Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

vveru
6. kvě 2010

Mandre, to jo, já to tak udělám, ale pořád řeším, co když nebude ten zbytek těch výsledků, to DNA a trombofilní mutace máme, vlastně ani nevím na co se čeká, řikali mi něco o chromozomech.

Denis, na stránkach Gennetu píšou, že když se to rozjede do 18.00 počítá se to jako den první.

darkwitch
6. kvě 2010

vveru nestresuj, hezky v klidu, resenim to stejne neurychlis (i kdyz te chapu)

evak99
6. kvě 2010

kive 76: můžeš si vybrat kterou porodnici chceš. oni se tě pak stejně ptají, zda jsi otěhotněla přirozeně nebo přes ivf! 😉 z gennetu nás propustili ve chvíli, kdy bylo potvrzené srdíčko 😉

dark: dobře děláš. však proberete všechno najednou a bude!! 😉 a co mrška?

dennisa
6. kvě 2010

Vveru, děkuju. Takže jsem dneska 1.DC. Zase jsem to dostala po 26 dnech, takže abych nestihla další MS ještě v květnu 😀

kacmelina
6. kvě 2010

Ahojky, tak co je tu nového?! Nestíhám moc číst, je mi strašně blbě. Mám zánět průdušek a antibiotika. Teplota mi naštěstí padla, ale včera jsem měla 38,6 ☹
Mandre:
Mě taky vmáčkli jen tak tak. Původně jsem měla jít na konzultaci až někdy v půlce června, ale pak nakonec, "když prý jsem po tom nevydařeném ET, tak mě teda objedná na 17.5." mi řekla 🙂

mandre
6. kvě 2010

evak99: pohne, jo 😀 😀 😀 , minule ta genetička koukala do PC na mě, a říkala, že jsme tu dnes po 24. (tj. celkově úplně všechny návštěvy v Gennetu - konzultace, UZ, IVF,IUI apod.) 😀 😀

kive: my máme v TP Pronatal Nord, tam nějak nemám zatím důvěru (viz. 1. spermiogram manžela - sčítání hrušek s jabkama)...jinak nejblíž je Praha (po dálnici asi hodinu..do Gennetu tak 1,5hod.), do Liberce je šílená cesta po kotěhůlkách a kam jinam, KV to samý...takže Praha noooo 🙂
add firma: wwww.atomproject.cz

vveru: to jsou ty chromozomální vady, to se nějak musí nechat růst, aby viděli, jak vypadají ty Vaše X a Y.

mandre
6. kvě 2010

Pet.s: my ty jednání domlouváme kolem času v Gennetu s veeeelkou časovou rezervou. 🙂 😉

vveru
6. kvě 2010

Mandre, tak to je ono, ale proč teda, když tam napíšou to poprďený statim to jde dřív . . . Já nevím proč jsem z toho pořád tak nešťastná, když stejně vím, že mi nic jiného než čekat nezbývá.

mandre
6. kvě 2010

vveru: no protože přednost mají těhotný, a tak na nás než přijde řada..., a když tam napíše statim, tak tě asi hoděj mezi ty akutní=těhotný a už to jede.

kive76
6. kvě 2010

mandre ten obytnej dům na Veleslavíně to je to co tam ted stavěj? v blízkosti vlakového nádraží Veleslavín ...kolem toho chodím do práce na vlak směr Kladno..

kive76
6. kvě 2010

mandre:no jo to máš pravdu..že to vlastně z těch Teplic, není ani moc daleko...tenhle čas když bych jela z Kladna vlakem do Dejvic, a pak do Gennetu je taky stejnej, nebo podobnej..

petap1
6. kvě 2010

evak99 :Já tam jdu v pondělí. Uvidím na čem se domluvíme. Asi bych chtěla aby se koukla, ale Dr. v Gennetu říkal, že by se kouknul až za 14 dní, aby to už bylo 100%. Tak uvidím 🙂

vveru
6. kvě 2010

Mandre, to beru, ale tak ať berou přednostně ty těhotný a ty ostatní ať čekají a berou stejnou měrou a ne jak se kdo vyspí.

darkwitch
6. kvě 2010

evak mrska se stale nekde flaka, asi ceka az se mi vrati manzel z dovolene, aby si ji taky uzi 😠 😀

inza
6. kvě 2010

kive: ja se videla nekolikrat s Litou (ted uz sem nechodi) a 1 s petap

petap1
6. kvě 2010

inza: tak jak???

inza
6. kvě 2010

petap: tak tontokrate NK bunky v norme. Jenom pry lehka lymfopenie. Ale ze to bude uz nase 3 IVF tak me napsala Prednison zacit brat 2 tejdny pred ET a pak se uvidi dale....jak to vyjde ci nevyjde. Takze zase nic noveho

anlek
6. kvě 2010

Ted jsem si vzpomela. 😀 Nekdo se ptal na literaturu, tak prece jen nejakou doma mame. Jsou to takove ty knizky o Previtovi (jsou dohromady tri), a krom toho, ze nechystame krtiny, tak tam vetsina veci sedi. 😀

petap1
6. kvě 2010

inza:No tak aspoň ty NK buňky že jsou v normě 🙂 Stejně, viď..člověk obrazí tolik doktorů a ono to stejně záleží na přírodě, jak se rozhodne. Kdyby to tak mohl člověk ovlivnit...

mandre
6. kvě 2010

kive: tenhle se ještě nestaví, nemají prodáno tolik, aby dostali úvěr, ale je to taky u nádraží Veleslavín. Horší jsou ty najezděný kilometry a čas taky, když to pak přepočteš na peníze...se mi protáčej panenky 😀 , co se dá dělat 😝 .

vveru: no to jo, ale tohle je všude..buď jak se někdo vyspí a nebo záleží na sympatiích a tak...musíš se obrnět 😀 😅

inza: tak co????

inza
6. kvě 2010

mandre: nic noveho..tak tontokrate NK bunky v norme. Jenom pry lehka lymfopenie. Ale ze to bude uz nase 3 IVF tak me napsala Prednison zacit brat 2 tejdny pred ET a pak se uvidi dale....jak to vyjde ci nevyjde. Takze zase nic noveho

petap: jj mas pravdu proste at se snazime sebevice tak te prirode proste neporucime ve vsem a dela si co chce at se sanzis ci ne

mandre
6. kvě 2010

inza: no vidíš, to je zajímavé, v normě....lehká lymfopenie, to jsem měla taky, to by s těhotněním nemělo mít nic společnýho. Prednison jsem jedla loni 4 měsíce...nic se nezměnilo, bylo mi po něm blbě...jak velkou máš dávku?

inza
6. kvě 2010

mandre: 5 mg jednou denne a pokud dojde k tehu tak pulku. Jo ale kdyz jsem se ptala na ty NK bunky tak me rekla ze treba zase pristi odbery muzou byt zvysene. Tak si pak vyber

darkwitch
6. kvě 2010

inza, petap jo priroda si s nami zahrava, jeste nam umi ukazat kdo je tu panem, ale nemohla by to trenovat na nekom jinem 😀

darkwitch
6. kvě 2010

inza tak musis tehotnet kdyz jsou v norme 😀

petap1
6. kvě 2010

darkwitch: JJ 😀 😀

inza
6. kvě 2010

darkwitch: no ja bych rada 😉

mandre
6. kvě 2010

Inza: manža mi tvrdí, že určitě ty NK buňky jsou v souvislosti s tím MTHFR, že si prostě tělo vytváří obranu jiným způsobem, když metilace DNA není ideální, četl mi tu, že je zapojená i do karcinogeneze 😝 😝.
5mg/1 denně jsem jedla taky...jako musím říct, že ta chemie - kortikoidy nejsou zrovna ideální, fuj 😝 😀 . To máš Prednison, Pentomer, hormony...to je viď?

Nk buňky nemusí dělat nic, na oplodnění to není zásadní, to mi říkala Brandejská, tak nevím.

darkwitch
6. kvě 2010

inza budeme ti drzet palecky...

nannynka
6. kvě 2010

mandre: s tou MTHFR je to jak psala Anlek, zalezi na tom co Ti to dela. Me cele tehotenstvi sledovali a pred porodem a po nem budu dostavat injekcne heparin na redeni krve.

Dekuji vsem za dnesni podporu. Ted jsem se vratila....malej ma porad prdelku dolu, vazi uz 3,8kg a jak rikala pani doktorka na UTZ, tak by to stejne dopadlo i kdyby nebyl otocenet koncem panevnim asi akutnim cisarem,..Je fakt velkej. Na monitoru vysilenim usnul (nesnasi UTZ a honil se se sondou, takze merili skoro 30 minut), takze doslo na klepani brichem a nakonec jsme ho ukecaly cokoladou k tomu, ze byl akcni alespon 10 minut. Doktor byl dneska v pohode, pochvalil me, ze mame vsechno pripravene a prehledne usporadane(zpravy, predoperacni atp), ale pro zmenu Apolinar na pristi tyden zavira jeden sal a tedy maji planovane sekce uz plne. Takze mam dojit ve ct a naplanujeme kdy se to fikne. Kdybych nahodou zacala rodit sama od sebe (nic tomu nenasvedcuje - netvrdne mi bricho atp.) tak mam jet hned k nim a od dveri rvat konec panevni, planovany cisar, MTHFR, predoperacni mam 😀