Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

katuska23
26. zář 2008

nely tak to je dobře 😉

s těma penězma je to hrozný,proto nechci IVF nevím kde bysme na to vzali 😅 😔

nelynka
26. zář 2008

katus ti povim 😀
my kdyz sme sli na prvni IVF tak jsme to meli len tak tak...ale tedkom se bat nemusim a fakt, kdyz do toho pujdu tak s klidem.. 😀
ted citim ze je na to ten spravny cas 😀

katuska23
26. zář 2008

nely amůžu se zeptat kolik a na co jste museli doplácet?nechápu proč tvrdí že celý IVF cyklus je hrazený pojišťovnou?a to ti řekli v gennetu kolik budeš platit?

nelynka
26. zář 2008

no ja jsem se na to podivala na internetu na jejich strance kolik budu asi doplacet..
ono cyklus IVF je zadarmo, ako odber vajicek, UZV a takovyhle veci, ale za ty blbosti si musis doplacet ako Asistovany hatching, ISCI...

nas to vyslo vsehovsudy asi 9000kc

katuska23
26. zář 2008

isci je prodloužená kultivace,nebo co,a hatching?to je to naříznutí embrya?promiň se ptám jako debil 😖

nelynka
26. zář 2008

isci je vpich spermie injekciou do vajka a AH je kdyz ti akoby porusi obal vajka aby se lip uhnizdilo... 😀
je to vpohode, jen se zeptej, kdyz vim, tak ti povim mile rada 😉

katuska23
26. zář 2008

a to ti tam doporučili?ty vole to je peněz,jedna moje výplata? 😢

nelynka
26. zář 2008

no, ISCI sme mali jenom ale to jsme potrebovali protoze manzel ma slaby sperma...takze za to slo tych 9000jinak ani za leky sme nic nedoplaceli ceho jsem se asi nejvic bala

nelynka
26. zář 2008

a co delas kdyz se muzu zeptat?

katuska23
26. zář 2008

aha takže když je dobré sperma tak to nemusí být viď?A AH je už v těch 9000?ono je to fakt v každém caru jinak...holky psaly nějakých 30000 😨
a to sis musela píchat injekce viď?

blucka
26. zář 2008

holky aj tak mi to pride sila, ved vsetky tieto procedury(i ked u kazdeho sa to v niecom lisi) su v ramci IVF a platis za to take prachy........

araxos
26. zář 2008

Dnes jsem manžela objednala na první SPG do Gennetu v Praze.
Nevíte, jak dlouho se čeká na výsledky???Řeknou mu je hned, nebo za pár dní???Zapomněla jsem se sestřičky zeptat.Díky

nelynka
26. zář 2008

ne ne, AH sa plati zase osve a za leky se doplaci 0-6000kc, ja jsem nedoplacela nic ale to malokdy ti takovy leky sednou...

araxos my jsme je vedeli uz ten den odpoledne...

katuska23
26. zář 2008

araxos můžeš si zavolat tuším za hodinu 😉

blucko to jo a představte si že i to co pojišťovna přispívá chce vláda zrušit 😠

nelynka
26. zář 2008

no to doufam ze nezrusi, to by byli blbci!

katuska23
26. zář 2008

nely a co jsi měla za léky?se ptám jako debil 😖 😔 takže 6000 je ICSI....a AH-pokud ho chceš tak navíc to bylo tuším tři tisíce že?

araxos
26. zář 2008

Dík 🙂

nelynka
26. zář 2008

mala jsem Fostymon
katus tady mas cennik 🙂)

Kompletní IVF cyklus (není-li hrazen ZP)
26 000 Kč

IVF cyklus bez oplození (není-li hrazen ZP)
12 660 Kč

IVF cyklus přerušený před odběrem oocytů (není-li hrazen ZP)
990 Kč

Inseminace (není-li hrazena ZP)
2000 Kč

Nativní IVF cyklus
10 000 Kč

Nativní IVF cyklus bez oplození
6 000 Kč

Nativní IVF cyklus přerušený před odběrem oocytů
2 500 Kč

Intracytoplasmatická injekce spermie (ICSI) 1 - 10 oocytů
7 000 Kč

Intracytoplasmatická injekce spermie (ICSI) u dalšího oocytu
2 000 Kč

Asistovaný hatching (AH) u jednoho embrya
6 000 Kč

Asistovaný hatching (AH) u dalšího embrya
2 000 Kč

Prodloužená kultivace embryí (4. - 6. den po oplození)
2 500 Kč

Kryokonzervace spermatu a embryí
1 000 Kč

Roční poplatek za uchování konzervovaných embryí + gamet
1 000 Kč

Kryoembryotransfer (KET) - transfer zmražených embryí
5 200 Kč

MESA/TESE mikr. získání spermie z nadvarlete / varlete
10 000

katuska23
26. zář 2008

no taky jsem se mohla podívat 😅 ale stejně to nechápu 😅 kompletní iVF cyklus je odebrání vajíček,spermií,transport embrya?Vykysalá totiž píše že snad jednou hradí pojišťovna i léky či co 😕 Já si přijdu jako debil 😝

nelynka
26. zář 2008

jo to je komlpetny IVF cyklus...a pojistovna leky nehradi jenom ti prispiva, nektery jsou zadarmo a nektery, ty lepsi, jsou za doplatek...

katuska23
26. zář 2008

aška 🙂 bolí mě břicho jako na mrchu..jako jestli to dostanu 16DC to by byl mazec 😠

Dobrou holky,hezké sny a nely moc děkuju asi tě budu otravovat neva?Ještě bych chtěla vědět jak to celé probíhá od začátku stimulace po ivf,ale stačí to až budeš mít čas 😉 děkujuuuuuuuuuuuuu

nelynka
26. zář 2008

babulky idem spinkat, rano idem do prace.zajtra sa ozvem..papacmuk 😀

nelynka
26. zář 2008

katus, zalezi do toho jestli mas dlouhy protokol, zacinas cca 22den cyklu nebo kratkej-zacinas cca 2den cyklu..
pichas si injekce na podporu rastu vajicek, jedes na UZV asi 8den, aby videli jak ti rastou, a me uz naplanovali aj odber...
v den odberu prijedes rano nalacno do centra, pockas si kym budes narade..pak te vemou na sal, lehnes si na kozu, pichnou ti anestezii, pak se vzbudis a nevis o nicem 😀

pak si volas jak se oplodnili a o par dni, zalezi do vajek, jedes na transfer..tam si jenom lehnes, pichnou ti pipetu s vajkama cen pipinu do delohy a pak si hodku polezis na izbe a jedes domu..a pak uz jenom cekas a jedes za 14dni na krev 😀

wokounek
26. zář 2008

Holky díky moc za podporu, jsem ráda, že Vás tu mám 🙂 ...kéž máte pravdu 😅

Katusko, to je v poho, já těm doplatkům taky úplně nerozumím... taky jsem si nejdřív myslela, že první 3 jsou hrazený, ať ti dělají co dělají..., ale ne... my zatím dopláceli za gonal (asi 4.300,-) ...ještě, že ten cetrotide hradí celý pojišťovna, páč jedna ta injekce stojí něco málo přes litr a těch mám už šest 😒 ... pak bychom měli platit ISCI, což jsme mysleli, že to bude všechno...ale po dnešku a po tom ceníku co zkopírovala Nelynka koukám, že ještě pak budeme platit ten KET nebo jak?! ... ufffff ... a taky teď nevím, jestli se tenhle cyklus, i když nedospěje hned až k transferu bere jako ukončený a to KET pak jako druhý cyklus nebo jestli ten přenos zmrzlíků za cca čtvrt roku se bere jako dokončení 1.IVF ... se budu muset zeptat toho našeho "kouska" 😀 😀 ...holkyyy, já už bych nám všem přála ty krásný pomalu rostoucí bubínky 😵 😀

wokounek
26. zář 2008

dobrou Nely a ať ti to v práci zítra uteče 🙂 ...

artep26
26. zář 2008

http://www.petice.nazory.cz/petice/petice-detai...
holky jestli se vám chce tuhle petici podpořit, do toho! 🙂 stačí se jen zaregistrovat a podpořit ji 😉

lanna
26. zář 2008

Ivomal tak sy užij svadbu,a určitě přijd pokecat tady jsou holky hodni a jestli budou vedet tak ti dobře poradi 😅 .

Nelynko tak at ti to richle uteče a co nevidet je ten KET budu na tebe myslet a držet palce 😉 .

Terezit tak to my je lito že nemaš chut k jidlu ☹ ,určitě se to spravi 😅 ..

Wokounek tak to teda je sila ani nevim co ti mam na to žic ale určite budu držet palce,třeba to dopadne jinak ješte neni konec,tak ti posilam pohlazeni na břicho to tet maš asy jako balon....

lanna
26. zář 2008

Holky pišete tady o doplaceni je to hodne penez,no a ja sy to všychno platim UZ,leky,konzultace,no proste všychno každu navštevu u DR,a stalo nas toteda už hodně tisic,už mam za sebou 1IVF,2KET,1NATIV,a tet jdu do dalšiho IVF...Dnes jsem platila za fostimol 7000 tisic,je to hodně ale stoji to zato...
Holky ja jsem dlouho zbirala ti penize je to na dlouhe povidani..Ale tet doufam že se nam to povede proto že už nemam na neuspech silu....
Tak nam to všem mocinko přyji,mit to miminko vedle sebe... 😅

lanna
26. zář 2008

Tak dobrou noc a krasne sny 😅

katuska23
27. zář 2008

holky je to fakt hrozný ☹

wokounku víš co zkus?Najeď si na stránky gennetu-otázky a odpovědi,zadej si tam ket nebo ivf...tam je to psané,ale vím že tam doktorka vykysalá psala že za Ket se neplatí.

budeta petice k něčemu?to jsou svině to mě fakt štve!!!!pokud to zruší odcházím z práce,nebudu dělat tam kde mi nic nedají!