Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

kive76
21. čer 2011

@aknel1976 díky za držení palce..🙂

aknel1976
21. čer 2011

@kive76 nemáš zač, držíme i u rukou i u nohou a to jich je teda sakra dost!!!! 😀 😀

cibka
21. čer 2011

@kive76 ahojky a jak bylo určitě skvěle
@aknel1976 prave začínám špinit myslim že se rozjede mrcha ale mam jeste 9 dní čas nevim co se zase deje včera večer me bolele podbř´íšek jako bych to měla dostat a dneska se to asi rozjíždí

aknel1976
21. čer 2011

@cibka já tohle špinění a bolesti v podbřišku měla pokaždé při zahnizďování, cca týden před termínem MS a cca 5-7 dní po ovulaci, tak musíme doufat 😉
@kive76 a kde, že jste byli na té dovče? A užívali jste si?

kive76
21. čer 2011

jo suprově..teploučko...moře nejdřív trošku studené, ale pak teplé...hodně jídla ...all inclusive..takže jsme se cpaly...ale naštěstí za ten týden jen půl kilčo nahoře...🙂 hodně jsme chodili po okolí..po poloostrově v blízkosti Puly, do města Puly...i místním vlakem jsme popojeli..

kive76
21. čer 2011

@aknel1976 Chorvatsko...4 km od Puly... hotel Park Pula..

aknel1976
21. čer 2011

@kive76 no tak to jste si to užili fakt parádně 🙂 🙂 Hned bych někam jela!!! 😀 ...a to kilíčko hnedla shodíš 😉

kive76
21. čer 2011

půl kilíčko 🙂 jo to půjde hned...i když dneska teda asi né...máme večírek od práce na parníku ...takže nějakej ten míchanej drinčík určitě bude 🙂

vally11
21. čer 2011

Ahoj holky, tak jsem našla na těhu testu vytoužené // čárečky, ale strašně se bojím, aby to vše dopadlo, takže jsem akorát vynervovaná a bojím se, abych to nezakřikla.

cibka
21. čer 2011

@vally11 paráda velká gratulace

cibka
21. čer 2011

@aknel1976 jo kéž bys měla pravdu ale pekne me to vyděsilo a jak dlouho si špinila
@kive76 neboj to máš hned dole

maarina
21. čer 2011

My jdem na konzulku teprve podruhe a uz by sme tam meli mit vysledky vsech odberu a probrat postup. Chodime k mudr jarosove.Je to prijemna a ochotna dr. Holky a jak to chodi v caru s papirama? Myslim s pojistovnou a jeste musime dat nejaky souhlas s partnerem , ze chcem podstoupit ivf.? tak mi kdyztak prosim poreferujte

aknel1976
21. čer 2011

@vally11 velkáááááá gartulace!!!!! A nemaluj čerty na zeď!!!!! 🙂 Já ten strach znám moc dobře, ale když už se povedlo, tak se tě prcek nepustí 😉 😀 😀 Opatruj se, teď je to důležitý!!!

@cibka mě až bodalo v podbřišku 1-2 dny a to jsem i špinila, pak nic 🙂 Držííííííme pěstičky 😵 😵 😵

aknel1976
21. čer 2011

@maarina já u ní byla jednou na kontrole s prckama a byla moooc příjemná 🙂 Všechny papíry vám v podstatě dá podepsat Dr. nebo sestřičky v sesterně, neboj, to není žádné lítání 😉 A na pojišťovnu v podstatě žádá taky Dr. a pak vám jen řekne, zda je to schváleno. Nám to schválálili cca za týden 🙂

veverka.dada
21. čer 2011

@maarina můžu se zeptat? Dr. Jarošová-není to taková drobnější blondýna s vlasama asi po ramena? 😵

veverka.dada
21. čer 2011

@cibka ahoj, to špinění rozhodně ještě nemusí znamenat ms...naopak...může to být nidace 😉 takže zkus najít nějakou činnost, která tě aspoň trochu zabaví a donutí aspoň chvilku o tom nepřemýšlet...držím palce 😵

zvalentova
21. čer 2011

ahoj holky, podávám ze včerejšího Gennetu.
S Bukvovou jsme se domluvili dlouhém protokolu s ICSI. Ale nabízejí (je to drahé, tak proto 🙂) mi ještě metodu PICSI, že zaručí výběr těch nejvhodnějších, nejen největších.
Jenže nevím, je to pro nás moc drahé a bez minimální záruky, že alespoň jedno klapne.

darkwitch
21. čer 2011

@vally11 potichounku gratuluju 😵

a vic nedocitam 😀 nejak nestiham

maarina
21. čer 2011

@veverka.dada jo tak popis sedi a je mlada a ma fajn pristup, ze z nas spadla ta nervozita co nas ceka......
@aknel1976 leno dekuju za informace... ty vis zkratka vsechno 😀

aknel1976
21. čer 2011

@zvalentova je to těžký, že je to o penězích, ale možná bych do toho šla...taky máme prd peníze, ale pro děti bych to nějak udělala a zkusila to. V klidu to proberte a myslím, že by to za pokus stálo 😉 A jak teď budete pokračovat dál? Čekáš na MS a šup do toho, nebo vás ještě čekají nějaká vyšetření?
@maarina vím prd 😀 Ale tohle jsou běžné věci 😉

veverka.dada
21. čer 2011

@maarina jj...je to taková správná ženská s milým přístupem 😵 takže se zkusím protlačit k paní primářce Brandejský nebo k Jarošový 😵

sedmitecka
21. čer 2011

dobrý večer všem, holky můžu se zeptat? dneska mě holky na jiné diskusi zblbly, že prý cetrotide se má píchat až od určité velikosti folíků, takže až po ultrazvukové kontrole, tak zase už vymýšlím nesmysly a spekulace ...já ho prostě měla začít píchat 5. den stimulky a hotovo.....???

cibka
21. čer 2011

@veverka.dada jo jo díky budu se snažit ale myslím že dorazí ms je to takový predboj je to to klasický hnědý špinění před ms

anlek
21. čer 2011

@sedmitecka Myslim, ze ti to jinde na diskuzi rekly dobre. Zkus si zavolat do Gennetu, jesti nekde nenastala chyba.

maarina
21. čer 2011

@veverka.dada a ty uz si k ni chodila , ze ji znas? nekdo tady psal, ze snad ordinuje i u apolinare a tady ma snad jen castecny uvazek... co mas uz za sebou jestli se muzu zeptat..

maarina
21. čer 2011

@cibka to jsou nervy vid ale dokud se ms nerozjede tak tu jeste sance je .... drzim palce 🙂

pentagras
21. čer 2011

@vally11 Ahoj kočko, jsem tu po dlouhé době a čtu bezva zprávičky, držím palce, všechny 😉

pentagras
21. čer 2011

@aknel1976 ahojky Leni 🙂, jak to vypadá s neschopenkou, napíšou ji v gen nebo musí tvůj gynekolog??
Tak nám už to brzy začne, už se nemůžem dočkat 🙂

pentagras
21. čer 2011

Ahojky holky, zdravím všechny, dlouho jsem tu nebyla protože u nás se nic zajímavého nedělo, vlastně vůbec nic, nyní čekám na ms a šup na utz do gen a dálší cyklus už IVF, tak se nemůžu dočkat 😉 Nestíhám číst, tak doufám že všechny těhotnéééé 🙂))))

aknel1976
22. čer 2011

@pentagras Ahoj 🙂 Držím vám moc palce, ať se zadaří!! 😉 Neschopenku ti píše Gennet a když tě předává tvému gynekologovi, tak jde neschopenka s tebou.