Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

mirip
30. zář 2008

super teším sa s tebou, a ako sa mám ja? ani sa nepýtaj ☹ kuk moj album mám nový aj jeden aj druhý a som zase na začiatku 😔

nelynka
30. zář 2008

mirip ☹ to ma mrzi.. 😢 😢

mirip
30. zář 2008

ja viem, dnes som bola na kyrete, a s každým seením na wecku a pozeraním na krvavý toaleták som mimo,takže je mi dosť blbo ale ked som sem prišla a našla 6IP a samé lútosti len ma to naštvalo, už ma ludia nalutovali až až, tak už mi to že ma každý lutuje lezie na nervy 😠

nelynka
30. zář 2008

prepac..a v kolkom tyzdni si bola ak sa smiem opytat?? dlho som tu nebola, mala som raz net v prdeli a potom mi odiesel notas

mirip
30. zář 2008

10tt

nelynka
30. zář 2008

joj mojko...ale neboj, vsetko sa deje preto preco sa to ma diat..co vies, mozno babo nebolo zdrave, preto muselo odist...
raz to vyjde! neboj 😀 cmuk

katuska23
30. zář 2008

mirip známe se z grafu BT, chci ti dodat spoustu síly,příště to vyjde 😵

lanna
2. říj 2008

Ahoj holky tak ja mam k ti stimulace i chřipku tak proto sem nechodim abych vas nenakazila 😀 ,jinak ten synarel nesnašim,a o fostimolu ani nemluvim ten pali jako čert 😅 .

Tak jsem sy udelala čaj a jdu sy zase lehnout jsem nijaka unavena...

nelynka
2. říj 2008

lanna, daj si pichat fostymoN s fyzilologickym roztokem, nie s ty co je pribaleny, stipe to menej...

pavcik
2. říj 2008

ahoj holky.Do genetu jsem objednaná na 21.10. Chtěla jsem se zeptat co všechno sebou potřebuju mít sepsaný raději dopředu na co se mě budou ptát. Samozřejmě kdy jsem přestala brát antikoncepci,jakou.Jak dlouho se od prášků snažíme.Jak pravidelnou mám menstruaci atd. Budou chtít cca data jak se spolu s přítelem často mazlíkujem???? Nebo co všechno je ještě možný. Chci být připravená ať mi co nejdřív a nejlíp pomůžou🙂
Dík za rady

nelynka
2. říj 2008

ahpj pavucik, jedine co bud chcet, ako pravidelny mas menzes, na ktory den ti chodi a kedy si mala naposledy a vlastne preco ste tam, ci mas nejake doporucenie od lekara a ci uz mate nejake testy zasebou...inak nic

katuska23
2. říj 2008

pavcik mě se ptali ještě na diagnosu nemocí v rodině,prodělané operace,co beru za léky-třeba jen na hlavu nebo tak...kdy jsem měla naposledy dělanou cytologii

nelynka
2. říj 2008

ano aj to, ake lieky beries a cis te mali nejake diagnozy v rodine a este ci ste niekedy mali alebo mate deti

ivomal
2. říj 2008

Ahojky, nás se ptali jak moc spěcháme na miminko.....řekli jsme že asi tak normálně (i když já si myslím že včera bylo pozdě🙂)))) )....my jako pár vypadáme starší než opravdu jsme...tedy manžel určitě vypadá tak o 15 let na víc 😉 ....

nelynka
3. říj 2008

ivomal a kolko vam je???

my tam ideme dneska o 12.30h tak som zvedava, hehe..konecne budem mat aj spravu z tej imunologie 😀

terezita
3. říj 2008

ahoj holky!
nely, doufam, ze vysledky budou na jednicku! 😉

ivomal
3. říj 2008

Nely držím taky palce. Mě bude v lednu 34 a manža je o rok a půl starší. 🙂 Ovšem už spousta lidí, co ho nezná se divilo, co je to za staršího pána se mnou.... 😀 , prej strejda nebo táta... 😀 😀 ...jojo šediny dělají své... 😉

nelynka
3. říj 2008

ahojte, tak imunologia vpohode a sliznicu mam 6,1mm co je vraj malo ☹
pokial mi dorastie aspon na 8mm do pondelka tak vo stvrtok mame KET 😀 😀

eloana
3. říj 2008

ahoj holky omlouvam se ze vam sem lezu ,ale chtela jsem ze zeptat.Nevite na kolik v gennetu prijde IVF s ICSI ? cenik jsme videla ,ale nevim co vse pojistovna hradi a co ne:( manzel by tedy musel podstoupit mese/tese coz je dalsich 10 000 .Dekuji🙂

nelynka
3. říj 2008

eloana, doplacas len za lieky do 6000kc a za take veci ako predlzena kultivacia, pokial ti ju doporucia, asistovany hatching, atd..

ten kompletny cyklus IVF tych 26000kc ti preplati poistovna, pokial ti to schvalia...

eloana
3. říj 2008

a jeste se plati vpraveni spermie do vajicka ne?, a mohu se zeptat jaky je duvod kdyz to pojistovna neschvali? pokud s tim mate nektera zkusenosti

nelynka
3. říj 2008

jo jo i to ISCI se to vola...a pry zvedali trochu ceny tedkom...tak nevim kolik to stoji tedkom, na internetu je este stary cennik...

poistovna ti to skoro stale schvali, toho bych se nebala 😉

eloana
3. říj 2008

tak se da vyjit do 20 tisic? nepocitam ted to mese/ tese🙂

nelynka
3. říj 2008

jo bez mesa tese uplne vpohode 😝
ja jsem za leky neplatila ani korunu, ale to ti daji stejne vybrat nejaky levnejsi a drahsi...
a platili sme teda za to ISCI 9000kc jinak nic 😀

eloana
3. říj 2008

ja prave nevim co to vse obnasi -manzel nema spermie.Ja jsem po gynekologicke strance v poradku dite mam . Je mi jasne ,ze IVF a ICSI ale co jeste to netusim

eloana
3. říj 2008

nelynka diky ted prave jedna holcina psala ,ze nevi kde bereme ty ceny ,ze je to vyslo na 40 000 i tedy s mese/tese to se mi zna docela hodne tak nevim

nelynka
3. říj 2008

eleon a to jako v gennetu?? ne nahodou na slovensku? tam to stoji hodne

nelynka
3. říj 2008

eleon asi budes potrebovat MESSA\TESSE, ISCI a urcite ti doporucej predlzenou kultivaci..takze pocitam tak kolem...30 000kc i s MESSA

nelynka
3. říj 2008

mozna jeste plus leky ale to nevim jake ti doporucej

eloana
3. říj 2008

dekuji🙂 uvidime v utery jdeme na dalsi pohovor ,tak se zaptame