcam
26. lis 2010

@inza tak já ho vždycky měla pracovního a i vánoce,tak uvidim,jak to bude letos...

inza
26. lis 2010

@majcam: no ja pracovniho mit nebudu, my teda ani jeste nevime kde budeme....

petrita83
26. lis 2010

@kacmelina gratulujuuuu strašně moc 😉 a držím palce ať už se Vám příště ukáže i mimísek a uvidíte srdíčko!!!každopádně hurááá!

ajriska
26. lis 2010

Zdravičko, dámy 🙂
přesto, že se pořád jen válím, tak se cítím šíleně unavená.
Dneska, jsem volala do gennetu, jestli by mi nemohli poslat lístek na peníze poštou a prej ne...takže se asi budu muset trmácet do Prahy.....to nevím, jestli zvládnu....chojojojojo. Proč to dělat jednoduše, když to jde složitě, že?¨

Jinak se ze mě stává blázen. Hladím si břicho a prosím miminka, aby to se mnou vydržela...no jako síla....

majcam
26. lis 2010

@ajriska tak ať ti ho vyzvedne manža 😉
@darkwitch tak jak v práci?
@monn co dělají kuličky?

petrita83
26. lis 2010

@ajriska nejsi blázen, možná trošičku!!!já to tak dělala taky 😀 jen je hlaď a něco jim slib 😉

majcam
26. lis 2010

@petrita83 jj pěkně je utáhnout na vařený nudli... 😲

petrita83
26. lis 2010

@majcam přesně 😀 tomu říkám plán!příště vystřílím všechny trumfy 😉

lucavka
26. lis 2010

@ajriska - mě bylo řečeno že se to dělat má, taky s manželem prcka takhle přesvědčujeme ať vydrží a roste 😉

darkwitch
26. lis 2010

ahoj jsem tu ted dlouho nebyla... v praci jsem dostala na vybranou jestli chci pracovat ve vypovedni lhute, nebo odejit na dohodu a dostat odstupne, takze v utery asi pujdu naposled do prace... a doctu vas zitra... jsem si zasla s kolegy na vinko...

ajriska
27. lis 2010

@darkwitch všechno zlý je k něčemu dobrý.....🙂

majcam
27. lis 2010

@darkwitch no co toto..?!

inza
27. lis 2010

@darkwitch: no teda nic moc. by ti meli zaplatit ty dva mesice plus jeste odstupne

darkwitch
27. lis 2010

@inza to me zaplati ty dva mesice plus odstupne, ale kdyz odejdu hned tak k tomu dostanu jeste penize navic... takze asi zustavat nebudu...

inza
27. lis 2010

@darkwitch: tak to pak jo. Si das do Vanoc oddech a pak zacnes hledat 😉. Jo na pracaku se pak musis hlasit myslim do 5 prac dnu...

darkwitch
27. lis 2010

@inza jsem dostala nejaky elaborat, kde je napsane co a jak...

lucavka
27. lis 2010

@darkwitch - ach jo, jako by nestačili starosti se zdravím ještě tohle ☹ . Držím palce. Mě by v práci čekalo to samé...

darkwitch
27. lis 2010

No budu dneska posilat zivotopis a v pondeli druhy... jen musim vymyslet jak se to vlastne pise... jsem uz tak dlouho nic nepsala...

inza
27. lis 2010

@darkwitch: kdyztak mustr na CV a jak psat je na zivotopisy.cz ci na jobs.cz