Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

nelynka
21. srp 2008

ahojte babulky, tak som tu dlho nebola ale uz som chvalabohu online 😀
vidim ze temicka sa nam rozbehla..a nestiham to citat...

ja som bola v utorok na imune, mam ist este na krv a za 10dni budem vediet vysledky tak som zvedava...

dostalova42
21. srp 2008

Ahojky evaluco a lanno já jsem také z Mladé Boleslavi . A jinak se nám třem vede docela dobře až na ty raní nevolnosti .Řeknu vám holky to je poklus rano na toaletu ale stojí to za to . Kdyby jste chtěli tak se můžeme sejít a dát si kávičku nebo studený džusík . Jo a mimochodem 2.9. se dozvíme copak se nám vyklube v březnu , tak jsem celá netrpělivá doufám že to už půjde hezky vydět . Ahojky a zdravíme všechny a držíme palečky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lendulka007
21. srp 2008

Jarčo, je mi líto, že to nevyšlo. Na konzultaci určitě něco vymyslíte. Vy jste měli zamraženou jen jednu dávku po M/T nebo toho máte víc. Vím jak to bolí. Myslím na tebe.

lanna
22. srp 2008

Ahoj holky...
Dostalova to je super že se vam 3 vede dobře,a vubec ti nezavidim tu nevolnost poranu,musiš to vyderžet 😵 .

Evaluca ahoj...

A tet k tomu džusiku nebo kave ----určite se mužeme domluvit na schusce rada bych vas poznala...

Tak kdo bude mit prvni navrg KDE A JAK BYSE TO MOHLO ODEHRAT...

lanna
22. srp 2008

Tak vas tady budu sledovat a vy neco vymyslite, 😉 ,a ja bych se nijak mohla podřidit 😀 😀 ,tet už musimletet.... 😝 ...

evaluca
22. srp 2008

Dostálová, kolik že to jsi? To je nějakej fofr ne, když už za týden poznají co si v bříšku nosíš. Holky kávu si s vámi dám moc ráda, nejlepší by to bylo o víkendu nebo v týdnu navečer - jsem z Hodkovic, takže bych za vámi dorazila. Problém ale je , že to v Bolce neznám, jen vím kde je Hypernova. Lanno ty už ses s Dostálovou setkala nebo ne? Bude to supr moc se těším.

Dostálko už jsi doma na rizikovým? Nebo chodíš ještě pracovat? Možná si to už psala, ale takových informací tady je že se v tom určitě ne sama ztrácím.

Tak zatím čágo a napiště kdy se vám to hodí.

evaluca
22. srp 2008

Lendulko ta jsi byla na KET? Čeká mě to totiž taky v září. Probíhá to stejně jako ET?

dostalova42
22. srp 2008

evaluco já jsem v plném invalidním duchodu takže jsem doma ale nejsem nijak postižená jenom jsem měla rakovinu limfatických uzlin + chemoterapii+ ozařování , ale už jsem v pohodě .a jsem 8+4 a na UTZ jdu na 10 tt .

leny2
22. srp 2008

Ahoj Jani,
to jsem ráda, že se vám daří dobře, já jdu 1.9. na UTZ a když bude vše OK, tak bude KET.

dostalova42
22. srp 2008

Ahoj lenny 2 jsem ráda že jsi se ozvala a že jsi v pořádku nám se daří dobře dvojčátka dávají o sobě vědět každý den . Ale jinak v pohodě . Jenom nemůžu jíst žádné maso ale jinak to jde . A co ty ?

leny2
22. srp 2008

Já jsem to teď dostala asi o 6 dní dýl, ale dobrý, mrcha dorazila, jsem objednaná na UTZ, tak doufám, že bude vše dobrý a proběhne KET. Tak na nás určitě mysli a pošli nám ten těhulkový bacílek, aby nám to dopadlo.

evaluca
22. srp 2008

Tak to tě můžu navštívit kdykoli Dostál. Leny 2, taky tě zdravím a KET mě čeká taky v září, teď právě čekám na tu mrchu, jak říkáš. Dnes je to 22. Kolik máš mrazáčků? A jdeš na to poprvé?

dostalova42
22. srp 2008

Tak to je v pohodě budu ráda tak se koukej ozvat a dohodneme se na srazu . Holky řaknu vám že mně šíleně bolí v kříži no prostě děs . Říkala jsem to doktorce prý to je hormonální změnou tak uvydíme . Zatím ahojky 🙂

leny2
22. srp 2008

Evaluco, máme 8 mrazáčků a jdu na 1.KET, tak taky nevím co mě čeká, ale asi nic složitýho, teď jsem objednaná na 1.9. na UTZ a podle toho se uvidí, zda proběhne KET a kdy. Doktor říkal, že to většinou je 17.-18.den cyklu.
Kolik máš mrazáčků ty?

lendulka007
22. srp 2008

Evaluco, já jsem KET neabsolvovala. Nikdy nebylo nic do mrazáčku. Ale probíhá to stejně jako ET. Jen předtím budeš asi brát Estrofem na růst sliznice.Kolik máte ještě mrazáčků?

blucka
22. srp 2008

Ahojte kocky, tak hcg dopadlo neg, len 1, tak som dufala, teraz uz neviem kde je chyba, ked tam to vajicko bolo ☹ ...volala som do gennetu, dali mi termin az na 9.9., vobec tomu nerozumiem, takto stratim cely mesiac, este mi dr.vysadila duphaston, takze budem bez mrchy a vsetko sa to odiali 😠 ...

katuska23
22. srp 2008

blucko to je mi moc líto ☹ mě už v Gennetu taky s...... 😠 chápu že mají moc lidí,ale tak ať přijmou další lékaře 😠

blucka
22. srp 2008

presne tak, ja mala adrenalin jak blazen, im je to jedno, ale mne sa len zbytocne natahuje cas.Nechapem, ze si nenechaju miesta volne.....a to som tam volala v stredu, ze chcem termin, sestra mi ho nechcela dat, ze ked budem tehotna tak do 10 dni ma obj a ked nie mi pripravi recept, bez toho aby ma dr.videl 😠 , ja uz nevem....

katuska23
22. srp 2008

já bych ty sestřičky někdy nejradši chytla a propleskla 😠 a ke komu že chodíš?Já už v tom mám bordel 😅 já nevím co to se mnou je,teploty mám po vyvolávačce nahoře 😅

blucka
22. srp 2008

chodim k dankovi.....Ja si teploty nemeriam, to neviem ci by som zvladla....a ty si dostala vyvolavacku?

katuska23
22. srp 2008

Aha 😅

Já jí dostala u svého doktora tady v KH,protože to prostě sama nedostanu,to měření BT je super,už jsem se tomu naučila rozumět a pomáhá mi to.

blucka
22. srp 2008

niektore info uz nestiham citat....

blucka
22. srp 2008

ja tomu nerozumiem, neskusali ti dat duphaston, ja ho berem rok aj pol a na menzes pomaha, bez neho ani netuknu

katuska23
22. srp 2008

ne nic ☹ než jsem šla k nim tak jsem brala proveru,ale doktorka tvrdí že jí mám nepravidelnou kvůli PCO.
Promiň že píšu až teď,pračka mi vytopila byt 😠

blucka
22. srp 2008

ach joj 😒 ...
Ja brala proveru 10 dni a bolo mi po nej strasne, len som stihla pribrat a ochlpatiet 😖. Tak musis verit, ze dr.vie co robi...ono nam nic ine neostava, len im verit... 😉 Ku komu chodis v gennete?

katuska23
22. srp 2008

to je pravda,věřím jí na 100% mám jí moc ráda.Teď chodím k Vykysalé a předtím jsem byla u Daňka.

hkr
22. srp 2008

Pokud hledate noveho lekare mrknete na www.znamylekar.cz
je tam spousta hodnoceni lekaru primo jejich pacienty

katuska23
22. srp 2008

já nového lékaře rozhodně nehledám 😕 😅

hkr
23. srp 2008

Tak tam ale muzes najit sve lekare o udelit jim hodnoceni , aby ostatni vedeli.....
je to skvele napriklad pokud se nekdo presethuje a nevi kam jit.

lanna
23. srp 2008

Blucko tak to my je lito 😢 že to tak dopadlo,ale neboj ten mněsic uteče jak voda 😵 😵 .