Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
6. kvě 2010

nanny tak hlavne, ze jste to prezili, ze za cokoladu skace a ze vis co mas ode dveri volat 😀

vveru
6. kvě 2010

Nanny, tak koukám, že to máš teda pěkné, budu moc držet palečky ať to zvládnete 😉

Mandre, já ten Pentomer beru taky, napsali mi ho na imunologii. Taky pořádně nevím k čemu je, ach jo, mám v tom ve všem takovej guláš.

mandre
6. kvě 2010

Pentomer je na ty NK buňky - snížení (vedlejší účinek tohohle léku), jinak především na ředění krve. Já to beru až tak 2-3 týdny před úkonem, jinak ne, nechtěla bych se rvát chemií celoročně. 😝 😕 🙄

anlek
6. kvě 2010

Nanynko, nechci strasit, ale u me to take na porod nevypadalo. 😉 Kdyz se zacal rozebihat, tak jse msi rikala, hele konecne poznam ty poslicky, o kterych vsichni mluvi ... Ale nepoznala jsem je. 😀

nannynka
6. kvě 2010

Anlek: Ja vim 😉 no nic jineho nez - "Ono to nejak dopadne" si rikat nemuzu.Ty jsi rodila na termin ?

vveru
6. kvě 2010

Mandre, tak to je pěný, já to beru už od března-no co já si taky nevymyslím, nebo spíš to moje zdraví.

anlek
6. kvě 2010

Nanynko 5 dnu predem. Ale proste jsem chtela jen rict, abys byla ostrazita ... 😉 Neboj, ono to dobre dopadne.

nannynka
6. kvě 2010

Anlek, to vis ze jsem 😉 . Jen me mrzi ten cisar, ale neda se svitit, treba se malej jeste rozhodne pro otocku....Diky za podporu a rady 😉 .

anlek
6. kvě 2010

Nanynko, neuznavan cisare jen z rozmaru matky ... Ale KP je dost dobry duvod pro nej. Lepsi cisar a miminko ok, nez prirozeny porod a pak problemy, ze to nejde. 😉

inza
6. kvě 2010

mandre: no nevim zda to ma mezi sebou souvislost ci ne. Na to jsem se nezeptala. Kdyby to ale melo nejakou vetsi souvislost tak by to urcite dr v gennetu rekli. JJ te chemie do sebe clovek cpe dost, ale v cem chemie neni? ta je uplne ve vsem 😉 . Ja teda ten pentomer ted brat nemam. Kortikoidy pokud se neberou dlouho tak tolik nevadi 😉

nannynka
6. kvě 2010

anlek, tak to mame stejne 😉 .

mandre
6. kvě 2010

inza: to manža tady študoval něco na internetu, tak mi to říkal, že by mohlo... ☹ divný je spíš, že nás to má poměrně dost 😕 , asi statisticky to bude vycházet, monivo tenkrát loni taky měla NK buňky a tuhle mutaci, jim se teda podařilo hned 1.IVF 😉 .
Mě spíš jako vrtá, jestli se ty embria dobře vyvíjí, když máš tuhle mutaci, já mám podezření, že jsem za tu dobu tak 2-3x měla náběh na těhu - že se něco událo, no a v únoru to IUI - 5dní zpoždění, Dr. říkala, že to asi bylo biochemický ☹
Tak já ti nevím, červík hlodá...

Dr. ti neříkala nějakou svojí verzi - proč se nechytli u IVF? (35%pravděpodobnost nemyslím) 😀

inza
6. kvě 2010

mandre: nerekla, protoze proste nevi. Rikala ze nevi proc se nepodarilo ani podruhe. Z 9 vajuch se 9 oplodnilo, vse pry probihalo jak melo a to volala i embryologa a konzultovala s nim. Vsechna vysetreni mame. Proste neumi rici jaka je pricina toho ze to nejde. muze to byt neco na co jeste neprisli....proste neco mezi nebem a zemi. Podle me kazdy ma nejakou tu "vyrobni" vadu at uz to MTHRF, NK bunky ci neco jineho. Proste nikdo neni uplne bez chyb a dokonali. preci jenom jsme zive "organismy" a ty si delaj obcas co chtej a chovaj se nekdy nepredvidatelne

mandre
6. kvě 2010

inza: a máš pocit, že jste někdy těhotněli? nebo dokonce jestli jste někdy prokázaně otěhotněli.. 😎
Měli jste ICSI?, my jo...zrovna nebyl ideální spermiogram.

inza
6. kvě 2010

mandre: myslim ze netehotneli. Meli jsme ICSI u obou pokusu. Prvni byl hodne spatny spermio a druhy uz lespi, ale radsi ho doporucili, ze to byla na hranici ano ci ne. Tak jsme do nej radsi sli. Proste pricina neni zjevna

evak99
6. kvě 2010

anlek: tak ty knížky o prevítovi mám taky. a opravdu to tak bude jo? 😉 😀

mandre: po 24. jo? 😉 tak to už bude brzy korunováno úspěchem! 😉

nanny: tak to je dobrej plán 😀 😀 😀 takže ve čt budeme vědět víc...tak se zatím drž! 😉

anlek
6. kvě 2010

Evak99, je to tak. 😀 Muz na zacatku si vzdy precetl, co se da ocekavam a ono to tak vetsinou i bylo .... Jen myslim, ze deti nejsou takovi previti, ze by to delaly schvalne. 😉

pet.s
6. kvě 2010

nany....já to vidím v barvách...vezou tě na vozíku v porodních bolestech a ty máš nad hlavou velký transparent a na něm KONEC PÁNEVNÍ!!!!! PLÁNOVANÝ CÍSAŘ!!!! MTHFR !!!!!!!!!!!A DO PRDELE DĚLEJTE, BOLÍ TO!!!!! 😀 😀 😀 😀

anlek..jojo, prevít je moje oblíbená četba..jen ted v těhu to nebudu číst, aby Terinka náhodou nechytila mustr. Bych to nemusela přežít 😀 😀 😀 😀 😀

U nás nic nového. Mimo jedné ukázkové odpolední hypoglykemie..Docela mě to vykulilo. Klepala jsem se, motala se jako ožralaá a nemohla skoro mluvit. Takhle hnusnou jsem ještě neměla. Tak jsem se nacpala sladkou svačinou a prospala odpoledne. Cukr mi ted lítá kam chce a jak chce. Nejím a stoupá, jím a klesá. Chudák Terinka. ☹

darkwitch
6. kvě 2010

previta taky zboznuju 🙂

nannynka
7. kvě 2010

pet.s- vidis a ja si rikala, co budu ten tyden co poradne nesmim nic delat delat. MALOVAT TRANSPARENT !!!!! 😀 diky za napln zivota 😉

petap1
7. kvě 2010

Dobré ráno,

nannynka: Budu držet palce, ať jde vše hladce 🙂 Hlavně, že je malý v pořádku a oni už si s tím nějak poradí 🙂 🙂

darkwitch
7. kvě 2010

nanny tak dej potom fotku transparentu do alba 😀

kive76
7. kvě 2010

ahojky, taky prevíta mám... a jinak co se týče rodění císařem...tak ty co mají špatný oči...se říká, že by ten tlak normálně rodit nemuseli ...ty oči vydržet, že by nějak mohli popraskat žilky, nebo něco takovýho ...takže jestli se někdy zadaří...tak určitě takhle budu rodit...ségra - moje dvojče taky tak rodilo...

darkwitch
7. kvě 2010

kive kamaradka to ted resila a nakonec ji rekli, ze muze rodit normalne i kdyz byla presvedcena, ze bude muset rodit cisarem, takze je dobre se nechat vysetrit u ocniho...

pet.s
7. kvě 2010

no já teda porod řešít nemusím..už ted mám indikovaného císaře kvůli diabetu a věku. 😒

kive76
7. kvě 2010

darkwitch: ségře tehdá na očním řekli...před 2 rokama, že jedině císařem...já mám na každý oko..tak 4 dioptrie...no tak uvidím

darkwitch
7. kvě 2010

kive ji prave od malinka rikali, ze bude muset cisarem a ted kdyz je tehotna tak ji vysetrovali a rekli, ze nemusi... mela asi 5 dioptrii...

anlek
7. kvě 2010

Pet.s, at uz budes cist nebo nebudes, tak princezna to ma uz v sobe zakodovano. 😉 Jen to nebude delat skodolibe. 😀 Ale hlaska, odpirani prijmu potravy je dobry zpusob citoveho vydirani, to je u nas hlaska na dennim poradku. 😀

Muz muj planoval, pokud skoncime v porodnici, ze budu mit ceduli: NEODNASET DITE, CHCEME BONDING. 😀 Nastesti na to nedoslo. 😅

Holky s tema ocima to neni tak horke, mam je 4x operovane a vesele jsem rodila prirozene. Snad jen zeleny zakal (neco s nitroocnim tlakem) je problem. Pokud mate pocit, ze oci josu problem, dobre to s dr. proberte, ale nehnala bych se zbytecne na cisare. Prece jen je to operace.

vveru
7. kvě 2010

Dobré ranko, tak až to půjde zase budu zkoušet volat.

pet.s
7. kvě 2010

anelek..moje Terinka má v sobě zakodováno, že bude hodná, tichá, miloučká, nežná holčička s copánky a v čistých růžových šatečkách 😀 😀 😀 😀 (koukám, že jsem nenapravitelní idealista, to samé jsem si říkala u Báry-no hezká holčička by to byla,ale to ostatní vzalo nějak za své. 😀 😀 😀

anlek, co to je bonding?zní to jako nějaká podivná sexuální praktika 😀 😀 😀