Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

monnn
19. led 2011

@darkwitch no se tedy přiznám-já se učila ještě rusky,pak německy a ajinu znám jen okrajově,si budu muset vzít slovník 😀

darkwitch
19. led 2011

@monnn ja taky koukala do slovniku a to jsem se aj ucila 😉

monnn
19. led 2011

@darkwitch tak to jsi mě trošku potěšila já myslela,že jste si to tak hezky přeložily 😉 můžu se tedy zeptat....nerozumím otázce č.2 pak už to snad chápu dík

darkwitch
19. led 2011

@monnn jak dlouho se snazite

monnn
19. led 2011

@darkwitch dik už jsem si to našla,no nevím co mám napsat na ot. č 7,ale skore mi to stejně nepolepší-mi vyšlo jemn 15 tak to už asi do GENNETU ani nemá cenu chodit né 😠

darkwitch
19. led 2011

@monnn tak to taky nevim, ale ivf zive dite to by ti polepsilo 😉

monnn
19. led 2011

@darkwitch to možná jo,ale asi ne o moc,to vidím ☹
se to tu dnes nějak rozjelo a to tu ani není majcam,že jo kde vlastně je,to pořád pracuje? 😅

darkwitch
19. led 2011

@monnn asi jo, ale uz by toho mohla nechat a vratit se k nam 😀

monnn
19. led 2011

@darkwitch to asi nějak moc "žere"že jo no jo nová práce 😀

monnn
19. led 2011

@petrita83 hele kde jsi se toulala?jsi ta na kolobrndě,že jo?co zoubky-už jsou O.K?jsem byla před včírem u zubní a vzpomněla jsem si na Tebe!ale aspon zde v pohodě!!! 😀

darkwitch
19. led 2011

@monnn ja novou praci taky zeru a preso se snazim vas nezanedbavat 🙂

monnn
19. led 2011

@darkwitch to mooooooc chválííííí 😀 😀

petrita83
20. led 2011

@sipkova1 Achooj sipkovajedničko - že ty si to taky zkoušela pak zatrhávat všechno v různejch variacích 😀 já se zkoušela i omladit, ale to s tím nezahejbalo 😉

petrita83
20. led 2011

@monnn Ahoooj!jo jo kéž by na kolobrndě!!!nějak jsem sem neměla s čím přispět, v práci jsem měla masakr, nějak sem to tam na konci roku zanedbávala..jinak už jsem docela v provozu schopném stavu 😉 ikdyž se mi občas hlásí další osmička - už poslední 😖 .A co je u Tebe nového???

monnn
20. led 2011

@petrita83 já ted přemýšlím co dál 😒 v listopadu jsem byla na IVF dopadlo super,byly //, HCG taky narostlo no a na Vánoce mě už nebylo dobře ale pořád jsem ještě doufala a 4.1 na UZ jsem se dozvěděla cervicales gravidita(uchycení embrya v děložním hrdle)nutno na revizi,tak ted přemýšlím zda jít ještě do jednoho pokusu nebo mám být ráda,že mám doma 7 zlatíčko 😉

pentagras
20. led 2011

@vally11 no já právě taky, měla jsem jít už dřív do Gennetu, jenže mi zjistili CMV, tak lítám po doktorech jak drak a tak to doktor odložil, momentálně CMV mám už za sebou, tak čekám na poslední test a budu se do Gennetu objednávat, a to jsem zvědavá jak to bude, protože nemám ani jeden vejcovod, tak bych měla jít hned na IVF, je mi už skoro 32 a dítě ještě nemám, docela mám strach.

pentagras
20. led 2011

@cibka ahoj, můžu se tě ještě zeptat, jak to pak probíhá, vůbec nic nevím, mám pryč oba vejcovody, tak prý mám jít na IVF rovnou, tak nevím co to všechno obnáší, dík 🙂

petrita83
20. led 2011

@monnn ahaaa, tak to jsem tady zrovna nějak absencovala 😖 to je mi líto..já měla podobnej úspěch/neúspěch..ale určitě bych to nevzdávala..pokud máš doma 7 zlatíčko, tak super!trošičku závidim..ale nejsou dvě zlatíčka lepší?? 😀 tak že teď si ve fázi rozhodování jestli jít do dalšího pokusu? tak uvidíš,ale já myslim že do toho půjdeš 😉 já jsem ve fázi čekání na další pokus 😲 dávám si pěkně na čas 😉

monnn
20. led 2011

@petrita83 no čekám jak dopadnu ve středu na kontrole na gyn, jsem tam měla nějaký hematom,jestli se sám nestřebal budu muset ještě jednou do nem..jinak máš pravdu že dvě zlatíčka jsou lepší-hlavně když to co je doma by chtělo sestřičku 🙂 ,ale nějam mě občas přepadají myšlenky jestli už nemám to štěstí vybrané ☹ ale stejně min. 3měsíce musím počkat,no uvidím co mi řekne na kon. má gyn. a pak se asi objednám do GENNETU a uvidím co mi tam řeknou-to víš už nejsem 20 ani 30 😖

petrita83
20. led 2011

@monnn 😉 na to prď...mně je 27 a nemám doma ani jedno zlatíčko 😲 neni to vždycky o věku...jestli ti neni 100 😀 tak zachovej klid 😎
Na kontrolu držim palečky!a zase víte že to jde, tohle se prostě nechytlo nejlíp 😖 , ale to příští se zavrtá kam má 😉 já čekám na jaro 😀

monnn
20. led 2011

@petrita83 🙂 😉

kive76
20. led 2011

@monnn ahojky, já bejt tebou tak to taky zkusím.znova .....

monnn
20. led 2011

@kive76 taky mě to tak nějak táhne zkusit to ještě na ten 3.pokus,ale taky bojuji se strachem co zas bude a bát se celé těhu ☹

cibka
20. led 2011

@monnn nevzdavej to a jdi ještě 1 držím palečky, mě je 30 a prcka zatím taky nemáme ☹

cibka
20. led 2011

@pentagras pokud pujdeš rovnou na ivf tak ti dr řekne jestli krátky nebo dlouhy protokol většinou se dělá krátky u mě jednou zkusili dlouhy a udělali se mi 3 cysty po injekci takže pokud pujdes na kratky tak od 2 dne mc začnes píchat injekce a asi tak 6 a 9 den by jsi mela jít na kontrolu utz jak rostou foliky ja při 2 ivf byla na kontrole jen 1 a 10 den šla rovnou na opu to záleží jak to roste no opu je odběr vajíček který se dělá v narkoze a pak jen čekáš jak se po oplodnění vyvíjí oni ti každý den volají a řeknou ti kdy bude et to ja asi tak ve zkratce všechno

monnn
20. led 2011

@cibka 😉 mě nejvíc mrzí,mám za sebou 2 IVF s PGD a ani jednou se nezadařilo do mražáčku ☹
jinak dík a Tobě taky držím pěstě,jsem si Tě četla.

cibka
20. led 2011

@monnn děkuju my taky neměli ani jednou mrazáčky to je fakt naprd s těma nanučkama je ještě spon další naděje

sipkova1
20. led 2011

@petrita83 no jo docela jsem si s tím vyhrála 😀

sipkova1
20. led 2011

@pentagras Tys měla CMV (cytomegalovirus) ve výsledcích z krve na imunologii nebo ve stěrech? A můžu se zeptat, jak ses toho zbavila?

pentagras
20. led 2011

@cibka moc dík, snad to nějak dopadne, mám ztoho nějakou depku :(