Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petrita83
9. pro 2010

@inza tak budu držet palce!!!hlavně ať je borelka a imuno v pořádku, nebo aspoň nic vážnýho..já těď budu brát ten Pentomer retard tak uvidíme, co to se mnou udělá 😀 hele je to divný furt jsem se na tu LSK chystala a najednou je to za mnou a nejsem veselejší..ale to asi dělá i to šestinedělí 😖

inza
9. pro 2010

@petrita83: mas 6 nedeli dodrzovat?....hele kdyz se to tak se to a s tim nic neudelas....
@darkwitch: ja na Homolcce mela mezi indikaci a LSK cca 14-15 dni, ale mohla jsem jit uz po tydnu kdy meli volny termin...Dovolala jsi se tam? Ja uz vecer na netu nebyla a rano konik nesel jinak bych napsala drive

darkwitch
9. pro 2010

@inza no ja jsem to cetla az v pul seste a to uz mi prislo blbe volat, no me napadlo zkusit se zeptat jestli me zitra k tomu doktorovi prece jen nepusti, kdyz nemam skoleni, ale urcite nebudu ted moct jit na laporku, budu moct jit az tak za tri mesice, aby me hned nevyrazili, nebo spis jeste pozdeji mam smlouvu na pul roku... me to stve...

michaelama
9. pro 2010

@ivula21 Ahoj ivule, tak super, že na to nejsem sama. Je pravda, že při PGD se musí vytvořit víc vajíček? Já se hrozně bojím té stimulace, že nebudu reagovat nebo, že zase budu reagovat moc....

inza
9. pro 2010

@darkwitch: ja si myslim ze kdyz se s nima domluvis tak by nemel byt problem pokud je sef normalni a myslim si ze kdyz se zitra pokud pujdes zeptas jak dlouho eventuelne vidi po operaci rekonvalescenci ...tak by to slo i v te zkusebce ne......

darkwitch
9. pro 2010

@inza no ted to nejde protoze se musim zaucit a musim chodit na ta skoleni az do vanoc... a sveho sefa vlastne skoro neznam, protoze jsem porad na skoleni... tak je mi blbi se ptat... treba se nam zadari prirozene driv nez pujdu nalaprku, jasne sama tomu neverim, ale neco si rict musim abych to prezila...

petrita83
10. pro 2010

@inza jo jooo dodržovat ☹ a zatim i chápu proč..jinak mám z těch antibiotik trochu exém na rukou a furt bych brečela, i když nevim proč..měl to někdo taky?hele a za jak dlouho si mohla normálně fungovat? spát, chodit atd???mě všechno taak bolí..
@darkwitch - a ty máš novou práci???to je teda taky blbý, že nemůžeš teď chybět..ale jak říkáš třeba je to šance, že to vyjde normálně!!!a ono to nakonec uteče..já si taky myslela, že se nedočkám a teď mám pocit jak to ufrnklo..taky jsem furt měla nějákej plán..výhled že se objeví nové možnosti, teď je po všem a já jsme z toho nějak mimo 😎

ajriska
10. pro 2010

Dobré ráno...
tak je mi dnes nějako divně..v noci jsem zase seděla půl hodiny na wc...ráno taky...no a je mi na zvracení...bolí mě (asi ty vaječníky)
zatím jsem ani nesnídala, jen popíjím čaj...měla bych se učit, ale cejtím se, jako kdyby mě někdo přetáhl něčím přes hlavu....a za týden mám zkoušku ☹

kive76
10. pro 2010

Ahojky, holky tak mi včera moje gynekoložka říkala, když si četla zprávu z gennetu že mám dělohu uterus arcuatus...že je to možná jedna z příčin , proč se mi nedaří otěhotnět....slyšely jste už o tom některá?...já to ted študuju na netu, a někde píšou, že s tím problém není, a někde že jo..že to je děloha v poloze RVF že je lehce zakloněná dozadu k páteři...máte to některá? a co Vám na to říkala doktorka?

lucavka
10. pro 2010

Ahoj holky. Dneska psycho ráno. Tak OSSZ zase perlí. Mám vycházky od 8 do 20 hod. Ráno v 8:15 zvonek. Sem nevstala, páč by se mi zamotala hlava, žaludek a sekla bych sebou. Další zvonek po desátý. Kontrola ze socky. Na dveřích lístek z rána. Sem pánovi říkala, že jsem spala, ale že stejně mám celý den vycházky, protože jsem těhu, ne nemocná. Socku to prý nezajímá. Vycházky sou 4 hodiny denně a doktoři nemají co to psát jinak. Asi si mě budou kontrolovat jak chtěj nebo co. Úžasný ráno ☹.

@ajriska - zvláštní, mě taky včera večer a dneska ráno nebylo dobře. Přišlo mi to jako nízkej tlak. Snad bude všechno dobrý.

@kive76 - tenhle problém má moje mamka i já. Mamka otěhotněla dvakrát přirozeně. Já byla na IVF, ale kvůli jinému problému, ne kvůli tomuhle. 😉

kive76
10. pro 2010

@lucavka díky za odpověd...

petrita83
10. pro 2010

@lucavka ty máš teda věci..já myslela, že když máš vycházky od 8-20...tak tě nekontrolujo, navic jak řikáš nejsi nemocná, ale těhotná..no halvně že na tohle mají čas a bude z toho nějákej průšvih?to máš kvůli nim vstávat v 7 a ještě je pozvat na kafe??? 😉 😝

ajriska
10. pro 2010

@kive76 hele, tohle říkali i mě...ale nevím, vlastně, jak to je

lucavka
10. pro 2010

@petrita83 - no doktorka mě přesvědčovala, že budu úplně v pohodě. Tak nevím ☹ . Ale když mě někdo vzbudí a já musím hned vylítnout z postele tak mám fakt problém... Mám nízkej tlak a těhu nevolnosti a taky bych se z těch schodů mohla pěkně zkutálet... Tak nevím jak to řešit. Pán ten dopis z rána roztrhal, tak snad dobý... V úterý jdu na NT a ve středu na gyndu s výsledky, tak se jí na to asi zeptám... 😔

petrita83
10. pro 2010

@lucavka tak huráá, žádnej průšvih, no je fakt, že ikdyž je někdo marod tak přeci nevstává hned v 8h to by měli chápat..tak budu držet palce na všechny vyšetření, ale zdá se , že se jinak máte všichni dobře? 😀 hurááá

lucavka
10. pro 2010

@petrita83 - no snad z toho nic nebude a ani do budoucna nebudu mít průšvih. Já co mám vycházky od 8 -20 ignoruju ráno zvonek, dokud nejsem úplně probuzená. Nehodlám zbytečně riskovat a kvůli nízkýmu tlaku sebou seknout a ublížit miminku. Po ránu si prostě dávám na všechno načas dokud se mi neudělá dobře 😉 .

inza
10. pro 2010

@petrita83:no ja normalne fungovala tak po tydnu.ja co mela antibiotika na kliSte tak me po nich nic nebylo.jinak jsem volaala pro vysledky na boreliozu tak je ještě nemaj

petrita83
10. pro 2010

@inza a neměli už být včera?a kdy teda budou? na to důležitý vždycky tak čekáme viď?ale určitě to už bude dobrý!po týdnu, tak super..to se dá vydržet.. 😉

mandre
10. pro 2010

@petrita83 tak jsem myslela, že budeš hlásit vše OK, přišla jsem se na tebe kvůli tomu podívat 😕 ...a ono teda nic moc, ale zase tě asi vyčistili od té endometriozy, ne? Slepák, hm....měla si s nim někdy problémy? on to může celé blokovat, spousta holkám, co vyndali slepák, se podařilo otěhotnět....
Já jsem byla dobrá tak po týdnu, ale nemámě těhotnět 3-4 měsíce, takže relaxuju.
@inza Jinak imuno mi vyšlo lepší, jak před rokem...niřší NK a nižší protilátky proti ŠŽ.
@darkwitch já měla od indikace LSK už za týden, ale byla jsem v Gyncentru, jako Petrita.

lucavka
10. pro 2010

@mandre - no mě vyndali slepák na začátku roku. Pak mě poslali do lázní. A IVF mi vyšlo na první pokus. Tak si myslím že to taky tomu pomohlo.

janysek70
10. pro 2010

@lucavka ahojky, pamatuješ ještě na Spolubojovnice 2009? Jukni k nám, stále tě vedeme v tabulce a koukám, že už ty jsi těhulka, mocinky gratuluji a holkám to povím 😵 😵

sipkova1
10. pro 2010

@lucavka A ty jsi měla se slepákem problémy? nebo Ti ho brali kvůli otěhotnění? Já někde četla, že může vadit jakýkoliv zánět v těle: zuby, mandle, kolena atd. Ale přece si nemůže člověk nechat vyndat všechno, vždyť co by mu pak zbylo ☹ ???

lucavka
10. pro 2010

@sipkova1 - já neměla slepák akutní ale chronickej. Bolel mě půl roku a pořád víc a víc. A vzhledem k tomu že jsme plánovali IVF tak šel pryč. Moc se mi to nechtělo hojit, tak mě radši ještě šoupli do Františkovejch lázní. Bylo to tam úplně úžasný a dali mě tam do 100% kondice, takže ta nejlepší příprava pro mimi. Co se týče osmiček - mě vyrostli a nezlobí, tak sem to neřešila. Ale pokud má někdo problémy tak si myslím že je lepší dát je pryč. Vím že někteří zubaři mých kamarádek se s tím nepářou a opravdu hlavně u holek rovnou likvidujou jak to naroste...

petrita83
10. pro 2010

@mandre jéé ahoooj, Tebe jsem tady neviděla pěkně dlouho..jo a vysvětlení je relaaax, tak k tomu se připojuju 😉 ty víš jak mě potěšit, kéž bys měla pravdu!no představ si že mě nikdy netrápil, ale snad den před nástupem mě tam píchalo a já si myslela, že to je vaječník či co a on možná slepák..nakonec jsem asi klikař..o jeden probém míň..no ložiska endometriózy odstranili co viděli..řikali..ale vzhledem k tomu že levá strana je neprůchodná a nemáme sprintery tak prý IVF..je na to čas, spoustu času, určitě dám šanci i přírodě, těch pokusů neni nekonečno, tak že na to půjdu pěkně opatrně..Na tý endimetrióze mě štve , že se to vlastně může celé pořád opakovat..a halvně jak řikáš , čekala jsem že budu hlásit , tak zase nic nenašli 😎

petrita83
10. pro 2010

@sipkova1 - nechám si vyndat i mozek 😀 pak to půjde jako po másle 😉

petrita83
10. pro 2010

@lucavka no tak supeeer..3osmičky už mám pryč, tak tu poslední nechám taky vyrvat, slepák pryč, hurááá, pak už fakt jen ten mozek 😖

sipkova1
10. pro 2010

@petrita83 😀

sipkova1
10. pro 2010

@petrita83 A co říkáš na ty mandle? Ale to je možná spíš otázka pro mandré. HA HA , už blbnu, jdu radši něco dělat.
@lucavka Tak to je dobrý. A měla jsi před IVF i IUI?

lucavka
10. pro 2010

@petrita83 - 😀 . Hele mozek ne, kdo by pak psal s dětma úkoly 😉 . Mi to připomnělo zážitek ze včera. Byla jsem u kamarádky která má tři holčičky. Prostřední je ve asi druhý nebo třetí třídě. Dělala úkoly. Sem usoudila, že češtinu bude muset kontrolovat můj manžel, že česky neumím 😀 . A matika taky nic moc 😨 . Se stydinkám 😅 .

zvalentova
10. pro 2010

ahoj holky, musím se pochlubit.
Ráno jsem měla pohovor u šéfika a byla mi přidělena nová, velká a samostatná kancelář, větší pravomoce a třeba bude i víc korunek. 🙂 🙂