Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

mandre
17. kvě 2010

vveru: jako před otěhu?....já bych pak šla nechat vyšetřit manžu...a kdyžtak pak ten miniheparin spíš, ne? Co ti tam holky radily?

mandre
17. kvě 2010

evak:jj, když my jsme takový závisláci, trávíme spolu 24 hodin denně 😀 😀 ....no a hlavně by musel vést firmu....takže by připadaly v úvahu jen víkendy 😀 😝 .

petap1
17. kvě 2010

betox: JJ ona by asi nebyla proti, kdyby to bylo později..ale pořád tvrdí, že teď vlastně nic vidět není, tak je to zbytečné. Jenže manžovi by stačilo vidět aspoň to blikací světýlko 🙂 No už jí řešit nebudu...jdu do Gennetu a tam nám ho ukážou 🙂 Ona je jinak v poho, hodná a starostlivá..takže to hodím za hlavu 🙂

Inza: to budeš mít v celku rušný týden 🙂 Máš dobrý přístup..podívej se na mě...pořád jsem si dávala pozor co kdyby...na kole, v pití alkoholu a tak....no a když to přišlo, žádný pozor jsem si nedávala a snad to mimi přežilo ve zdraví 😀

vveru
17. kvě 2010

Všechno možné. Prý až ke stimulce, s těma hormonama prej houstne krev tak to prý chce něco na zředění, prý to zároveň zabraňuje i OHSS.

petap1
17. kvě 2010

mandre: to je hezké, že jste závisláčci..já bych bez manži asi taky týden nevydržela natož déle 🙂 🙂

mandre
17. kvě 2010

Petap: taky mi tak přijde, jak se člověk pozoruje, kontroluje, tak zrovna nee 😀

kive76
17. kvě 2010

petap1: já bych bez přítele vydržela, ale on beze mě né...hi,hi...no tak víkend bych vydržela...dýl asi né... 🙂

betox
17. kvě 2010

petap: jasný...Dobře, že jsi si našla cestičku sama 😉 Budu moc zvědavá.
mandre: to jsem ráda, že nejsme sami. My občas máme pocit, že jsme "nenormální" 😨

petap1
17. kvě 2010

mandre :asi tak nějak 🙂

kive: Jj víkend ustojíme, ale déle ne 😀

mandre
17. kvě 2010

kive: 😀 😀 , to je lepší varianta...já jdu z extrému do extrému...s bývalým jsem byla jenom o víkendu...a teď jsem s manžou celý den, celý týden (to mi vyhovuje víc 😀 😀 ).

petap1
17. kvě 2010

betox: Jj já se jen tak nedám 🙂 Hned jak dorazím do práce, tak podám hlášení 🙂

betox
17. kvě 2010

petap: super přístup 😉 . Budu se moc těšit. Sice nevím, jestli se sem v pátek dostanu, ale určitě si to pak najdu 😉

mandre
17. kvě 2010

Betox: mě už to říkali lidi, že jsme nenormální 😀 😀 , ale to mi je fuk...já se cítím dobře v našem vztahu, a to je hlavní, neee? 😅

inza
17. kvě 2010

mandre: ohledne toho MTHFR me zatim nic nerikali. Jenom tu listovku. A abych se priznala tak jsem po tom ani nepatrala. Pokud se podari treti IVFko tak to pak zacnu nejak resit. Do te doby se s tim nehodlam zaobirat 😉 Proste az na to prijde spraavny cas tak to budu reset ci se nejak ptat dr co a jak....

vveru: anopyrin je normalne volne prodejny lek bez predpisu a cena je cca do 30Kc

evak: jinak dneska uz odcviceno 😀 . Jinak cestovani uzivam tak maximalne cestu na jednu ci druhou chalupu ci na barak 😀

evak99
17. kvě 2010

mandre: chápu 🙂 ale víkendy taky dobrý ne? 😉 uvidíš. zase by to možná stálo za to. rozpumpovali by ti tam tělíčko na správnou teplotu 😉 a pak by to svištělo ráz na ráz 🙂

jo holky s tím dáváním si pozor na věci máte pravdu. já si šla udělat těhu test až když mi začalo být zle i po malém množství alkoholu 😀 a do té doby jsem se v druhé polovině cyklu hlídala 😀

petap1
17. kvě 2010

betox: 😀

mandre: náhodou je to hezké, že si nelezete na nervy a nepotřebujete od sebe odpočívat 🙂 Ať si ty posměváčkové trhnou nohou 😠

betox
17. kvě 2010

mandre. přesně, taky se nám některý lidi smějou, ale na ty kašlu. Nám to vyhovuje a to je nejdůležitější 😉

evak99
17. kvě 2010

mandre: tak to si do toho vůbec nenech mluvit. každý vztah je jiný a každému vyhovuje něco jiného, takže...na lidi kašli!

inza: moc chválím 🙂 jdu si taky zacvičit a pak žehlit 😉 a ty si užij pivečko. taky bych si dala 🙂 a ježdění na chalupy taky dobrý ne? 😉

mandre
17. kvě 2010

evak: ty máš pod dohledem Inzu?....že ti podává hlášení 😀 😀 😀 , že už cvičila?....že by to jinak flákala??? 😀 😀
Inza: jj...evak přestane chodit na diskuzi za chvíli (jako matka), tak to už budeš muset otěhu, aby si tu Mojžíšku už nemusela cvičit pod dohledem .................
😀 😀 😀
petap: je to až s podivem... 😅

vveru
17. kvě 2010

Inza, tak to jsem nevěděla, že není na recept. Prý když je MTHFR tak prý vůbec neuškodí ho brát, prý snižuje riziko potratu. Jsem z toho zase nějaká mimo 😖 , ale já se na to toho 26. vyptám.

vveru
17. kvě 2010

Holky ten Váš rozhovor je docela komickej 😉

Mandre, nejdůležitější je, že se v tom vztahu cítíš dobře, to je hlavní a ostatím to může být víš kde . . .

mandre
17. kvě 2010

vveru: 😀 😀

evak99
17. kvě 2010

mandre: jojo my máme s inzou takový tajný spojenectví cvičící 😀 já jí dodávám odvahu. ale jak píšeš, už brzy musí otěhu, protože pak už nebudu mít tolik času na ní dohlížet 😉

darkwitch
17. kvě 2010

evak neboj my ti na inzu dohledneme, aby se pri cviceni neflakala 😀
mandre tak mi zacli tim, ze jsme se videli jen o vikendu, pak jen pres tyden a tedkonecne se vidame normalne, ale kdyz manza odjede na ctrnact dni pryc tak mi to nevadi, konecne navstivim vsechny kamaradky a podobne, protoze kdyz je doma tak specham z prace za nim...

inza
17. kvě 2010

evak: jo jezdeni dobry, ale pokud by tam byl treba odpocinek a porad nejaka makacka. Jako nova fasada atd takze se nezastavis v nedeli prijedes a v pondeli se nezvednes jak vsechno boli. Ted o vikendu me bude cekat celovikendovy uklid a lezeni po kolenou-vytirani. V baraku skoncili s obkladama, malovanim atd a tak ted uklid aby se tam alespon dalo pespat ve spacaku......

mandre: no vubec by me nevadilo otehotnet....Jasne ze bych to jinka flakala. Musim rici ze takoveto cviceni me nejka neuchvatilo a tezko se k nemu dokopavam

vveru: teda ja ho cca pred pul rokem normalne kupovala v lekarne. Prave ze ani na recept nema cenu ho chtit napsat, protoze zapaltis vice nez bez receptu 😉

inza
17. kvě 2010

darkwitch: jak pises ze kdyz manza nekam nachvili zmizi tak to nevadi. U me je to to same kdyz je treba na dva dny pryc tak mam zase chvili klid pro sebe. Nemusim varit....a zajdem treba s kamaradem na sipky ci kulecnik a je pohoda nikdo nam do toho nekeca 😀

kacmelina
17. kvě 2010

Inza:
U mě ta příčina byl zánět malé pánve, ucpané vejcovody a hnisavé váčky, ze kterých se spojil jeden velký, který praskl. Na to ale nikdo nepřišel. Až když jsem omdlela a odoperovali mě. Čistili mě 3 hodiny na sále a 2x prodlužovali narkózu. Primářka, řekla, že tohle byla příčina a teď navidí důvod, proč bych nemohla otěhotnět přirozeně. To, že folíky nedorůstaly bylo tím ucpaným vaječníkem.
Ivarei:
To, že udělali oni chybu mám potvrzený primářkou tady z nemocnice, která mě operovala. Diagnózu mám napsanou jako anovulační syndrom. Jenže ten byl způsobený tím zánětem a tudíš teď bych měla otšhotnět přirozeně. 🙂

vveru
17. kvě 2010

Inza a Tys ho kupovala na něco spešl???

inza
17. kvě 2010

kacmelina: hele jak uz tu nekdo psal (betox) tak na gynde v nemocnici Kladno neni primarka, ale primar. Dobre ale na nejake tyto komplikace-ucpane vejcovody....mela uz prijit tva gyndr

inza
17. kvě 2010

vveru: na po prvnim IVF me ho napsal Danek na redeni krve...Myslim ze to bylo 1/4 ze 400 mg jo a na receptu nebyl. Normalne jsem si o ,nej rekla v lekarne a nebyl problem. Jinak Danek ho po ET predepisuje vsem. Ja po druhem uz ho nebrala. Byla jsem tak domluvena se svoji dr