Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
2. pro 2010

@monnn ale tohle bude neco jineho administrativa (ale to je podobne) maji volat do cyterch, tak snad zavolaji...

monnn
2. pro 2010

@darkwitch no to doufám 😉

inza
2. pro 2010

@darkwitch: je a ja jak hledam po netu tak jsem zrovna narazila na to ze ji hledaj s praxi...

ajriska
2. pro 2010

Jo to čekání...🙂 kurňa...strašně mě bolí spodek...

darkwitch
2. pro 2010

tak pry mi daji vedet zitra... a nastup v pondeli, tak se aspon zitra vyspim

darkwitch
2. pro 2010

@inza a co chteji za praxi?

monnn
2. pro 2010

@darkwitch takže to zní nadějně,že jo! 🙂

darkwitch
2. pro 2010

@monnn ja nevim, vcera me nutne chteli od patku...

monnn
2. pro 2010

@darkwitch hm...,ale třeba si řekli,že po je lepší 😕

darkwitch
2. pro 2010

@monnn tak ja puvodne chtela dojit az v pondeli, patek chteli oni, ale zase kdyby me uplne nechteli tak to reknou hned dneska...

monnn
2. pro 2010

@darkwitch taky si myslím,proč by s Tebou nejednali na rovinu!? 😉

inza
2. pro 2010

@darkwitch: je ja uz nevim, ale pokud to najde poslu

darkwitch
2. pro 2010

@inza dekuju 🙂
@monnn tak ja jeste budu doufat.... a uvidim zitra

nevite jak jsou v patek na pracaku?

inza
2. pro 2010

@darkwitch: no tam kam chodim ja jsou jenom po-ct, patek nejsou. Ty se musis prihlasit do 5 prac dnu od toho co ti skoncil PP..tzn ze jeste mas cas v pondeli a asi i utery

darkwitch
2. pro 2010

@inza super... ja myslela ze mam jen tri dny... tak v pondeli je to v pohode 🙂

darkwitch
2. pro 2010

@inza co vsechno vlastne potrebuju na pracak? jsem to doted nejak neresila 😉 to je strasna rychlovka...

kive76
2. pro 2010

@darkwitch ahojky, ty jsi bez práce? to ti tam kde jsi byla dali výpověd?

darkwitch
2. pro 2010

@kive76 jojo

kive76
2. pro 2010

to je hrozný s tou prací u nás ted mají taky propouštěj, ( zdravotnictví )ale hlavně snižovat peníze, to nevím jak vyjdem 😢

darkwitch
2. pro 2010

@kive76 statni sprava... hlavne zaplavime pracak... doufam, ze me budou chtit...

kive76
2. pro 2010

@darkwitch určitě budou, držím palečky 🙂

darkwitch
2. pro 2010

@kive76 dekuju

ivula21
2. pro 2010

Ahoj holky, vidím, že s tou prací je to všude na štíru. Já byla dlouho bez práce, teď práci mám skoro dva roky, ale taky to u nás vypadá všelijak, tak mám pořád strach. Být bez práce na psychice fakt nepřidá.

Holky nemáte nějakou přírodní radu jak oddálit menzes? Abych mohla začít po vánocích se stimulkou, tak musím prý MS dostat nejdříve 28. prosince. A já mám sice MS dostat 28. ,ale poslední dobou mi chodí tak o dva dny dříve do prčic.
Dneska mi sestra říkala, že začínají se stimulkama právě až 28. Asi zřejmě proto, aby první ultrazvuk vycházel až po Silvestrovském víkendu. To je zase pech 😒

ajriska
3. pro 2010

Tak jsem měla docela kritickou noc. V půl druhé mě šíleně bolelo břicho, ale fakt strašně (opět, jako kdybych to měla dostat) ale stupňovalo se to... bolelo mě celý břicho...už jsem se bála, že je vše v pr.....nakonec jsem šla na WC, už jsem nevěděla jestli mi třeba nepomůže když se nevy......Jenže se mi udělalo opět blbě, byla jsem bledá jako stěna....Navíc se do mě dala zimnice.
Pak se to teda srovnalo...ale teď ráno se ty bolesti (sice v kratším intevalu) opakovaly. No...takže jsem si před chvílí dělala test a čárečka je krásně sytá, i když ne zcela, jako ta první....to bude asi až v tu neděli...tak snad se nic nesemele....

inza
3. pro 2010

pekne mrazive ranko..
@darkwitch: no ja si sebou vzala vsechny papiry co me dali v praci a oni si tam vybrali co potrebovali ci si to ofotili. Jinak pak jeste jejich nejake formulare, ale ty muzes vyplnit tam ci je maji nekde na netu tak si to muzes doma vyplnit a vytisknout, pak obcanku...jo a pocitej ze pak budes muset jit jeste na zdravotni pojistovnu s papirem od nich ze jsi tam vedena....ja to vse sfoukla za jeden den....
@ajriska: by jsi si mela dojit k dr nebo alespon zavolat do gennetu a rici jim to.....
@ivula21: tak to nevim......tak to ja taky budu muset nejak oddalovat abych taky mohla zacit v tom lednu se stimulkou

Jinak ja dneska navsteva gennetu jdu na UTZ...tak jsem zvedava jestli tam neco bude a pokud ano tak jdeme do dalsiho IUI... 😉

ajriska
3. pro 2010

@inza No ale to bylo takové jak to říct "celoplošné" jak říkají odbornice těhulky, že to je prý normální, že tě může bolet břicho jako na MS....navíc to není pořád, jen chvílema.....

inza
3. pro 2010

@ajriska: stejne bych alespon zavolala a rekla jim to treba neco poradi...

ajriska
3. pro 2010

@inza no a mám volat přes recepci? Nebo nějakému konkrétnímu dr?

inza
3. pro 2010

@ajriska: to netusim, bych asi zkusila recepci rekla jim to a oni ti urcite poradi

nannynka
3. pro 2010

@ajriska Holka, nehraj si na hrdinu a koukej volat do Gennetu. Me to teda jak to popisujes normalni neprijde. Lepsi volat zbytecne nez neco pro.....A tak to i bude cely tehotenstvi 😉 Drz se a at to nic neni.