Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

monnn
18. dub 2011

@lenkakubickova no čao zasloužila nosnice 😀 urodička víc než krásná,takovou úrodičku bych brala,nám když to pak vemou na PGD -to by bylo pořád z čeho vybírat 😉 jinak seš hodná,ale mě by stačil nějakej malej penzionek za rozumnou cenu,jinak nemůžu přeci otravovat,ale seš hodná,že by jsi se u manže přimluvila 😀
takže holky sem z termínama do 15.5 vlastně proč do tohoto data?Léno ty chceš jako těhule pracovat???
@inza hm to mi chceš říct,že mě nebudou chtít v Praze až do června vidět 😨 a já si myslela,že jo 😅
@raducha hele další s fotem 😉 ,ale jak psala Lenča čím dřív tím líp 🙂

inza
18. dub 2011

@monnn: no a cos bym tam delala...kdyz to bude bez komplikaci.... 😀

monnn
18. dub 2011

@inza já nevím,ale mohla bych přispět nějakým termínem 😀 😀 😀

raducha
18. dub 2011

holky přidejte si tam taky foto aby jsme se vůbec poznaly až půjdem na to kafčo. 😀

zvalentova
18. dub 2011

@monnn pokud od 15.5. tak co třeba středa 11.5.???

monnn
18. dub 2011

@zvalentova předběžně by to snad šlo 😉
@raducha některé jsme tam už fotky měly,jen námje vymazali 😒

zvalentova
18. dub 2011

@monnn jupí, tak předběžný termín máme. 🙂

inza
18. dub 2011

@zvalentova: pls co je to za den? nemam u sebe kalendar... 😀

zvalentova
18. dub 2011

@inza středa

lenkakubickova
18. dub 2011

@anlek: fakt jo?? No tak to je pech ☹ Neni proste na odber z krve,vid? 🙂 Co si budeme namlouvat Leni, já bych brala výsledek hned po ET, abych vedela na cem jsem, taky me cekani ubiji, ale co se da delat. Proste se jen bojim, ze to bude vypadat nadejne a pak prd...pokud by mi tam zustalo neco z toho Pregnylu, nevim,jak dlouho to v tele pusobi. Vzdyt jsi mi tenkrat sama poradila kam jit na krev, jak jsem mela to spineni po IVF a jak jsem litala! Ja remyslim, ze si ted zakazu koupit testy a po 14 dnech proste pujdu na krev a uvidi se 😅 ...otazka je, jestli to vydrzim 😀 😀 😀 😀

@monn: to spani se vzdycky nejak udela, u nas by to fakt nebyl problem! Ale ja bohuzel nic neznam, treba by holky vedeli 🙂 Rada bych holka nejradsi zustala doma a tehulkovala, tak tomu zkusim verit, ze to tak bude 😉 😵 Ale pokud by to nevyslo, tak bych asi chtela jit hned do prace, nez se doma uzirat...

@zvalentova: se stredou 11.5. souhlasim 🙂 🙂

darkwitch
18. dub 2011

ahoj me se predbezne streda 11.5. taky hodi, ale z prace muzu tak nejdriv ve tri...
jinak
@lenkakubickova paradni pocet 😀

a pak uz nevim co jsem chtela psat...

na zitra jsem si vzala dovcu a zkusim vyspat tu rymu, protoze jinak me neuspi... na Homolku jsem zatim nevolala, uvidim jak budu smrkat ve stredu... a predoperacni uz mam hotove, takze doufam, ze kdyby mi laparku posunuli vezmou mi tohle predoperacni ja to znovu obehavat nechci... a vubec chci se te rymy a kasle zbavit...
a omlouvam se ze si tu takhle stezuju, ale vsak to znate dva mesice cekate a pak to jde do kytek kvuli rymycce...

lenkakubickova
18. dub 2011

@darkwitch: my klidně počkáme, neboj 😉 ...držím palce, ať to vyležíš!!! Je jasný, že to je nepříjemný, kor když na to tak dlouho čekáš ☹ Zkusila jsi třeba i nějakou inhalaci na rýmu? A jen si postěžuj, od toho jsme tu 😉

monnn
18. dub 2011

holky sem se právě vrátila z břišnáků 😀 ,jen tak jsem ještě přemýšlela,že by tu mohly být vyvěšeny dva termíny kdyby něco 😎 jinak já se zkusím tomu termínu nějak přispůsobit,třeba zrovna půjdu do Genn. nebo na Imuno 😅

@lenkakubickova 😵 😵 😵

kde jsou dnes @pet.s a @majcam a @sipkova tu taky dlouho nebyla ani michaela a ivula 😕
jo a nějak jsem nezaregristrovala jak dopadla @cibka v pátek?

monnn
18. dub 2011

@cibka už jsem se dopátrala 😖
jo holky a nejdete některá 28.4 do Gennetu?

pet.s
18. dub 2011

Jsem tady, něco nového?
11.5. můžu a nebo si to zařídím a v kolik? v 15?

michaelama
18. dub 2011

Ahojky spolubojovnice, já sem chodím, ale nějak není co přispívat. 26.4. budou výsledky z imunologie a přelom května/června bych chtěla do druhého IVF + PGD kvůli vyloučení dědičné choroby. Jinak pro holčiny, které jsou tu nové se znovu představím, protože je mi jasné, že už dávno nejsem "up to date" 🙂 Mám za sebou 1. neúspěšné IVF s PGD. Po prvním IVF jsem dostala MS týden po embryotransferu a teď jsem v "překlenovacím období" - tak nazývám období kdy čekám na druhé IVF 🙂

Chtěla bych hlavně vzkázat "uživateli" INZA - PROSÍM NEVZDÁVEJ TO! - Já jsem před nedávnem přirozeně otěhotněla (musela jsem se bohužel s miminkem rozloučit ještě dříve než "přišlo na svět", bylo smrtelně nemocné a tak jsme se rozhodli pro přerušení těhotenství) a stejně nám ani ne 4 měsíce poté IVF nevyšlo. Lékařům se zdáme jako pár také "přirozeně plodní" (do duše mi ale nevidí... 😢 ). V gennetu neordinuje pán Bůh a úspěšnost prostě není 100%. Smutné je to, že některé jsme finančně limitované a nemůžeme si víc jak tři hrazené pokusy dovolit 😖

Snad jste holky pochopily co Vám tím chci říct?

cibka
18. dub 2011

@monnn už jsi se dopátraa takže nic moc ☹

cibka
18. dub 2011

holky tak to ja nemužu budu mít odpolku ☹

anlek
19. dub 2011

Ahoj,

protoze jsem se zacala ztracet v tom, kdy kdo muze a nemuze. Udelala jsem tabulku s hlasovanim ke sraziku. Nevim, kolik lidi to sem chodi jen cist, tak jsem ji poslala IP tem, co se v posledni dobe zapojily. Urcite jsem na nekoho zapomnela, bylo to docela silene prohledavani x stranek zpet a je nas tu moc. 😀 Takze pokud nekdo ode me nedostal IP, je to tim, ze jsem sklerotik a chaotik, ne ze ji nemel dostat => tj. ozvete se mi samy. 😀 V tabulce napiste jmeno a pak zaskrtejte dny kdy muzete. Uvidime, ktery den vyjde nejlepe. 😵

lenkakubickova
19. dub 2011

@michaelama : držím ti holka moc palce!!! Jsi statečná, nemá asi cenu komentovat předešlé příhody, je mi to moc líto ☹ ale vím, že někdy jsou slova k ničemu, tak jen držím palce v dalším boji!!! 🙂 Je milé vidět, jaká jsi bojovnice, určitě se miminka dočkáte 🙂

@anlek: ta tabulka je úúúúžasný nápad! Je to tam krásně přehledné, jsi šikula 😉

zvalentova
19. dub 2011

@darkwitch chichi, ve tři.
Budu ráda, když to stihnu po páté 😀

lenkakubickova
19. dub 2011

@zvalentova: tak dorazíš později 😉 Hlavně ať se shodneme na datu v tabulce a čas se pak upřesní 🙂

darkwitch
19. dub 2011

@anlek jsi skvela 🙂 tabulka byl rozhodne vyborny napad 🙂
@zvalentova ja jsem tu reagovala na ty casy dopoledne a tesne po obede 🙂

zvalentova
19. dub 2011

a kam se tedy vrtneme? Mám rezervovat místa v pizzerce nebo tak něco?

anlek
19. dub 2011

@lenkakubickova Jj, tak jsem to myslela. Hlavne datum, cas se poak poladi, vsak nekdo muze (vid 😀 ) kafickovat cely den a ostatni se budou stridat.

darkwitch
19. dub 2011

@anlek to je taky dobre reseni 😀

lenkakubickova
19. dub 2011

@anlek : :D :D

monnn
19. dub 2011

tak jsem se holky už taky podškrtla,napsala jsem se i na 11,ale 1OO% nemůžu odpřísáhnout,ale to tu nikdo,že jo 😀
@lenkakubickova tak Tobě se to už blíží,dnes poslední včelka,co? 😉

pet.s
19. dub 2011

@lenkakubickova
@anlek
holčičky\ já můžu kdykoliv, nebo si to zařídím. Zatím mám všechny termíny volné,ale =potřebovala bych už nějak vědět,kdy na 100. Já tam klidně budu sedět, co Terule vydrží. V Palladiu mám oblíbený krám na oblečeníčko, takže klidně tam vydržím.-)))

lenkakubickova
19. dub 2011

takže to vypadá na St 11.4. na 100% co? 🙂 Já taky vydržím, když bude někdo moct dřív a někdo později 😉

@pet.s: já se taaaaaak těším na Terezkuuuuu 😵 😵

@monn: blíží, blíží...a nervíčky začínají pracovat, už nemůžu spát a hlavou se mi honí den "D" 😀 😀 ...dnes píchnu Pregnyl a ve Čt ráno tradáááá 😵 😵 Dneska jsem si i koupila nějakou košili, doma mám jen pyžama 😀 😀 😀 😀