Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

kive76
18. črc 2011

takže 27.července mám přijít na ultrazvuk..

cibka
18. črc 2011

@kive76 tak to je zachvilku 😉

cibka
18. črc 2011

@maarina záleží zda máš prodlouženou kultivaci nebo ne zaleží zda jí chceš a zda to embryjka vydrží mě je jednou vkládali po 48 hodinách a po druhý po 5 dnech. záleží jak se vyvýjí nedá se to přesne určit
snad jsem ti trocku pomohla

kive76
18. črc 2011

@cibka přesně tak...zase udělá ultrazvuk a uvidíme jestli se půjde do dalšího IUička..ale jelikož v tu středu to bude jedenáctej den...tak nevím jestli pak bude ten další den IUičko..protože to se tak nějak dělá 11 nebo 12. den...takže to spíš vidím až na ten další měsíc

kive76
18. črc 2011

@pentagras od toho 25.7.už tam Brandejská bude, já k ním jdu 27.7...

maarina
18. črc 2011

@cibka dekuju ti.. ja mam zitra opu tak se uvidi jak to bude dal...
🙂

pet.s
18. črc 2011

@maarina několikrát 3 den a jednou 4 den a jednou 5 den..-))dle toho jak se embrya vyvíjí.-)

pet.s
18. črc 2011

holky tak nakukuji kdo je další těhule?.-)))))))))))))
jak jde snažení-?

maarina
18. črc 2011

@pet.s fiiha tak ty uz toho mas teda hoodne za sebou 😉 ale koukam , ze se nakonec zadarilo 🙂 tak at ti holcicka pekne roste 🙂 ty si taky chodila do gennetu?

pet.s
18. črc 2011

@maarina ano k langerové..my původně začínali v Iscare, tam byla Langerová.Ona pak šla do Gennetu a my šli za ní.Měla jsem v ní velkou důvěru. No a nakonec se povedlo.-)))Naše vysněná prdelka sladce spinká v postýlce.-))).-))

pentagras
19. črc 2011

Ahoj holky, já už ty noční směny nějak nedávám, docela se kupodivu začínám i na tu neschopenku tešit, jsem přetažená jak prase a měla bych být veselá že už se to blíží ale mám stres, bratra jsem v neděli vezla do nemocnice a zjistili mu zánět mozkových blan, proč se pořád musí něco oškilivého dít, tak vůbec nějak nemám ani čas myslet na gennet, je to síla 😒 😒

kive76
19. črc 2011

ahojky holky...berou Vaši mužové též nějaký vitamínky...když se Vám nedaří otěhotnět ? mi teda nic, protože přítel prý má spermijky v pořádku

pentagras
19. črc 2011

@kive76 vím že tenkrát nám řekli -- nepít kafe, nekouřit pokud kouříte a hlavně klid!!! Že pokud jste zdraví oba tak ta psychika může za 80 procent neuspěchu a vitamíny žádný, pokud má spermie ok tak není důvod 🙂

zvalentova
19. črc 2011

ahoj holky, tak mám za sebou včerejší aplikaci Zodalexu nebo jak se ten hnus jmenuje.
Injekce to byla jako prase, ale aplikace naprosto v pohodě. Horší je to dneska. Od rána se mi motá hlava, píchá mě v podbřišku a špiním jako ještě nikdy. 😠

pentagras
19. črc 2011

@zvalentova ahojky, to aplikuješ před IVF nebo na co jdeš??

zvalentova
19. črc 2011

@pentagras jj, mám dlouhý protokol před 2. IVF

pentagras
19. črc 2011

@zvalentova no tak to neznám, to si pícháš ty injekce dlouho?? To je uplně nějak jinak ještě před cyklem??

zvalentova
19. črc 2011

@pentagras ee, včera to byla jediná aplikace cca 21DC a kontrola na UTZ až za 14 dní. Nevydržela jsem to a volala do Gennetu. Sestra sice taktně řekla že to nemusí nic znamenat, ale že to není běžný proces a odpoledne mi zavolá někdo s lékařů.

pentagras
19. črc 2011

@zvalentova aha, no tak at ti to dobře dopadne,to dej vedět co oni na to, já se vtom dlouhým vůbec nevyznám, já čekám na ms a pak krátkej protokol, tak se uvidí 🙂

zvalentova
19. črc 2011

@pentagras no tak to sice není podle představ, ale není to nic mimořádného. Vím, že nic nevím 😀 Jo a volala mi MUDr. Jarošová.

cibka
19. črc 2011

@pet.s ahojky zatím nic moc a jak se daří vám
@zvalentova ty uz jdes do druhýho ivf to to letí, byla jsem u jarosový jednou a byla moc mila dokonce nas poslala na genetiku jinak výsledky nám dopadli dobře
@kive76 ja chodím na utz 12 - 12 den normalne vetšinou jdu na iui 15 - 15 den takže je mozné ze to stihnes

kive76
19. črc 2011

@cibka aha, tak to jo.

cibka
19. črc 2011

@kive76 melo tam být 11 - 12 😀 á na iui 14 - 15

darkwitch
19. črc 2011

@zvalentova nedes me, me taky hrozi dlouhym protokolem, ale jeste uvidim... k langerove jdu 29.7. a budu 20DC tak jsem zvedava jestli hned odejdu s injekci...

kive76
19. črc 2011

@darkwitch můžeš mi ještě vysvětlit co to je dlouhý a krátký protokol?

darkwitch
19. črc 2011

@kive76 každý začíná jinak, dlouhý kolem 20DC předchozího cyklu a krátký 2DC, u toho dlouhého se buď píchá nějaká jedna injekce, nebo se stříká do nosu, alespoň co jsem tak vypozorovala a pak se normálně píchá jako při krátkém protokolu... ale dlouhý jsem ještě neměla tak nevím jestli si to nepamatuju špatně

maarina
19. črc 2011

ahoj holky , tak mam dnes po opu a ted jsem vylezla z postele.... sem cely den jak prastena pytlem po hlave 😒 to pocasi k tomu moc neprida ale jinak vse v pohode.... a ted dej se vule bozi 🙂

cibka
19. črc 2011

@maarina a kolik máte vajuch?

cibka
19. črc 2011

@darkwitch ja mela jednou dlouhy ale museli ho přerušit ta injekce místo toho aby vše utlumila udělala opačný efekt a vše rozbouřila takže jsem musela čekat až se to zjlidní měla jsem všechno větší celý vnitřek

darkwitch
19. črc 2011

@cibka to si me moc neuklidnila, ale ja stejne nevim jaky protokol budu mit, se rozhodne az tesne pred...