Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

nell1
12. kvě 2010

kive76 ahoj, mně právě bylo hloupý se ptát, že mi pak nikdo neodepíše. Nedočetla jsem tak daleko, jen mě pobavilo, jak se petap nemohla dočkat ms, až z toho měla //....úžasný 🙂 ..

vveru
12. kvě 2010

No jo co naděláš, už takhle to bylo na psychiku těžký, manželovi jsem se zhroutila-protože bylo všechno v pořádku a po 10 dnech mi zčista jasna oznámili, že miminko nebude a že druhý den mám nastoupit na potrat. Tam jsem šla v sobotu, druhý den mě pustili domů se slovy, že nesmím začít krvácet, kdyby jo urychleně přijet zpátky. Ve středu večer ze mě začala crčet krev, tak mě manžel i přes můj odpor sbalil a vyrazili jsme, při mé smůle tam byl ten samej doktor, co mi ten potrat dělal-zvoral a jako by nic mi oznámil, že musím druhý den znovu, což mi podtrhlo psychiku uplně 😔

vveru
12. kvě 2010

Nell, antibiotika mi nedali vůbec, až po druhý, když tam manžel udělal hrozný zle, tak jo.

petap1
12. kvě 2010

anlek: děkuju..už se tam těším...a zese to čekání 😀

kive76
12. kvě 2010

nell1: já jsem byla ráda , že jsem tuhle diskuzi našla, a že se tak nějak vzájemně můžem podporovat, či psát si co nás čeká, i debatit o různých věcí zde... si myslím, že podpora od Vás všech , od každé z nás pomůže... 🙂 🙂

inza
12. kvě 2010

kive: jj hledam. sestricka jsem tak maximalne moji sestry. 😀 . Ne jsem chemik

inza
12. kvě 2010

darkwitch: kdyz ono to proste s tou chuti moc nejde 😉

nell1
12. kvě 2010

vveru, no to je příšerný! tak to ti ATB určitě nedal, kor když byl takhle levej. A proč ta genetika? jestli nechceš, nemusíš odpovídat. Mně takhle zvorali appe-laparoskopicky, pustili mě domu a mně z tý jedný dírky začalo téct. Manžel mě posílal no nem.tak jsem šla..poslali mě zpátky, že je to normální, druhej den to bylo víc, zase mě poslali zpátky, třetí den se zhrozili a šla jsem hned na sál-měla jsem retrocékální absces-to je zánět pobřišnice-prostě v celý malý pánvi-no a rok na to 2krat neprůchodnost střev......během dvou let 5 břišních operací-kvůli nim jsem neprůchodná...odborníci...

nell1
12. kvě 2010

inza-ach tak, prmiň 😔 ..tak chemika nevim.... 😒 .

kive76
12. kvě 2010

aha inzo: já právě myslela, že bych se zeptala u nás v práci v nemocnici, ale chemik to fakt nevím, ale někde juknu...a ty jsi teda odkud?

vveru
12. kvě 2010

Tak to máš teda taky moc pěkný, ty doktoři . . .
Genetika by prý ani nemusela být, ale maminka čekala miminko, které mělo Downův syndrom, bylo to už v pozdějším věku a to se prý stává, a já začala jančit, po tom co se stalo už se bojím. A paní dr. když viděla, že mám strach tak nás poslala, se slovy, že na těhulení musím mít čistou hlavu a psychicky srovnaná. Teď je paradox ten, že ta genetika trvá.

inza
12. kvě 2010

kive: tak nekde u Vas v laborce 😀 . No do UVNky bych to daleko nemela 😉

kive76
12. kvě 2010

inza: juknu, jestli tě 🙂 nechtěj..

nell1
12. kvě 2010

No vidíš, anis tam nemusela...tobě je kolik? Čistou hlavu? Tak to bude u mě asi problém, protože co teď nechodim do práce-a to neni ani měsíc, tak už z toho blbnu. Prostě to na mě padá...Jak mám asi myslet na něco jinýho, když už ani nemam co uklízet.

nell1
12. kvě 2010

vveru- a ty jsi taky doma, nebo píšeš z práce?

kive76
12. kvě 2010

tak inzo: nehledají jen samé všeobecné sestry, nebo sanitářky.. ☹

inza
12. kvě 2010

nell: musis si hlavu vycistit a zamestnat necim jinym. Co mam rikat ja. jsem doma od konce unora a od dubna na pracaku. Proste hledam aktivity nekde jinde. aby na to clovek nemyslel

vveru
12. kvě 2010

Píšu z práce, zastupu kolegyňku, ale normálně musím dávat bacha, protože kdyby zjistili, že chceme miminko letěla bych 😖

kive76
12. kvě 2010

vveru vážně kdyby to zjistili, tak by tě propustili? No o mě v práci holky - kolegynky věděj, že se snažíme...

vveru
12. kvě 2010

Holky, mě tohle poradila holčina z jiné diskuze, tuším, že jsem to už psala, přebrat skříně s oblečení a vytřídit věci, které nejsou potřeba. Docela to zabírá. Já ještě přeberu botky, chci převlíknou postele, umýt okna a jinak plánuju na víkendy výlety a docela to jde a utíká 😅

vveru
12. kvě 2010

Kive, jo jo 😒 to je dneska doba, co.

jechulka77
12. kvě 2010

Ahoj holky,pořád tak přemýšlím a nemám jasno. Co je vlastně ten dlouhý a krátký protokol?? Který je lepší?? A když jedu 20.5. na UZ a budu 24DC tak co se se mnou bude dít?? ☹ Já myslela,že ten dlouhý je lepší kvůli vajíčkům,ale ted fakt nevím co. Mám to dostat 26.5. a krátký protokol začíná 2 den cyklu že jo ☹ 😅 ?

inza
12. kvě 2010

vveru: ja si takyrikamze bc uklidila ad, ale nejak to proste nejde. Vetsinou totiz vyadnu ven se psem apk kdy prijdu tak uzz neni na nic moc naada. Dneska ma pes treba "rande" a to bude vychazka tak na 3 hodky. Jinak jak jsem doma tak treba zmizim na tyden a pul z Phy. Zitra taky do nedele mizim z Phy ven a tim to taky utika

kive76
12. kvě 2010

vveru : no to je děs...tak já že jsem jen administrativa, na rentgenu tak by nemusel bejt problém za mě bud hned nebo podle toho kdybych chtěla odejít někoho v brzké době najít..

jechulka77
12. kvě 2010

vveru koukám že to taky nemáš jednoduchý v tý práci,je to ale nespravedlivý,já to v práci teda řekla ,ale jsou na mě nasraný jako svině 😀 no a blbý je to že člověk ani nemá žádnou jistotu výsledku a navíc je to časově náročný a co pořád v tý práci vykládat že jo?? Se z toho picnu fakt to je svět,člověk má trauma že je bez dětí a společnost nám jen šlape na paty ☹

vveru
12. kvě 2010

Jechu, krátký začíná druhý den MS. Ale jaký je v tom rozdíl nevím, třeba Ti řeknou holky. Ke komu jdeš? Vy už jste domluvení, že pak začneš se stimulkou?

Inza, tak to je také dobré sbalit se a vypadnout, to u mě bohužel nejde.

kive76
12. kvě 2010

jechulko, tak se kdyžtak podívej na internetu přes seznam....a napiš si to krátký a dlouhý protokol...a ono ti tam určitě něco vyjede..

nell1
12. kvě 2010

vveru-vidíš, být v USA, tak by ti nic říct nemohli-tam se můžeš soudit a s tímhle bys vyhrála. To jo, to my taky výletujem. Teď jsme byli na Ještědu-pěšky až nahoru, abych měla trošku nějakou fyzičku...už ani nevim, jak jsem se dostala domu, ale dlouho jsem se tak dobře nevyspala. Přebrat skříně!!!! vždyť už se na to chystám jak dlouho! výbornej nápad! Přeberu všechno. 🙂 .

vveru
12. kvě 2010

kive, za mě to právě také žádný problém není, nejít někoho jiného.

Jechu, stojí to za prd. Já jsem byla celkem nedávno na laparce+hysterce, tak to tak nějak pořád svádím na to, ale pak teda taky už nevím.

kive76
12. kvě 2010

vveru: no jasně...no ale po těch 3 letech se ze zákona můžeš vrátit zpět do práce, pokud budeš chtít...a oni tě musej nechat...držet ti tam to místo...

kive76
12. kvě 2010

vveru: no jasně...no ale po těch 3 letech se ze zákona můžeš vrátit zpět do práce, pokud budeš chtít...a oni tě musej nechat...držet ti tam to místo...