Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
11. črc 2010

majcam urcite to bude vporadku a budou tam krasna vajucha 🙂

inza
11. črc 2010

majcam: na zitra preji at je poradna uroda 😀 . Dneska musim rici ze taky tak nejak citim bricho, ale nevim zda to nahodou neni po vcerejsim celodennim hazeni lopatou 😀

dark: jo me ta osm aprijde vcelku rozumna. 😀

darkwitch
11. črc 2010

inza tak dneska v osm na me mysli 😀 jsem zvedava jak to zvladnu, ale rikam si, ze kdyz jsem zvladla pregnyl zvladnu i pero... je tam naky uhel pod kterym se to ma pichat?

majcam
11. črc 2010

Dark: já mám z injekcí fobii,a taky jsem to zvládla 😵 ,pícháš si to rovně,žádné úhly 😉

majcam
11. črc 2010

Inza:děkuji moc,no úroda zas tak slavná neni,ale hlavně ať je nějaký plný ☹ ,tady někdo psal,že dlouhý protokol je lepší,tak proč ho nedávají všem...

darkwitch
11. črc 2010

majcam asi zalezi jak pro koho je ktery protokol lepsi si myslim, jinak by ho asi vsem davali... mozna je kratky pro telo mene narocny, proto nejdriv zkousi kratky, ale nejsem odbornik jen si to tak myslim...

lendam
11. črc 2010

@majcam Já měla jen 3 a z toho 2 pak transferovali a mrkni, jakýho mám krásnýho kluka - 3,85 kg při narození. Určitě si věř, vyjde to!

lendam
11. črc 2010

@majcam protokoly stanovují podle výše hormonů a odpovědi tvého těla, většinou se nejdříve dělá ve standardní situaci krátký a když odpověď tvého těla není dostatečná, přechází se na dlouhý. Nech to na dr v gennetu, jsou to odborníci.

aranka
11. črc 2010

@petrita83 Díky za info testnu 🙂

aranka
11. črc 2010

@lendam : fakt ? no tak to věřím, že to jsou lepší podminky než Gest, tam jsem teda nakonec taky přišla a to bylo otřesné ☹ ale já raději snad už nechci riskovat.. 🙂 on zrovna ten můj právě že na dvd nebo na časopisy zrovna není ☹ na jednu stranu fajn, na tuhle zase ne 🙂

aranka
11. črc 2010

@majcam : hele hotel a romantika to jistí, já nevím, jestli bych sama nebyla nervozni z toho prostředí a ještě bych to byla já, co by byla k ničemu 🙂)

inza
11. črc 2010

@darkwitch: zvladnes v poho. Uhel neni zadny. Proste bodnes kolmo. Jehla je tak tenka ze to je pohoda. Jinka mylset budu ja taky v osm picham. Jake mas davky?
@majcam: neboj urcite budou plny. Si takot dopredu rikat ze nebudou je na ranu a na psycho ti to pak moc neprida. proste ver ze plny budou a je to.

darkwitch
11. črc 2010

inza 150jednotek, protokol mam napsany jen do stredy, ve ctvrtek mi ho po utz asi doplni... a jeste jeden dotaz, jak hluboko se ta jehla picha, taky do pulky jehly?

inza
11. črc 2010

@darkwitch:asi tak nejak. Jak to vyjde 😉. Pichnes a chvili podrzis cca 10 vterin 😀

darkwitch
11. črc 2010

inza dekuju, samozrejme kdyz mi to sestricka vysvetlovala bylo mi vsechno jasne, ale cim vic se blizi osudna hodina, tim jsem nervoznejsi a mam spoustu otazek 😀 a to jsem byla u sestricky tak dlouho 😀

majcam
11. črc 2010

Dark,nastavíš dávku,natáhneš cvakátko,zapíchneš do buřtíku na břiše(já zapichovala celou 😕 )a zmáčkneš cvakátko, jako propisku,necháš ještě 10 vteřin pod kůží,pak vytáhneš a je to 😉 ,jooo to se mi to teď radí,nebýt Inzy a holek, tak bych věděla prd 😅

majcam
11. črc 2010

Dark:no dlouho si tam byla,už jsem chtěla klepat na dveře,ale byla jsem tolerantní 😀

darkwitch
11. črc 2010

majcam jeste, ze jsi tolerantni 🙂 aspon mi to sestricka krasne vysvetlila 🙂 dekuju za pripomenuti, si pripadam jak pred zkouskou, sice mam vsechno nasprtane, ale mam okno 😀

cibka
11. črc 2010

petrita tak to je skvělý my jich měli při 1 ivf 16 z toho se hich oplodnilo 10 ale do druhého dne vydrželi jen 2 a ty mi zavedli ale bohužel ani jedno e nechytlo manža ma spermio ok ale ted nám asi tak udělají icsi minule jsme nemeli nic ani mrazáčci nezbyli

cibka
11. črc 2010

zítra všem co jdou na opu držím palečky a koukejte podat info 😉

lendam
11. črc 2010

@darkwitch Ja zapichovala celou. Ta jehla je tak uzka, ze do burtiku vklouzne dik vaze toho pera, ani nemusis tlacit! Zkus to.

majcam
11. črc 2010

Dark:jojo to znám,neboj zítra už z tebe bude zkušená píchačka 😀

darkwitch
11. črc 2010

majcam jasne 🙂 ta prvni je nejhorsi 🙂

cibka
11. črc 2010

holky u mě byla nejhorší asi ta druhá to už jsem věděla do čeho jdu ja si vzala injekce ne pera a ted taky už to znam tak je to pro me lepší
holky co mate ted za sebou opu nebo jdete zítra jste na neschopence nebo chodíte do prace

darkwitch
11. črc 2010

tak prvni injekci mam za sebou, jdu si dat za odmenu zmrzku a mozna i kousek cokolady 😀

majcam
11. črc 2010

Cibka:já mám neschopenku od začátku stimulace,pracuju totiž dlouho do noci a nevim,jak bych si to v práci někde v šatně píchala 😉 a mám napsané osmihodinové vycházky,takže pohoda 😉
Dark:no šikula,taky jsem si dávala odměny 😀

majcam
11. črc 2010

Tak si jdu připravovat na zítřek ty bačkory 😉 jo a taky si mám vzít košily,ale tu bohužel nemám,myslíte,že nebude vadit dlouhé triko? Při IUI jsem hrála,že jsem ji zapoměla,tak mi půjčili 😀

darkwitch
11. črc 2010

majcam no jo clovek se musi odmenit 🙂

darkwitch
11. črc 2010

majcam si se mela behem stimulky odmenit kosili 😀 treba ti ji pujci i ted...

petrita83
11. črc 2010

já neschopenku nemám..nikdo mi ji nenabíd a já se nezeptala..zatim když mi bylo blbě, byla jsem doma ze své dovči a OPU mi vyšlo na sobotu, takže ideálně!Injekce jsm píchala v 8večer a pak v 9h,prostě až byl na to klid..teda kromě těch výletůůjoo bylo to někdy i dobrodružné, hlavně píchat si to v autě..ale i to se dá, ikdyž nemůžu to doporučit...pro mě byla nejhorší ta první Cetrotide-není to pero, tak jsem nevěděla zda to děláme správně 😀 jo a všechno píchal přítel..já na to neměla 😀 😀