Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

malina2
5. pro 2011

@rychetkami Ahoj! Dela se vaginalne... Jak je u tebe?

rychetkami
5. pro 2011

@malina2 dík🙂 Dneska na něj jdu, mám hroznej strach.

majcam
5. pro 2011

@rychetkami vaginálně,prý až do 12 tt.,držím moc moc pěsti!!!!!!!!A dívej se pořádně na obrazovku,jak to tam bude blikat 😲,ke komu jdeš a v kolik?

rychetkami
5. pro 2011

@majcam právě zase šílím, že nic blikat nebude, ale já jsem prostě případ....Jdu v 13:30 k Dr. Brandejské🙂
Dík, holky🙂

majcam
5. pro 2011

@rychetkami neboj,já taky šílela,a to měl Méďa hodinu skluz 😠 ,když jsem lezla na lehátko,tak jsem myslela, že stresem umřu,a teď to probíhá stále stejně 😕,proto mám možná na hlavě ty "stříbrňáky"🙂)

adriadri
5. pro 2011

@majcam Já si dnes dělala test - 11den ET.. Bohužel negativni - ani dušíček. ☹ Moc teda nevěřím.
Chci se jen zeptat, kdyby se menzes pořád úplně nerozjel, na krev do Gennetu mám i tak jít? Vychází to jinak na pátek.
Jen ještě přemýšlím, zda nemám náhodou ten Utroš raději polykat. ☹

majcam
5. pro 2011

@adriadri jo určitě jdi,já taky minulý rok šla a i sestry to říkají,že testy mohou být falešně negativní, takže vše ber jak máš,a na tu krev jdi klidně zítra...a druhá čárka se klidně může objevit později,záleží na tom,kolik produkuješ HCG...

adriadri
5. pro 2011

@majcam Ve čtvrtek mám 14 den ET. Test udělám ještě jednou a v pátek bych šla na krev. Pokud teda mrcha nepříjde. Ale fakt to moc dobře nevidím.
V Gennetu mám pak jít na recepci nebo si zmáčknout rovnou odběry krve?

majcam
5. pro 2011

@adriadri nejdřív na recepci,tam ti vypíšou papír na HCG...

adriadri
5. pro 2011

@majcam OK, díky moc. A co ten Utroš? Polykat nebo zavádět? ☹
Stejně mám náladu pod psa. Budu věřit v poslední pokus.

sedmitecka
5. pro 2011

@majcam jojo, lázně jsem si užila, byl to moc fajn měsíc života 🙂 jen nevím, jestli ty procedury nenarušily účinek těch hormonů, co mám na umělý přechod kvůli endošce, a te´d v tom má tělo bordel 😕 ale zdá se, že jsme snad konečně přestala krvácet, tak snad to nezakřiknu 😉

majcam
5. pro 2011

@adriadri no záleží na intenzitě špinění,pokud je víc,tak bych radši polkla,ale neztrácej naději,a jaký sis dělala test,jestli ten z Gennetu,tak ten je na ho.....

sedmitecka
5. pro 2011

@adriadri kočko to mě moc mrzí ☹ ty jsi po druhém IVF? jak píšou holky, udělej test ještě ve čtvrtek a na krev určitě jdi, přece jen ten krevní test je spolehlivější než počůraný papírek....zrovna minulý týden zjistila sestra mé nej kamarádky, že e těhule, a test byl úplně bílý, vylezlo to až z krve a to je už 5.tt......

sedmitecka
5. pro 2011

holky prosím, jak je to s tou MUDr. Vykysalou, ona opravdu už v Gennetu není???? koncem září ještě byla......

a myslíte, že mi sestry na recepci řeknou výsledky mého HP z krve nebo musím počkat až na konzultaci u doktorky? byla jsem na krvi v říjnu, než mi píchli ten Dipherelline.....

majcam
5. pro 2011

@sedmitecka tak super,že se líbilo,taky jsem chtěla prubnout lázně,ale už jsem prostě nechtěla v mém případě ztrácet čas....

zvalentova
5. pro 2011

@adriadri určitě jdi, některé ženské, resp. jejich tělo si dává na čas a HCG se v moči projeví až se zpožděním. Krev je jistota 😉

majcam
5. pro 2011

@sedmitecka Vykysalá je v Gennetu naproti Bílý Labuti u Florence,myslím pasáž Archa..a výsledky by ti měli říct,mě sice taky nechtěli říct výsledek AMH,ale to bylo z důvodu,že nebyl moc dobrej.... 😉

raducha
5. pro 2011

@kive76 moc ti děkuji .držím palečky aby se vše vydařilo co má a že budeš štastná.

adriadri
5. pro 2011

@zvalentova OK, pokud to nedostanu, tak tam zajdu v ten pátek.
Holky díky moc všem za podporu. Dám Vám pak vědět.

sedmitecka
5. pro 2011

@majcam dekuji 🙂 v palaci Archa byla prave v rijnu, lae rikala, ze po novem roce bude zase zpatky na Letne....ja se uz lekla, podle toho, co jste psaly, ze tam neni vubec uz, uffff ☹

lazne nejsou ztrata casu, urcite neco do sebe maji, i kdyz tedy u me to asi bylo moc brzy po laparce a rozdrazdily mi procedury cele telo 🙂 snad to nejak efekt mit bude 🙂 ale teda ten mesic je dlouhy, i kdyz tam byla super parta....

sedmitecka
5. pro 2011

holky, uz se na me asi zacina projevovat dipherelline a umely prechod, jak jsem si libovala, ze nic necitim, tak uz to zacalo, navaly a strasne poceni.....vylezu ze sprchy a za pul hodiny jsem durch ☹ hnuuuus.....

maharall
5. pro 2011

@monivo ahojík, jak je po vyšetření pátečním? Doufám, že v pohodě. Jak to popisuješ tak mi to připomíná když jsem byla před 10 lety na zjišťování průchodnosti vejcovodů a to byl mazec teda bolelo to jako čert. Hele a jak Ti tímhle vyšetřili tu jizvu? Asi blbá otázka co? Já dneska začínám píchat tak mi drž palce MS dorazila na minutu přesně naštěstí 😀 . A 14.12 jdu na UTZ a snad už mi řekne kdy konečně bude KET.

kive76
5. pro 2011

@majcam né žádný...musíme na imunologii, ale jelikož přítel ted bere prášky..po kterých nemá chut ☹ tak jdem na imunologii až v březnu...takže se vše odkládá na neurčito...resp. konzultace po výsledcíh z imunologii, a případné IVF....

kive76
5. pro 2011

@raducha díky...no snad se též aspon tento rok zadaří

zvalentova
5. pro 2011

@kive76 joj, to se to zbytečně prodlužuje, ale zase je čas stihnout další věci. Kam vás poslali na Imuno?

maharall
5. pro 2011

@hypo ahojky, prosím tě kolik jsi brala nebo ještě bereš toho Estrofemu denně? Já dnes začala 🙂 brát a nejsem si jistá .....

hypo
5. pro 2011

@maharall beru 1-1-1 ze zacatku jsem brala 1-0-1 pak jsem presla na 3x denne..... dr. me upozornovala ze v lekarne budou asi brblat ze je to divne davkovani 🙂 a taky ze se jim to nezdalo..... nicmene beru to tak jak rekla dr.

maharall
5. pro 2011

@hypo jo díky já to mám hned brát 3x denně jednu tak to je dobrý ... díky moc 😀

majcam
5. pro 2011

@rychetkami tak co?

zvalentova
5. pro 2011

@rychetkami kočko, tak jak?