Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

blucka
26. srp 2008

...aspon to organizmus nezatazuje.

terezita
26. srp 2008

katus, to me mrzi.. a to ja ji vcera tak vyhanela.. ☹ 😠 😝
ale zrovna jsem to pocitala a vyjde ti to aspon krasne na UTZ na patek. drzim palce, at tam maji volno a ty mas zrovna krasnou volekulku!!

dostalova42
26. srp 2008

Ahojky holky děkuji za podržení ale bez těhotenského pásu nic moc neudělám a spát se sním také moc nedá . Ale tohle zvládnu já se jen tak nedám a jak je u vás nějaké novinky ?

katuska23
26. srp 2008

terez už jsem si volala jedu příští pátek v 10:45.Zase mě sestřička nasr..... 😠 A vy jako jdete na IVF jo nebo co?! tak jsem jí chtěla říct že h...o 😀 ale tentokrát jsem se udržela.Ptala jsem se na ten Prolaktin a jediný co řekla:zvýšený,tkže jako nevím jestli míň či víc.... 😖

nejedete tam taky někdo v pátek? 😕

dostalova drž se 😔

terezita
26. srp 2008

jeee, nazdarek! az ted jsem to docitala.. drzim taky palce, at je vsechno v poradku a tfuj tfuj, at to dobre dopadne a cipisci zustanou v brisku v poradku!

katuska23
26. srp 2008

no nazdárek 😀

terezita
26. srp 2008

ahoj katus! ja budu volat az zitra, nechtela jsem tam otravovat zbytecne brzo, stejne by na utz nebylo jeste nic videt.. tak zitra dam vedet, kdy tam mam jit.

katuska23
26. srp 2008

tak se koukej objednat na příští pátek 😉

terezita
26. srp 2008

zkusim to! jen nebudu mit moc casu, budu muset zpatky do procesu.. 😝

evaluca
26. srp 2008

Holky holky tak to vypadá že v září bude počato mraky miminek , já furt čekám čekám až přijde a pořád nic - dnes 28.

Tak na sebe dávejte pozor všechny !!! 😕

lanna
27. srp 2008

Ahoj holky tak jak koukam už se neco deje 😉
Katusko tak tobe na přišti patek hodne štesti,a at sestavite pyknyj plan z DR 😅
Terezito tobe dyržim palce 😵 ..
Jevaluca zdravimte...

wokounek
28. srp 2008

Ahoj kočky 😉 ,
Katus ...já jdu taky 5.9., ale až na 15 hodinu ☹ ...takže se nepotkáme, škoda...taky bych se s Vámi holky ráda viděla...

jinak, je to tu fakt fofr...pár dní se nepřipojím a pomalu nevím, která bije 😀 ..., ale ke všem dobrým zprávičkám gratuluju a všem držím palečky, pěstičky...zkrátka všechno co můžu 😵 🤐

papa, opatrujte se

P.S. Lanno, jak je?

terezita
28. srp 2008

dobre ranko! tak abych netrhala partu, tak tam jdu taky 5.9., ale ve 12.45.. 😀 😀 😀

pavcik
28. srp 2008

ahoj holky,tak se k vám připojuju.dnes jsem se objednala do gennetu,ale bohužel měli volno až na 21.10 ☹
Ale vůbec netušim co nás tam čeká. Jediný co mi bylo řečeno,že přítel absolvuje spermiogram a že máme 2 až 4 dny abstinovat. Míň není dobrý a víc prý taky ne. Ale nevim co udělají mě.Už aby to bylo

terezita
28. srp 2008

ahoj pavcik! s tebou si tam jenom pokecaj a udelaji ti prohlidku. podle toho, ktery budes den cyklu.. pokud bys byla 1-3DC, tak ti jeste vezmou krev na hormonalni profil.
tak drzim palce, at vam tam brzo pomuzou!!! 😉

wokounek
28. srp 2008

Hezký večer! Tak to škoda, Terezit, že všechny nejdeme přibližně ve stejnou hoďku 🙂 ... jinak přeju potvrzení úžasné zprávičky a dej vědět, jak ti je 😵 .
Pavciku, se mnou poprvé dr. taky jen mluvil, vyptával se ...mno a pak mě ještě prohlédl. Pak jsem se objednala na hormonální profil, manžílek na spermio a pak jsme měli druhou konzultačku... přeju hodně štěstíčka, papa.

katuska23
29. srp 2008

Holky tak to je škoda ☹ že nejdeme ve stejnou hodinu....

terezita
29. srp 2008

katus, vsak ono nam to jednou nastejno vyjde. 😀 uz se krasne priblizujeme.. 😅
wokounek, urco dam vedet! a je mi zatim skvele. kdybych netestila, tak ani nemam tucha, ze bych mohla byt tehu.. jen me boli v noci prsa.

katuska23
29. srp 2008

terez no s tebou ne,v gennetu dlouho nebudeš 😵 😝

terezita
29. srp 2008

to nikdy nevis.. jeste nerodim. a pokud bude vsechno v poradku, tak tam treba budu chodit na testy. mam to tam jen pul hodky od baraku.. bliz tu nic jineho neznam..
no a kazdopadne doufam, ze vy se tam taky dlouho neohrejete!!!!! 😵

lanna
29. srp 2008

Ahoj holky tak jsem se nemnela čas nijak dostat za vama 😝 furt jsem nikde litala 😅 tet jsem přišla z prace tak žikam musim jit skontrolovat jak tam natom jsou holky 😀 😀
Evaluca tak co ty holko už ti dorazila ta mrcha nebo ješte furt čekaš, 😵 .Tešim se na ten sraz..
Wokounek ahoj ptašse jak jsem na tom,tak zitra mam posledni prašky na srovnani MS.a pak už do nečeho určite pudu teda ješte nevim na co se rozmyslim mam 2 varianty IVF,nebo NATIV,,tak to necham trochu na DR co my poradi 😵 😵
Terezit tak ti moc držim palce at se to podtvyrdi,a ty sy začala uživat teh... 😅
Katusko ahoj tak co nalady je lepši ,nebo jseš jako počasi? Občas sviti,občas je zataženo,ja dnes taky mněla nijakou depku ale pak jsem ji hnala,prič 😀 . Tak se koukej usmnivat...

lanna
29. srp 2008

Wokounek a co znamena P.S. ? Nepochopila jsem to...

wokounek
31. srp 2008

Zdravím všechny 🙂 ,
něco nového?

Lanno P.S. znamená poznámku pod textem… post skriptum … to se většinou píše na konec dopisu nebo tak… tak to je fajn, že se zase zapojíš mezi nás aktivní snažilky … já zase - IVF co je vím, ale NATIV, to netuším … 😕
Terez, je skvělý, že se cítíš dobře… moc ti přeju, ať to tak je i dál … 😵
Katus, jak bylo u léčitele, co ti řekl? Pevně doufám, že jen pozitivní věcičky 😉
Dostálová … přeju ať je ti líp, ať jsou bolesti pryč a užíváš si krásné těhulkování …

Papa a hezký nedělní večer, mějte se 🙂

lanna
31. srp 2008

Ahoj Wokounek tak to jo už budu o neco chitrejši...
NATIV to je neco jako IVF jenom bez stymulace,anebo z minimalnou stimulacy,a chodiš na UZ pokut tam maš vajičko tak ti pichnout PREGNYL a jdeš na OPU ja jsem mněla bez narkozy dase to vyderžet. Po odebrani vajička ti ho oplodni a daji ti ho spadky,,,je to lepši tim že necpeš do sebe hormony jako přy IVF... 😵

lanna
31. srp 2008

Evaluci ja zitra jedu na UKR domu tak se vratim asy v nedeli tak že sraz zatim pada ale až se vratim tak se domluvime 😅
Dostalova ahojky jak pak se maš je ti lip?
Jinak zdravim všychni pohromade...

wokounek
31. srp 2008

Ahojky Lanno, díky za vysvětlení, takže nativ je vlastně šetrnější 🙂 .., nj..nás ale čeká IVF, nativ nám ani nenabídli...tak to vypadá, že u nás asi není možný ...jinak ti přeju hezký pobyt doma na UKR 😉 a vrať se nám zpět v pořádku 😵 ... papa

evaluca
1. zář 2008

Ahojky Lanno, tak srazík posuneme a užij si to doma. Dej vědět až budeš zpět jo a pořád čekám ( 31. )
Tak papa

holky vás všechny zdravím, já objednaná ještě nejsem a naštěstí se nemusím objednávat v Praze. Chodím do Gennetu v Liberci, takže oni mě objednají do Prahy tady až to bude aktuální. Teď furt čekám jak píšu nahoře.

Tak papa

katuska23
1. zář 2008

Ahoj holky moje,u léčitele to byl mazec,celý den jsem měla křeče v břiše,nikdy to nemívám,a jakmile jsem byla u něj řekl mi:Koukál jsem se na vás z dálky nebolelo vás břicho?Velký problém u vás nebude.řekl mi že zjistil že mám jeden vejcovod neprůchodný a že mi ho na dálku rozšířil...pak mě léčil rukama a já to opravdu cítila 😲
Nevím co se mnou udělal,ale bazální teplotu mám nahoře jako po ovu,přitom jsem na začátku cyklu?Taky mi napravil záda a to dost 😒

A jakpak je?

blucka
1. zář 2008

Ahojky katuska,
tak je docela siiiila, daj vediet ako sa citis dalej. To by bolo krasne, keby to pomohlo.A ty mas od dr.potvrdene neprechodnost vajcovodu?

nelynka
1. zář 2008

ahojte, tak co nove v gennete? my uz mame imuno za sebou, v pondelok budeme mat vysledky a 3.10 ideme na konzultaciu pred KETom