Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

nelynka
30. kvě 2008

ahojte, tak som tam dnes bola, a ako dobre to tam od februara pomenili...dali mi ziadanku na imuno niekam na Mlynarsku 4..ani neviem kde to je.. 😀

lavazzza
2. čer 2008

holky jste tu?

můžu na ten hormonální profil až 4DC?

Taky jsme ztratili jednu ampulku co mi tam dali na moč ☹ vadí to?Nebo ji můžu přinést v něčem jiném?

terezita
2. čer 2008

ahoj lavazz, 4DC klido pido prijit muzes. rikaji, ze bys tam mela byt 2-4DC. a moc prines v necem jinem, to vubec neres..

lavazzza
2. čer 2008

terezit díky🙂já jsem šla k šéfovi s polorozepnutou košilí a dovolil mi vše 😀 tak třeba načůrám do kečupu 😀 😀 😀

terezita
2. čer 2008

hihi, aby se pak nedivili, ze mas nejakou cervenou moc.. 😝 😀 😀
kdy tam teda razis?

lavazzza
2. čer 2008

nevím ale tuším že dneska mrcha přijde tak asi ve středu,uvidím.Jakmile to dostanu tak si tam zavolám aby se mnou manžel jel taky a udělali mu spermio snad tam bude místo.
Vám řekli výsledky hned?

terezita
2. čer 2008

spermio nam rekli za 3 hodky, m. si tam volal. a vysledky horm. profilu se dozvim za tyden, az pujdu na UTZ.

lavazzza
2. čer 2008

koukám že jsi přesně o týden napřed🙂to tě budu vzpovídat🙂

na ten ultrazvuk jedeš kvůli ovu?A kolikátý DC?

terezita
2. čer 2008

jojo, kvuli ovu. to te pak taky objednaji, na 12DC.
reknou mi tam vysledky toho horm. profilu a jeste jednou mi vysvetli to podprumerne spermio, bo m. toho moc po telefonu nepochytil.. 😀
no ale ja tam zase nenesla moc v kecupu. takze jsme na tom vicemene nastejno. hihi, se tam budeme vzdycky o tyden mijet. 😅

lavazzza
3. čer 2008

tak do Gennetu jedeme v pátek 😉 mrcha dnes dorazila

hatinka
3. čer 2008

ahojda holky, hlásím, že jdu 19.6. na konzultaci, nejdete taky někdo? 😀

lavazzza
8. čer 2008

Ahoj holky tak jsme v pátek byli v caru ale na výsledky jsme si nevolali manžel si chce zavolat na spermio sám v pondělí 😅 já jedu ve čtvrtek na ultrazvuk,tj. 12.6. 🙂
Málem jsem na ten ultrazvuk musela k Daňkovi ale sestřička byla tak hodná že šla za doktorkou a ty i když operuje mě objednala.
Je zajímavé že má vždycky volno Daněk 😅
Přede mnou šlo 5 ženských na embryotransfer.

terezita
8. čer 2008

ahoj lavaz, ja jdu na UTZ zitra, tak jsem zvedava, co tam uvidi.. 😀 hihi, no ty se toho danka snad nikdy nezvabis.. 😉 a tfuj tfuj, at to spermio dopadne dobre!!!

hatinka
8. čer 2008

ahojda holky, já už chci aby bylo 19. jdeme na konzultaci se všema výsledkama, jsem zvědavá co mi řeknou, co se začne dít. Terez, zítra ti budu držet pěstičky a určo dej vědět co a jak.

lavazzza
9. čer 2008

holky tak máme výsledky spermia 😀 mršek je hodně a jsou mrštný 😀

terez já jedu na ultrazvuk ve čtvrtek a to už budu vědět horm.profil.Ty už ho víš?Dej vědět 😉

terezita
9. čer 2008

tak jsem zpatky. no teda jako moc me nepotesili.. k hormonalnimu profilu mi nic nerekli, bo ho nekde ztratili.. tak snad ho do priste najdou.. na utz nic videt nebylo, bud jsem mela ovu o vikendu nebo vubec. pristi utery tam jdu znovu na krev. pry aby zjistili, jestli ovu byla.. a to spermio mame tak spatny, ze sance na prirozene otehu je miziva. pristi mesic budu zobat clostil a pak nas ceka jedno IUI a pak uz asi rovnou IVF.
jo a lavaz, potkala jsem tam tveho oblibence! 😉 😀 😀 a gratuluju ke spermiu!! 😵

lavazzza
9. čer 2008

já si taky myslím že 10DPO je moc brzy, málem jsem k němu na ten ultrazvuk musela,nikdo jiný neměl volno ale Vykysalá mě veme i když operuje 🙂
Jak to můžou ztratit? 😠

terezita
9. čer 2008

ja jsem dneska 13DC.. normalne mam ovuli 14-15DC, ale minuly mesic jsem ji mela 12DC. ale ta sestri me nechtela na driv objednat, ze pry ona to musi vedet lip.. 😅
no to nevim, jak to ztratili.. ale doufam, ze to taky brzo najdou! ja nesnasim brani krve.. a abych tam kvuli nim litala dvakrat za mesic, to se mi moc nechceee.. 😅 😠

lavazzza
9. čer 2008

to je divný k čemu to jako dělají když sama nejlíp víš kdy máš ovu?Já jí nejdřív mívám 14DC a minulý měsíc jsem jí měla asi až 28DC 😅

terezita
9. čer 2008

ty jo, to si dala docela na cas!

lavazzza
12. čer 2008

Tak jsem se vrátila od Vykysalé je báječná, i když to u mě vypadá hodně zle 😢

nelynka
12. čer 2008

ajoj lavazz. som rada ze sa ti paci...a preco to u teba vyzera zle??

lavazzza
12. čer 2008

nely IP

nelynka
12. čer 2008

lavazz IP

terezita
13. čer 2008

ahoj lavaz, copak?? 😕

lavazzza
13. čer 2008

terez IP

terezita
17. čer 2008

kukuruk!

tak s kym jsem se tam mijela dneska? 😀 😀 😀
hihi, jsem zvedava, kde zasantroci ty me krevni testy dneska.. blbnul jim pocitac, netiskla jim tiskarna a tak nemohli vytlacit etikety na zkumafky s krvi.. takze predpokladam, ze tu moji zkumafku spletou s tou od slecny, co byla prede mnou (vypadalo to u ni na nechtene tehu, byla tam kvuli HCG).

lavaz, ve ct. na tebe budu myslet!

hatinka
18. čer 2008

ahoj holky, je lavaz jdeš taky zítra? já jdu od 1 na genetiku a ve dvě s výsledkama k primářce. Jejda copak ti zjistili?
Koukám, že jsi z Kutnohorska, já před svatbou, kterou jsem měla mimochodem ve Vlašáku jako ty bydlela v Čáslavi. 😀 Držím ti pěsti a třeba se tam potkáme.
Terez a co ty, jak to s tebou vypadá?

lavazzza
18. čer 2008

hatinko fakt jo?To je mazec.Můžeš juknout ke mně do alba,mám to tam vypsané.
terezit a co je nového?
HATI JÁ TAM MÁM BÝT V 7:30,JE TO TAK NA DVĚ HODINY,TAKŽE SE BUDEME AKORÁT MÍJET,JDU NA CUKROVKU ☹

terezita
18. čer 2008

ahojte holky!
lavaz, ja nevim.. ja tam byla jen na krvi, takze se vysledky dozvim az na pristim utz.. od 3DC mam brat clostil a teda nepochopila jsem, jestli to IUI planuje uz v cervenci nebo v srpnu. ale asi hnedle v cervenci. ja tam jsem vzdycky tak vybrkana, ze se zapomenu na vsecko zeptat.. ☹