Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lanna
12. srp 2008

Wokounek tak to ti neporadim,ale určite neco vymysliš aby ti daly nijake volno,kdyš začneš z tou lečbou.Ja sy myslim že kdyš budeš stymulovat tak to mužeš chodit do prace ale po OPU a ET už to je jiny ja jsem musila do prace proto že jsem doma to nemohla vyderžet tak jsem šla mezy lidi,ale asy jsem mnela sydet doma na prd...tet už to je jedno ale určite aš budu po nijakem zakroku tak budu sydet aspon zezačatku doma...
Tak doufam že tvuj šef pochopi oco se jedna a určite ti vyhovi... 😵 😵 😵

wokounek
13. srp 2008

Ahoj Katusko, taky jsem na tebe myslela...tak snad jsi dnes dopadla dobre a snad ti nakonec rekli spis jen pozitivni vecicky 😅 ... ja mam porad nutkani zavolat do Gennetu, jestli nam uz schvalili ten cyklus, ale je to nejspis jeste brzo (teprve 14 dni) ...a taky, kam spechat ..kdyz se stimulaci muzeme nejdriv zacit v zari... ale jak tady holky psali, nejhorsi je to cekani a tak...mno nic, tak se mej a pisni at vime, ze je ti fajn 😵

Lanno, diky...jsi moc hodna...vzdycky se mi snazis poradit...nebo me uklidnit (a nejen mne) ... a ja jsem ti za to vdecna 🙂 ...

Tak holky, mejte se krasne a papa

lanna
13. srp 2008

Ahoj holky tet jsem přišla z prace a nedalo my to musela jsem sem nakouknout..
Wokounek nemaš vudec zač my jsme tady jako nahradni rodina a mame skoro stejni problemy tak sy musime pomahat,lidi vokolo nas nam moc nerozumněj o co se jedna kdyš timhle prochaziš a my co jsme tu boužel ano.
🤐
Ale moc tomu veřim že jednou budeme jen na tihle problemy spominat kdyš se budeme divat na naše deti,to asy nepude zapomenout...Tak že rada pomužu kdyš budu moc... 😅

Katusko tak doufam že maš dobri spravy z dnešni navštevy,a bude se to vyvijet lip do bodoucna,až budeš moc tak se ozvy,držim palce. 😵

Tak dobrou noc....

katuska23
14. srp 2008

Ahoj holky moje vy jste tak moc hodný 😵 paní doktorka je zlatá,mám jí moc ráda 😵 snad se nebudete zlobit když vám sem zkopíruju co jsem psala kamarádce,je toho moc 😅
Moc vám děkuju za podporu 🤐

katuska23
14. srp 2008

Paní doktorka je takový můj anděl,už se mi o ní i zdálo,hodnější duši mezi lékaři jsem nenašla....Možná teď budu kecat blbosti ale já nevím co říkat dřív přišla jsem tam moc brzy,na recepci jsem si vyzvedla kartu a hloupá do ní koukla.Byly tam výsledky toho PIR,bylo tam napsáno že je je cosi zvýšené a že doporučují PAD-nevím co to je,ale chytla mě panika....Paní doktorka si mě svým milým hlasem zavolala a řekla že neví čim začít,tak jsem si říkala že je asi zle.Řekla že při těch testech mi objevili bílkoviny v krvi,ale že cukr zase tak moc vysoký není,nicméně mi dala léky na cukrovku....Řekla jsem jí o té cystě tak mi udělala ultrazvuk a ukázala mi prasklou cystu,nikde nic tak že laparka by byla u mě zbytečná,když jsem \\\"relativně v pořádku\\\".Na prolaktin jsme brala Dostinex-ten se zakázal prodávat způsobuje onemocnění srdce tak ho ztahují z lékáren.Nabrala mi krev na Prolaktin.No a řekla že ty léky co mi dala,tak zabírají do dvou měsíců a že je možné že už příští měsíc budu těhu,že pokud se to dá do pořádku půjde nám to přirozeně.
Mám tam jet 12DC na ultrazvuk tak uvidíme.
Na závěr dodala,že už mi toho našla nějak moc,prý už tři věci,tak že by to stačilo
No a venku jsem potkala cikánku s břichem co kouřila

Jsem se rozkecala pardon

lanna
14. srp 2008

Ahoj Katusko no vidiš ja jsem veřila že to bude dobri,tak sy dostala leky a vše co se jim nezdalo daš dopožadku a šup,šup do toho.Proste jednou se na nas taky te štesti usmněje 😵 😵 😵 😵

blucka
14. srp 2008

katuska, ak ti vysetrovali cukrovku, tak PAD su peroralni antidiabetika. Je vyborne, ked ti povedia dobre spravy a hlavne ked to necakas. 😉
Ja som tam bola minuly tyzden a tiez ma necakane potesila, mam tam vajicko a zeby to teraz mohlo vyst. 🙂

katuska23
14. srp 2008

blucko děkuju 😵 a držím palce 🤐 😉

terezita
14. srp 2008

nazdarek!!
katus, tak to jsou skvele zpravy! doufam, ze to bude brzo vsechno tak jak ma a mimis se opravdu prirozenou cestou podari.
jinak omlouvam se, ze jsem se uz nestihla ozvat, vcera jsem se v poledne priritila z dovolene kvuli terminu a pak letela do gennetu. vcera byla v. fakt ve skvele nalade 😅 mela jsem se rozhodnout, jestli chceme rovnou do IVF, ale ja dostala asi strach a tak jsem ji ukecala na jeste jedno IUI.. 😕 😅 😀 😀 😀

katuska23
14. srp 2008

terezit já se bála že mě nechceš vidět ☹ 😢 😀 to u mě IVF a IUI vyloučila nevím proč,asi kvůli našim zabijákům spermiím 😀 fakt byla super,mám jí moc ráda.
Jaktože jsi dostala strach?Ale třeba to IUI vyjde 😵

terezita
14. srp 2008

nevim, nejak se mi nechtelo rozhodnout, ze uz pujdeme do IVF.. 😅 ale stejne nas to nemine..
hihi, tak jeste jeden pokus. to IUI je nenarocne..

jeee, tak to byste meli super, kdyby se opravdu zadarilo a nemuseli jste podstupovat umele oplo!

katuska23
14. srp 2008

to jo to by bylo 🙂 dneska si mě k sobě zavolal šéf a zeptala se:Hele Kačko jak to máš s tím těhotenstvím? 🙂

dostalova42
14. srp 2008

Ahojky jak se vede , já zítra jedu na UTZ a doufám že dvojčátka budou lépe už vydět . A jak jste na tom ???

lendulka007
14. srp 2008

Katusko, tak to jsi vlastně dopadla dobře. Mám radost. Takže to může jít i přirozeně, to je moc a moc fajn.
To já holky musím na laparoskopii s hysteroskopiií, jdu začátkem září a pak nás ještě čeká imunologie. Takže další IVF je ve hvězdách. Ale nějak už to nehrotím, co se dá taky dělat.
Dostál., dvojčátka už budou určitě vidět. To bude nádherný. Moc ti to přeju.

lanna
14. srp 2008

Katuska tak sy mu mněla žic že aš to bude že mu daš v čas vedet 😀 😀
A jinak jsem moc rada že sy dopadla dobře,tak se holka drš...

Dostal tak sy užij zitra teda dnes UZ. Heski pokoukaničko. 😵

wokounek
15. srp 2008

Katusko, to je krasna zpravicka 😵 .... a ja uz od ted nebudu delat nic jinyho nez ti drzet palecky, at Vam to brzy vyjde 😉 ...hmmm...asi me vyhodi z prace 😀 😀 😀 😉
Blucko i tobe hodne stesticka, urcite je to "supervajicko" 😅 😀 a povede se, uvidis 😵 ... Lanno a jak to vypada s tebou? Ty ted asi jeste pauzickujes, vid?
Terezit, uprimne zavidim ...ze muzete zkusit i IUI a mas pravdu, proc zbytecne huntovat telicko necim vic narocnym...na to je vzdycky cas 😎 ... my to mame jasny, teda alespon po 2.konzultacce s Kostakem a vysledcich spermio...tak doufam, ze u mne zadny problem nebude a ze se nam ICSI brzy povede 😔

Tak se mejte vsechny moc moc krasne...hodne stesticka i vsem ostatnim preju ...Lendulce na ty zakroky a Dostal na UTZ ... juuu, to musi byt nadherny...dve malinkaty prtatka (btw. pisu z prace, pac jsem tu zatim sama, ale ted uz musim honem honem koncit... 😀 )... papa

lanna
15. srp 2008

Ahoj Wokounek ja mam ješte pauzu taky se my zda že je nekonečna ale zachvylku začnu tak se moc tešim 😵
To viš že se povede musiš tomu moc veřit a hodne sy to přat,tak at ti to p prace richle uteče 😅 😅 ,a nebud smutna 😀 .

katuska23
15. srp 2008

Ahoj holky,moc děkuju za podporu 😵 wokounku jakto že tě vyhodí? 😕 mně nechtěli prodloužit smlouvu ale nakonec snad jo, proto se mě ptal, jen jsem mu musela slíbit že nepůjdu na rizikový

blucka
15. srp 2008

ahoj kocky, drzte mi palce, buduci piatok si chcem odobrat hcg, ci nahodou sa to nepodarilo,tak uvidime...............ale hrozne sa bojim a uz sa zase zacinam stresovat.
dostalova, blahozelam k miminkam, je to krasne.

luccii
15. srp 2008

holky, proc jste si vybraly GENNET? mam se objednat do Gennetu, mi dnes rekla MUDr., ale ja uz jsem objednana k Apolinari... presto bych rada vedela vase duvody... diky 🙂

katuska23
15. srp 2008

Luccii, já pátrala po netu, a jen tak přišla na Gennet, psala jsem si s panem Stejskalem(jednatel)byl moc milý a na vše mi odpověděl.No a pak nakonec i můj Mudr chtěl ať jdu do Gennetu.V žádném jiném centru jsm nebyla, ale jsem vděčná za mojí paní doktorku, jinam bych nešla.

Blucko budu držet palečky,dej vědět 😉

luccii
15. srp 2008

katusko a jaka je pi. doktorka Brandejska? a jeste dotaz? plati se v soukr.CARech vic?

katuska23
15. srp 2008

lucii s paní doktorkou Brandejskou jsem se zatím nikdy nesetkala já chodím k Vykysalé.Mně zatím vše platí moje pojišťovna, platím jen 30 Kč za prohlídku a za léky....

wokounek
15. srp 2008

Katuskooo, budu ti přece ze všech sil držet palečky...tak proto 😀 ... ty jsi vážně slíbila, že na rizikový nepůjdeš? Že ty jsi za zády křížila prstíky ? 🙂 ...ehmmm...samo, že jen tak pro sychr 😎
Luccii ...já dostala na Gennet doporučení od mého gynekologa...teda vlastně na Gennet a ještě na Gest...tyhle dvě Car jmenoval, jinak prý jestli mám vybrané jiné, tak nevadí... Ptala jsem se, který je lepší a on mi řekl, že mi s klidným svědomím může doporučit Gennet...mno a tak jsem sedla k netu a hledala nějaké reference na obě Car... a našla tyhle stránky...začetla jsem se do příspěvků a rozhodla se přece jen zkusit Gennet...zatím máme za s sebou 2 konzultačky (když nepočítám teda odběr krve a spermio) ... a zatím nemám moc dobrý pocit, ale to je spíš náhoda, že jsme natrefili na dr., který je sice vzhledem sympatický, ale přístupem a jednáním si to u nás kazí.....(když se tu ale začteš, tak většina holek je spokojená nebo to prostě bere tak jak to je..., že jsou to profíci a že mají moc práce, protože tam chodí spousta párů a oni si tak nechtěji nebo nemůžou vytvářet osobnější přístup...nevím...jsem v Gennetu ještě takový "benjamínek" 😀 ... ale vypadá to tam super, je to moderně vybavené.. sestřičky mi přijdou fajn... mno ale když se náš pocit z dr.Košťáka nezlepší, tak budeme přemýšlet o někom jiném... asi o nějaké paní doktorce 😵
Blucko...hodně štěstíčka...věřím, že to vyjde 😉 ...ozvi se ....
Lanno: až to půjde, tak hurá do toho 🙂 všichni ti to tu ze srdíčka přejeme... 😉 ...

lanna
15. srp 2008

Wokounek moc dekuji,to viš ze až to pude tak do toho praštim 😀 ,aš se začoudi.
Taky všem přyji co nejdřiv aby to klaplo... 😵

katuska23
16. srp 2008

Ahoj holky moje,tak si představte že mi včera volal ten největší šéf,zrovna jsem lítala jen v kalhotkách po bytě a on mi řekl že zůstáváááááááááááááááááááááámmmmmmmmmmmmmmmmm 😀 Prý Kačenko to aby si měla hezkej víkend 😵

Jasně že nevím jestli nepůjdu na rizikový nejspíše ano,jelikož už teď jsem taková chcíplotinka a mamka říká že budu určitě zvracet celý těhotenství 😝
Je mi hrozně zle ale to jsou ty léky....

wokounku 🤐 😵

katuska23
16. srp 2008

Jo a všimly jste si nové fotečky?Jsem načerveno 😀

wokounek
16. srp 2008

já si teda všimla, sluší ti to 😉 ... kdyby nej šéfík věděl, že při rozhovoru s ním pobíháš po bytě jen v kaťátkách...tak by určo měl hezký víkend i on 😉 ...ehmm...doufám, že jsi mu to samou radostí neřekla 😀 😲 ... jinak musím uznat, že máš super šéfa...když na tebe takhle myslí....a to je dobře, páč podporu potřebuješ i tam.... kdepak že to děláš? ...já se furt chystám říct šéfovi, co nás asi čeká..., ale ještě jsem nenašla tu správnou dávku odvahy ☹ ... můj šéf je super, je hodný, téměř s ničím nemá problém, ale mluvit s ním o takových osobnějších věcech nejsem zvyklá...ono vůbec, i když se mi zdá fajn...tak je pro mě jedna velká záhada...totiž těžko říct, co si myslí...

katuska23
16. srp 2008

Ono já mám wokounku šéfů víc 🙂 jelikož dělám v největší zdravotní pojišťovně 🙂 takže můj vedoucí-ten mě tam chtěl ale na něm to nestojí,pak je vedoucí celého odboru-ten mě chtěl taky a jeho ázor má váhu-ten mi volal 🙂 a pak je čeditelka pobočky-ta mě nechtěla a pak je ředitel všech poboček-ten to schválil.
Já jsem tam nechtěla skončit kvůli tomu že mě ta práce baví,jsou tam fakt super lidi a nedělám tam pořád to samé. No a taky kvůli tomu že často jezdím k doktorovi, a tam už vědí na čem jsem a proč tam jezdím. V nové práci bych to těžko vysvětlovala.

Ty to máš v práci jak?Na neurčito?

wokounek
16. srp 2008

Ahaa, tak to jo...důležitý je, že to klaplo a nechají si tě tam, to je super 🙂 ... já jsem taky v pojišťovně, ale ne ve zdravotní... jsem tam už víc jak tři roky, takže doba neurčitá ...od února jsem na nové pozici (ve stejné skupině, tak to je fajn...mám totiž super kolegy...vlastně jsem se z asistenky vypracovala na odb.inspektora v majetkovém pojištění a ještě mi hodili na krček životní poj...tak je toho moc, co se učit...víš, u nás to bylo personálně dost slabě obsazené a pořád se vymýšlelo, jak získat další asistentku, aby se to množství práce dalo líp zvládat...tak nejdřív se vzala jedna holčina, ale pořád to nestačilo...mno a tak vymysleli, že se vezme další ...ale tři asistentky by nám neschválili, tak mi nabídli toho inspektora, mno a já to vzala...a jsem spokojená...baví mě to 😵 ...ale teď si říkám, jestli jim zase neudělám čáru přes rozpočet...ale co...věk už na to mám 😀 , tak by s tím mohli počítat...)...
Neděláš kousek od Flory?