Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

blucka
25. zář 2008

Kostaka, som len tak zahliadla, ale nevypadal zle 😉 .
No ja mam nervy na dranc, uz som si dnes aj poplakala, mrcha meska 5 dni, test dnes neg., stve ma, ze som tento mesiac bola ok a zrazu MS nedorazila, podkopalo to moj klud a dalo nadej, ale ked aj dnes test neg.tak uz tomu neverim, napriek tomu ze BT je 37.2. Ja neviem.......... ☹

katuska23
25. zář 2008

a kolikátý den jsi?teplotyu máš docela vysoko 😕 a krček zkoumáš?

jo je to kus,jsem myslela že před ním ty nohy neroztáhnu 😀

blucka
25. zář 2008

ty si teeeda 😀
33 den, ziadny krcek neskumam, ani neviem ako, to i k tej teplote ma dohnalo zufalstvo, tymto veciam nerozumiem 😖

katuska23
25. zář 2008

a ty jsi byla na IUI?nebo ne?Mně už se to plete 🙂 a děláš graf?potřebovala bych vidět všechny teploty

blucka
25. zář 2008

Nie, dokonca tento mesiac som nebola ani stimulovana, kedze tie"sikulky"ma obj.neskoro, brala som len duphaston, aby som odmenstruovala.A ona neprisla. Vcera som si zo zufalstva zmerala BT a bola37,4, dnes 37,2, ale nikdy predtym som to nerobila, teraz mam taky divny vytok ako spinenie, preto som uz z toho na hlavu.

katuska23
25. zář 2008

tak to nevím pokud by jsi měla těch teplot víc hodím to do grafu a viděla bych na BT jsem expert 🙂 bílý výtok je příznak těhu,a pokud pouze špiníš taky to nevadí.

blucka
25. zář 2008

kocicko, ja sa obavam, ze pride mrcha................skoda, ze ma nenapadlo si ich zmeriat viac. A mala by sa ta BT drzat nad 37?

ivomal
25. zář 2008

Ahoj holky, mohu se k Vám přidat do diskuze? V pondělí mám první vstupní konzultaci v Gennetu u Dr. Košťáka. Podle toho, co jsem si tady přečetla, tak se tam docela těším, protože mám pocit, že se mi bude někdo konečně věnovat. U mého gynekolega jsem si vydupala doporučení a dokonce přidal i HP asi půl roku starý. Jinak já beru Proveru ns srovnání cyklu... což je asi už dobrý protože mi poslední 5 MS přišlo jako hodinky vždy 26 den ráno... skoro na minutu. Spíš bude problém s ovulací. Jinak nevím o sobě nic víc, jiné "akce" se mnou můj gynekolog neprováděl.....žádný ultrazvuk, žádné pátrání, proč to nejde apodobně.... ☹

katuska23
25. zář 2008

ivomal psala jsem ti IP 😉

blucko určitě není pravidlo mít teploty nad 37,záleží na tom,jaké je máš před ovu a v době ovu...

wokounek
25. zář 2008

Ahoj holky,
dlouho jsem se tu neukázala, ale teď jsem tu 🙂 . Tak od 19.9. si píchám gonal a od včera ještě cetrotide. Jako můžu vám říct, že první den to byla fakt komedie. Jsem říkala, že kdyby mě a manžílka někdo viděl, např. náš dr. Košťák, tak by se asi počůral smíchy 😀 😀 ... návod jsem přečetla snad 3x a pak ještě znovu, větu po větě, když manža sestavoval to pero. Fakt zážitek. Mně se tak strašně klepaly ruce, že je div, že jsem se vůbec trefila a nevypíchla si místo toho oko 😅 . Zítra mažu na UTZ, nebudete tam někdo taky ráno? Jdu na 8:30... v úterý jsem tam byla taky, měla zaskakovat dr. Vykysalá (tak jsem si na tebe Katusko vzpomněla 😉 )...Košťák měl být na sále...ale dorazila jsem tam a najednou se tam vyloupl a slyším, jak se baví v ordinaci s někým baví (asi s Vykysalou, nevím jak vypadá) a on říkal, ne já si to udělám sám... mno a udělal 😔 ...jsem z něj pořád děsně nervózní (jako máte pravdu, že je to celkem kus 😀 ) ...mno ale to není ten hlavní důvod...jak se ti zdál Katus, když jsi u něj byla? Na mě se skoro ani nepodívá (tím myslím do očí, když se mnou mluví) a je vždycky celkem stručný...občas mi zapomene říct dost důležitý věci... jinak mi teda v úterý řekl, že i když byl můj hormonální profil ok, tak že jsem jedna z mála, která má sklon k hyperstimulaci...takže fakt super ☹ ...teda tvrdil, že k odběru určitě dojde, ale já fakt nevím...od včera mám citlivý podbřišek (dneska jsem tam volala a sestřičky mi řekly, ať když to půjde, zkusím vydržet do zítra, že tam dnes Košťák není) ...tak strašný to není, takže se to dá v poho vydržet, akorát, že na těch práškách je to jeden z nežádoucích příznaků 😒 . Tak mi na zítra prosím držte pěsti, ať je všechno tak jak má...

papa a hezký večer...

P.S. Lanno, jak je? Už teda taky stimuluješ? Máš ale nějaký jiný léky, viď...
co Terez, nevíte o ní něco?
Blucko, jak to s tebou vypadá?
Ivomal...držím pěsti na konzultačku a pak písni, jak jsi dopadla...

katuska23
25. zář 2008

wokounku a ty jdeš na umělé nebo jak?No já z něj byla fakt hotová,něco jsem z něj cítila 😅 fakt kusanec jsem myslela že ty nohy neroztáhnu 😀 pak když jsem seděla naproti němu,koukal semi do očí když se mnou mluvil,líbí se mi,že je akční,viděljak se trápim a hned zakročil,a hlavně mi popřálhezkej den a ať se snažíme 😀 ale dnes mi volala Vykysalá,je tomoje zlato,vyřvala jsem se jí do telefonu,a bylo líp 😅 víš koho mi ona připomíná?tu zrzavou doktorku Hakenovou z ordinace 😀

blucka
25. zář 2008

Ahoj wokounek, tak to drzim palceky, si statocna, ze si to pichas, to sa ja bojim, ze raz budem z toho pekna hysterka.Ja? cakam na MS.
Katusko, diky za tie teploty.

katuska23
25. zář 2008

blucko mě injekce nevadí,ale asi si jí nezvládnu píchnout sama,to radši půjdu za švagrovou 😀

wokounku a na co jdeš?a po jaké době?

lanna
26. zář 2008

Ahojky holky tak jste tady probraly DR Koštjaka.Ja už jsem jednou psala myslim o me prvni setkani z nim,--Ja jsem mněla jit na odber jednoho vajička bez narkozy tak mně odvedly na pokoj kde byly dve postele a křeslo,a stul z počitačem a u toho počitače sedel chlap,a vzhledem k tomu že jsem nemněla narkozu tak jsem dostala to křeslo na tu hodinu pobytu co jsem tam stravila.No a ja drškata povidam tomu panovy tak asy budu z vama dnes spolupracovat a on my na to odpovedel tak to doufam..Pak odešel a za chvylku mně zavolala sestrička na sal no a ten chlap co sedel v našem pokoji byl DR Koštjak a povida tak se tešim na spoluprace z vama...

lanna
26. zář 2008

A to jsem byla vykulena a vubec jsem nemyslela na to jestli to bude bolet,ale chcy žic že my všychno vysvetlil a opakoval sto krat co dela jako byla jsem spokojena,jenom už jsem byla rozhodnuta že z GENNETu odchazim z jinych duvodu..Tak vam všem přyji at mate dobre spravičky...

Wokounek na dnešek ti držim palce at dopadne vše tak jak ma hodne štěsti....
Ja ješte nestimuluji ale už se to bliži, a budu mit stejni leky jako u prvniho IVF--fostimol,synarel.
Moc se netešim na ti hormony ale nic jineho my nezbyva.NATIV je dobra vec ale nekaždy mněsic se povede tak že vono to ma každe svi dobre a špatne strany..

lanna
26. zář 2008

Ivomal určitě se mužeš přidat jen piš radi budem sledovat tvoji lečbu,a moc ti držim palce at jseš spokojena z prvni navštevy v GENNETu,a at tam se nezdržiš dlouho... 😵

terezita
26. zář 2008

dobre ranko!! tak ja tu dva dny nenakukuju a vy se mi tu rozkecate... 😀 😀 😀
katus, teda nejdriv jsem se lekla (to mi nedelej!!) ale pak mi spadl kamen ze srdce.. tak jeste ze tak! ona ta cytologie obcas vyjde hur, ale pak kdyz udelaji kontrolni stery, tak je zase vsechno v poradku. a jestli chodis pravidelne, tak se nemas ceho bat.

holky, drzim vam palce na stimulaci, tfuj tfuj, prskam co mi sily staci, abyste se uz predem nakazily tema myma bacilama a stimulka se zadarila!!

katuska23
26. zář 2008

no terezit stimulky se bojím Košťák říkal že clostilbegit mi nemusí pomoct že na něj nebudu reagovat,tím pádem by asi IUI neproběhlo že?

terezita
26. zář 2008

to neznamena, ze by neprobehlo. na IUI muzes jit i bez clostilbegytu. dulezite je, ze budes mit krasne narostle foliky. clostilbegyt tomu jen napomaha. ale zase jak mi rikala vykysala, tak je po nem nizka delozni sliznice a to zase snizuje sanci, ze se tam jajco uhnizdi..

katuska23
26. zář 2008

no tak to je dobrý 😅 já už mám nízkou sliznici i tak 😔 mám ho brát 2-6DC

terez a kde dělají to IUI?Já jen aby mi ho nedělal Daněk 😝

terezita
26. zář 2008

jo to nevim.. asi zalezi na tom, kdo bude mit zrovna sluzbu. ale mne tu IUI delala vykysala.
je to taky na tom druhem patre, na opacne strane pres ten mostek. tam jsou operacni saly.
jestli ti chutna kontryhel, tak pij ten cajik.. ma pomahat, aby sliznice narustala.

katuska23
26. zář 2008

Já vím že je to prdlačka ale bojím se i tak...takže tam nikdo jiný s tebou nebyl,terez nemohla bys mi prosím do ip napsat jak to celé probíhalo,jak jsi stimulovala a tak?

Děkuju 😵

lanna
26. zář 2008

Ahoj holky tak už mam doma leky tet my zustalo dočkat se MS a 2DC začnu z stimulaci..

Ahoj Terezit dekujeme za bacyly to teda potřebujem,a co jinak jak se vam vede?

terezita
26. zář 2008

katus, nebyl.m. musel zpatky do prace. ja tam s nim sla hnedle rano, kdyz odevzdaval vzorky a pak jsem tam pockala ty ani ne dve hodky, nez jsem prisla na radu.

lanna, vede se nam zatim dobre. nic mi neni, nastesti, akorat mam silenou nechut k jidlu a skoro nic do sebe nedostanu..

ivomal
26. zář 2008

Ahojky holky, moc díky za přivítání 🙂. o mé první návštěvě v Gennetu budu informovat hned v pondělí veče, jen co se dokodrcám domů. Manža jde se mnou. Mooc z toho odvázanej není, ví co tam po něm budou chtít, ale jde, je zlatíčko. Ani moc nevrčel, když jsem mu to oznámila. Jinak, dneska mi dorazila MS - 25 den cyklu....prostě Provera funguje ...ale štve mě to, každý měsíc tajně doufám, že už snad ... a zase houbelec. 😖 , ale co - o víkendu si jedu spravit náladu... moje dobrá kámoška se vdává a jdu za družičku🙂))) ... to bude tóčo...slovesko-moravská veselka🙂)))) Krásný víkend všem🙂

nelynka
26. zář 2008

ahojte, dlho som tu nebola, mala som mensie technicke problemy 😀
imuno dopadlo fajn, tak v piatok 3.10. ideme smer Gennet a pri najblizsej mrche dufam KET 😀

wokounek
26. zář 2008

Katusko, jestli ta otázka „po jaké době“ má být, jak dlouho se snažíme, tak rok a čtvrt … a teď po stimulaci jsme měli jít na 1.IVF - odběr vajíček a pak asi za 2-3 dny na transfer embryjek (teda pokud by se nějaký vajucha oplodnily a pak dál dobře vyvíjely). Ale osud je prostě mrška ☹ , páč mi dnes dr.Košťák řekl, že fakty fakt hyperstimuluju a že folíků je moc a tím, že je jich moc, tak jsou menší než by měly být…což vlastně znamená, že vajíčka nemají tolik šancí správně dozrávat (pochopila jsem to tak, že asi nemají dost místa) ..prý jim ještě musíme dát čas, tzn. pořád píchat gonal a cetrotide a v pondělí tam jdu zase v 8:30 na UTZ a uvidí se. Říkal, že odběr vypadá na středu, ale že k transferu s největší pravděpodobností nedojde 😒 a to proto, že po té hyperstimulaci by to bylo riziko…šílený, my se snažíme o mimíska, vrhli jsme se do toho po hlavě a teď se dozvím, že v tomhle momentálním stavu by bylo případný otěhotnění zbytečný riziko. Takže pokud se povedou embryjka, tak z nich budeme muset chtě nechtě udělat zmrzlíky a počkat až mi vaječníky splasknou (prý tak 2-3 měsíce) … zvláštní, je to fakt paradox…u nás nemůže jít nic hladce…tu mojí reakci na stimulaci nepředpovídal ani dr. – hormonální profil byl v poho, takže tomu nic nenasvědčovalo a prý ani moje vizáž ne …jako, že normálka takový holčiny bývají „větší“ 😎 než já, taky prý dost ochlupený a ošklivý…a to prý můj případ není (že by kompliment? 😉 😀 ) …
A „Hakenovou“, tak tu já asi zahlídla… jestli to teda byla ona, tak vypadala moooc sympaticky 😵 …

joo, jinak jsem Vám holky všem chtěla poděkovat za podporu, jste moc fajn 🙂 … a taky za kladné bodíky pro Košťáka…on to včera snad četl, protože na mě byl děsně milej a příjemnej, mno prostě se dost blížil tomu, co jsem od něj celou dobu očekávala… dneska byl zkrátka fajn a já se snad poprvé necítila tak, jako že otravuju…

Blucko, nejsem úplně v obraze.., ale že nejde MC je snad dobře, ne? … to by jsi mohla být těhulík…bylo by to úža 😉 … btw. dnešní injekce bolely jak prase, teda v porovnání s těma předchozíma…asi už se strefuju do míst, kde jsem už jednou bodala…

Lanno, budu na tebe myslet, ať tu stimulaci v poho zvládneš… 😎

Terez, koukej baštit, ať máte hodně síly…a moc se opatruj … doufám, že vyvěsíš nějakou fotečku, až bude mimi na bříšku vidět (nebo už je 😕 ?)

Ahoj Nely, super, že Vám to dopadlo 😉 … a hodně štěstíčka při KET…

Tak mějte krásný víkend, paaaa (jsem se nějak rozkecala)

katuska23
26. zář 2008

wokounku tak to je mi líto,ale určitě to dobře doapdne neboj 😉 Jojo Košťák je sympaťák,mě zase řekl že si myslí že nebudu reagovat vůbec 😝 ale normálně fakt kusanec 😀
Prý Hakenová 🙂 je to moje zlato,fakt jsem nečekala že mi zavolá a že se mnou vůbec bude zabývat 😅

blucka
26. zář 2008

Wokounek, drzi palceky, uvidis, ze vsetko dobre dopadne, no proste musi.
No, ono sa to ma tak, ze tiez som sa tesila, ze MS nikde, ale uz dva dni spinim, nie je to krv, tak si myslim, ze to dobehne a aj vcera bol test neg., pobolievaju ma vajecniky, tak asi je mrcha uz naozaj na ceste, dnes som mala hrozny den, taka nadej a je to v cudu.
Nely, to je super sprava tak uz len aby dobre dopadol ten KET. 😉
Kocky mam vas rada a verim, ze vsetko bude ok. 😉 😉

nelynka
26. zář 2008

wokounek, neboj, vsetko dopadne tak ako ma a onedlho budes mat mimiska v brusku a tesit sa na jeho prichod 😵

dakujem blucka, snad to vyjde, mame uz aj peniazky, tak sa na to o to viacej tesim a nebudem stresovat odkial ich vziat..apropo v utorok ideme vybavovat hypo, nasli sme domcek snov 😀 😀