Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

wokounek
2. pro 2008

Ahojky 😀
Ivomal, ty jooo...ty jsi se mělaaa 🙂 ...já se včera v práci s kolegyňkou kochala fotečkama asi měsíčního mimíska kámošky 😀 . Ty prťouskové jsou naprosto úžasní! Pokud mi to vyjde, tak se ještě půjdu mrknout ve čtvrtek odpol na synovce (jsou mu čtyři a půl), mám pro něj mikuláše 😵 . Mno, ta vyvolávačka... asi budu muset vyrazit 😖 ...včera jsem volala do Gennetu a všechno jsem sestřičce řekla, jako že jsme tenhle cyklus měli jít na KET a že jsem byla nemocná a ještě dobírám antib. a jestli ten transfer raději neodložit na příští cyklus?! Mno a ona, že asi jo, že by bylo lepší, abych byla úplně v pořádku, ale že to ještě raději napíše do karty a že mi dr. zavolá. Mno a po "o" volal a řekl, že bych měla tak 40 DC dojít na tu injekci a já na to, ale já jsem 43. 😒 ..., ale že ještě beru ty prášky...mno a tak mám dorazit když tak v pátek. A pak jsme se zasmáli, páč on říká, tak teda ten transfer až příští cyklus, teda někdy konec prosince...a já mu řekla, hmmm... to ne, až příští rok 😅 . A s tím podbřiškem, takový jako mini signály, že by měla mrcha dorazit občas mám, ale jak přijdou na chvíli, tak za chvili zase zmizí ☹ , akorát teda bříško mám jak baloooon. S těma bylinkama myslím opatrně, některý se v těhu moc pít nemají a já doufám, že těhulík už skoro jsi 😀 ...
P.S. tu nožku máš fakt mini 😉

Katusko, a co teda? Budeš čekat? Uděláš testík?

Zatím papa holky, musím makat 😎

katuska23
2. pro 2008

nebudu čekat dnes jsem to do¨stala 😔

ivomal
2. pro 2008

Katusko, to je na jednu stranu dobrá zpráva a ted se můžete začít na plno věnovat snažení, nový cyklus=nová naděje 🙂 . To bude dobrý!
Wokounku, já mám bříško taky nafouknutý už asi 2 týdny. Včera jsem se dozvěděla o dalších dvou těhulích - budoucí sousedky, jedna 11tt po IVF, druhá 5tt klasicky. Nějak mám pocit, že tento podzim je nějak plodnej. Doufám, že nás to všechny stejně postihne🙂

wokounek
2. pro 2008

Ivomal, tak to je skvělá zpráva, ta miminková vlna k nám určitě musí taky dorazit 😀

Katusko, tak až skončí tak šup šup snažilkujte...máš krásně profouklý vaječníky ...držím pěsti, vyjde toooo!!! 😵

terezita
3. pro 2008

katus, drzim moc a moc palce v prosinci, at se konecne zadari!! ted s temi profouklymi vejcovody to doufam pujde samo!! 😵 😵 😵

hypo
5. pro 2008

ahojky, tak jsem se prave vratila z Gennetu od Vkysale
byla jsem na kontrolnim UTZ 15 DC a mam folik 13mm a sliznici 4mm
sliznice je nizka ale pry urcite doroste, kdyz minule byla ukazkova 11mm takze dalsi UTZ je v utery 9.12. rano a kdyz vse naroste tak jak ma tak mi zas pichnou Pregnyl a sup na snazeni....... snad tentokrat nezasahne zas nejaka nemoc ☹ 😠 😅

ivomal
5. pro 2008

Ahojky, tak dneska jsem v polovině čekání na test.....ještě týden a budu mít jistotu a klid, hlavně už budu vědět na čem jsem. 😎

helenky
6. pro 2008

Ahoj holky, mám za sebou hysteroskopii, dělal mi ji Košťák a byl fajn. Nezjistili ale nic, co by odpovědělo na otázku, proč se nám už dva roky nedaří počít...no co si s tím počít? 🙂 na jednu stranu je asi dobře, že jsem vlastně v pořádku, na druhou jsem doufala, že něco zjistí a budeme s tím moci něco začít dělat. Hormonální profil mi vyšel dobře, mám prý jen lehce vyšší LH, tuším, že číslo bylo 5,9. Daněk říkal, že to ale není žádná hrůza, ale možná by to mohlo ukazovat na to, že mi nedozrávají vajíčka....za 14dní mám jít k Daňkovi na kontrolu, tak uvidíme.

Tak se držte děvčata!!! Všem, co se již zadařilo, přeji pohodové těhotenství a nám snažívým, ať se od nich nakazíme 🙂 zatím papa, jdu si užívat předepsaný klid na lůžku 🙂

pavcik
6. pro 2008

Ahoj holky,dlouho jsem tu nebyla. Mám v práci fofr a musim si dávat pozor aby nikdo nic nezjistil.Ještě měsíc. Pak mi to může být jedno. O vánocích mi skončí zkušebka a po novým roce jim to řeknu.
Tento týden v úterý jsem se vystrašila. Začala jsem špinit a tak jsem naklusala rychle do motola a tam mi jen udělal ultrazvuk a dal obrázek a řekl že se nic neděje. Docela by mě zajímalo proč byl tak v klidu když holky píšou že jim hned mudr napsal léky na udržení a mají být v klidu. No naměřil 3mm a prý už probíhá srdeční činnost.Pak druhý den už nic nebylo.
Mám dotaz...co je to gestační váček?? To mám třeba já když to má 3mm nebo to už dávno bylo a ani jsem to neviděla???V pondělí už jdu na svojí úplně první prohlídku oficiální ke své mudr tak jsem zvědavá jak jsme povyrostli.
Hypo co to znamená že máš folík a sliznici??? Moc tomu nerozumím 😒

ivomal
6. pro 2008

Pavči, gestační váček je v podstatě na sonu malá dutinka, ve které je zárodek. Myslím že je vidět někdy kolem 4tt- 5tt. Pokud už máš srdeční akci, tak je to jen dobře a mimčo roste 😀. Více mrkni zde, zde si můžeš přečíst, jak má mimčo růst a vyvíjet se...
http://www.babyonline.cz/vyvoj-miminka/druhy-ty...

pavcik
6. pro 2008

jo tak to vim co to je....to je ten černý ovál,a v tom jsem měla to zrnko rýže 😉 nejdřív jsem si myslela že ten váček je mimi ale pak to mudr přiblížil a zmeřil rýži pravítkem a vyšlo mu ty 3mm. Já myslela,že ten gestační váček je děloha která se zvětšuje...koukám že jsem pěknej amater 😅

ivomal
6. pro 2008

Nejsi, myslím, že Koník nám každý den přináší nějaké novinky.... 😉 , pořád se učím, když si vzpomenu, že když jsem začla na Koníka chodit, co vše jsem vůbec netušila..... 😎

hypo
7. pro 2008

folikul je dutinka ve vajecnicich kde se rodi vajicko ktery zraje a az uzraje tak praskne a vyda se na cestu vejcovodem do delohy kde potka spermii a v nejlepsim pripade ji oplodni 🙂 😉
a sliznice je dulezita na uhnizdeni vajicka, sliznice musi byt vysoka aby se vajicko uhnizdilo, kazdy mesic sliznice naroste a kdyz nedojde k oplodneni tak odhcazi s menstruaci (takovy ty cucky slizu kdyz to fakt prezenu pri menstruaci) 🙂

katuska23
8. pro 2008

ahoj holky tak která jede v pátek do Gennetu? 😀

hypo
8. pro 2008

ahojky, ja jdu zitra

ivomal
8. pro 2008

Katusko, já asi v pátek... půjdu na krev. 😕. Ty jo, mám obavy, že to nevyšlo.....bojim, bojim 😖 . Sice mě pobolívají prsa, objevili se na nich žilky, občas mě píchne nebo zabolí v podbřišku, ale má obavu, že mám slušnou autosugesci 😝

katuska23
8. pro 2008

iv neboj neházej flintu do žita 😉 já jdu v 10:45

ivomal
8. pro 2008

U mě to vypadá až odpoledne. Máme totiž v práci závěr roku s vedením a pak oběd a pak jako že courání po Praze a hromadná kultura. Jediné co mohu vynechat, je to courání po městě, který mě stejně nezajímá a půjdu na krev....

ivomal
8. pro 2008

Ale Katuško moc díky. 🙂 S čím tam jdeš? - promiň už nemám přehled....

hypo
9. pro 2008

ahojky, tak jsem byla dnes v gennetu, mam maxi folik 26mm tudis chvilku pred prasknutim a sliznici 10mm
pichli mi pregnyl a ted je to na nas
tak uvidime jak budem snazivy 🙂

ivomal
9. pro 2008

Hypo, super!!!! Tak at Vám to vyjde!!!! A pevné nervy při čekání na testík!!!!!
Já čekám na test.....pomalu propadám depce. Dneska jsem zašla na krev na hcg k naší podnikový dr. - mám strach, že to tam nebude....vím že je brzy, jsem 11 DPO - nevydržela jsem a testy negativní. Ahjo.........to se nedá vydržet...počkat... 😨 ☹

ivomal
11. pro 2008

Mno, tak jsem si dneska byla pro výsledky krve na hCG a nic. Hodnota 11 DPO odebráno v 7:00 hod je

blucka
11. pro 2008

Ahoj kocky, tak sa po dlhsej dobe ozyvam....
Dnes sme boli v Gennete, prckovia su v poriadku, uz sme videli aj prstiky na nozickach a rucickach, aj sa krasne hybali, bolo to super. Mame za sebou aj odbery a 23.12.sa dozvieme po genet.uzv vysledky, tak dufam, ze to bude ok.
Ivomal, nabuduce sa to podari, urcite, tak nezufaj.
Nely, ako sa mas, to je krasne hcg?
Pavcik, aj mne modry konik dost pomhol.

helenky
11. pro 2008

holky, moc vás zdravím.
Dneska jsme byla v Gennetu, Daněk mi doporučil inseminaci, nasazuji Clostík....a budeme podporovat tvorbu vajíček..v prosinci vzhledem k tomu, že vhodné dny vycházejí na svátky a embryologové mají volno, zkusíme se dobrat zdárného výsledku přirozenou cestou a třeba nám nadělí Ježíšek 🙂 pokud se to nepovede, pak by nám v lednu zkusil pomoci pan doktor a jeho tým 😉 ...jen mě trošku zaráží, že Daněk plánuje na leden IVF a já myslela, že o to se musí žádat bejdříve pojišťovna...objasní mi to některá ze zkušenějších?
předem díky.
Přeji všem genneťáckým těhulkám pohodové těhulkování a nám snažilkám hlavně optimismus, když věci nejdou úplně podle našich přání...

terezita
11. pro 2008

helenky, neplanuje on jenom IUI? to je inseminace.. clostik urco pomuze a uz danka v lednu nebudete potrebovat!
ivomal, to me mrzi.. ☹ holky, moc vam to preju, at se vam uz konecne zadari!! to je hruza, tyhle boje.. tfuj tfuj prskam na vas hromadu tehu bacilu!!
lucko, kde mas fotecky?? 🙂

blucka
11. pro 2008

Ahoj Helenky, ja mala tiez IUI a keby sa nezdarila tak hned na IVF, myslim, ze pojistovna to schvali tak za 14dni.IUI, mi bolo vysvetlene ako"lepsi sex" a bohuzial sance su 5-15%, takze by som s IVF neotalala.Aj ked u nas IUI vyslo na prvy raz.Tak drzim palce. 😉

helenky
11. pro 2008

terezit, hmmm, no na začátku našeho sezení mluvil hned o IVF a IUI prý není tak efektivní- snažíme se přes dva roky, spermio je vpořáku, hysteroskopie neodhalila žádný problém,mám vyšší LH, dnes mě ještě poslal na další testy, které by měly zjistit, zda nemám alergii ma spermie apod.....kéž bys měla pravdu a Daňkovu pomoc bychom už nepotřebovali. Asi to není ani třeba říkat, byl by to ten nejhezčí dárek.

terezita
11. pro 2008

jee aha.. ja to cetla asi jenom jednim okem.. 😀 ted mi doslo, ze nejdriv iui a pak ivf.. 😅 uz mlcim! 😀 😀 😀

blucka
11. pro 2008

Terezit, fotecky mam, len nie som nejak schopna ich dat do albumu, ale polepsim sa 😉 .Uz som registrovana u Apolinare, len tak-tak som to stihla, neskutocny naval.
Ako sa mas?

terezita
11. pro 2008

zatim dobry.. 😅 unava jakz takz opadla a ja zacinam fungovat zase jako clovek. 😅
no s tou registraci v porodnici je to fakt sileny.. 😠 😝
a co vy? nevolnosti uz fuc?