Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

vally11
9. kvě 2011

@lenkakubickova to jo, čekání je hrozný, ale vydržíš to. To ti brali hodnotu hcg? A co testík, ještě jsi teď někdy testila?

lenkakubickova
9. kvě 2011

@vally11 to víš, že to vydržím, ale tak chtěla bych trochu vědět, jaká je hladina, jo brali mi HCG, tak abych aspoň trochu věděla, že je mimi tam, kde má být 😅 Jinak jsem test dělala ještě dnes ráno, našla jsem tu jeden poslední 😀 😀 😀

vally11
9. kvě 2011

@lenkakubickova no ale ten je nádherný 😉 přeju, aby jsi se zítra dozvěděla pozitivní zprávičku 🙂

lenkakubickova
9. kvě 2011

@vally11 to je, dnes už ta čárka byla fakt úplně tmavá 😵 ...je fakt, že takhle silnou jsem ji nikdy před tím neměla, tak věřím, že to je dobré znamení 😉

vally11
9. kvě 2011

@lenkakubickova 🙂 🙂 určitě 🙂 🙂 🙂 🙂

lenkakubickova
9. kvě 2011

@vally11 🙂 a ty se za chvíli přidáš taky 😉 🙂

vally11
9. kvě 2011

@lenkakubickova to by byla paráda 🙂
koukám, že sis změnila popisek ze snaží se na čeká miminko 😉
Akorát koukám, že tam máš 1 utz 19. 4., ale to asi má být 19. 5. 😉

lenkakubickova
9. kvě 2011

@vally11 😀 😀 😀 😀 jojo, 19.5. 😉

vally11
9. kvě 2011

@lenkakubickova 🙂 no co jsi těhule, můžeš si takový překlep dovolit 😀
A vychází Ti ten termín porodu na narozky?

lenkakubickova
9. kvě 2011

@vally11 😀 😀... jen kousek od narozek mám je 25.1. a termín vychází zatím na 17.1. to je kousek 😉

vally11
9. kvě 2011

@lenkakubickova no tak na narozky už budete doma 🙂 🙂

lenkakubickova
9. kvě 2011

@vally11 🙂

inza
9. kvě 2011

@lenkakubickova: to je des ze nemaj vysledky....ja je vzdy ted v posledni dobe mela jeste ten den...🙂

lenkakubickova
9. kvě 2011

@inza hold budou zítra 🙂 Snad budou aspoň hned v těch 9:00!

inza
9. kvě 2011

@lenkakubickova: urcite ano

cibka
9. kvě 2011

@lenkakubickova ty jo to je krásná dálnice snad ji taky nekdy uvidím naživo 😉 moc ti to přeju čím víc tehulí me predbehne tím dřív prijde rada na mě 😀

kive76
10. kvě 2011

@lenkakubickova jé to je pěkný...to by byl dáreček k přednarozkám...to moje ségra - dvojče, rodila císařským řezem...a to zrovna 25.3. kdy má její manžel narozky...a navíc jsou to oba Honzové...takže až do smrti nemůžu zapomenout kdy mají narozky, natož svátek 🙂 😀 😀 😀

lenkakubickova
10. kvě 2011

@cibka nebooooj, za chvilku budeš i ty koukat na dálnici 😉 Za chvíli se přidá Raducha a pak vy ostatní 😵 😵
@kive76 to by byl, ale pokud budou dvě, tak se spíš narodí dřív 😅 ....nooo, tak to si to ségra uměla zařídit 😀 😀 Ideální řešení 😉 😀 😀

inza
10. kvě 2011

@lenkakubickova: tak co kdy budes volat?

lenkakubickova
10. kvě 2011

@inza mám volat mezi 9:00 - 10:00 ....tak premyslim, ze to v pul devaty zkusim...nejradsi bych volala hned 😀 😀

vally11
10. kvě 2011

@lenkakubickova jasně volej v půl, už by to tam mohli mít. 😉

vally11
10. kvě 2011

Holky, byla vůbec včera u vás chlebíčková? 🙂

lenkakubickova
10. kvě 2011

@vally11 budu volat, jsem jako na trní!!! A chlebíčková byla 🙂

lenkakubickova
10. kvě 2011

tak nic stále nevědí ☹ ...ale sestřička byla hodná, prý mi tam zavolá a dá mi vědět 🙂

lenkakubickova
10. kvě 2011

tak mi teď sestřička volala, že to ještě nemají v laborce zkontrolované, že by ten výsledek měli snad do poledne mít 😠 ...kdybych šla jako samoplátce, tak to vím snad do hodiny!!! ....takže zatím nic...

vally11
10. kvě 2011

@lenkakubickova no to ti dělají snad schválně. Každá minuta je dlouhá jako hodina, co? A oni tě takhle napínají.
A budou ti volat oni nebo máš volat ty?

gabulle
10. kvě 2011

Lenčo to snad neni pravda,už tenkrat tě takhle natahovali,to je fakt husty,drž se beruško

lenkakubickova
10. kvě 2011

@vally11 to víš, je to dlouhý čekání...já věřím, že je vše vpořádku,ale...ráda bych měla trochu malou jistotu aspoň podle HCG 😅
@gabulle mně přijde že já mám na tohle smůlu, u mě je to snad pokaždé, když mám mít u nich nějaké výsledky 😀 Když jsem šla k mému gyndaři před půl rokem, vzal mi krev v 7.00 a v deset už jsem si volala o výsledky a to to někam vozí 🙂

cibka
10. kvě 2011

@lenkakubickova neboj je to v pohodě mužeš si bejt jistá tím testíkem zbytečne se nenervuj 😉

lenkakubickova
10. kvě 2011

už mám HCG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Holkyyyyyyyyyyyy je tam 1060 😀 😀 😀 😀 😀