Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lenkakubickova
17. dub 2011

@pet.s: jasně, že Terinka nebude vadit, aspoň si ji pochováme pro štěstí 😉 😵

darkwitch
17. dub 2011

palladium je dobry napad, snadno se najde a ja mam hned vedle vlak 😀

monnn
17. dub 2011

Ahoj holky,tak se hlásím,jak psala Lenča jdu 28.4 na 7 na krev na IMUNO a mezi 7.30-8.00 do GENNETU je to tak na rychlo,že se z toho nemůžu ani vzpamatovat,ale možná je to tak lepší 😉
@majcam no Marto já neměla strach z Dr. že jsem tam tak dlouho nebyla,dřív bych ani nemohla,neměla jsem výsledky cytologie,ale spíš jsem se bála jak vezme zprávu z naší nemocnice jak jsem byla v lednu ☹ se zachovali hodně blbě já když jsem to zjistila jsem se s tím snažila něco udělat,ale nepodařilo se takže 😒 😒 ,ale Buk. to myslím pochopila 😉
Holky plánujte,plánujte srazík,ale koukejte myslet i na nás z daleka 😀 ,véču nééé mě v noci domů nic nejede a na nádraží přes noc nebudu.....se bojím, no 😅 a miminka si rádi pochováme,holky já v so chovala 5 měsíčního chlapečka-ten byl tak sladkej 🙂 🙂

pet.s
17. dub 2011

No výborně tak palladium schváleno. Já bych navrhovala, tak 14 hod. Ale já se ráda podřídím. Můžu dopoledne i odpoledne. Všední den je lepší,ale víkend bych si udělala výlet.-)))Tak kdo souhlasí s odpolednem?
Leni kaváren tam je "hafíčko".-)))
Takže píši účast Pet.S, Anlel, Lenkakubickova, darkwitch, monn,kdo další?

monnn
17. dub 2011

@pet.s jo a kde to je?Palladium 😅 Léna mě už zná,znám kde co/vlastně jen pěšky cestu z Hlaváku nebo z Florence do Gennetu/ 😀 😀 ,ale snad když hezky poprosím mě někdo někde vyzvedne,nebo aspon napíše přesnou trasu třeba metrem 😕

pet.s
17. dub 2011

monn nevím jestli ti to je co platné,ale je to kousíček od Masarykova nádraží. je to naproti Kotvě. veliké obchodní centrum, to najdeš.-))))

monnn
17. dub 2011

@pet.s jo,tak Kotvu znám a to velké centrum naproti - to náhodou znám taky 😀 😀 😀
Dobrou holky!!!!!
jo a mám v tom dlouhým příspěvku chybu,ten chlapeček co jsem si ho v so chovala nemá 5 mě,ale 5 týdnů,trošku malej rozdíl,že jo 😀 😝

pet.s
17. dub 2011

@monnn nooo zas tak velký rozdíl to není...oni jsou sladcí tak do 6 let.-)))))))

kive76
18. dub 2011

@darkwitch ahojky mě už se taky včera zas vrátil kašel...to co jsem měla před měsícem...

kive76
18. dub 2011

čtu o srazíku ...taky bych se přidala 🙂

vally11
18. dub 2011

Ahoj holky,
jdu vás jenom pozdravit, než pojedu.
Jinak na sazík bych také ráda přišla. ...z Prahy nejsem, tak tak je mi úplně jedno, v jaké části Pha by byl.
A miminka nám určitě navadí. 🙂

zvalentova
18. dub 2011

tak pojďme stanovit nějaké přibližné datum a hodinu.co třeba čtvrtek 19.5.? Nebo dřív?

inza
18. dub 2011

Ja pokud budu v PRG tak taky hlasim ucast. Me se hodi spise vsedni dny a je jedno zda dopo ci odpo. Vikendy jsou ted pro me mrtvy...porad jsem nekde pryc.....Misto me je taky jedno

jinak pekny dnesni den
@monnn: teda ty nabiras pekny fofr....... 😀

inza
18. dub 2011

@vally11: tak at to vse dobre dopadne a ndeska se tam neunudis... 😀

anlek
18. dub 2011

Za me se nehodi uterky a ctvrtky odpoledne. A tyden 9.-13. jsme pryc.

zvalentova
18. dub 2011

takže se předběžně shodneme středa odpoledne? Kolem páté, půl šesté?

raducha
18. dub 2011

@zvalentova ráda se objevim. na jakém místě by to bylo jsem z prahy a to krátce.přinejhoršim se stratim. 😉 jo a mimčo mi taky nevadí. aspon si ho podachmám.

anlek
18. dub 2011

Jeste me napada, nejdal to ma Monn, co udelat srazik ten den, co ona bude v Praze? Podle me tezko pojede jen tak do Prahy na otocku.

zvalentova
18. dub 2011

@anlek jasné, počkáme až se tu objeví 😎

cibka
18. dub 2011

ahojky, me se to ve všední den moc nehodí delám na smeny ☹ ale to neva dejte sem datum a bud budu moc nebo ne

lenkakubickova
18. dub 2011

Ahooooj holky 🙂 Mám obrovskou radost, dnešní kontrola byla velmi úspěšná 😵 Mám cca 22 folíků, Dr. to ani všechno nepočítala 😅 A ve Čt jdu na OPU 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Už se nemůžu dočkat 😀 😀

SRAZ: jak píše Pet.s klidně bych souhlasila se 14:00 hod. na takové odpolední kafíčko, nebo dortíček 😉 😀 Ale pokud někdo potřebujete kvůli práci později, není problém, dejte vědět. Napadl mě termín, jak píše Anlek toho 28.4, když už bude Monča v Praze, protože to sem má daleko. Co vy na to?

lenkakubickova
18. dub 2011

@anlek : Leni, to mě právě napadlo taky, že by se to dalo spojit, jen jestli se jí bude po té hysterce chtít? Pak nám dá vědět 🙂

kive76
18. dub 2011

@lenkakubickova no to jich teda máš dost 🙂

lenkakubickova
18. dub 2011

@kive76 : Díky 🙂 Já jich i posledně měla 19, ale nakonec z toho bylo 9 oplodněných a do dvou dnů nám zbyly 3 a z toho jedno kvalitnější, takže jsem ani neměli prodlouženou kultivaci a mražení ☹ Jen doufám, že teď bude aspoň na nějaké mrazáčky, že jich bude víc oplodněných a chtěli bychom tu PK ! 😵 😵

raducha
18. dub 2011

@lenkakubickova ahoj kočko prosím jak je to s tím mražením. to se zmrazí co nejvíce kvalitně oplodněných vajíček a první platba je čtyři tisíce korun za všechny a pak tisícovka na rok? nám to taky nabídli tak se chci ujistit. děkuji 😨

lenkakubickova
18. dub 2011

@raducha: ahoj 🙂 Já upřímně vím prd, zatím jsem se na to neptala, říkala jsem si, že ještě nemám vajucha odebrané, tak nebudu plašit dopředu 😅 😀 . Ale co jsem se někde dočetla, tak zmražení stojí 3.000 a pak za každý rok poplatek 1.000. Předpokládám, že by určitě zmrazili jen ty kvalitní embryjka, jinak by to podle mě bylo asi nesmyslné, nevím 😕 Je to škoda, že za vše platíme,,,ale asi bych to mražení uvítala, kdyby to teď nevyšlo, tak ať si nevyplácáme poslední pokus, ale šla bych vlastně jen na ET 🙂 ...a jak ty to teď máš beru? Čekáš na MS?

lenkakubickova
18. dub 2011

@raducha : tady to mají i v ceníku, že jsou to 3000 za zmražení a 1000 za rok 🙂
http://www.gennet.cz/sqlcache/cenik-142011.pdf

cibka
18. dub 2011

@lenkakubickova teda to je vajuch to by bylo aby nezbylo ješte do mrazáčku my taky mrazačky nikdy nemeli

inza
18. dub 2011

ja toho 28. nejsem na 95 % v PRG takze na srazik nemuzu...☹...
@lenkakubickova: ty jsi teda ale pekny "nosnice" 😀 😀 😀. Tak to mas fajn OPU ve ct...koho budes mit na sala?

lenkakubickova
18. dub 2011

@cibka: to vis, holka, mam radost ze jich je tolik, ale...jestli z toho taky neco bude 😅 ...uvidime 🙂

zvalentova
18. dub 2011

@lenkakubickova určitě, a pak zamrazit a bude 😉