Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
24. zář 2010

@zvalentova minule,když jsem měla ET v sobotu,tak tam byla dr. Brandejská...
@petap1 super!!!!

zvalentova
24. zář 2010

@majcam jj, dík za info

kive76
24. zář 2010

@pet.s jé ta je roztomilá...moc gratuluji

betox
24. zář 2010

@petap1 no to je nádhera, moc gratuluju. Užívej si těhulkovství 😉

inza
25. zář 2010

preji dobre rano
petap:tak to je super zprava

petrita83
25. zář 2010

@petap1 to jsou krásný zprávy!!!tak to je super! dávejte na sebe pozor, teď už bude určitě vše dobré!gratuluju!!!

cincinnati
25. zář 2010

Ahojky, tak i já už mám svoji první zkušenost v Gennetu za sebou. Byla jsem u Lovásové/Bukvové. U mě to vypadá na endometriózu a srůsty. Můžeme zkusit 2x IUI nebo jít rovnou na laparku. Předtím mi budou dělat ještě 4D ultrazvuk, aby si endo a srůsty potvrdili... Nikdy jsem nebyla v nemocnici, takže bych tu laparku v nemocnici asi nedala (podle toho, co jsem si tady přečetla)....

zvalentova
25. zář 2010

ahoj holky, tak jsem zpět doma. Sice unavena, ale spokojena že je je po všem. V Gennetu pohoda, tradiční únavné čekání, ale jinak na jedničku.
OPU bez problémů, 12 folikulů a 16 vajíček. Teď už jen aby se ujmuly 😎

darkwitch
25. zář 2010

Ahoj holky
Petap parád! Tak ať dal krasne rostete
Zvalentova to je krasna urodicka tak ať se krasne oplodnit a chytnou
Inza to by bylo fajn kdyby tam ve stredu byla langerova
Ja si teď užila krasny den v brne, videla jsem spolužačky ze školy a užila si vozeni kočárku

cibka
25. zář 2010

ahoj holky,
tak včera volali z gennetu z 8 embryek zustalo 5 a dnes volali ze jich je stále 5 takže budou volat zae v pondělí
jinak motala se vám hlava po utrosi

cibka
25. zář 2010

@zvalentova jen dotázek není to obrácene 16 foliku a z toho 2 vajuch 😕

darkwitch
25. zář 2010

@cibka me se po utrosi hlava motala zvlast kdyz jsem ho potom kvuli spineni polykala... hlavne jsem rano v devet vstala vzala si utors a v pul jedenacte jsem si po nem sla jeste zdrimnout...

cibka
25. zář 2010

@darkwitch ja ho dnes taky polykala protože sem nevedela jestli na transfer nepojedu náhodou dnes a taky se mi motala hlava sem myslela ze to se mnou slehne
a dá se s tim neco delat

darkwitch
25. zář 2010

@cibka asi ne... aspon nevim, ze by s tim neco slo delat...

darkwitch
25. zář 2010

@cibka ale pro cestovani super, jsem ho dnes taky polykala, protoze jsem jela z Brna a na cestu se mi ho zavadet nechtelo a cesta mi bajecne rychle utekla, usnula jsem v nez jsme vyjeli a vzbudila se tesne pred kolinem kde jsem prestupovala 😀

cibka
25. zář 2010

@darkwitch tak to je dobrý ale me se mota po nem tak hlava že si myslim ze to se mnou sekne

darkwitch
25. zář 2010

@cibka tak to nevim co s tim, me se sice po nem hlava mota, ale da se to prezit a spis se mi chce spat... myslim, ze kdyz budes zavadet, ze to bude lepsi...

inza
25. zář 2010

dark:no Langerova mela sal ve stredu.tak ji to snad zustalo.
Jinak ja pokud utrous polkla tak taky nic moc.

darkwitch
25. zář 2010

inza tak uvidim ve stredu, ale byla bych za ni docela rada...

majcam
25. zář 2010

Ahoj holky.... 😉
@cibka jj taky jsem se pěkně motala a neudělala jsem s tim nic

inza
25. zář 2010

dark:jj Langerova na sale je strasne fajn a vse dobre vysvdtli a pokud k ni chodis tak to nema chybu......

Vsem preji krasnou sobotni noc.my byli fandit v mistni hospode nasim basketackam a stalo to za to 🙂

cibka
26. zář 2010

ahoj holky
už sem vzhuru od 3 nemuzu spat
tak jak koukam tak s tim motáním hlavy nic neudelám a jak dlouho se ten utros bere a nevíte kdo by byl v pondělí na sale kdybych sla na et

petaloudi
26. zář 2010

@cibka Já když byla v dubnu v pondělí na ET, tak tam byl Feldmár. Ale nevím, jestli jim to od tý doby nějak nepřeházeli.

cibka
26. zář 2010

@petaloudi tak to asi zůstalo, protože v pondělí jsem byla na kontrole utz a on byl na sále takže kontrolu provedl tam ale když sem byla v unoru na opu a et tak tam byl ve čtvtek a sobotu danek ale ted ve čtvrtek jsem mela lovasovou
vůbec nevim jak to mají rozdělené

majcam
26. zář 2010

@cibka ahoj,já zase teď v červenci měla Feldmára v úterý na OPU a v sobotu na ET Brandejskou.. 😉 , tak si vyber 😅

majcam
26. zář 2010

@cibka ten ultroš se bere dokud nezjistíš // 😉

majcam
26. zář 2010

@inza původně jsme byli s manžou na první konzultaci také objednaní k Langerové,ale pak jsem musela přeobjednávat a šoupli nás k Lovás.. 😕

darkwitch
26. zář 2010

@cibka a pokud zjistis // tak do tretiho mesice

cibka
26. zář 2010

@darkwitch tak to je teda pěkny to budu jak na kolotoči pokud se to povede
@majcam a k čemu vlastne je

majcam
26. zář 2010

@darkwitch a jó,máš pravdu,to je asi tim,že já ty // ještě neměla 😒