Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petap1
19. kvě 2010

Holky poraďte...teď jsem našla tmavší lepkavý jakoby hlen na kalhotkách..jenom trošku a nezdá se že by byl krvavý..je jen tmavší...co mám dělat...je to normoš ?

kive76
19. kvě 2010

já nevím, tak zavolej svý gynekoložce a zeptej se...

evak99
19. kvě 2010

no jo veru 🙂 a co to je za knížku holky?

petap: nevím. může to být nějaká mykóza, to se v těhu hodně objevuje. já jí ze začátku měla pořád. pokud to není krvavý, tak ok. ale radši to řekni dr. až tam půjdeš. nebo jí zavolej, jestli chceš být klidná!

vveru
19. kvě 2010

Evak, je to na www.babyweb.cz v levym sloupečku po straně, tak na to jukni. Když přežiješ Paroubkovou na přebalu, tak knížka je fakt pěkně zpracovaná 😉 A jen za poštovný, nebo si ji můžeš vyzvednout přímo v obchodě zadarmo, ale je jich snad omezený množství.

petap1
19. kvě 2010

moje gyn. tam není...volala jsem do Gennetu..tak uvidím, prý to zjistí a zavolá ...

vveru
19. kvě 2010

Petap, to bude dobré, neboj, ale je lepší se optat.

petap1
19. kvě 2010

tak prý je to Ok pokud nemám jiné potíže, kdyby něco, tak mám zavolat..ach jo...to mám zase brouka v hlavě ☹

betox
19. kvě 2010

petap: co si to zase vymýšlíš 😒 ? Ale co vím, tak je to poměrně časté. Někdo špiní třeba celé těhotenství. Jsme zvědavá, co Ti řeknou v Gennetu. Každopádně tam jdeš v pátek, tak Tě určitě prohlídnou..Držím palce.

vveru
19. kvě 2010

Musíš hlavně odpočívat, nemáš teď zrovna mít termín MS???

ivarei
19. kvě 2010

petap, já to měla taky, říkala jsem si, že je to z utroše. Ten ty ale nebereš, viď? Nechala bych si ho na tvém místě v pátek předepsat. Neboj, bude to dobrý.

sichatka
19. kvě 2010

Petap1 - klid, do pátku to vydržíš, já jsem dostala při špinění jen Ascorutin a nařízený klid. Tak si lehni na gauč, hoď nohy nahoru a do pátku žádnou námahu,. Po kontrole v pátek uvidíš. Pokud by to ale zesilovalo, okamžitě k doktorovi, na Gennet nebo někam na gyndu, ať ti udělají sono, popř. dají nějaké léky nebo jen injgekci.

ivarei
19. kvě 2010

Koukala jsem zběžně, že řešíte jména. My budeme mít Adámka, ale aby mu to nebylo líto (má svátek na Štědrý den), tak bude slavit na Aničku - budou tak mít společně svátek i narozky.

Evi, my jsme jak přes kopírák. Opar teda nemám, ale rty mi pěkně cukaj a vypadá to, že tam něco vyskočí. Jen jsem ráda, že je takový počasí, protože když bylo teplo, měla jsem nohy jako velbloud a neobula jsem žádný boty.

ivarei
19. kvě 2010

petap: jj, jak píše sichatka, kup si ascorutin, mají ho v lékárně i bez předpisu.

vveru
19. kvě 2010

Petap, to špinění také bývá tím, že jak roste děloha praskají takové ty malé žilečky, ale jak píší holky, klid a kdyby to zesílilo upalovat k doktoru. Drž se.

evak99
19. kvě 2010

jo jo petap buď v klidu! určo to není nic vážného. přesně jak píšou holky, dej si klidovější režim! a v pátek se o tom znovu poraď!

veru díky. nicméně se obávám, že to bych nepřežila 😀 a knížek mám teda doma aj tak hafo a nestíhám je přečíst... 😉

petap1
19. kvě 2010

Už jsem napsala šéfce, že jdu dom, ale je na schůzi tak musím počkat až se mi ozve ☹ No ono to není špinění...jen takový mazlavý tmavý hlen ☹ No už jsem vycukáná, takže mám pocit, že mi bolí břicho...ach jo...Holky díky

vveru
19. kvě 2010

Evak, nemáš za co, mě se tahle určo hodí, nic podobného doma nemáme a když mě ten obal bude hodně štvát, tak si na to z papíru udělám jinej. 😀

evak99
19. kvě 2010

veru: 😀

petap: běž domů, to tě uklidní. hoď nohy nahoru a hezky si čti nebo čuč na telku. a neplaš! 😉

vveru
19. kvě 2010

Petap, vím, že je to těžké, ale musíš být v klidu, doma opravdu hoď nožky výše a zalehni.

petap1
19. kvě 2010

Jj díky holky...jen kdyby už se ta šéfka ozvala...ach jo, zrovna musí být na jednání ☹

darkwitch
19. kvě 2010

petap drz se... to nemuzes rict nekomu jinemu, ze ti neni dobre a jdes domu?

2411
19. kvě 2010

Petap,držím palečky určitě to bude dobré pa 🙂

inza
19. kvě 2010

evak: jj vcelku to boli a nemuzu otevrit púoradne pusu a tudiz se me blbe ji. Ja dneska mela nejake zarizovani a musela chodit venku v desti a to teda nic moc. Na cviceni to dneska vidim asi az na vecer. Ted se me do toho nejak nechce

2411
19. kvě 2010

Díky za odpovědi k mudr Langerové,připravuju se na 5 cyklus snad to proběhne v polovině června scháněli mě darkyni vajíček se stejnou krevní skupinou,mám hrozný strach,ale ty vaše emaily mě moc pomáhají díky

inza
19. kvě 2010

2411: uvidis vsechno dopadne tak jak ma a to je dobre 😉

vveru
19. kvě 2010

2411, Drž se, už to musí dopadnout, budu držet moc palečky 😉

zubajda
19. kvě 2010

Ahoj vsem,.. dlouho jsem na MK nebyla.. ani nevim, mozna zklamani z prodchozich pokusu IUI a IVF.. byla jsem u Apolinare, ale presla jsem do Gennetu, jsem u Dr. Lovasove. Zrejme je tam nova. Poslala me na ruzna vysetreni, kde mimo anovulace, endometriozy, jsem jeste musela prodelat HSK delohy, kvuli polypu. Ted bych mela byt v poradku a pripravena na dalsi druhe IVF. Uz zaslali zadost do pojistovny a pristi tyden 25.5. mam jit na kontrolu a zrejme zacnu dlouhy protokol. Pri minulem jsem mela kratky s Puregonem. Ted pry dlouhy s Gonalem. Nevite, jak probiha dlouhy protokol? Mockrat diky a drzim pesticky vsem, co se chystaji, cekaji a doufaji jako ja... 🙂

betox
19. kvě 2010

2411: držím palce, ať to tentokrát konečně vyjde 😉

Jinak mě dnes přišly výsledky z genetiky - závěr je, že na nic nepřišli (jen nález jedné mutované alely v genu MTHFR v pozici C677T)

2411
19. kvě 2010

Zubajdo o tom dlouhém protokolu já ti moc nenapíšu, poslední IVF jsem podstoupila před 4roky já musím mít vajíčka od dárkyně a to s tou přípravou není tak složité,užívám jen estrofem a prednison,ale neboj určitě to zvládneš zase tak velký rozdíl v tom určitě nebude držím palečky pa pa

vveru
19. kvě 2010

Betox, ch jo, jak dlouho si na ně čekala???

Zubajdo, ahoj, držím palečky ať to tentokrát vyjde. Dlouhý protokol tuší je, že se injekce začínají píchat už před menstruací, ale některá z holek Ti to určitě napíše lépe.