Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lenkakubickova
3. kvě 2011

@monnn to je přeci jasný 🙂

monivo
3. kvě 2011

ahoj holky, ráda bych se vás zeptala, zda nemáte některá zkušenost s tím, když se jde do Gennetu podruhé, po delší době. Zatím máme času dost, ale jen tak pro zajímavost bych ráda věděla, jak to probíhá, když jdete do Gennetu pro druhé mimi. Máme 11 mrazáčků. Problém byl tenkrát u manžela, předpokládám, že přetrvává, vzhledem k tomu, že se doteď nečekaně nestalo nic 😅 Jde mi spíš o to, jestli nás znovu budou honit po vyšetřeních - genetika, imuno, hormonální profil. Je mi jasný, že mě snad naštěstí minou injekce. Ale berou se nějaké prášky na sliznici, že? Jaké jsou teď vlastně objednací lhůty? Tenkrát jsme na první pohovor čekali víc jak 2 měsíce. díky za odpověď 🙂
@lenkakubickova Leni, za pár měsíců se do diskuze opět možná přidám, ale to ty tu už zase nebudeš 😉
@anlek Jéé, jak já Ti závidím, že tohle už nemusíš řešit 😅

cibka
3. kvě 2011

@lenkakubickova ja nemužu na srazík budu mít odpolední ☹

raducha
3. kvě 2011

já to mám blbý že mám vycházky od12 hod do 16 hod. pokusím ukecat doktorku o delší.

anlek
3. kvě 2011

@monivo Ja byla objednana asi za 7 tydnu. Ale chtela jsem k Vykysale, ktera tam neni denne. Pri objednani jsem rekla, ze nespecham, jen chci opet chodit k ni. Mozna u jineho dr. by bylo cekani kratsi. Take mame jeste mrazacky, ale i tak po me chteli HP, odber krve na pohlavne prenosne choroby, moc na chlamydie. U manzela spermiogram (to fakt nechapu ...), krev, moc jako u me. Jo a jeste u me 3D (nebo 4D) UTZ ve stejnem terminu jako HP. To je nejaka novinka, to driv nechteli. No a nez uplynula ta objednaci doba, tak jsem jim tam volala, ze asi nebude asi potreba jejich asistence. 😀

lenkakubickova
4. kvě 2011

@monivo díky Mončo a tobě držím palečky s druhým mimískem 😉 😵 😵 ...jak píše Anlek, sice jsme nechtěli druhé mimi,ale druhé IVF a oni mi řekli, že jakmile tam jdu po roce, tak musíme mít vše komplet znovu ☹ Kromě genetiky a imuna 😝
@raducha já mám vycházky jako ty, takže to jedině spáchat kolem oběda, aspoň na chviličku...

lenkakubickova
4. kvě 2011

@cibka to je škoda ☹ Ani kdyby to třeba bylo kolem 11-12:00 hodiny na oběd ?

kive76
4. kvě 2011

ahojky, já určitě né...pracuji...

cibka
4. kvě 2011

@lenkakubickova když já nejsem z prahy měla bych honicku tak se domluvíme třeba i na jiný termín 😉

lenkakubickova
4. kvě 2011

@cibka o.k. tak uvidíme, jestli se tu někdo dohodneme a dyžtak to vymyslíme na jindy, uděláme novou tabulku a uvidíme 😉 🙂 🙂

lenkakubickova
4. kvě 2011

@kive76 ahoj, dyžtak navrhneme jiný termín

anlek
4. kvě 2011

Jiny termin by se mi libil. 😀 Protoze pristi tyden tu nejsem a jen bych na vas musela myslet. 😅

lenkakubickova
4. kvě 2011

uvidime, co jeste teda napisou holky 🙂 ....dyztak udelame novou tabulku 😉

vally11
4. kvě 2011

Ahoj holky, já byla v Praze včera a jedu zase 18. Asi bude dost těžky najít společný termín (pracující, těhulky s vycházkama, mimo Pražské, atd...) Ale třeba něco vymyslíme 😉
@lenkakubickova jinak čárka pěkně sílí, super 🙂

lenkakubickova
4. kvě 2011

@vally11 děkuju, jojo, sílí 😵 ....já bych měla jít 18. na utz. tak bych nemusela hlídat vycházky 😉

holky, tak co zkusit termín na sraz 18.5.???

inza
4. kvě 2011

pekne rano. Ja mam taky trosku problem se srazikem. Budu muset totiz do LB na pohovor a pak tam zustavam

vally11
4. kvě 2011

@lenkakubickova třeba ti je už v pondělí změní na neomezené 😉 , za mě 18. 5. ano 🙂
@inza tak ať Ti pohovor dopadne na JEDNIČKU 🙂

lenkakubickova
4. kvě 2011

@inza držím palce na pohovor, vymyslíme nový termín 😉 Ono to nebude na sraz jendoduchý 😀
@vally11 taky mě to napadlo, zkusit to změnit už v pondělí 😅 😅

pentagras
4. kvě 2011

@lenkakubickova Ahojky, no já určitě nemůžu, jsem v práci celý týden na noční, tak mám smůlu, no tak třeba někdy příště 🙂

lenkakubickova
4. kvě 2011

@pentagras Díky za info 🙂

inza
4. kvě 2011

@vally11: diky, nejhorsi je ze budu nekde muset vyhrabat nejake me prace atd...no jeste ze to je za tyden
@lenkakubickova: no nebudet to jednoduche, ale urcite se neco najde

cibka
4. kvě 2011

18.5. nemužu makam ☹

darkwitch
4. kvě 2011

ja 18 na chvilku budu moct 🙂 a muzu i toho 11.5. proste jak se vam to hodi (alespon vetsinou si to muzu zaridit) ale az tak v pul ctvrte a palladium je super napad... aspon to budu mit kousek na vlak 😉

lenkakubickova
4. kvě 2011

@darkwitch tak uvidíme,kdo ještě písne, protože to vypadá, že zatím můžu jen já ...tak by to nemělo cenu ☹

darkwitch
4. kvě 2011

@lenkakubickova jasne uvidime... vsak ono se nakonec nejak slezem 😉

raducha
4. kvě 2011

ahoj holky jsem v šoku.dnes jsem dostala ms a zároven vyfasovala injekce menopur a sama ředit a sama píchat. nevim jestli dřív zkolabuju já nebo přítel. dostal odemě za úkol mi to píchat. devátého na ultrazvuk a aby toho nebylo málo tak mi přibude další injekce cetrotide. ☹ 😒 😖 😢 😅

raducha
4. kvě 2011

@lenkakubickova já půjdu na chvilku s tebou jestli to se mnou po injekcích nesekne.

lenkakubickova
4. kvě 2011

@raducha Neboooooj, to zvládnete!!! Je to cesta za miminkem, a proto mi ženský zvládneme všechno!!!! 😉 🙂 Drž se holka!!!! 🙂 🙂 A super, že už jsi začala stimulku, teď už to půjde samo a uteče to 😉

lenkakubickova
4. kvě 2011

@raducha : jak to tu tak vypadalo, že nikdo nejde, tak už jsem si něco naplánovala ☹ Ale kdyby jsi šla na utz toho devátého, tak můžem ten den zajít na chlebíčkek i s inzou, s tou se tam v 8:30 setkáme a klidně na tebe počkám nebo počkáme 😉

raducha
4. kvě 2011

@lenkakubickova tak to beru na ultrazvuku mám být v 9:45