Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
9. črc 2010

evi ahoj do ivf jdeme ted 😀 uz mam nafasovany gonal, zitra jsem prvni DC (asi dneska uz dost silne spinim) a v nedeli zacinam pichat

kive76
9. črc 2010

@evak99 já mám po HSG, ale výsledek nevím...16.7: máme druhou konzultaci u dr. Brandejské, a ta nám poví co jak dál ...jestli HSG je v pořádku...no a pak se domluvíme na IUIčku...

2411
10. črc 2010

ahoj vveru,taky se na ten ultrazvuk bojím nebo já se teda bojim pořád,ale tak to má asi být,taky mě bolí prsa,ale jinak mi snad nic není jen bych mohla pořád jíst maso,které jsem vubec nemusela 🙂 😉 🙂

darkwitch
10. črc 2010

ms se dneska krasne rozjela, takze zitra poprve picham 🙂 ve ctvrtek jdu k langerove na utz, tak jsem zvedava jak zvladnu pichani a jak nam narostou foliky a kolik jich bude...

cibka
10. črc 2010

dark to je fofr za chvilku budeš hlásit // 😉

darkwitch
10. črc 2010

cibka to vis, neni nac cekat 😉 je pravda, ze od prvni konzultace neubehli ani dva mesice a ja mam za sebou 2xIUI a stimuluju na ivf...

aranka
11. črc 2010

Ahoj holky, ráda bych se vás, zkušené "genneťačky" zeptala na pár věcí Přecházím z Gestu do Gennetu, zdají se mi výrazně profi a po konzultaci v Gestu myslím bude stejný postup i v Gennet, tedy IUI a pak případně IVF. Ale zarazilo mne pár věcí: 1) platí se za IUI ? V Gestu po mě nic nechtěli, jen za Pregnyl a na stránkách Gennetu jsem četla o částce 2tis za IUI ?? Je to pravda ? 2) doporučila mi sestra ultrazvuk v den odběru krve na horm profil, tedy i v době mensesu že dělají ultrazvuk dělohy a foli ... něco, platí se za tento ultrazvuk, když jde o 3D tuším ?
Díky moc za info 🙂

aranka
11. črc 2010

Ještě podstatná info, jde o Gennet v Praze 🙂

plasice
11. črc 2010

Ahoj Aranko,vítej mezi námi.Za IUI jsem nic neplatila,ani za Pregnyl,bylo to vše hrazené pojištovnou.A za ultrazvuk a folikotonumetrii také ne. 😉

anlek
11. črc 2010

Aranko, pokud si dobre pamatuju, tak pred rokem a pul po me za IUI chteli tusim jen 30 Kc, regulacni poplatek. Mozna i po manzelovi, to si uz nepamatuju. S 3D UTZ nemam zkusenost, to se za me jeste nedelalo.

darkwitch
11. črc 2010

aranko myslim, ze cena 2 tisice za IUI je v pripade, ze uz nemas pokusy hrazene pojistovnou, ale tolik IUI za rok ti stejne nikde delat nebudou, takze se plati jen regulacni poplatek 30Kc

cibka
11. črc 2010

ahoj holky,přeju všem krasnou neděli 😉

darkwitch
11. črc 2010

jeste me ted napadlo v kolik jste pichali? ja premyslim, ze to necham az na osm vecer, abych to stihla i kdyz se zdrzim v praci, neni to pozde?

majcam
11. črc 2010

Dark:ahoj,můžeš klidně j v deset večer,ptala jsem se na to...,

Takže myslíte,že to ICSI,se platí až na ET? Absolutně nechápu,proč chodím na ty konzultace,když stejně nic nevím, hlavně,že jsem si zaznamenala,že si mám mít s sebou "přezůvky" 😀 😀 😀 ,a v den OPU,kdy chodí manžové na spermio? a co tam pak celou dobu dělají,když budu spát? No já mám dost 😀 😀

anlek
11. črc 2010

Majcam, s ICSI nevim. Muj muz byl na odberu hend rano, co jsme tam prisli (sel tusim prvni), pak se mnou byl na pokoji a cekali jsme nez si pro me dojdou. Pak pockal nez me dovezou, nevim, jak dlouho jsem spala, ale myslim, ze to moc nebylo. Moc se bavil, jak jsem se pri probirani porad ptala na hodiny. Jsme se probrala, zeptala a znovu usla a za par nimut to same. 😀

petrita83
11. črc 2010

@majcam Ahoj Holky!dovoluji se k Vám taky přidat..chodím taky do Gennetu v Praze a OPU mám zrovna včera za sebou 😀
Jinak přesně vždycky tam kývu , že všemu rozumim, nemám žádný dotazy a pak přijdu domů a nevim ani jaké si vzít pyžamo 😀
Tak k tomu průběhu OPU partner šel na spermio, já si hajala na pokoji, koukala na telku..prostě pohodička, mezi tím tam chodila doktorka, anestezioložka atd..měřila tlak tad..pak přítel přišel a byl tam se mnou..pak mě vzali na sál a polospící vrátili..byla to prý docela sranda..no a on tam jen seděl koukal na tv a na mě..po cca 2hodinkách na řekli kolik bylo vajíček a co s nima udělaj..cca za 3hoďky jsme šli dom..a dnes nám volali jak to s embryjkama vypadá a kdy bude ET.
Hrozně jsem se toho bála, ale bylo to v pohodě...všichni mooc hodní, a bylo to rychlé a bezbolestné 😢 😀 😀

aranka
11. črc 2010

Holky dík moc za odpověď, to mě nenapadlo, že to může být platba až tehdy, kdž vyčerpám IUI 🙂

aranka
11. črc 2010

a ještě jeden dotaz . . ., protože nás čeká první IUI (to první v Gest se nezdařilo, partner to prostě v té jejich místnůstce nedal ☹, nemáte některá zkušenost s nějakým pěkným, ale levným hotelem blízko Gennetu ? Nebydlíme v Praze, takže doma odběr padá, do hodiny se tam nedostaneme a hotely na okrai Prahy také nechci, kdyby někde byla zácpa... ☹ Jen kdyby jste někdo měl podobnou zkušenost a radu, díky !!

petrita83
11. črc 2010

@aranka napadá mě třeba Hotel Leon v Holešovicích..neni drahej a pokoje jsou pěkný, nový..atd..je to na tramvaji..do Gennetu tak max.30min, autem tak 10min.

cibka
11. črc 2010

dark je to uplne jedno v kolik budes píchat jen to musí být porád ve stejnou hodinu
majcam když jsme sli na et tak tem lidi taky platili až pri et, a manza muze být na pokoji s tebou nebo může počkat dole to je jedno
petrita vítej a jak jste dopadli kdy bude et a kolik máte vajuch?

petrita83
11. črc 2010

@cibka no včara nám jich vzali 15, protože má přítel horší spermio doporučili nám 10jich dát na ISCI a těch další 5 na IVF...no a dnes volali, že tech 5bylo nezralých, tak že jich zbylo jen 10 a z toho jedno se nepodařilo oplodnit, tak že zatim se jich drží 9..a teď nám budou každej den volat na ET prý půjdu ve čtvrek , tak uvidíme..je to napětí 😀

lendam
11. črc 2010

@aranka V genetu to partner da, muzes tam byt s nim a prinest si vlastni dvd..🙂

majcam
11. črc 2010

Anlek,Petrita:díky moc,tak už tomu rozumim,ráno mě čeká OPU uffff,ať už je konec července a vím aspoň nějaký výsledek... 😒

majcam
11. črc 2010

Aranka: půjdeš s ním a bude to, můj manža šel sám,a když přišel,tak měl červený uši a tváře,prý po takové abstinenci to šlo hned 😀 ,no bylo to na něm vidět 🙂

lendam
11. črc 2010

@majcam Držím palce, mě se povedlo hned první IVF, tak ať to máš podobně! L.

inza
11. črc 2010

evak99: ve stredu jdu na OPU

inza
11. črc 2010

dark: je jendo v kolik, ale pak musis porad ve stejnou dobu. Ja picham v osm vecer 😉

darkwitch
11. črc 2010

majcam na zitra budu drzet palce at mas ty nejlepsi vajicka v tom nejlepsim moznem poctu 😉 at se krasne oplpdni a pak najdes // 😀
inza taky se chystam pichat v osm vecer, mi to prijde tak akorat 🙂

majcam
11. črc 2010

lendam:díky moc,zatím věřím,ale přehrávám si i situaci,kdyby řekli,že vajucha jsou prázdná,no to bych stopro brečela i před dr.

majcam
11. črc 2010

dark:děkuji moc,a ty pěkně píchej,ať to tam roste 😉 ,ať už mi to vyndaj,včera jsem bolestí vaječníků ani nemohla usnout(tak snad mi nepraskaly 😠 )