Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

pentagras
31. srp 2011

@zvalentova jsem pořád v nemocnici a co ty???

zvalentova
31. srp 2011

@pentagras jsem doma, už je to lepší. Břicho nemám jako slonice, ale jen malé prase 😀

Včera jsem byla na čumendu v práci a ještě stihla udělat kámošce nehty, takže to vypadá na návrat do normálního života 🙂

zvalentova
31. srp 2011

takže žhavá zpráva z dnešního dne HCG mám 1479!!! Jupíííííííííííííí 🙂 🙂

pentagras
31. srp 2011

aktualizace tabulky

snažilky
cibka - čeká na ms, 19 az 21 den utz a pak 3 ivf původní plán byl srpen
kive76 - testík negativní, přecházíme do Motola..první konzultace 7.října
darkwitch - 2IVF, krátký protokol, 19.8. OPU
sedmitecka - září laparoskopie, 3.IVF listopad/prosinec????
rychetkami: zřejmě 1. IVF přelom srpna a září
zabka77 - 3IVF dlouhý protokol, přelom říjen-listopad
malina2 - 1IVF plán říjen
evcas- 1IVF plán říjen

čekatelky na TT
zvalentova: 2 IVF, dlouhý protokol, OPU z 20 vajíček 7 oplozených, ET 15.8 2 embr

těhulky
pentagras - 2 IVF - OPU 8.8, 12.8- 8 embryjek,13.8 -ET 1 embryjko a 1 je sněhuláček, 24.8 //,26.8. HCG 810

pentagras
31. srp 2011

@zvalentova tak gratuluju, koukej se aktualizovat tabulce a s čekatelek přepsat do těhulek 🙂

zvalentova
31. srp 2011

@pentagras už to píšu 🙂

snažilky
cibka - čeká na ms, 19 az 21 den utz a pak 3 ivf původní plán byl srpen
kive76 - testík negativní, přecházíme do Motola..první konzultace 7.října
darkwitch - 2IVF, krátký protokol, 19.8. OPU
sedmitecka - září laparoskopie, 3.IVF listopad/prosinec????
rychetkami: zřejmě 1. IVF přelom srpna a září
zabka77 - 3IVF dlouhý protokol, přelom říjen-listopad
malina2 - 1IVF plán říjen
evcas- 1IVF plán říjen

těhulky
pentagras - 2 IVF - OPU 8.8, 12.8- 8 embryjek,13.8 -ET 1 embryjko a 1 je sněhuláček, 24.8 //,26.8. HCG 810
zvalentova: 2 IVF, dlouhý protokol, OPU z 20 vajíček 7 oplozených, ET 15.8 2 embr , HCG z 30.8. 1479

kive76
31. srp 2011

těhulkám blahopřeji...a snažilkám držím palečky

monivo
31. srp 2011

@pentagras a kde ležíš?

pentagras
31. srp 2011

Jinaka venku hezký počasí, doufám že až mě pustějí, tak ještě bude 🙂

monivo
31. srp 2011

@pentagras je tam opravdu hezky, příjemně teploučko. A za jak dlouho si myslíš, že tě pustí? Já jen kvůli tomu počasí 😀

cibka
31. srp 2011

snažilky
cibka - 6.9. kontrolní utz před 3. ivf
kive76 - testík negativní, přecházíme do Motola..první konzultace 7.října
darkwitch - 2IVF, krátký protokol, 19.8. OPU
sedmitecka - září laparoskopie, 3.IVF listopad/prosinec????
rychetkami: zřejmě 1. IVF přelom srpna a září
zabka77 - 3IVF dlouhý protokol, přelom říjen-listopad
malina2 - 1IVF plán říjen
evcas- 1IVF plán říjen

těhulky
pentagras - 2 IVF - OPU 8.8, 12.8- 8 embryjek,13.8 -ET 1 embryjko a 1 je sněhuláček, 24.8 //,26.8. HCG 810
zvalentova: 2 IVF, dlouhý protokol, OPU z 20 vajíček 7 oplozených, ET 15.8 2 embr , HCG z 30.8. 1479

cibka
31. srp 2011

@zvalentova to je nádhera jen tak dál 😉

monnn
31. srp 2011

@pentagras @zvalentova holky to je super,jen tak dál 😵 😵 😵

petaloudi
31. srp 2011

Ahoj holky, po dlouhé době také přispívám.
@pentagras @zvalentova moc gratuluji a přeji, aby ohss byla ta jedinná nepříjemnost v nadcházejícím těhotenství a mateřství 🙂
@anlek snad bude vše brzy v pořádku... a taky se prďolka umoudří a otočí. Chtěla jsi rodit doma? Pokud si dobře vzpomínám, tak Robin se doma narodil, že?
@aknel1976 jůů, tak páreček, to je paráda. Mimochodem, neuvěřitelný, jak ty týdny naskakují
@darkwitch je mi líto, jak dopadlo 2. ivf ☹ o tom ivm je teď článek v Bettynce, ale nic moc závratného a nového jsem se teda nedozvěděla.
@majcam tak zase vzhůru do boje jo? Moc držím palce ať se svezeš na té těhulkovské vlně, co tu teď je 😉

A všem ostatním samozřejmě také držím palce, ať se brzy zadaří.

Tady můžete mrknout na to naše zvíře. Hrozný, jak rychle roste 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=DPdIZL4Dq7A
aknel1976
31. srp 2011

@zvalentova holka, ty máš nádherné HCG, skoro jako já 😀 Tak jsem zvědavá, jestli z toho budou dvojčátka 😵 😵
@petaloudi díky, je to pro mě naprostý zázrak a nááádhera 🙂 ...teeeeeda, malá je úúúžasná 😵 😵 😵 A roste parádně, je to kus ženský 😉

Ostatním vám moooooc držím palce, ať se brzy přídáte k těhulkám, když už se to tady tak krásně rozjelo 🙂 🙂

zvalentova
1. zář 2011

@aknel1976 to je supr, zítra jdu na UTZ a doufám, že už tam něco vykouká, jsem napnutá jak kšandy 😀 😀

anlek
1. zář 2011

Super, jak se to tu rozjizdi. Moc drzim palce.

Jinak ja jsem simulant. 😀 Od vcerejska jsem doma. Nepodarilo se jim najit, kde byl zanet. Uz je mi dobre, ale stejne musim ATB dobrat, protoze jsem se zacala po nich lepsit.

@petaloudi Pokud se tahle epizoda uzavre, ze jsem i nadale bezproblemove tehotna, tak planuju, ze i druhe se narodi doma.

@monivo Obdivuju, ze jsi zvladla lezet na Bulovce dele nez par dnu ... Me uz vcera tak bolely zada z te jejich postele ... Stacila jedna noc doma a jsem srovnana ...

monivo
1. zář 2011

@anlek taky to bylo hrozný. Ještě k tomu to bylo v srpnu, takže docela teplo. A jelikož to bylo na gyndě, tak na každý matraci je igelit a pak prostěradlo a děsně se to pod zádama potilo. Mají tam ty starý postele, takže když si to chceš napolohovat, tak je to o život 😀

anlek
1. zář 2011

@monivo No tam presne jsem byla. 😀 Pogumovane matrace, prosteradlo, igelit a prosteradlo ... Nastesti pocasi jsem uz vyfasla docela slusne ... Jsem se bala, ze se me zeptaji, zda me stale boli zada, kdybych jim pravdive odpovedela, ze jo ... tak budou zas zkoumat ledviny. 😀 Ale ono to bylo z postele ...

zvalentova
1. zář 2011

Mám dotaz na zkušené matky a skoro matky 🙂

Jak je to s jídelníčkem? Nikde jsem nenašla adekvátní informace, kromě tradičních - vynechat plísňové sýry, kofeinové nápoje, syrová masa...
Ale přijde mi neúplné info, na to stačí zdravý rozum. Známá mě na jednu stranu vyděsila tím, že bych kvůli listerii neměla ani doma udělaný šopák, ale ona sama jedla mexická jídla celé těhotenství.
Jsme zvyklí doma jít skoro všechno, vč. vajec, majonéz, uzenin i pálivých jídel.

Děkuji za odpověď.

monivo
1. zář 2011

@zvalentova já bych to zase tak nehrotila. Nevím, proč bys nemohla jíst kvalitní uzeniny - šunka s obsahem 80% a více je přeci dobrá. Různé majonézové pomazánky, saláty apod. - toho bych se vyvarovala, ostatně teď v létě se to moc nemá jíst normálně. Nápoje bys neměla např. tonic - je tam chinin, kofein ten je jasný, ale jednou za čas tě taky nezabije. Taky se nemá pít nic s umělým sladidlem. Syrová masa typu tatarák vůbec ne. Dále se nemají jíst vnitřnosti - tzn. játra apod. Jinak si myslím, že můžeš vše, hlavně zeleninu bohatou na kys. listovou. A taky se mají omezit tučné ryby.

anlek
1. zář 2011

@zvalentova Napoprve jsem to vic hrotila nez ted. Protoze treba na plisnovych syrech dost ujizdim, tak jsem hermelin tepelne zpracovala ... Nivovou omacku jsem mela dost casto ... Ted jsem mela i syrovy hermelin ... Ale je fakt, ze bych si nekoupila nakladany nekde, kde ho maji v teple ... Koupim v obchode a jim doma ... Aspon doufam, ze tim snizuju riziko .... Majonezove veci nejime ... Uzeniny jime jen kvalitni a minimalne. Vajicka varena. Kofein je horsi, obcas potrebuju nastartovat, tak si dam colu, myslim, ze mi pomaha dost i to mnozstvi cukru ... Kafe nepiju, nechutna mi. Sem tam si liznu alkoholu, max deci vina ... Nejak mi prijde, ze pokud se nic neprehani, tak ze je to jedno. Ten tonic take nepiju ... To same se syrovym masem, nejim, ale to i normalne ...

aknel1976
1. zář 2011

@zvalentova jsem napnutá za tebe, jestli jsou tam dvě nebo jedno 😉 😀 😀
Co se týče jídla, jím naprosto všechno!!! Dnes měli i játra s rýží, které se mají hodně omezit, ale jednou za 2 něsíce mě nezabijou. Co se týče plísňáku, já miluju Nivu a hermelín, tak si malilinkej kousek dám tak jendu za měsíc a nic mi to neudělalo, prostě všeho s mírou 😉 Z ryb by jsi neměla např. Pangase
A šopák??? To ani nevím??? Já ho totiž jím skoro denně 😀 😀 😀 😀 😀
Tady jsem vyhledala hodně informaí celkově v těhu a pro mě dostačující: http://www.maminkam.cz/vyziva-v-tehotenstvi

aknel1976
1. zář 2011

@zvalentova a jak píše @anlek i to decku vínka si s manželem občas dám a kafe mi i Dr. řekla, že jedno-dvě denně ti nic neudělají, že se nic nemá přehánět...já mám kafe ráda, ale upřímně mi v těhu nejede 😀 ...takže tím si ho dám tak 1-2x týdně, ale pokud dodržuješ pitný režim, apsoň 2,5 l tekutin (ne coly), tak ti ani kafe neuškodí 🙂 Prostě dej na svůj instinkt, to je nejlepší 🙂

zvalentova
1. zář 2011

@anlek @aknel1976 na víno se těším jak malé dítě, jen co se děti zabydlí, tak alespoň smočit jazyk. 😀

aknel1976
1. zář 2011

@zvalentova jen smáčej, ono ti neublíží 😀 😀

pentagras
1. zář 2011

@monnn
@petaloudi ahoj holky, děkuju 🙂
@monivo Tak mě dneska propustil pan primář, stím že musím ležet a ležet, jinak jdu zítra na utz a za týden opět, dnes na utz Jsem 5+1 byl vidět už gestační váček, tak jsem zvědavá co tam vykoukaj v gennetu a za týden za s u nás, budu to mít dvojmo 🙂

pentagras
1. zář 2011

@aknel1976 ahoj Leni, tak mě pustili

pentagras
1. zář 2011

@zvalentova ahojky, moc držím palce, ke komu jdeš na utz?

aknel1976
1. zář 2011

@pentagras supeeeeeeer!!! Mám radost, že už jsi doma 🙂 🙂 Tak pěkně odpočívej, ať se miminku daří 🙂